Raskusvormidega WordPressi küsitluste loomine

Olen tagasi gravitatsioonivormidega! Kui olete pistikprogrammi kasutaja, teate lisaks põhivormide funktsionaalsusele ka rakenduse Gravity Forms autor Rocket Genius, plugina laiendamiseks..


Varem on lisandmoodulid olnud sellised, mida võiksite oodata; integreerimine Mailchimpi, AWeberi, värskete raamatutega – kõik on loodud nii, et kui vorm on täidetud, saate andmed edastada kolmanda osapoole teenusele. Ma olen neid kõiki kasutanud ja need on kindlameelsed. Muud lisandmoodulid on olnud WordPressi integreerimise ümber, võimaldades vormil luua WordPressi kasutajakonto või pakkuda visuaalset captcha-tööriista.

Nii et hiljuti, kui kõik küsitlused, küsitlus ja viktoriin vabastati kiiresti üksteise järel, oli tunne, et midagi muutub; raskusvormide põhifunktsioonid on küpsenud ja nüüd on aeg vaadata teisi funktsionaalseid võimalusi.

Just sel kuul on uut teavet nurga taga asuva „raamistiku lisamise” kohta ja veelgi uuema lisa kohta, mis integreerub veebiteenuste ettevõttega Zapier. Tõepoolest, põnev aeg, kui olete gravitatsioon, moodustab nohiku; ja ma olen!

Gravitatsioonivormidega tutvumine – küsitlused

Laskem siis osaleda küsitluste lisamisel ja vaatame, mida see teha saab. Nagu enamus teisi raskusvormide lisandmooduleid, on tegelikult eraldi pistikprogramm, mille peate installima. Kui olete seda teinud, on integratsioon väga sujuv.

Selle lihtsaimal kujul on kõik, mida soovite seadistada, kiire küsitlus ühe küsimuse esitamiseks ja tulemuste kogumiseks. Ilma igasuguse vaevata pakub pistikprogramm sõna otseses mõttes umbes 60 sekundit – see tähendab, kui palju võtab aega uue vormi loomine, hüpiküsimuse lisamine sinna ja siis proovimine.

Vaatame, kuidas seda teha

Raskusvormid: looge uus vormAlustage uue vormi loomisega; antakse teile siis tühi vorm, mis on teie esimese küsitluse aluseks.

Selles näites laseme lihtsalt küsida lihtsat küsimust ja anda kasutajatele paar valikuvõimalust, kuidas vastata (jah, see on lihtne, kuid paljudel juhtudel on see kõik, mida nõutakse).

Kui lisandmoodul on installitud, on pealkirja “Täpsemad väljad” all saadaval uus väljatüüp – vaadake allolevat ekraanipilti.

Raskusvormid: küsitlusväli

Klõpsates Küsitlused lisab teie uuele vormile spetsiaalse välja. Kuna see on vaid ühe küsimuse küsitlus, on see tegelikult ainus valdkond, mida me vajame! (Ma ütlesin, et see oli kiire !!).

Vaikimisi on väli lisatud raadionuppudega, kuna just seda me tahame, et saaksime lihtsalt lisada küsimuse ja valikud, mida kasutaja saab vastuseks valida.

Gravitatsioonivormid: küsitlusvälja seadistamine

Klõpsake nuppu redigeeri sellel uuel väljal ja teile antakse võimalus seada küsimus ja vastused.

Raskusvormid: määrake küsitlusküsimused

Kui olete siin valmis, salvestage vorm. Nüüd peame vormi lisama oma WordPressi saidi lehele või postitusele. Seda tehakse tavalisel viisil, valige WordPressi postituse redigeerija ekraanilt Lisage vorm ja valige oma vastvalminud küsitlusvorm.

Raskusvormid: küsitluse näidis

Külastage nüüd oma saidi esiotsa ja vaadake seda.

Päris lahe, ah? Kas hoidsite aega? Olen kindel, et olen suudetud täita küsitluse lubadus 60 sekundi jooksul või vähem.

Nagu eeldasite, kui esitate kasutajale küsitlust, peaks ta saama tulemusi kontrollida. Võite märgata, et link paigutatakse sinna automaatselt.

Klõpsake nuppu Vaadake tulemusi ja see on täpselt see, mida saate ka üsna kireva animatsiooni abil.

Raskusvormid: küsitluse tulemused

(Ilmselt on R2 jälle tagasi!).

Küsitluste kirjed WordPressi juhtpaneelil

Nii et teil on küsitlus liikvel ja soovite näha, mida teie kasutajad mõtlevad, lisandmoodul sisaldab lihtsaid, kuid tõhusaid tööriistu, mis aitavad.

Raskusvormid: küsitluskandedTavaliselt selle vormi kannete vaatamiseks, mida külastate Vorm klõpsake nuppu Kanded ja sa oled kohal. Täpselt sama on küsitlust sisaldava vormi puhul.

Sealt klõpsake vaade mis tahes sisestusel ja teile kuvatakse kasutaja esiosaga sama ekraan.

Kirjete liidese ülaservas on uus menüüelement, klõpsake nuppu Küsitluste tulemused ja leiate küsitlusandmete jaoks korraliku filtrikomplekti.

Raskusvormid: küsitlusfiltridSiin saate valida ühe oma vastustest, filtreerida kuupäevavahemiku ja üldiselt uurida tulemusi ja hinnata, kuidas need teatud aja jooksul muutuvad.

Lihtne kraam, kuid siiski tõhus kogutud andmete kiireks analüüsimiseks.

Kõik päris lahe, eriti kui olete praegune raskusvormide kasutaja, pole küsitluste lisakõver kõver järsk.

Mis veel saab seda teha?

Ok, nii et see on küsitlus 101, kuid selles on veel midagi. Siin on mõned ideed, kuidas mõtlema panna.

Saate panna küsitlusvälja suurema vormi sisse ja saada huvitavaid tulemusi. Olen kindel, et olete näinud mõnda päringu vormi, kus küsitakse küsimust „Kuidas te meist kuulsite” – mõelge sellele kui küsitlusväljale. Teeb teie elu lihtsaks, kuna saate selle küsimuse statistikat aeg-ajalt üle vaadata.

Te ei pea küsitlusi nii ilmselgeks tegema kui minu lihtsat näidet. Võite peita asjaolu, et küsimus on tegelikult küsitlusväljas, nii et andmed on kättesaadavad ainult teile.

Iga küsitluse jaoks on saadaval täielik juhtelementide komplekt. Lisaks muudele vormiseadetele, näiteks märguanded ja kinnitused, näete küsitluste jaoks uut võimalust.

Siit saate:

 • Valige peitmiseks vaata tulemusi võimalus kasutajatele
 • Lülitab protsenti ja loeb tulemusi
 • Valige erinev värviskeem
 • Võimalus omada küpsisepõhist süsteemi, mis ei luba mitu häält

Altpoolt leiate küsitluse sätete ekraanipilti.

Raskusvormid: küsitluse seaded

Viimane näpunäide

Olen kindel, et olen peaaegu teie tähelepanu kaotanud, olete lisandmooduli installimiseks uksest väljas ja hakkate oma kasutajaid küsitlema igasuguste asjade osas. Vaja on veel üks näpunäide. Mõistlik statistik ütleb teile, et peate järjekorra või vastused juhuslikuks määrama, vastasel juhul saate vastuste suunas liikuda üla- või alaosas.

Selle jaoks on ka võimalus.

Küsimuste seadistamisel (st küsitlusvälja redigeerimisel) näete võimalust juhuslikult valikuid seada.

Gravitatsioonivormid: küsitlus juhuslik

Gertrude Cox oleks uhke!

Nii et teil see on, kiire krahhirada raskusvormide lisandmoodulis “Polls”. Hoidke silma peal eelseisvatel postitustel, kus on küsitlusi ja viktorine.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map