Qards Review: efektiivne WordPressi lohistamise ja lohistamise leht

Kuigi ma armastan Internetti ja olen võib-olla loonud omaenda või kaks veebisaiti, ei saa ma seda veebilehte kujundada nii, nagu ma tean. Minu kodeerimisoskus pole minu kujutlusvõimega võrdne. Kõlab tuttavalt? Ja siis tutvustati lehtede ehitajaid ja ma hingesin kergendust!


Oleme juba mitu korda rääkinud leheehitaja WordPressi pistikprogrammidest, sest saadaval on lihtsalt nii palju suurepäraseid võimalusi. Noh Designmodo vabastas hiljuti oma lehe ehitaja, et saaksime sellesse loendisse lisada – Qards. Siin on väike Qardsi maitse teie jaoks.

Qards: Pablo Demo

Milleks saab Qards kasutada? ?

Qards on suurepärane WordPressi plugin, mille abil saate ehitada fantastilisi veebisaite ja võib-olla isegi veebisaiti, lehekülgede kaupa. Selle pukseerimislehtede koostaja abil saate luua ilma piiranguteta kauneid, elegantseid ja tundlikke veebilehti.

Qards’i kasutamine sarnaneb lego mängimisega virnaga kaardiga, sobitate need kokku ja muudate tükid sobivaks. Pistikprogramm muudab selle protsessi rõõmsaks ja äärmiselt lihtsaks.

Teie loodud lehtedel pole ühtegi teie või teie teiste teemade omadustest, alustate tühja ekraaniga ja lähete sealt edasi. Qardsi abil saate redigeeritud veebisaidi pisipilte redigeerida ilma koodirida puudutamata.

Qards: vitriinid

See tähendab, et saate luua palju mis tahes otstarbeks sobivat veebilehte, ma võiksin luua minimaalse kujundusega ostulehe või isikliku ajaveebi veebilehe või fotograafia veebisaidi ruudustiku paigutusega maandumislehe. Qardsit reklaamitakse kui pistikprogrammi, mis töötab mis tahes WordPressi teemaga ja peaks seda tõenäoliselt tegema. Nii et hoolimata sellest, millist tüüpi saiti või teemat käitate, peaks see pistikprogramm olema kasulik, kui peate kunagi üles ehitama vinge veebisaidi.

Ja kui olete disaini asjatundja ja teate teistmoodi, võite lisada ka oma koodi. Kuid jõuame selleni hiljem.

Qardide kasutamine

Qards: lisage uus leht

Qards WordPressi armatuurlaual on saadaval lihtne uue lehe lisamise aken, maagia algab siit. Siit saate lisada ja salvestada nii palju lehti kui soovite. Kui olete loonud uue lehe, tervitab teid see ekraan.

Ja teil on saadaval mitmeid võimalusi, nimelt:

 • Kaaned
 • Pilt
 • Tekst
 • Tunnusjoon
 • Võrgustik
 • Menüü
 • Jalus
 • Telli

Qards: kaartide lisamine

Kasutajaliides on väga intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav. Kõik, kes on kunagi varem lohistamisfunktsiooni kasutanud, leiavad selle pistikprogrammi kasutamise imelihtne.

Nii et pärast uue lehe loomist saate lisada kaarte või sisuplokke, mis võivad olla mis tahes eelnimetatud kaheksast elemendist. Kui olete lisanud ühe ploki, kaob külgriba ja saate veebisaidi ilma probleemideta vaadata. Nüüd saate jälle klõpsata ekraani allosas plussikoonil ja lisada täiendavaid sisuplokke. Need ilmuvad üksteise järel. Kogu protsess on väga sujuv ja sujuv.

Nüüd olen lisanud kolm juhuslikku sisuplokki, see näeb välja selline.

Qards: sisuplokid

Kohandatud plokkide täpsustamine

Qards abil saate lisada uusi pilte, videoid, muuta oma veebilehe teksti asukohta, valida päise, kangelase või nuppude kuvamise või mitte kuvamise vahel. Värve saab muuta ja sisuplokke saab erinevatel tasanditel üles ja alla liigutada. Selle liidese abil saate kopeerida sisuplokki ja kohandada ka CSS-i. Samuti saate oma taustale lisada YouTube’is täisekraaniga videoid. Allolev ekraanipilt on näide sellest, milliseid muudatusi saab pärast lisamist sisuplokkidesse lisada.

Qards: plokkide redigeerimine

Võrgusisu plokk on alati mugav iga veebisaidi jaoks, mis nõuab portfelli kuvamist. Näitena võiks tuua börsimaakleri, kes tutvustab oma parimate tehingute portfelli. Ruudustikuvõimalused võimaldavad hõlpsalt uusi plaate lisada, otsustada, milliseid elemente iga paan kuvatakse, valida paigutusi, kasutada õmblusteta ruudustikku ja valida ka veergude arv ruudustikus.

Mis tahes vormingumuudatused, näiteks ühe plaadi teksti font või värv, korratakse kõikides ruutvõrgu plaatides, kasutades artikleid Style Sync..

Qards: ruudustiku sünkroonimine

Funktsioon on element, mida saab kasutada tähelepanu juhtimiseks veebilehe mis tahes konkreetsele aspektile. Saate seda kasutada, et muuta oma enimmüüdud raamat või toode rambivalgusesse. Kujutise asukohta ja suurust saab muuta ja taustavärve muuta.

Qards: mänguelement

Sisuplokkidesse lisatud pilte saab hõlpsasti muuta ja teha saab palju redigeerimist. Kujutise asukohta, värve, manustatud linke ja polstrit saab redigeerida Qardsi abil.

Qards: pildid

Tekstiredaktor muudab teksti kohandamise ja vormindamise hõlpsaks. Saate seada pealkirja sildid, teha paksus kirjas, kaldkirjas, lisada linke ja muuta fonti sama hõlpsalt, kui teeksite Wordi dokumenti. See tähendab, et saate teada, kuidas teie veebisait ilmub ja kui sisestate uut teksti või muudate vana teksti.

Qards: tekstisisene redigeerimine

Samamoodi lisate menüü, jaluse, päise ja tellimisriba koos sisuplokkidega, mis vaikimisi on saadaval Qardsis. Võite luua kleepuva menüü, kui see sobib teie loodud veebilehega. Kõik tehtud mõne hiireklõpsuga ja redigeerimise osa on väga intuitiivne nagu eelmiste sisuplokkide puhul.

Qards: maandumislehe näidis

Kõiki sisuplokke saab eemaldada, veebilehte üles ja alla segada ning dubleerida. Ja CSS-i saate muuta ka siis, kui olete kindel, et saate oma veebilehe isikupärase pilguga veelgi paremaks muuta.

HTML-i ja CSS-i muutmine

WordPressi asjatundjate ja uudishimulike jaoks, kes sooviksid seda pistikprogrammi maksimaalselt ära kasutada ja omaksid natuke disainimisoskust, saate natuke koodiga tutvuda ja muuta veebisaidi välimus täpselt vajalikuks. Saate juurde pääseda kohandatud CSS-i valikule ja muuta kõigi sisuplokkide CSS-i ja HTML-i oma maitse järgi. Seejärel saate oma eelvaadet värskendada ja valida, kas muudatused säilitada või mitte.

Qards: HTML ja CSS

Lisaks saate oma välimuse sätetele juurde pääseda oma WordPressi administraatori juhtpaneelilt ja muuta oma veebilehtede CSS-i elemente ning ka teie lehtede paigutuse globaalseid CSS-sätteid..

Qards: seaded

Kui kasutate CSS Hero-i, töötab see Qardidega väga hästi. Sellest saate rohkem lugeda siin.

Enesetunne on kahtlane ?

Vaadake seda videot ja saate aru, kui lihtne seda pistikprogrammi on kasutada.

Qards ja WooCommerce

Ehkki teoreetiliselt saaksite Qardsiga oma veebisaidile luua hulgaliselt veebisaite, teenib see pistikprogramm teile kõige paremini seda, kui kasutate seda ühe või mõne lehe loomisel oma üldise veebisaidi osana. Näiteks üheleheline veebisait või enimmüüdud tooteleht või portfellileht jne. Siit saate teada, kuidas saate Qardide võimsust WooCommerce’i abil paremini kasutada ja paremini müüa. See video näitab teile, kui hõlpsalt saate Qardsit paremini müüa!

Miks mulle Qards meeldib?

Saan luua nullist vinge veebisaidi, ilma et peaksin koodirida puudutama. Kergesti juurdepääsetav ja muudetav CSS. Pistikprogrammi on lihtne ja intuitiivne kasutada, isegi WordPressi algajal ei tohiks selle plugina kasutamist olla liiga keeruline.

Qards saab kasutada suurepäraste üheleheliste veebisaitide loomiseks ja ma saan kõik need lehed salvestada. Iga kord, kui meelt muudate, saab lehtede elemente muuta ja kasutada täiesti uutel eesmärkidel ning sisublokkide ümberkorraldamine on kasulik.

See pukseerimislehtede koostaja sobib ideaalselt konkreetsete lehtede loomiseks mis tahes veebisaidi jaoks. Saate seda kasutada oma toote esitlemiseks ja klientide või investorite näitamiseks, tutvustades oma tööportfelli. Ehitaja on eriti kasulik siis, kui peate looma konkreetsed veebilehed väga konkreetsetel eesmärkidel.

Qards: mitmesugused valikud

Minul on palju valikuid oma veebilehtede kasutamiseks ja kohandamiseks ning nende kõigi kasutamine pole keeruline. Kui olete selle üles riputanud, on pistikprogrammi kasutamine loomulik.

Tekstiredaktor on jällegi väga kasulik, kui ennustatakse veebilehe ilmumist teksti muutmise ajal. Sama kehtib ka koodi redigeerimise kohta, ma saan vaadata eelvaadet ja valida, kas muudatused alles jätta või neist lahti saada, ma ei pea muretsema asjade jama pärast.

See võib säästa palju aega ja vaeva, sest oleksin muidu pidanud veebilehtede loomise panema iga kord, kui mul on mõni projekt, mis nõuab spetsiaalset veebilehte. Qards võib salvestada mis tahes kujundaja või kodeerija töötunde ja tunde, mille saab produktiivselt kulutada millegi muu loomiseks.

Üks puudus, mille ma siiski leidsin, oleks tore, kui saaksin lisada pilte praegusest meediumist, oma WordPressi galeriist.

Qards’i hinnakujundus

Qardsi hinnaks on ühekordne tasu 99 USD ja saate seda kasutada ühe veebisaidiga. 199 USD väärtuses saate seda kasutada 5 veebisaidi jaoks. Arvestades aega, mille Qards abil tõenäoliselt säästate, on see tõenäoliselt seda raha väärt.

Qards: hinnakujundus

Järeldus

Qards on fantastiline ja intuitiivne pistikprogramm ilusate veebilehtede lohistamiseks, lohistamiseks ja loomiseks. Igal juhul, kui te pole Qards’iga rahul, võite alati oma raha tagasi küsida, pakub Design Modo väga heldet 20-päevast raha tagasi garantiiperioodi.

Hankige WordPressi jaoks Qards

Niisiis – kas keegi teist on Qardsit proovinud? Mis olid teie mõtted pistikprogrammi kohta? Meile meeldiks teid kuulda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map