SendinBlue: parim uus e-posti turundusteenus WordPressi kasutajatele?

E-posti turundus on kõige edukamate veebiettevõtete nurgakivi. Sellisena on e-posti turundusteenuste pakkumine suur äri. Ja kuigi teid võidakse petta mõtlema, et ainult AWeberi ja MailChimpi meeldimised on teie kaalumist väärt, on ka alternatiive.


SendinBlue on üks selline alternatiiv. Alates 2012. aasta septembrist on SendinBlue oma missiooniks pakkuda kõigile kõige lihtsamat ja usaldusväärsemat turunduslahendust – nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

Ma ei kuulu madala konkurentsiga või monopoliseeritud turgude poole, seetõttu otsin alati huvi e-turunduse „tavaliste kahtlusaluste” kohta. Õnneks SendinBlue ei pidanud pettuma. Selles artiklis tutvustan teile teenust koos selle suurepärase tasuta WordPressi pistikprogrammiga, kuid minu eesmärk on see: andke SendinBlue’ile minna.

Mis on SendinBlue?

SendinBlue koduleht

Lühidalt – SendinBlue on veebiturunduse teenuse pakkuja. Kui see on teie maitsele liiga mitmetähenduslik, hõlmab SendinBlue’i teenus e-posti turundust, tehingutega seotud e-kirju (nt ostukinnitused ja parool meeldetuletused) ja mobiilseid tekstisõnumeid. Olles just oma eelmisel kuul teist sünnipäeva tähistanud, kiitlevad nad juba 20 000 kasutajaga; mitte number, mida nuusutada.

Kuid mis teeb neist konkurentsist paremad, võiksite mõistlikult küsida? Minu arvates tuleneb see otsus kolmest tegurist:

 1. Teenindus. Mida nad pakuvad, mida võistlusel ei ole? Kuidas nende teenus võrreldakse??
 2. Hind. Kas need on rohkem või vähem kallid kui võistlus?
 3. WordPressi integreerimine. Kui hästi integreerub nende teenus plugina kaudu WordPressiga?

Tegelen kõigi nende teguritega kordamööda.

Teenus SendinBlue

Esimene funktsioon, mis eristab SendinBlue paljudest konkurentidest, on täiesti tasuta liikmelisuse võimalus. On ainult kaks piirangut:

 1. Kuus saate saata ainult 9000 e-kirja (300 päevas)
 2. Infolehtede koostaja on saadaval ainult 60 päeva

Pole ühtegi tõeliselt võimekat e-posti turundusteenuse pakkujat, kellest tean, et see pakub täiesti tasuta püsivat liikmeks saamist, seega on SendinBlue pakkumine sama hea (või parem) kui ükski teine. Kui olete valmis SendinBlue’i käiku andma, on registreerimisprotsess kiire ja valutu: sisestage lihtsalt ettevõtte nimi, e-posti aadress ja parool. Järgmine ekraan, mida näete, on juhtpaneel:

SendinBlue armatuurlaud

Mulle avaldas tõsist muljet, kui lihtne on liides. Olen AWeberi fänn, kuid selle liides on tõsiselt segane ja võib algajate jaoks segadusse ajada. SendinBlue on kokku erinevat tüüpi kala: intuitiivne on see sõna, mis meelde tuleb. SendinBlue pakub hulgaliselt funktsioone, millest enamikku ootate. Siiski on veel mõned huvitavad täiendused:

 • Piiramatu kontaktisikute arv (st tellijad). See on õige; ilma lisatasuta võib teil olla nii palju tellijaid kui soovite. Pikemalt sellest hinnakujunduse osas.
 • Pühendatud IP. Need tuleb osta lisatasu eest, kuid need võimaldavad teil e-kirju oma domeeninimega välja logida.
 • “Turunduse käivitamine”. See on SendinBlue automaatvastaja funktsioonide versioon.
 • Soojuskaart. Vaadake, kus teie tellijad teie e-kirjadel klõpsavad.
 • Google Analyticsi integreerimine.
 • Reaalajas andmete jälgimine.

Teile antaks andeks, kui arvate, et SendinBlue on lihtsalt järjekordne e-posti turundusteenuse pakkuja, kuid ülaltoodud funktsionaalsus soovitab teisiti. SendinBlue peamine müügiettepanek on aga väidetavalt see, et see pakub kolme teenust – e-turunduse, tehingutega seotud e-kirju ja SMS-sõnumeid – koos ühe katuse all. Mõnda inimest see eriti ei õhuta, teised peavad seda jumalakartuseks. Kuid see pole veel kõik. Minu arvates eristab SendinBlue hinnakujunduse just hinnakujundus.

Kui palju maksab SendinBlue?

Näib, et SendinBlue hinnakujundusvalikute puhul on müügi mitmekesisus ja paindlikkus peamised müügiargumendid:

SendinBlue hinnakujundus

Nagu me juba arutasime (ja nagu te mõistlikult eeldada võiksite), Tasuta plaan on tasuta ja täielikult töökorras (piiratud aja jooksul). Mikro plaan pakub samu funktsioone kui see Tasuta kaasmaalane; võite lihtsalt saata palju rohkem e-kirju. See on Pronks plaani ja üles, kus asjad huvitavaks muutuvad. Nad kõik pakuvad sama funktsioonide komplekti kui üksteisega; erinevusi on lihtsalt kaks:

 1. Mida rohkem maksate, seda rohkem meilisõnumeid saate saata
 2. Saate tasuta spetsiaalse IP, kui tellite Kuld plaan või üle selle

See on mis Pronks ja üles pakkumine Tasuta ja Mikro plaanid, mis vaieldamatult huvitavad rohkem. Esiteks on eelnimetatud soojuskaart. Teine on avatud ja klõpsamissageduse andmed. Kolmas on SendinBlue logo eemaldamine teie e-kirjadest; midagi, mida paljud peavad kaubamärgi tootmiseks vajalikuks.

Hinnakujunduse kõige huvitavam on see, et see arvutatakse teie saadetud e-kirjade arvu, mitte teie tellijate arvu järgi. See on kummaliselt vastuolus sellega, kuidas nii AWeber kui ka Mailchimp oma tasusid arvutavad, ja mulle see meeldib. Lõppude lõpuks on abonentide omamine passiivne; Neile e-kirjade saatmine on kõige olulisem. Mulle pole alati meeldinud, et AWeber võtab minult tasu inimeste eest, kes on tellimusest loobunud; midagi, mida SendinBlue ei tee.

Kui hästi integreerub SendinBlue WordPressiga?

SendinBlue WordPressi pistikprogramm

Igal oma soola väärt meilituruteenusel on oma WordPressi pistikprogramm. Kuid minu kogemuse kohaselt pole paljud neist väärt oma baitides väärtust. Kuidas siis saab SendinBlue’i pakkumine piletihind? Ühesõnaga: väga hästi. (Oota, see on kaks sõna …)

See tundub nagu plugin, mis on loodud kui SendinBlue põhiosa ja mida pole järelmõttena kinnitatud (ma vaatan teid, AWeber). See pole lihtsalt lihtne registreerumisvormi pistikprogramm; plugin SendinBlue on täieõiguslik WordPress-keskseks e-turunduse lahenduseks koos kõigi funktsioonidega, mida võiksite loota. Lisasin plugina ametlikule lehele mõned ekraanipildid. Ma võiksin pakkuda oma, kuid need ei näita kampaaniategevuse osas eriti palju!

SendinBlue WordPressi juhtpaneel.

SendinBlue WordPressi juhtpaneel.

SendinBlue kampaaniate ekraan

SendinBlue kampaaniate ekraan.

SendinBlue globaalse statistika leht.

SendinBlue globaalse statistika leht.

Võite märgata, et osa ülaltoodud ekraanipiltide tekstist on prantsuse keeles. SendinBlue on Prantsuse ettevõte, nii et liideses ja dokumentatsioonis võite oodata pisut pidgini inglise keelt, kuid te ei tohiks lasta sellel pistikprogrammi ja teenuse kvaliteeti kahjustada. Võttes arvesse SendinBlue suurust ja kasvu, võiks eeldada, et juba ammu luuakse professionaalsem tõlge.

Pistikprogrammi seadistamine on käkitegu; kopeerite ja kleepite oma API ja salajased võtmed lihtsalt oma SendinBlue kontolt. Kui olete seadistatud, saate kogu oma e-posti turunduskampaaniat käivitada oma WordPressi veebisaidilt; isegi soovi korral oma eelistatud SMTP-serveri kaudu. See on parim integratsioon, mida ma eales professionaalse e-turunduse teenuse pakkuja ja WordPressi vahel näinud olen.


SendinBlue on konkurentide jaoks elujõuline alternatiiv, mis on tänu suurepärasele pistikprogrammile WordPressi kasutajatele veelgi elujõulisemaks muutunud. Kui soovite koondada oma võrguturunduse kõik ühe katuse alla ja otsite odavamat alternatiivi AWeberi ja Mailchimpi meeldimistele, võiks SendinBlue teile sobida. Mulle jääb mulje, et nad on noor ja näljane ettevõte; mida ei piira paistetus, et tegemist on väljakujunenud juggernautiga ning valmis tegema asju teisiti.

Teenus ei pruugi kõigile sobida, kuid arvan, et enamik WordPressi kasutajaid teeks endale teene, registreerudes tasuta kontole ja andes testisõidu SendinBlue (ja selle WordPressi pistikprogrammi).

Registreeruge SendinBlue’is    Hankige plugin SendinBlue

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map