Social Snap Pro WordPressi sotsiaalse pistikprogrammi ülevaade

Eduka WordPress-saidi osa on suhtlusvõrgustikes suhtlemine. Mitmed pistikprogrammid on ette nähtud sellise funktsionaalsuse tagamiseks, olgu see siis sotsiaalseks jagamiseks, suhtluse jälgimiseks või lemmiksuhtlusvõrgu kasutamiseks sisselogimise hõlpsaks integreerimiseks. See on eriti mugav siis, kui veebisait vajab kommentaarides sotsiaalset suhtlust või artiklite kiiret jagamist.


Tasuta sotsiaalsete pistikprogrammide suur probleem on see, et see on kompromiss. Jah, nad on tasuta. Kuid neil on sageli kas väga piiratud funktsionaalsus või alamkujundus. Seetõttu on sageli kõige parem valida lisatasu pistikprogramm, eriti kui teie veebisait on teie ettevõte. Suhtlus Snap Pro on üks lisatasu võimalus. Pistikprogrammi pakutakse tellimusteenusena (makstakse aastas) ja see pakub kõigi suurepäraste teenuste tihedat integreerimist ühte hõlpsasti installitavasse pistikprogrammi.

Social Snap Pro sisaldab sotsiaalset jagamist, sotsiaalseid jälgimisnuppe, sotsiaalseid meta-silte, piiksumiseks klõpsake, automaatplakat, et seda oleks lihtne teie eelistatud võrkudesse automaatselt avaldada, ja sotsiaalset sisselogimist. Samuti lubavad nad väga huvitavat funktsiooni – oma sotsiaalset kappi sisu lukustamiseks, kuni kasutaja seda jagab.

Social Snap Pro on saadaval 3 variandina. Plus on 39 dollarit aastas, kuid ilma lisandmooduliteta ja ainult ühe saidi eest. Siis on meil Pro, mis on versioon, mida vaatame üle. Pro-d saab kasutada kuni 3 saidil ja see sisaldab kõiki lisandmooduleid hinnaga 99 dollarit aastas. Lõpuks on agentuuri plaan 299 dollarit, kuid pakub kuni 15 paigalduskohta. Arendajatele või paljude saitidega ettevõtetele on see teie parim panus.

Boonus: 10% soodsamalt Social Snap Pro

WPExploreri lugejad saavad koodi kasutamisel säästa tohutult 10% soodsamalt WPEXPLORER kassas! Selle hämmastava tehingu korral pole teil põhjust mitte investeerida oma WordPressi saidi sotsiaalsesse jagamisse Social Snap Pro abil!

Säästke Social Snapis 10%

Social Snap Pro on väga kasulik, kuna see kuulub kõigi lisandmoodulite juurde. Kuid seetõttu arvan, et Plussi tellimus on sotsiaalsete ikoonide hinnast pisut liiga kõrge. Plussi versioon sisaldab ka analüütikat, sotsiaalseid meta-silte, aktsiate arvu taastamist ja lehevaatamiste loendureid. Kuid ma arvan, et Pro tellimus on nende kõigi jaoks kõige parem väärtus. Vaadakem enne pistikprogrammi kasutamist lisandmooduleid lähemalt.

Suhtlusvõrgustiku lisandmoodulid

Kui kasutate Pro-versiooni, on teil juurdepääs kõigile Social Snap lisatasu lisandmoodulid. Üks kasutatav on Sotsiaalne sisselogimine. See mugav lisandmoodul võimaldab teil kasutada oma eelistatud suhtlusvõrgustikku oma saidi sotsiaalse sisselogimisel. See tähendab, et lugejad ei pea sisu postitamiseks, näiteks ajaveebiartiklite kommentaaride postitamiseks, teie saidil registreeruma.

Boost Old Post lisandmoodul võimaldab Social Snapil postitada vanad artiklid automaatselt teie eelistatud suhtlusvõrgustikesse. See võib aidata parandada teie sisu nähtavust ja liiklust. Ja Automaatplakat pistikprogramm on kasulik juhul, kui peate vahele jätma käsitsi jagamise protsessi (see on väga aeganõudev, kui teil on iga päev mitu artiklit postitatud või värskendatud).

Alates tänasest, Sisu kapp pole endiselt saadaval. Mulle meeldiks, kui oleksin seda tüüpi lisandmoodulit proovinud, kuna see on väga kasulik, kuna see sunnib mõnda teie võtmeartiklit korralikult lugema jagama. Arvan, et ainuüksi selle lisa eest tasub maksta, kui see on lisatud Pro tellimuses.

Social Snap funktsioonid ja seaded

Enne pistikprogrammi testimist laadisime alla põhifaili ja lisandmoodulid. Pistikprogrammi peaaken näeb välja selline.

Võimalusi on palju. Ehkki see tuletab mulle meelde Elegantsete Teemade vana Monarhi pistikprogrammi, on siinne sisu ja valikute hulk hämmastav. Ja lõppesitlus on alternatiividest palju parem.

Sotsiaalne jagamine

Esimeste võimalike võimaluste hulgas on sotsiaalne jagamine. Selleks kasutatakse vahekaarti Ühisvaatamine, kuhu saate enne jagamisnuppude konfigureerimist lisada oma eelistatud sotsiaalsed võrgustikud. Pistikprogramm võimaldab kasutada erinevaid asukohti / stiile, näiteks ujuv külgriba, tekstisisesed nupud, kandja sees, ühiskasutuskeskus või kleepuv riba.

Võrkude seadistamine on ülikiire ja lihtne. Kõik töötas lihtsalt hästi ja ajaga. Veel üks võimalus, mille saate siin lubada, on Twitteri aktsiate loendamise pakkuja.

Social Snap Pro võimaldab kasutada kõiki sotsiaalseid võrgustikke, mida te võiksite ette kujutada, vähemalt kõiki peamisi.

Kui teie võrgud on konfigureeritud, saate eelmises menüüs valida mitu asukohta ja tüüpi kuva. Nagu näete, on esitlus kivine.

Jagage via tüüpi ikoonid kohanduvad väga hõlpsalt kõigi ekraanisuurustega, ilma et peaksite neid näpistama (nagu juhtub mõne tasuta pistikprogrammiga). Konfigureerige lihtsalt ploki tüüp – olgu see ümar, ümmargune, ristkülik või viltune, aga ka nupu suurus. Võite ka sõnumi silti niputada.

Meediumil olevad sisenupud näevad lihtsalt uimastamist välja ja neid saab kiiresti näppida. Pistikprogrammi kvaliteeti saab hõlpsasti näha valikute hulga, funktsionaalsuse ja hõlpsasti konfigureeritava sätte järgi. Lihtsamalt öeldes plugin lihtsalt töötab.

Jagamise jaotur võimaldab teil ühte nuppu, mis avaneb jaoturiks. Saate konfigureerida selle asukohta lehtedel, kuvada kõiki võrgunuppe, muuta välimust, lubada tööriistavihjeid ja lubada / keelata vaatamiste arvu. See loob väga kohandatud jagamiskeskuse.

Kleepuv riba on üks parimatest vormingutest, kuna see sobib teie praeguse ekraaniga ja näeb välja hämmastav. Vaatame nüüd, kuidas sotsiaalne jälg välja näeb.

Sotsiaalne jälgimine

Sotsiaalne jälgimine võimaldab teil tutvustada ujuvaid nuppe, et näidata, kui palju inimesi teie saiti jälgib. Tavaliselt võite neid näha veebisaidi põhi- või avalehel. Need annavad saidi sotsiaalse mõju üldise staatuse kõigis kasutatavates sotsiaalsetes võrgustikes.

Iga sotsiaalse võrgustiku lingi lisamine pole nii lihtne kui sotsiaalse jagamise korral. Sotsiaalse jälgimise jaoks peate oma tavaliste võrkude jaoks andma kasutajanime ja parooli, et Social Snap saaks teie jälgijad. See pole siiski keeruline protsess – võtab vaid minut.

Social Snap Pro sisaldab ka kohandatud funktsioone. Saate konfigureerida kasutatavate veergude arvu, muuta sotsiaalse jälgimise paigutust või isegi lisada klõpsu, et sähvatada kasutajanimega jälgimine, ja hallata sotsiaalseid metaandmeid.

Täpsemad valikud

Social Snapil on ka Analyticsi jälgimine, millele pääsete hõlpsalt juurde juhtpaneeli kaudu, ja lühendate linke. Sellel on isegi sisseehitatud GDPR-i vastavusmeetmed.

Plugin Data lehel saame eemaldada Powered by sõnum, peida pistikprogrammiteated ja värskendused ning eemaldage pistikprogrammide tuvastamiseks seotud andmed. See muudab Social Snapist “tühja” pistikprogrammi, mis ei avalda selle kohta üksikasju kellelegi väljaspool teie WordPressi juhtpaneeli, mis on puhas!

Kui kõik on paigas, võimaldab pistikprogramm eksportida sätted, mida soovite hiljem importida või teistele veebisaitidele. See võimaldab pistikprogrammi hõlpsalt oma saitidel juurutada. Nüüd, kui olete näinud pistikprogrammi põhifunktsioone, vaatame lähemalt Pro lisandmooduleid.

Sotsiaalne sisselogimine

Esimene lisandmoodul, mida teile näitan, on sotsiaalne sisselogimine. Ehkki on olemas tasuta sotsiaalse sisselogimise pistikprogrammid, on selle jaoks lahe see, et see säilitab sama esitluse ja sisemise toimimise nagu Social Snapi peamine pistikprogramm. See muudab kogu protsessi sujuvaks ja õige esteetikaga. Ühtse esteetika fännidele on see kohustuslik. Siin WPExploreris oleme ka suured fännid, et installida igale otstarbele üks pistikprogramm – nii et kõigi oma sotsiaalse meedia vajaduste haldamiseks on vaja ühte pistikprogrammi..

Sotsiaalse sisselogimise lisandmoodul nõuab teie konfigureerimist API ID ja salajane. Kui seade on installitud, kuvab Social Snap iga kord, kui teie saidile tuleb uus lugeja Sisene nuppu iga teie lisatud võrgu jaoks. See võimaldab sellel sotsiaalsel võrgustikul hankida teie sisselogimisandmeid ja edastada need hõlpsaks registreerimiseks veebisaidile. Kui olete loonud vajalikud sotsiaalsete võrgustike rakendused (näiteks siin on Facebooki juhend), on AppID, salajase ja ümbersuunamise URI konfigureerimine tavaliselt kõik, mis selle korrektseks toimimiseks kulub. Pidage ainult meeles, et peate arendaja rakenduse alati oma sotsiaalvõrgustikus lubama.

Sotsiaalsed sisselogimisnupud toimivad reklaamitud viisil ja lisavad saidile uue kihi interaktsiooni. Nende tõttu saavad lugejad artikleid jagada ja hõlpsalt kommenteerida, ilma et peaksid looma uut kontot.

Sotsiaalne autoplakat

Automaatplakat on kena pistikprogramm, mis võimaldab teil artikleid automaatselt jagada. See lisandmoodul nõuab ka API-liidese juurdepääsu, seega on selle funktsiooni lubamiseks kasulikud ka varasemad sotsiaalse sisselogimise seadistamise sammud. Protsessi lihtsustamiseks võite tegelikult kasutada sama API võtit ja salajast.

Automaatne postitamine töötab, kuid ainsaks puuduseks, kuhu sattusin, oli see, et see võimaldab teil ainult Twitteris ja Linkedinis automaatselt postitada. Automaatne postitamine Facebooki ei pruugi mõnedele probleeme olla ja pistikprogrammile tuleks kasuks, kui lisate Facebooki loendisse.

Sotsiaalstatistika

Kui kõik on seadistatud ja paigas, saame jälgida kõigi meie postituste statistikat lehel Social Snap Statistics.

Pistikprogramm kuvab jagamiste koguarvu, tweetidesse klõpsamiste koguarvu ja meeldimiste arvu kokku, samuti diagrammi kõige paremini toimivate postituste kohta. See on eriti kasulik, kui soovite teada saada, mis teile teie sisust kõige rohkem meeldis. Seda teavet saab kasutada oma sisu parendamiseks, lugejate paremaks mõistmiseks ja sotsiaalmeedia turunduskampaaniate optimeerimiseks.

Suhtluskeskkond

Vaatame nüüd, kuidas Social Snap välja näeb. Selleks olen installinud Divi eelnevalt määratletud malliga.

Ülal on näide sellest, kuidas vasakpoolsed külgriba ikoonid avalehel näevad.

Ja näide mõnedest Social Snapi toredatest ümaratest jagamisnuppudest, mida postitusel kuvatakse.

Social Snap Backend Editor

Vaatame nüüd, kuidas Social Snap taustal välja näeb. Kuidas teie ja / või teie autorid seda näevad.

Social Snap Pro järgib sama esitlust konfiguratsiooni vahekaardil ja näitab sisu postitusi iga postituse allosas. Pistikprogramm võimaldab ka jagamisnuppude hõlpsa keelamise postituse kaupa.

Lisaks ei mõjuta Gutenbergi lubamine rakendust Social Snap, mida on tore teada! Tegelikult sisaldab pistikprogramm Gutenbergi valmisplokke, mis hõlbustavad elemendi Click to Tweet, Social Share või Social Follow elementide lisamist oma postitustele ja lehtedele.

Sotsiaalsed Snap Gutenbergi blokid

Uue Gutenbergi ploki sisestamisel otsige lihtsalt sotsiaalne suvand „Social Snap“, et sisestada teie valitud sotsiaalne suvand. Seejärel kasutage oma sotsiaalse bloki kohandamiseks sisseehitatud stiilivalikuid.

Lõplikud mõtted sotsiaalsest hetkeseisust

Vaatame, kuidas see kokku läheb. Social Snap Pro on käimas palju häid asju. Alustuseks pakub see väga libedat ja puhast liidest, täiusliku välimusega nuppe, hulgaliselt lõppkasutajale kättesaadavaid kohandamisi ja võimalust lisada lisandmooduleid (mis muu hulgas hõlmab kuulsat sotsiaalset sisselogimist ja automaatset postitamist). Kõik toimis nagu reklaamitud ja pistikprogrammil on üks parimaid esitlusi, mida ma sotsiaalsete jagamisnuppude jaoks olen näinud. Sotsiaalse sisselogimise lisandmoodul on minu arvates üks parimaid funktsioone, mida pistikprogrammil pakkuda on. See koos sotsiaalse jagamise ja sotsiaalse jälgimisega muudab Social Snapist vinge paketi. Sotsiaalne automaatse postituse lisandmoodul võiks kindlasti hõlmata rohkem võrke (kuna praegusel kujul see tundub väga piiratud), kuid see on siiski kasulik.

Suhtluskapi kaasamine võib selle paketi kindlasti võitjaks muuta. Kuid ilma selle või muude saadaolevate lisandmooduliteta pole põhipakett enamiku kasutajate jaoks tõenäoliselt piisavalt atraktiivne. Social Snap peab ehitama Pro-kasutajatele rohkem lisandmooduleid ja kas lisama vähemalt ühe lisandmooduli või vähendama Plussi tellimuse hinda, et olla tasuta pistikprogrammidega (isegi nende omadega) konkurentsivõimelisem Social Snapi tasuta versioon). Ma arvan, et kui Social Snap parandaks lisandmooduleid, eriti automaatpostitajat, siis saaks see hõlpsasti konkureerida NextScriptsi SNAP Proga (pikaajaline parim automaatse postituse pistikprogramm).

Minu arvates on Social Snap suunatud veebisaitidele, mis nõuavad absoluutselt parimat esitust, järjepidevaid toimivaid võrguteenuseid (sõltumata vabast integratsioonist või pistikprogrammist) ja muidugi head statistikat. Social Snapil on see kõik olemas. Kuid Pro-tellimuse hind ja vajadus selle tellimuse järele kõigile lisandmoodulitele juurdepääsu saamiseks võib mõnda hoiatada. Kui Social Snap saaks käivitada rohkem lisandmooduleid või alandada hinda, oleks see absoluutne võitja. Ainuüksi esitluse ja funktsionaalsuse korral pole Social Snapil mingit vastet. Kui olete nõus ja suudate oma ettevõttesse investeerida, siis minge ja hankige see. Te ei leia ühtegi muud võrreldava funktsionaalsusega ja sama nutika, puhta ja klanitud kujundusega WordPressi pistikprogrammi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map