Selz WordPressi e-kaubanduse pistikprogrammi ülevaade

Selz WordPressi e-kaubanduse pistikprogrammi ülevaade

Olete põnevusega alustada oma enda veebipoodi. Teil on üldplaan, suurepärased tooted ja saate sissetulevat raha peaaegu nuusutada.


Ma tean seda tunnet; miski pole nii vaimustav kui e-poe avamine. Isegi kui te ei tea, mis teie kauplusega tulevikus juhtub, ei saa te oodata oma esimese kauba müümist ja müüki..

Kuid olete ummikus; te ei saa paljude hulgast valida ideaalset lahendust poodide platvormid seal väljas. Kuulsite, kuidas teie sõber rääkis kümme kuni tosinat WooCommerce’ist, kuid enne kui saaksite midagi kolistada, soovitas keegi teine ​​Ninja Poodi.

Järgmine kutt vannutas Shopify, kuid teie otsingut ei tehta endiselt kuhugi. Peate tegema otsuse parima e-poe platvormi kohta, et saaksite säästa aega, raha ja vaeva. Ja kui olete nagu paljud teised e-poe kaupluste omanikud, soovite ainult parimat ja kõigest sellest puudust.

Kui mõni selle sissejuhatuse osa kõlab nagu sina, siis tervita ja tunne end kodusena. Tänases saates vaatan läbi Selz, võimas e-poe platvorm, mida saate hõlpsalt WordPressiga integreerida.

Enne kui jõuame lõppu, on teil parem idee, miks üle 120 000 kaupmehe Selzis oma kauplusi juhivad.

Kõlab hästi? Suurepärane. Alustagem äri.

Mis on Selz?

selz wordpress pood

2013. aastal Martin Rushe poolt käivitatud Selz on a hostitud e-poe platvorm väga nagu Shopify, kuid väikese lisakuluga. Pean silmas platvormi, mis muudab selle loomise lihtsaks veebipoodi, manustage ostunuppe oma olemasolevale veebisaidile või müüge oma Facebooki lehel.

Selziga on kaasas geniaalne pukseerimisteenus, mis muudab estrite loomise imelihtne. Lisaks pakub tööriist teile palju teemasid, mida saate oma südame sisu jaoks kohandada. Tehingu magustamiseks pakub Selz laia valikut funktsioone, mis muudavad teie e-poe loomise ja haldamise sama lihtsaks kui A, B, C.

Just see ainulaadne segu disainist ja funktsionaalsusest teeb Selzist täiusliku e-kaubanduspartneri, kes on teie nurgas, kui ehitate oma unistuste veebipoodi.

Järgmistes osades tõstan esile funktsioone, mis muudavad Selzi hämmastavaks e-poe platvormiks. Lisaks näitan teile täpselt, kuidas integreerida platvorm oma WordPressi saidiga, et saaksite kohe müüma hakata.

Lisateabe saamiseks lugege edasi.

Selzi funktsioonid

selz funktsioonid

Vaatame nüüd Selzis saadaolevaid funktsioone. Isiklikult otsin e-poe platvormi, mis pakub funktsioone, mis katavad kõik minu vajadused. Kui seda on lihtne kasutada, seda parem. Teie õnneks on Selzil palju funktsioone ja seda on lihtne kasutada.

Kui mul on vaja asuda asjade koodküljele, lähen platvormiga, mida saan ulatuslikult kohandada, näiteks WooCommerce. Kui olete algaja ja vajate lihtne, kuid võimas e-poe platvorm, mis ei vaja kodeerimist, Selzil on su selg.

Intuitiivne pukseerimispoodide ehitaja

Tõmbamisega kaupluse ehitaja on tõenäoliselt Selzi peamine müügipunkt. Seda on uskumatult lihtne kasutada ja see ei vaja kodeerimist ega teadmisi kujunduse kohta. Mõne minutiga saate ehitada ilusa poe, mis sobib teie kaubamärgiga. Ainuüksi selle kaupluse ehitaja säästab palju aega ja raha.

Lisaks pakub Selz teile oma tellimusega 20+ professionaalselt üles ehitatud teemat. Need teemad on reageerivad ja mobiilivalmis, mis tähendab, et teie klientidel on fantastiline ostukogemus, sõltumata kasutatavast seadmest. Teemasid saate oma brändi täiendamiseks kohandada ja stiilida ning oma toodetele tähelepanu pöörata.

Lisaks saate Selzis registreerida kohandatud domeeninime või kasutada olemasolevat domeeninime. Hea domeeninimi on hõlpsasti äratuntav ja sobib ideaalselt teie turunduse / kaubamärgi tootmiseks. Kombineerige hea domeeninimi ja Selzi sisseehitatud SEO optimeerimine ning meelitate otsingumootoritest rohkem külastajaid.

Lisaks on teil hea meel teada saada, et igas Selzi kaupluses on saadaval tasuta SSL-sertifikaat kõikidele lehtedele, mitte ainult kassasse, nagu mõnel teisel e-poe platvormil. See tähendab, et teie kliendi teave ja tehingud on esimesest päevast alates turvalised, mis suurendab enesekindlust.

Kui arvate, et olete seda kõike kuulnud, eksite, sest Selz pakub teile võimsat blogimisplatvormi. Tänu sellele funktsioonile saate avaldada sisu, juhtida SEO-d ja asuda otsingumootorites kõrgemal. Te ei pea mujal blogi üles seadma; Selz pakub teile võimsaid blogimisvõimalusi, mis aitavad teil oma äri laiendada.

Müüa igal pool

Selz pakub teile erinevalt teistest e-poe platvormidest paar müügivõimalust. Tänu turvalisele ja sujuvale ostukorvi ja ostuprotsessile saate oma tooteid otse Selzi e-poest müüa.

Kui teil on juba WordPressi veebisait, saate oma tooteid lisada, kinnistades ilusaid ostunuppe, vidinaid või kogu poe. Veebikülastajad ei pea ostmiseks teie olemasolevat veebisaiti lahkuma.

Kui sellest ei piisa, võimaldab e-poe platvorm Selz teil ühe klõpsuga Facebookis müüa. Facebooki poodi on lihtne üles seada, see on mobiilselt valmis ja tooted FB poes sünkroonitakse automaatselt. Facebooki poe loomine avab ka võimsad reklaamifunktsioonid, mis võib tähendada erinevust õnnestumise ja ebaõnnestumise vahel.

Sisseehitatud maksevalikud

Kui teie pood on üles töötatud ja te ei tööta, ei taha te, et makseväravaga probleemid tõuseksid. Selzi taga olevad poisid mõistavad, kuidas see võib olla tohutu probleem, nii et nad töötlevad teie eest ära kõik peamised krediitkaardid ja PayPali maksed. Seejärel kannavad nad raha teie pangakontole, sundimata teid lisakontosid kasutama.

Lisaks aitab Selzi maksemootor teil makse automaatselt arvutada, mis säästab palju aega ja peavalu. Maksud sisaldavad muu hulgas USA müügimaksu ja EL-i käibemaksu. Öelge hüvasti maksude käsitsi arvutamisel ja keskenduge oma ettevõtte kasvatamisele.

Säästmaks veelgi rohkem aega ja lisades professionaalset hõngu, võimaldab Selz teil klientidele automaatselt arveid koostada. Peale selle saate kohandatud tellimuse kinnitusmeilisõnumeid saata automaatselt. Kui teil pole aimugi, on tellimuste kinnitamise e-kirjad suurepärased müügi ja reklaami eesmärgil.

Suurepärased ostuvõimalused

Alustuseks on Selz varustatud võimsa ostukorviga, millel on kõik vajalikud funktsioonid. Näiteks saavad kliendid hõlpsalt ostukorvi lisada mitu toodet ja maksta ilma teisele veebisaidile minemata, mis on suurepärane kasutajakogemuse ja usalduse loomise jaoks.

Lisaks pakub Selz teile üle 100 erineva valuuta ja palju kohandatud välju, et koguda kassast kliendi kohta palju teavet. See teave võib ulatuda kättetoimetamise aadressist, sotsiaalkontodest kuni kingituste üksikasjade ja muu selliseni.

Selziga ei lõpe äri pärast edukat väljamakseid. Pärast ostu sooritamist saate kliendi hõlpsalt igale lehele suunata. Võite selle võimaluse abil suunata kliente kohandatud tänusõnadelehtedele, eksklusiivsele sisule ja muule.

Hüljatud vankrid on paljude ettevõtjate jaoks tohutu probleem. Selz võimaldab teil konversioonide suurendamiseks saata klientidele hüljatud ostukorvi e-kirju. Selle funktsiooni abil saate saata oma klientidele stiimuleid ja eripakkumisi, et veenda neid ostu lõpule viima.

Hämmastavad tellimuse täitmise võimalused

Paljud müüjad võitlevad tellimuste täitmisega, eriti kui teil on palju tellimusi töötlemiseks ja väljasaatmiseks. Kui hakkate üha rohkem tellimusi saama, vajate süsteemi, mis sujuvamaks muudab kogu tellimuste täitmise protsessi. See on täpselt see, mida Selz teile pakub.

Saate selliseid tööriistu nagu tellimusteatised, SKU-d, saatmisintegratsioonid ja tagasimakse töötlemine. Saate oma klientidele pakkuda kassas hõlpsalt reaalajas saatmishindu ja valikuid. Lisaks võite võtta ühendust suuremate saatmisteenuse pakkujatega nagu DHL, Fedex, UPS, Australia Post ja Deutsche Post..

Vajaduse korral saate oma saatmisvalikuid veelgi kohandada, see tähendab, et saate siseriiklikke ja rahvusvahelisi saatereegleid eelnevalt määratleda, lähtudes kauba või tellimuse sisust. See tähendab ka, et saate saatekulude edasiseks kohandamiseks määrata käsitsi määra.

Maailmatasemel varude juhtimine

Selz pakub teile ilusat armatuurlauda, ​​et hallata oma varusid nagu ülemus. Alustuseks võite müüa mida iganes soovite, olgu see siis digitaalsed tooted, füüsilised kaubad või teenused. Kui see kõlab hämmastavalt, on teil hea meel teada saada, et saate hõlpsalt luua oma toodetele mingeid variante, näiteks värvi, suuruse ja kaalu.

Lisaks toetab Selz mitut tootepilti, mis tähendab, et saate näidata oma klientidele iga nurga alt, mida nad vajavad teadliku otsuse tegemiseks. Peale selle saate oma sisu haldamiseks lisada tootekategooriaid ja alamkatalooge, samuti menüüsid ja lehti.

Lisaks võimaldab Selz teil varude taset seada ja jälgida. Kui müüte välja, peatab platvorm müügi automaatselt ilma teie kaasamiseta. Selle kõrvale saab Selz a Maksa, mida tahad (PWYW) funktsioon, mis võimaldab teie ostjatel valida oma hinnad.

Saage digitaalseks ninjaks

Selz lubab müüa nagu ülemus. Platvorm sisaldab kõiki funktsioone, mida vajate rakenduste, kursuste, e-raamatute, videote jms professionaalseks müümiseks. Saate digitaalseid tooteid oma klientidele automaatselt edastada Kindle’i, Dropboxi või e-posti teel. Lisaks saate oma tooteid litsentsivõtmete abil kaitsta.

Selziga pole teil hostimise ega ribalaiuse piiranguid, mis tähendab, et saate müüa nii palju digitaalseid tooteid, kui soovite. Kui teil on värskendusi, saate eelmistele ostjatele automaatselt e-kirja saata ja lasta neil teile tasuta alla laadida.

Enamik inimesi, kes teie käest ostavad, saavad selle professionaalse vibe, mis on iseloomulik suurematele e-poe jaemüüjatele. Müümiseks ei pea te välja töötama sihtotstarbelisi lahendusi; kõik professionaalse poe üles ehitamiseks vajalikud funktsioonid on Selzis saadaval.

Reaalajas analüüs

Teie poe toimivuse jälgimine on ülimalt oluline, eriti kui soovite pakkuda oma klientidele paremat kasutajakogemust ja edendada äri. Selle abistamiseks on Selzis saadaval reaalajas analüüs. Alustuseks näete, kust teie kliendid tulid ja kuidas nad teie poe leidsid.

Lisaks saate jälgida oma müügistatistikat ja luua ühenduse oma lemmikute analüüsivahenditega, nagu Google Analytics ja Bing Analytics. Lisaks saate oma liikluse ja müügiandmed eksportida .csv-faili, et neid tulevikus kasutada ja kasutada. See tähendab ka, et saate oma andmed importida muusse välisesse süsteemi. Kas pole just hämmastav?

Integratsioonid, integratsioonid ja muud integratsioonid

Selz on integratsioonide kuningas. Platvorm pakub teile ühe klõpsuga integreerimist teiste hulgas selliste populaarsete rakenduste ja teenustega nagu MailChimp, AWeber ja Campaign Monitor. Vajutage lihtsalt nuppu ja wham-bam, teie integratsioon kulgeb nagu hästi õlitatud masin.

Looge kliendisuhteid

Klientide saamine pole lihtne töö. Nutika ettevõtte omanik teab seda fakti ja töötab väsimatult produktiivsete kliendisuhete loomiseks, mis viivad korduva äritegevuseni. Selz pakub teile selles valdkonnas palju võimalusi, nii et saate hoida oma kliente meie kaubamärgiga rõõmsalt kursis.

Ma räägin sellistest funktsioonidest nagu e-posti turunduse integreerimine, mis võimaldab teil müüdud meililisti laiendada. E-posti turundus on suurepärane viis olemasolevatele klientidele uuesti turundamiseks ja uute väljavaadete loomiseks. See on ka suurepärane viis oma brändisõnumi levitamiseks.

Lisaks on Selzis kaasas allahindluste ja kupongigeneraator, mis aitab premeerida lojaalsust ja säilitada tervislikke kliendisuhteid. Lõppude lõpuks armastavad kõik allahindlust või tasuta saatmist! Lisaks saate oma tootelehtedel vestluse julgustamiseks ja sotsiaalse tõendusmaterjali kasutamiseks kasutada selliseid rakendusi nagu Disqus ja Yopto.

Peale selle pakub Selz üksikasjalikke kliendiprofiile ja sisseehitatud sõnumeid, mis sobivad ideaalselt ostjaga suhtlemiseks.

24/7 tugi

Teete nii palju tööd, et pakkuda oma kasutajatele parimat kogemust ja tooteid. Just sel põhjusel väärite suurepärast tugimeeskonda, kes aitab teid välja, kui midagi puruneb. Nii saate keskenduda oma klientidele ja mitte igavale tehnilisele tööle.

Selz pakub teile kõigi tasuliste plaanide jaoks reaalajas reaalajas tuge ööpäevaringselt. Lisaks saate lugeda hämmastavaid asjatundlikke juhendeid ja astuda õppimiskõverist eespool. Lisaks on teil täielik juurdepääs abikeskusele, mis tähendab, et teil on igal ajal piisav tugi.

Sellise muljetavaldava funktsioonide loeteluga otsustasin anda tasuta 14-päevane prooviversioon proovisõit. Eelseisvas jaotises loome Selzi poe ja integreerime selle WordPressiga.

Lisateabe saamiseks lugege edasi.

Kuidas integreerida Selz WordPressiga

Nüüd, kui teate, mida oodata, looge meile Selzi pood ja integreerige see WordPressi saidiga.

Minge üle Selz.com-i ja klõpsake nuppu Alustama nuppu nagu allpool näidatud.

selz

Järgmisel lehel sisestage oma e-posti aadress, nimi ja parool. Pärast seda nõustuge tingimustega, märkides linnukese ja seejärel vajutage nuppu Registreeri nuppu. Teise võimalusena saate registreeruda Facebooki, Twitteri või Google’i kaudu, nagu me alloleval pildil esile tõstame.

selz registreerumisvorm

Pärast edukat registreerimist suunab leht teid juhtpaneelile. Selz kutsub teid lisainfot oma ettevõtte kohta ja / või liituma 15 – 20 veebikoolitusega, nagu allpool näidatud.

Esitage vajalik teave ja reserveerige koolitusele koht, kui soovite. Siiani on teil olnud hea. Pärast seda liikuge juhtpaneelile, nagu allpool näidatud.

selz armatuurlaud

Tundub päris kena, ah? Nüüd lisame paar toodet ja teeme selle korda nii koos kui ka koos. Liikuge lehele Üksused> Kõik Klõpsake vasakpoolses navigeerimismenüüs ja klõpsake siis nuppu Lisa üksus nagu allpool esile tõstame.

uue toote lisamine Selzis

Järgmisena valige toote tüüp, mida soovite lisada. Teil on kolm võimalust; Füüsiline, digitaalne ja  Teenindus nagu allpool näidatud.

Käisin selle õpetuse jaoks koos füüsilise tootega. Pärast seda maandute ilusale toote redigeerijale, mida on näidatud allpool.

tootetoimetaja selz

Ülaltoodud toimetaja üllatas meeldivalt meeldivalt. See on intuitiivne, nii et see ennustas minu valuutat automaatselt. Noh, saate valuutat hõlpsalt vahetada. Lisaks on toimetajal palju tootevalikuid. Saate ühelt ekraanilt lisada kategooriaid, variante, SEO-sid, litsentse ja palju muud.

Lisage vajalikud üksikasjad, liikuge ekraani põhja poole ja vajutage nuppu Salvesta nuppu.

Ma läksin edasi ja lõin katsetamiseks kolm näivtoode.

Järgmisena saate navigeerida Üksused> Kõik Selzi armatuurlaual, et vaadata kõiki tooteid, nagu allpool näidatud.

Praegu lisatakse teie tooted teie veebipoodi, kuid need pole teie veebisaidil aktiivsed. Märkige iga toote kõrval olev ruut ja klõpsake siis nuppu Avalda nagu allpool näidatud.

Kinnitage, et soovite tooteid avaldada. Teie tooted on praegu aktiivsed, kuid me pole makseid veel aktiveerinud. Liikuge tagasi juhtpaneelile, klõpsates Armatuurlaud administraatori menüüst, nagu allpool näidatud.

Siit saate lubada makseid, kohandada oma poodi, luua olemasolevale veebisaidile ostunuppu, konfigureerida saatmist ja palju muud (enamik administratsioonisätteid on peidetud vasakpoolses administraatori menüüs, nii et uurige julgelt seda piirkonda) põhjalikult, et näha, mida leiate).

Kui klõpsate nuppu Kohandage oma pood Näiteks saate võimaluse valida oma teema, nagu allpool näidatud.

Nagu ilmselt märkate, pääsete ka ülaltoodud ekraanile juurde, liikudes saidile Pood> Teemad. Teema valimine suunab teid selle hämmastava poe ehitaja juurde, kellest me oleme rääkinud. Vaadake pilti allpool.

Kui soovite kiiresti näha, kuidas teie uus veebipood välja näeb, liikuge saidile Pood> Eelvaade oma Selzi administraatori menüüs, nagu allpool näidatud.

Ja oh seda, allpool on meie näidispood minimaalsete kohandamistega välja näha (muutsin ainult teemat ega muutnud midagi, ehkki saate redigeerida peaaegu kõike).

Bellisima. Lihtsalt ilus. Ja kiiremini kui paljud eelarve vastuvõtjad, keda tean. Lisaks saate oma veebisaidi stiilida vastavalt oma soovidele. Nüüd, kui meil on toimiv pood, integreerige see WordPressiga.

Pidage meeles, et saate osta kohandatud domeeni ja kasutada Selzi ilma WordPressiga integreerimata. Järgmine jaotis on mõeldud inimesele, kes soovib olemasolevale WordPressi saidile võimsaid e-kaubanduse funktsioone lisada.

Selzi integreerimine WordPressiga

Liikuge lehele Pistikprogrammid> Lisa uus oma WordPressi administraatori menüüs, nagu allpool näidatud.

lisades selz WordPressi pistikprogrammi

Järgmisena sisestage Selzi e-kaubandus otsingukasti. Tabas Installeeri nüüd kui leiate Selz WordPressi e-kaubanduse pistikprogrammi, nagu allpool näidatud.

Selz WordPress pood plugin

Järgmisena aktiveerige pistikprogramm ja seejärel klõpsake nuppu Ühendage nuppu, mis kuvatakse järgmisel lehel, nagu me allpool üksikasjalikult kirjeldame.

Järgmisel lehel autoriseerige oma Selzi konto, klõpsates nuppu Lubama nuppu nagu allpool näidatud.

Kui teie Selzi konto on teie WordPressi saidiga ühendatud, peaksite nägema järgmist lehte.

Ülalolevalt ekraanilt saate aktiveerida kogu saidi ostukorvi või klõpsata Minge Selzi armatuurlauale oma armatuurlauale juurdepääsu saamiseks saidil Selz.com. Nüüd on teie WordPressi sait integreeritud Selziga.

Kuidas aga oma Selz.com-i kontol toodet kuvada? Veel parem, kuidas kuvada kogu oma pood oma WordPressi saidil?

Noh, protsess on uskumatult lihtne. Oletame, et soovite toote oma poe lehele lisada. Lihtsalt avage leht WordPressi adminis (Selz töötab ainult koos Gutenbergi redigeerijaga). Vaadake allolevat pilti selle kohta, kuidas Selz-nuppu lisada, lehte või postitust salvestada või vidinat lisada.

Ostunupu, poe või vidina lisamiseks klõpsake lihtsalt ülaltoodud pildil vastavat ikooni. Kui lisate ostunuppu või vidinat, saate redaktorist paremal asuva menüü abil valida toote, millega soovite linkida, nagu allpool näidatud.

Aaaja see ongi! Nii saate luua Selzi poe ja integreerida see WordPressiga. Kutsun teid üles uurima Selzi armatuurlauda ja kaupluse ehitajat, et leida kõiki funktsioone, mida vajate veebipoe kohandamiseks, et see ületaks teie kõige metsikuma kujutlusvõime..

Selzi hinnakujundus

Selz pakub teile kolme hinnapaketti, nagu me üksikasjalikult kirjeldame alloleval pildil.

Meil on:

 • Lite, $ 17 dollarit kuus, mida arveldatakse igal aastal
 • Standard, 23 dollarit dollarit kuus, mida arveldatakse igal aastal
 • Pro, 35 dollarit kuus, mille eest tasutakse aastas

Otsige teile sobiv pakett, kuid kui teil pole aimugi, kust alustada, siis Standard pakett tundub üsna kindel, kui te minult küsite. Pidage meeles, et Selz.com võtab 2% tehingutasu ja 2,9% + 0,3 dollarit krediitkaarditasu. Ja nagu te juba teate, on olemas tasuta 14-päevane prooviversioon, mis aitab teil vetesid testida. Seadistatud tasusid pole ja te ei pea täiendavaid hostimisteenuseid ostma. Kas on olemas raha tagasi garantii?? Ei, aga see pole tingimata halb asi, eks?

Järeldus

Teie ja minu vahel on Selz tähelepanuväärne e-poe platvorm. Seda on lihtne kasutada isegi miljoni ja ühe funktsiooni korral. Platvorm aitab teil tänu poe ehitajale mõne minuti jooksul veebipoe üles seada ja kohe müüma hakata.

Milline on teie lemmik e-poe platvorm? Kas olete varem Selzit kasutanud? Andke meile oma mõtetest kommentaarides teada. Rõõmsalt müües!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map