SNAP-i abil avaldage WordPressi postitused automaatselt oma suhtlusvõrgustikes

On üldtunnustatud seisukoht, et sotsiaalmeedia on teie veebisisu reklaamimisel hädavajalik. Iga uue postituse loomisel võib aga olla tüütu kõiki oma sotsiaalmeediakontosid käsitsi värskendada. See kehtib eriti juhul, kui teie WordPressi sait pakub päevas arvukalt artikleid. Õnneks on selle protsessi automatiseerimiseks olemas pistikprogramm.


Suhtlusvõrgustike automaatpostitaja (SNAP) on tööriist, mis vabastab teid vaevalisest ja aeganõudvast ülesandest postitada oma uusimad lingid erinevatele sotsiaalmeedia kanalitele, mida kasutate. See on sõna otseses mõttes üks blogijaid, kes väidab end olevat sotsiaalmeedias asjatundlik. Selles artiklis käsitleme SNAP-i kõige olulisemaid funktsioone ja seda, kuidas parimate tulemuste saamiseks pistikprogrammi konfigureerida.

Lingid on ilusad

Kui olete tuttav põhiliste otsingumootori optimeerimise (SEO) tehnikatega, otsite alati lingid. Need on lingid teie saidile tagasi muudelt veebisaitidelt. Need on väärtuslikud, kuna lihtsalt öeldes: mida rohkem veebis eksponeeritud olete, seda tõenäolisem on klikkide saamine.

Kuigi sotsiaalse meedia veebisaitide lingid pakuvad muret pole otsingu paremusjärjestuses olulised, pole kahtlust, et need on inimestele endiselt nähtavad. Mõlemal juhul ei saa see haiget teha ja aitab peaaegu kindlasti, et teie veebisaidil on mitmesuguseid lingid arvukatest sotsiaalmeedia kanalitest..

Ehkki sotsiaalmeedia saidid ei pruugi teie pingerea jaoks suurt tähtsust omada, on nn Web 2.0 saidid selle kirjutise seisuga tööriist, mida SEO spetsialistid sageli otsingu paremusjärjestuse parandamiseks kasutavad. Nende hulgas on muu hulgas saidid nagu Tumblr, WordPress, LiveJournal ja Blogger.

Siit leiate hea uudise: SNAP toetab nii Web 2.0 saite kui ka sotsiaalmeedia saite. Sellepärast on SNAP inimestele, kes on huvitatud eduka veebipõhise kohaloleku loomisest, nii võimas. See automatiseerib teile lingide loomise, sealhulgas lisab need lingid väga populaarsetele sotsiaalmeedia kanalitele ja Web 2.0 saitidele. Lühidalt, saate SNAP-i abil muuta oma saidi nähtavamaks nii otsingumootorite robotitele kui ka inimestele.

SNAP-i omadused

klõps

KLÕPS töötab nii, et niipea kui olete oma postituse avaldamise lõpetanud, töötab see kulisside taga, et pääseda juurde teie eelistatud sotsiaalmeedia- ja Web 2.0 kontodele ning värskendada teie eest. See postitab just teie loodud lingi koos asjakohase tekstiga, tavaliselt pealkirja ja / või väljavõttega, mis on põhimõtteliselt artikli juhtmõte, või nii palju sõnu sellest, kui sait võimaldab. Muidugi võite saitidel, kus pilt on õigustatud (nt Facebook), oodata ka teie esiletõstetud pildi ilmumist koos värskendusega.

Praegu on 27 erinevat toetatud võrku, täielik nimekiri on saadaval pistikprogrammi allalaadimissaidil. Te ei ole piiratud SNAP-i kontode maksimaalse arvuga. Teisisõnu, kui teil on nii isiklik kui ka professionaalne Twitteri konto, saate konfigureerida SNAP-i avaldama mõlemal kontol.

SNAP-i seadistamine

SNAP-i konfiguratsioon kuvatakse teie all Seadistused oma halduskonsooli vasakpoolses navigeerimismenüüs. Kui olete konfiguratsioonilehel, otsustate, milliseid kontosid soovite lisada. Allpool näete SNAP-i konkreetseks installimiseks valitud kontode loendit.

snap2

Iga konto jaoks lisate konkreetse teabe, näiteks konto URL, kasutajanimi ja mandaadid. Tuleb märkida, et mõne sellise konto konfigureerimiseks on vaja kasutada API-võtit. Selle API võtme hankimine nõuab teie poolt teatavaid jõupingutusi, kuid pistikprogrammi juhised selle eest on kristallselge.

Iga konto jaoks peate määrama ka selle, kuidas soovite postitust värskenduses kuvada. Teete seda SNAP-i pakutavate selgitavate siltide abil. Näiteks koos Diigo allpool oleval kontol näete, et postituse pealkiri ühtib WordPressi postituse pealkirjaga („% TITLE%”). Postituse tekst vastab WordPressi postituse katkendile (“% EXCERPT%”). See väljavõte vastab loogikale, mida teie WordPressi teema katkendite kuvamiseks kasutab. Siin on veel mõned sildid, mida SNAP toetab:

 • % URL% – postituse URL.
 • % SURL% – postituse lühendatud URL.
 • % IMG% – esiletõstetud pildi URL.
 • % RAWEXCERPT% – postituse väljavõte (trükitud kujul).
 • %TEATAMA% – tekst kuni märgend või postituse esimesed N sõnad.
 • %TÄISTEKST% – postituse töödeldud sisu (tekst).
 • % RAWTEXT% – postituse sisu (tekst) trükitud kujul.
 • % ORID% – originaal ID. WordPressi postituse ID.
 • % TAGS% – postimärgendid.
 • % CATS% – postituste kategooriad.
 • % HTAGS% – postimärgendid hashtagidena.
 • % HCATS% – postituste kategooriad hashtagidena.
 • % AUTHORNAME% – autori nimi.
 • % AUTHORTWNAME% – Twitteri kasutajanimi kasutaja (autori) sätetest.
 • % SITENAME% – ajaveebi / saidi nimi.
 • % CF-CustomFieldName% – täpsustatud nimega kohandatud välja sisu.
 • % CT-CustomTaxonomyName% – postitusega seotud kohandatud taksonoomiate loetelu.
 • % HCT-CustomTaxonomyName% – rämpspostidena postitusega seotud kohandatud taksonoomiate loetelu.

diigo

Valige kindlasti õige saidi õige silt. Näiteks ei tahaks te ilmselt säutsu% FULLTEXT% kasutada, kuna säutsude pikkus on kuni 140 tähemärki.

SNAP pakub teile paindlikkust ka selle kohta, kuidas teie postitusi erinevatele sotsiaalmeedia saitidele lisatakse. Tavaliselt määratlete vaikeseadeks olevad globaalsed seaded. Seejärel saate postituse redigeerimise ajal need seaded alistada. Näete SNAP-i halduskonsooli vahetult visuaalse tekstiredaktori all ja saate seal teha vaikeväärtuste alistamiseks vajalikud muudatused, nagu allpool näha.

snap1

Pole midagi, mida sotsiaalmeedia armastaks rohkem kui lühendatud URL-e, eriti mikroblogimise saitidel nagu Twitter. Õnneks lühendab SNAP teie (tõenäoliselt) pikka URL-i, mis on teie postituse pealkirjast üles ehitatud. Teil on võimalus valida URL-i lühendaja natuke, goog.gl, TEIE, või isegi vähetuntud sisseehitatud WordPressi URL-i lühendaja.

Premium SNAP omadused

Nagu paljusid teisi WordPressi pistikprogramme, pakutakse SNAP-i nii tasuta kui ka premium-versioonina, mida nimetatakse SNAP Pro-ks. Lisatasu versioon pakub rikkalikumaid funktsioone, mille hind ühe saidi korral on 49,95 dollarit ja mitme saidi korral 99,95 dollarit..

Alustuseks pakub SNAP Pro tuge mõlemale Google+ ja Pinterest. Need on sotsiaalmeedia kanalid, mis on digitaalturunduses peamine kinnisvara, nii et blogijad, kes soovivad veebis avalduse esitamist tõsiselt kaaluda, peaksid ainuüksi sel põhjusel kaaluma premium-versiooni investeeringu tegemist.

Lisaks annab SNAP Pro teile võimaluse WordPressi installimise funktsiooni WP-Cron abil konfigureerida, millal teie postitused teie erinevatel saitidel avaldatakse. See tähendab, et kui teil on korraga avaldatud palju postitusi, saate oma sotsiaalmeedia kontodel kavandada vastavad värskendused, nii et te ei ujutaks oma sõpru / jälgijaid korraga üle liiga palju värskendusi. SNAP annab teile ka võimaluse seada teie valitud saitidele suunatud postituste arvu maksimaalne päevane piir.

snap3

Kui olete oma postitusgraafikust teadlik, annab SNAP Pro teile ka võimaluse piirata automaatset postitust kindlatel nädalapäevadel ja kellaaegadel. See on kasulik, kui jälgite teatud analüütikat, soovitades teile parimate aegade avaldamist konkreetsetes sotsiaalmeedia kanalites.

SNAP-i premium-versioon toetab ka Reddit. Redditi kuritarvitamisega olge siiski ettevaatlik. See sait on kurikuulus rämpspostitajate vaevamisel nn varjakeeluga – keeluga, mis ei näe välja keeluna. Teisisõnu, saate postitada ja kommenteerida nagu tavaliselt, lihtsalt keegi teine ​​ei näe, mida teie postitate. SNAP Pro pakub ka paremaid LinkedIn toetus. Tasuta versiooni abil saate oma profiililehele postitada. Lisatasu versiooniga saate siiski oma ettevõtte lehele postitada.

Selle mähkimine

SNAP on võimas pistikprogramm, mis mitte ainult ei paranda teie otsingumootori paremusjärjestust, vaid muudab teie sisu nähtavamaks ka inimestele, kes sirvivad erinevates sotsiaalmeedias ja Web 2.0 saitidel. See on suurepärane tööriist igale professionaalsele blogijale, kes veedab reklaamide jaoks liiga palju aega linkide ja väljavõtete käsitsi kopeerimiseks ja kleepimiseks teistele saitidele.

Kuidas teile meeldib luua tagasilinke oma viimastele postitustele? Kas kasutate automatiseeritud lahendust või teete seda käsitsi? Andke meile allpool toodud kommentaarides julgelt teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map