SNAP vaatab läbi WordPressi sotsiaalsete võrgustike automaatse postituse

Kui ma küsiksin teilt „Mis on teie arvates digiajastu kõige põhjalikum turundusreegel?“, Oleks teie vastuse tugev pretendent tõenäoliselt 80-20 reegel. Sisuliselt öeldakse, et 20% teie turundustegevustest tuleks kasutada eepilise sisu loomiseks. Ülejäänud 80% tuleks pühendada nimetatud sisu reklaamimisele.


Sotsiaalse automatiseerimise teemal

Maailmas, mis toodab iga sekund tonni uut sisu, sotsiaalne automatiseerimine on iga kaubamärgi jaoks veebis nähtavuse saavutamiseks hädavajalik. See tähendab, et kaubamärgid saavad jõuda rohkemate inimesteni, suurendada müüki, pakkuda klientidele paremat kaasatust ja lõppkokkuvõttes oma kasumit suurendada.

Kuid paljudel väikestel ja keskmise suurusega ettevõtetel (SMB-del) ei pruugi olla ribalaiust ega ressursse, et lubada kõiki sotsiaalmeedia automatiseerimise all pakutavaid teenuseid..

VKEde automatiseerimise väljakutsed

See probleem on eriti keeruline uutele veebiettevõtetele. Suurem osa nende ajast kulutatakse eepilise sisu loomisele. Kuid reegli 80-20 kohaselt on see vaid 20% tehtud tööst. Ideaalis peaksid nad kulutama 80% – s.t.. neli korda rohkem aega ja vaeva mida oli vaja sisu ülesehitamiseks – selle reklaamimiseks!

Sisu avaldamine oma veebisaidile on korras – ja see annab tulemusi, kui teie saidil on juba püsiv arv külastajaid. Uute ettevõtete puhul on selle väärtus peaaegu null. Uued ettevõtted peavad oma sisu oma sotsiaalsetes kanalites üles tooma niipea kui see on nende veebisaidil otseülekanne ja hakake seda reklaamima.

Sotsiaalne reklaam on enamasti tasuline ettevõte ja sõltub turunduseelarvest. Meie artikkel pakub aga suurepärast lahendust probleemi esimese osa lahendamiseks – s.t sisu sissemõtlemiseks sotsiaalmeedia kanalitesse kohe, kui need on reaalajas.

Lahendus: SNAP-i plugin WordPressile

sümbolikangelane

Tutvustame SNAP – sotsiaalvõrgustike automaatse postituse pistikprogramm WordPressile. NextScriptsi meeskonna välja töötatud plugin järgib freemium-mudelit. Tasuta versioon sisaldab peaaegu kõiki pistikprogrammi funktsioone, võimaldades teil teha peaaegu kõike alates postitamisest mitmesse suhtlusvõrgustikku kuni kommentaaride allalaadimiseni üksikute postituste postitamiseks.

Suhtlusvõrgustiku tugi

SNAP toetab üle 34 sotsiaalmeedia võrgustiku, sealhulgas:

 • Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+, LinkedIn ja palju muud.
 • Fotode jagamise saidid nagu Instagram, Pinterest, Flickr, 500px jne.
 • Blogiportaalid nagu Medium, Tumblr, Blogger ja WordPress ühilduvad ajaveebid.
 • Koondamisportaalid nagu Reddit, Stumbleupon ja teised
 • Samuti toetab see mikroblogimise teenuseid nagu Weibo (mis on Hiina suurim mikroblogimise teenus), LiveJournal ja Telegram
 • Huvitaval kombel toetab SNAP ka integratsiooni MailChimpiga. Kui kasutate oma uudiskirja teenusena MailChimpi – saate postituse avaldamisel saata automatiseeritud e-kirju – täiesti käed vabad!

Selle pistikprogrammi tasuta versioon toetab peaaegu kõiki teisi võrke. Ainult paar võrku, näiteks LinkedIn Company Pages, Google+ ja Pinterest, on saadaval ainult premium versioonis.

Teine oluline erinevus on see, et tasuta versioon lubab ainult üks konto iga sotsiaalse profiili kohta. Ehkki see sobib enamiku ettevõtete jaoks, ei pruugi see olla ideaalne kõigi jaoks. Vähesed ajaveebiblogijad kipuvad jagama oma sisu mitme enda omandis oleva sotsiaalse käepideme kaudu – kõige tavalisem näide on oma profiili ja veebipõhise ettevõtte profiili kombinatsioon..

Pistikprogrammi installimine

SNAP-pistikprogrammi installimine on üsna lihtne protsess.

 • Pea üle WordPressi juhtpaneel> Pistikprogrammid> Lisa uus
 • Otsige üles “Social Networks Auto-Poster” ja klõpsake nuppu Installeeri nüüd
 • Ükskord tehtud, Aktiveeri pistikprogrammi tasuta versioon.

Nextscripts-Snap

Premium versiooni aktiveerimine

Pistikprogrammi premium-versiooni saab aktiveerida, järgides nuppu ametlikud juhised.  Laadige ZIP-arhiiv alla ja laadige see WordPressi juhtpaneeli kaudu käsitsi üles.

versiooniuuenduse lisamine premium-versioonile

Lühidalt, peate:

 • Logige sisse oma NextScriptsi kontole
 • Kopeerige litsentsivõtmed ja
 • Sisestage see oma WordPressi juhtpaneelil SNAP-i pistikprogrammi seadetes

See peaks plugina aktiveerima ja te peaksite saama järgmise teate:

esmapilk ekraanile pärast täiendamist - lisatasu versioon

SNAP-i pistikprogrammi sätete uurimine

Selles jaotises uurime pistikprogrammi erinevaid seadeid.

1. Automaatse postituse sätted

kiir-sätted-1-kuidas-kuidas-automaatselt-postitusi teha

See seadevalik võimaldab teil valida oma sisu avalike suhete võrgustikesse automaatselt (kohe) või asünkroonselt ajastatud viisil, kasutades WP Croni.

WP Croni kasutamine on soovitatav variant, kuna see jaotab koormuse ühtlaselt. Näiteks kui kõik teie sisumeeskonna liikmed avaldavad postitusi lühikese intervalliga või võib-olla isegi samal ajal, tõuseb serveri koormus. See võib põhjustada ka seisakuid.

Kui WP Cron on lubatud, sisestatakse kõik postitused postitusjärjekorda ja saadetakse ükshaaval. See välistab serveri koormuse suurenemise ja hoiab ära teie sotsiaalmeedia lehtede rämpsposti muutmise.

2. Kasutaja privileegid

snap-settings-2-user-privileegid-and-security

See suvand võimaldab madalamate õigustega kasutajatel automaatse postituse sätteid muuta või neile juurde pääseda. Tavaliselt, kui teil on sisukirjutajate ja -toimetajate meeskond, on kõige parem määrata toimetajatele või oma sotsiaalmeediatiimile sobivad juurdepääsuõigused.

3. Sotsiaalmeedia võrgustiku valiku liides

snap-settings-3-interface-settings

Kui lisate pistikprogrammi seadetest uut suhtlusvõrgustikku, on saadaval terve hunnik sotsiaalseid profiile (34+ ja tõesti). Püüdes meie valitud sotsiaalse kanali valimist lihtsamaks muuta, lihtsustas arendaja liidest vaikeseadeks Tavaline režiim. Kui soovite aga juurde pääseda kategooriatesse kuuluvale seadete loendile, saate valida Kategoriseeritud.

4. Automaatselt postitavad filtrid

snap-settings-4-auto-posting-filters

See valik võimaldab meil valida, millist tüüpi postitusi automaatse postituse filtrid saavad. Näiteks saate konfigureerida spordikategooria sildiga „NFL”, mis postitatakse mänguhooajal automaatselt.

5. URL-i lühendaja

snap-settings-5-url-shortner

Lingid moodustavad lingi klikkide jälgimise aluspõhja. SNAP-i pistikprogramm toetab mitut otsetee pakkujat. Selles õpetuses õpime, kuidas seadistada goo.gl – Google’i lühilinkiteenus.

Teenuse goo.gl lubamiseks tuleb hankida Google’i arendajakonsoolilt API-võti ja kleepida see kausta goo.gl API-võti sektsiooni. Pistikprogrammiga katsetades leidsin selle Sund lühendatud lingid , et teenus korralikult töötaks, peab see olema lubatud.

Kui need suvandid on valitud, kerige alla ja valige Salvesta muudatused.

6. URL-i parameetrid

snap-settings-7-url-parameetrid

Kui olete hakanud jälgimise ja analüüsi linkimist alustama, on parem jätta need seaded rahule. Neile, kes kasutavad Google Analyticsit või mõnda muud jälgimisriista, saate siin oma kampaaniate tõhusaks jälgimiseks kasutada UTM-silte.

7. Automaatne hashtag

snap-settings-8-auto-hashtag-settings

Kuigi ma pole seda seadet isiklikult lubanud, võib see olla kasulik fotoplogijatele, pilditüübi postitustele või (kohandatud) galerii postitustüüpidele.

Twitterisse automaatse postituse seadistamine

Alustame Twitteri lisamisega oma sotsiaalmeediavõrgustikuks.

1. Kõigepealt läheme SNAP-i sätete lehele ja valige Lisage uus konto

lisage uus-konto-1

2. Avaneb hüpikaken, kus kerime alla ja valime Twitter.

lisage uus-konto-2

3. See viib meid Twitteri konfiguratsioonileht. SNAP-i pistikprogrammi postitamiseks meie Twitteri kontole peame andma sellele juurdepääsu protsessile. Seda tehakse API-võtme kaudu. Jälgi neid juhiseid API-võtme loomiseks Twitteris.

4. Kui see on valmis, peame kopeerima-kleepima õiged üksikasjad Konto andmed sakk ja valige Uuenda seadeid.

Otseülekanne Twitterisse

Kontrollime nüüd pistikprogrammi. Esiteks loome uue testpostituse ja avaldame selle. Järgmine ekraan on pistikprogrammi vaikekonfiguratsioon Redigeeri postitust lehel.

pistikprogramm-otseülekanne-demo-1

Kui vaatame lähemalt sõnumivormingut, on kirjas% TITLE% -% URL%. Neid sõnu nimetatakse kohahoidjateks. Iga postituse korral asendatakse need postituse tegeliku pealkirja ja URL-iga. Võite kasutada ka muid kohahoidjaid, viidates pistikprogrammi dokumentatsioonile.

Kui me tabasime Avalda nuppu, postitus lisatakse WP Croni tööjärjekorda ja postitatakse peagi.

snap-plugin-live-demo-2

Kommentaaride importimine

Järgmine funktsioon, mida tahtsime uurida, oli kommentaari importimine. Lühidalt – kui see funktsioon on lubatud, jälgib SNAP-i pistikprogramm käsitsi iga postituse kommentaari sotsiaalmeedias ja impordib neid tunniste intervallidega.

snap-plugin-live-demo-5-import-kommentaarid-1

Näiteks postitasin kaks kommentaari säutsusse, mille SNAP automaatselt postitas. Minu Twitteri käepidet maininud kommentaar imporditi postitusse automaatselt minu nime all.

snap-plugin-live-demo-5-import-kommentaarid-2

Funktsioonide võrdlus ja hinnakujundus

Pistikprogrammi premium versioon sisaldab kolme peamist eelist:

 1. Piiramatu profiilid: Lisatasu versiooni abil saate lisada sotsiaalsete võrkude jaoks piiramatu arv profiile / käepidemeid. See on eriti kasulik Twitteri ja Linkedini kontode jaoks.
 2. Ajastatud postitused: Sotsiaalmeedia edu oluliseks teguriks on postituste ajastamine, kui soovite aktiivset sihtrühma aktiivselt kasutada. Selle funktsiooni abil saate ajastada, millal teie postitused reaalajas ilmuvad.
 3. Hilinenud postitamine: Ajastatud postituste lihtsam versioon, see funktsioon võimaldab teil postitusi kindla aja võrra edasi lükata.
 4. Suhtlusvõrgustiku tugi: Konkreetsed kanalid, nagu LinkedIn Company Pages, Google+ ja Pinterest, on saadaval ainult premium versioonis.

lisatasu versioon pistikprogrammi hind on 49,45 dollarit aastas ja sellega kaasneb piiramatu tugi ja värskendused.

Järeldus

Sotsiaalne automatiseerimine mängib olulist rolli iga kaubamärgi või ettevõtte maine kujundamisel. Üks asi, mis inimesi eemale tõrjub, on tegelikult automatiseeritud sõnumid. Isiklikust kogemusest rääkides on kõige ebameeldivam lugeda postitust või pealkirja, mis polnud hoolikalt koostatud.

See on valdkond, millele tuleb pöörata parimat tähelepanu. Magnetpealkirjade meisterdamine teeb teie ettevõttele imet. Seetõttu võib postituste pimesi automatiseerimine teid liikluseks muuta, kuid hoolikalt koostatud pealkirjade automatiseerimine aitab palju paremini.

SNAP WordPressi pistikprogramm on suurepärane tööriist suure osa sotsiaalse meedia ülesannete automatiseerimiseks. Professionaalne versioon, mille jaemüük on 49,95 dollarit aastas ning millega on kaasas pidevad värskendused ja prioriteetsed tugiteenused.

Kui tegelete kirjaliku sisu mitmete vormide loomise või koondamisega, võib SNAP olla teie ideaalne sotsiaalse automatiseerimise pistikprogramm.

Kas olete proovinud SNAP-i tasuta versiooni? Millised on teie mõtted sotsiaalmeedia automatiseerimise ja sellega seotud pistikprogrammide kohta?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map