ProfileGrid ülevaade: lihtne viis kasutajaprofiilide loomiseks

ProfileGrid ülevaade: lihtne viis kasutajaprofiilide loomiseks

Kas sa unistad WordPressist uskumatu sotsiaalse võrgustiku rajamisest? Kui jah, siis meeldib teile tänane ülevaade ProfileGridist, fantastilisest kasutajaprofiilist ja kogukonna pistikprogrammist.


On ilmselge, et WordPressis hiiglasliku kogukonna saidi loomine on sama keeruline kui varjust haarata ja ma tunnen teile ausalt. Ärge muretsege enam kui ProfiilGrid võtab väljakutse soovitud liikmesuse saidi ehitamisel.

Tänu ulatuslikule fantastiliste funktsioonide loetelule muudab ProfileGrid seda, kuidas te WordPressi kogukonna saitidest arvate. Pistikprogramm hävitab täielikult sotsiaalsete saitide loomise vana viisi. Selle korvamiseks saate kaasaegse raamistiku, et luua kogukonna veebisaite, mis raputavad teie maailma.

Selles ülevaates tõstan esile, miks ProfileGrid puhub võistluse täielikult veest välja. Aga sina tunned mind; Ma ei peatu sellega. Installin pistikprogrammi ja näitan teile, kuidas kogu asi töötab, et saaksite kohe oma unistuste kogukonda ehitama hakata.

Kuidas see kõlab? Kui teile meeldib see, mida loete, kaaluge ankrut ja asuge purjetama, sest katteks on tonn.

ProfileGrid Review: WordPressi kasutajaprofiilide ja kogukondade kujundamine nagu prof

profilegrid kasutajaprofiilid WordPressi plugin

Ükskõik, kas olete algaja või WordPressi tugev kasutaja, aitab ProfileGrid teil mõne minutiga ehitada erakordseid kogukonna saite. Selle asemel, et raisata päevi oma sotsiaalse võrgustiku konfigureerimisele, on teil pistikprogrammi installimisel kohe töövalmis ja töökorras olek.

Jah, ProfileGrid töötab otse karbist välja. Ja parim osa? Tuum plugin on WordPress.org täiesti tasuta ja avatud lähtekoodiga. See tähendab, et saate peo käivitada otse oma WordPressi administraatori juhtpaneelilt. Tasuta versioon pakub teile külluslikku arvu funktsioone, kuid vajaduse korral saate alati osta lisatasu lisandmooduleid.

Esiteks aitab ProfileGrid teil WordPressi saidil luua ilusaid ja kohandatavaid kasutajaprofiile. Kuid see ilu tarnib koos täiendavate kogukondlike / suhtlusvõrkude võimalustega, mis võiksid BuddyPressi sarnastega konkureerida.

ProfileGrid paneb sind tundma end nagu tehnikaninja; omamoodi kujundusviisard. Teisisõnu võimaldab pistikprogramm teil ehitada kogukonna saite sellest galaktikast ilma koodirida kirjutamata.

Suhtlusvõrkude funktsioonide aktiveerimiseks peate lihtsalt nuppe ümber lülitama ja teie töö on tehtud. Inimesed, kes teie sotsiaalset saiti vaatavad, hakkavad mõtlema: “Kuidas kurat nad seda tegid?”

Ja see läheb paremaks: teie kasutajad ei saa kunagi teada, et kasutate WordPressi, isegi siis, kui nad sisse logivad.

Miks see nii on? ProfileGrid on erakordne esiots ja taustafunktsioonid.

Esimene võimaldab teil pakkuda uskumatut kasutajakogemust, hoides samal ajal kasutajad oma WordPressi administraatorialast eemal. Viimane muudab teie kogukonna saidi haldamise imelihtsaks, häirimata teid ebameeldivatest võimalustest.

ProfileGrid ühildub täielikult bbPressi ja WooCommerce’iga, võimaldades teil täiustada oma foorumeid ja e-poe poode ilma higi purustamata..

ProfileGrid funktsioonid

profilegridi funktsioonid

Ma alati piiksutan, et pistikprogramm on ainult nii hea, kui pakutavad funktsioonid, ja ProfileGrid ei valmista pettumust. Pistikprogramm on üsna täpne, pakkudes teile kõiki funktsioone, mida vajate silmapaistvate kasutajaprofiilide ja kogukondade loomiseks.

Ehkki katame pistikprogrammi installimisel enamiku funktsioonidest, arvasin, et oleks tore loetleda, mida ProfileGrid pakub, kui hiljem midagi vahele jätame. Nii saate kõikehaarava idee, mida oodata kasutajaprofiili pistikprogrammilt nagu mitte kedagi teist.

Funktsioonid lühidalt

Pistik ProfileGrid WordPress käsib unikaalse funktsioonide komplekti, näiteks:

 • Mitut tüüpi kasutajaprofiile
 • Kasutajagrupid eraldi registreerimisvormidega
 • Grupijuhid ja moderaatorid
 • Gruppide liikmelisus
 • Kasutajaprofiilide filtreerimine
 • Avalikud või erarühmad
 • Liikmed saavad saata sõprade sooviavaldusi
 • Privaatne otsevestlus nagu Facebook
 • Kasutajate teatised
 • Sõnumid
 • Kasutajad saavad liituda mitme grupiga
 • Kasutusprofiilide rikastamiseks kohandatud väljad
 • Lühikoodid
 • Hämmastav ja kasutajasõbralik administraatori armatuurlaud
 • Palju globaalseid seadeid
 • Eelvalmistatud vaikelehed: konto, sisselogimine, registreerimine, parooli taastamine ja nii edasi
 • Kohandatavad e-posti mallid
 • Kohandatavad profiili- ja kaanefotod
 • Võimas piirata sisu funktsioone
 • Kasutaja ajaveebid – kasutajad saavad blogisid luua ilma teie WordPressi administraatori juhtpaneelile juurdepääsuta
 • Oota, kas nimekiri on liiga pikk?
 • Kohandatud ümbersuunamine pärast kasutaja registreerimist, sisselogimist ja väljalogimist
 • Turvafunktsioonid, näiteks reCAPTCHA
 • PayPali tasuta integratsioon
 • SEO-sõbralik kood
 • Olgu, peatume sellel või kogu see postitus on üks pikk funktsioonide loend ��

Asi on selles, et ProfileGridil on rohkem funktsioone kui teil kunagi vaja on. Ja see on lihtsalt tasuta versioon; peaksite nägema ulatuslikku lisatasu lisandmoodulite loetelu.

See on õige, te ei kasuta tõenäoliselt kõiki saadaolevaid funktsioone, kuid teate, mida nad ütlevad; parem on see olemas ja ei vaja seda kui vaja ja… teate, kuidas läheb. Pistikprogramm pakub teile täieliku süsteemi sotsiaalse võrgustiku / liikmelisuse / kogukonna saidi loomiseks, mida teie ja teie kasutajad armastate.

Ärge higistage seda, kui suur osa ülaltoodud funktsioonide loendist pole teie jaoks mõistlik. Pärast installimist saate paremini aru, kuidas saab kasutada soodsat tööriista, milleks on ProfileGrid.

Kuidas paigaldada ProfileGrid

Kui tutvustame sissejuhatust ja funktsioone, siis lubage meil paigaldada ProfileGrid. Pistikprogramm on saadaval saidil WordPress.org, mis tähendab, et te ei pea lahkuma oma WordPressi administraatori juhtpaneelilt. Siin on, mida teha.

Navigeerige oma WordPressi administraatori menüüs saidile Pistikprogrammid> Lisa uus nagu rõhutame allpool.

uue WordPressi pistikprogrammi installimine

Järgmisel ekraanil sisestage otsingukasti „ProfileGrid” ja klõpsake nuppu Installeeri nüüd nuppu nagu allpool näidatud.

kuidas installida profilegridi WordPressi pistikprogramm

Pärast seda aktiveerige pistikprogramm, klõpsates nuppu, mida tõstame esile alltoodud ekraanipildil.

kuidas aktiveerida profilegrid plugin

Niipea kui ProfileGrid aktiveerite, loob pistikprogramm automaatselt vaikimisi lehed, mida saate vaadata, navigeerides Lehed> Kõik lehed nagu on näidatud alloleval pildil.

pääseb juurde kõigile WordPressi administraatori juhtpaneeli lehtedele

Peaksite nägema kõiki ProfileGridi lehti, nagu allpool näidatud.

profilegrid vaikimisi lehed

Kokku on üheksa lehte, nimelt:

 • Kõik rühmad, mis loetleb kõik teie rühmad
 • Vaikekasutajarühm, mis on kõigi kasutajate jaoks vaikerühm. Pange tähele, et soovi korral saate luua täiendavaid rühmi
 • Unustatud parool, kus kasutajad saavad kadunud paroolid taastada
 • Logi sisse, et kasutajad saaksid sisse logida kasutajaliideselt
 • Minu profiil, mis on kasutaja profiilileht teie kogukonna veebisaidil
 • Registreerimine, mis võimaldab kasutajatel registreeruda teie saidil kasutajaliidese kaudu
 • Kasutajate otsimine, et kasutajad leiaksid teie saidilt üksteist hõlpsalt üles
 • Esitage uus ajaveebipostitus, mis võimaldab kasutajatel luua ajaveebipostitusi
 • Kasutaja ajaveebid – leht, kus kuvatakse teie saidi kasutaja ajaveebid

Lehed on juba avaldatud ja peate vaid lisama need oma navigeerimismenüüdesse vastavalt oma äranägemisele. Näiteks on allpool näha, kuidas registreerimisleht minu testisaidil, mis kasutab teemat WordPress, välja näeb.

Märge: Ma pole ühte asja redigeerinud; need on vaikeseadetega vaikimisi lehed.

Registreerimisleht

profilegrid registreerimisleht

Siin saavad kasutajad hõlpsalt teie kogukonna saidil registreeruda. Ülaltoodud registreerimisvorm on täielikult töökorras; kasutaja registreerimiste aktsepteerimiseks ei pea te midagi tegema.

Saate kasutajad ProfileGridi administraatori seadetes mis tahes kohandatud lehele suunata, nagu me sellest postituses hiljem teada saame.

Sisselogimisleht

profilegrid sisselogimisleht

Kasutajad saavad ülaltoodud esilehe abil hõlpsasti teie kogukonna veebisaidile sisse logida. WordPressi vaikimisi sisselogimisleht on kasutajatele peidetud.

Profiili leht

profilegrid profiilileht

Pärast seda, kui kasutaja teie veebisaidile logib, suunatakse ta vaikimisi profiililehele, ehkki profiiliGridi üldiseadetes saate määrata mõne muu lehe. Lisaks saate ülaltoodud vaikeprofiili lehte hõlpsalt kohandada.

Kuid praeguses seisukorras saate selgelt näha, et sellel on paar AJAX-toega sakki. Sellisena ei pea te mitmesuguste vahelehtede vaatamiseks, milleks on Teave, Grupid, Blogid, Sõnumid, Teavitused, Sõbrad ja Seaded, laadima lehe laadimine..

ProfileGrid pakub ka võimalust muuta profiili ja katta fotosid vaid mõne klõpsuga. Lisaks saate kõigi profiilifotode vaikeseaded seada ProfileGridi üldsätetes Granaadi avataridele.

Unustatud parooli leht

profilegrid unustas parooli lehe

Kui kasutaja unustab oma parooli, saab ta selle hõlpsalt lähtestada ülaltoodud pildil näidatud unustatud parooli lehe kaudu. Kõik kasutaja peab tegema oma e-posti aadressi või kasutajanime ja vajutama nuppu Lähtesta parool nuppu.

Vaikegrupi leht

profilegrid-default-user-group

Iga kasutaja, kes registreerub teie veebisaidil, määratakse automaatselt vaikevaliku gruppi. Ärge muretsege, administraatorid saavad rühmi hõlpsalt kustutada või muuta.

Nagu ülaltoodud pildil näete, loetleb leht ka kõik grupi liikmed. Grupiga liitumiseks on ka nupp.

Esitage uus ajaveebi leht

profilegrid esitama uue ajaveebi postituse lehe

Kas soovite pakkuda kasutajatele võimalust veebipäeviku kaudu blogipostitusi edastada? Kui jah, pakub ProfileGrid just vajalikku funktsiooni.

Uue ajaveebi postituse lehe kaudu, sisse logitud kasutajad saavad teie saidile esitada rikasmeediumilisi ajaveebi postitusi ilma teie WordPressi administraatori juhtpaneelile juurde pääsemata.

Kasutaja saab hõlpsalt pilte lisada, silte lisada ja sisu privaatsust seada. Lisaks salvestatakse kasutaja ajaveebipostitused muusse kohta kui teie WordPressi postitused.

Nüüd, kui olete aru saanud, mida mõned vaikelehed teevad (ja kuidas need välja näevad), katkem mõned ProfileGridi administraatori sätted, et saaksime seda päevaks nimetada. Lõppude lõpuks on sellest juba pikk postitus saanud.

ProfileGrid administraatori seaded

profilegrid administraatori seaded

Jaotis ProfileGrid administraatori sätete kaudu saate kõik armsad funktsioonid, et muuta oma kogukonna sait ükskõik, kuidas soovite. Kui olete pistikprogrammi aktiveerinud, saate a ProfiilGrid üksus oma WordPressi administraatori menüüs, nagu on näidatud ülaltoodud pildil.

Alustame ProfileGrid globaalsete seadetega.

ProfileGrid globaalsed seaded

profilegrid globaalsed seaded

ProfileGrid globaalsed seaded aitavad teil oma kogukonna saiti hallata koodi kirjutamata. Globaalsetele seadetele pääsete juurde, liikudes saidile ProfileGrid> Globaalsed seaded nagu on näidatud alloleval pildil.

profilegrid globaalsete seadete menüü

Globaalsel seadete ekraanil on paar sektsiooni, nimelt:

 • Üldine
 • Turvalisus
 • Kasutajakontod
 • E-posti teatised
 • Tööriistad
 • Kasutaja ajaveebid
 • Privaatsõnumid
 • Sõprade süsteem
 • Üleslaadimine
 • SEO
 • Sisu piirangud
 • Registreerimisvormid
 • Profiiliteated
 • Maksed
 • Laiendused

Tutvustan lühidalt iga jaotist. Alustame jaotisega Üldist.

Üldine

profilegrid üldised seaded

Globaalsete sätete alt üldosasse pääsemiseks liikuge aadressile ProfileGrid> Globaalsed seaded ja klõpsake nuppu Üldine vahekaart nagu ülaltoodud pildil näidatud.

See viib teid üldiste sätete kuvale, mida on näidatud alloleval pildil.

profilegrid üldsätete leht

Vau! Ülaltoodud ekraanil on palju toredaid seadeid. Lisaks pakub arendaja selgeid juhiseid, mis tähendab, et saate muudatusi teha ilma ajusid raputamata. Saate aktiveerida / muuta mõnda funktsiooni, sealhulgas:

 • Mall – saate luua ja määratleda oma malle, mis tähendab, et saate oma kogukonna / liikmesuse / sotsiaalse saidi väljanägemist ulatuslikult kohandada.
 • Teema – saate valida heleda või tumeda teema. Enamik inimesi valib heleda teema, kuid arendaja soovitab tumedat teemat, kui teie WordPressi-teemal on must või tume taust
 • Autori lehe automaatne ümbersuunamine oma profiilile – selle funktsiooni aktiveerimisel suunatakse autori lehele sisenevad külastajad automaatselt autori profiililehele
 • Luba Gravatar – see pole nii ilmne?
 • Luba külalistele juurdepääsu juhtpaneeli sisselogimislehele – lülitage see funktsioon välja, et suunata külalised ümber ProfiGridi sisselogimislehele. Selle sisselülitamisel kasutavad külalised WordPressi vaikimisi sisselogimislehte
 • Luba külalistele armatuurlaua registreerimislehe juurdepääs – lülitage see funktsioon välja, et suunata külalised profiililehele ProfiGrid. Selle sisselülitamisel kasutavad külalised WordPressi vaikimisi registrilehte

Ja neid on veelgi …

 • Peida WordPressi tööriistariba – WordPressi administraatori tööriistariba saab sisse logitud kasutajate jaoks hõlpsasti peita. Kui soovite, saate seda administraatori jaoks nähtavaks teha
 • Määra parooli lähtestamise proovilimiit – saate määratleda, mitu korda kasutaja saab oma parooli lähtestada
 • Luba mitu manust – saate lubada kasutajatel manustada mitu faili
 • WP vaikeregistreerimisleht – siin saate seada vaikekasutaja registreerimislehe. Selle soovite seada ProfiGrid registreerimislehele
 • Pärast sisselogimist suunake kasutaja ümber – see pole nii ilmne?
 • Pärast väljalogimist suunake kasutaja ümber – ka see on ilmselge … duh
 • Ülejäänud seaded hõlmavad kõigi rühmade vaikelehtede seadistamist, registreerimist, profiili, sisselogimist, parooli taastamist, rühma ja kasutaja ajaveebi esitamist.

Kui olete oma seaded määratlenud, liikuge lehe alaossa ja vajutage nuppu Salvesta nuppu nagu allpool näidatud.

salvesta profilegrid üldised seaded

Liigume edasi profiiliGridi globaalsete seadete järgmisse ossa: turvalisus.

Turvalisus

profilegrid turvasätted

Liikuge lehele ProfileGrid> Globaalsed seaded ja klõpsake nuppu Turvalisus vahekaart nagu ülaltoodud pildil näidatud. See viib teid turvalisuse lehele, mida me allpool esile tõstame.

profilegrid turvaseadete leht

Turvalisuse leht võimaldab teil parandada oma saidi turvalisust. Huvitav, mis laos on, st. kui ülaltoodud pilt seda kõike ära ei andnud? Noh, saate lubada reCAPTCHA, väljalogimise kasutajad automaatselt pärast tegevusetust, valgesse nimekirja / musta nimekirja IP-sid, samuti blokeerida e-posti aadressi ja roppusi.

Pärast seadete määratlemist ärge unustage klõpsata nupul Salvesta nuppu lehe allosas. Järgmisena on meil kasutajakontod.

Kasutajakontod

profilegrid kasutajakonto seaded

Klõpsake nuppu Kasutajakontod Ülaltoodud vahekaart, et pääseda juurde kasutajakonto seadete ekraanile, mis on näidatud alloleval pildil.

profilegrid kasutajakonto seadete leht

Ülaltoodud lehel on teil täielik kontroll kasutajate registreerimise kinnituste, profiili- ja kaanefotode, konto aktiveerimise e-kirjade, profiili kustutamise, profiili privaatsuse ja e-posti muudatuste üle.

E-posti teatised

profilegrid e-posti teatised

Järgmisena on meil meiliteatised. Kurat, ma tunnen, et me tapame selle ülevaate. Ma loodan, et teil on lõbus. Klõpsates nuppu E-posti teatised Ülaltoodud vahekaart viib teid järgmisele lehele.

profilegrid e-posti teavituste leht

Ülaltoodud lehel saate teha mitmeid toiminguid, näiteks:

 • Saada kasutaja registreerimisteatised saidi administraatorile
 • Kui konto vajab ülevaatamist, teavitage administraatorit
 • Kohandage ülevaatamist vajavate kontode e-posti teateid
 • Andke administraatorile teada, kui kasutaja konto kustutab
 • Luba SMTP, et saaksite oma serverite asemel e-posti teel teatisi saata väliselt e-posti pakkujalt

Tööriistad

profilegrid tööriistad

Tööriistade ProfileGrid all saate kasutajaid importida ja eksportida. Lisaks saate salvestada oma praeguse ProfileGridi konfiguratsiooni või laadida üles pistikprogrammi seadete faili.

Kasutaja ajaveebid

profilegridi kasutaja ajaveebi seaded

All Kasutaja ajaveebid vahekaardilt leiate Blogi seaded ülaltoodud leht. Sellel lehel saate aktiveerida kasutaja ajaveebid ja aktiveerida / muuta mitmeid ajaveebi sätteid.

Näiteks saate määrata vaikimisi ajaveebi postituse oleku, samuti lubada esiletõstetud pildi, sildid, Tinymce redaktori ja sisu privaatsuse. Lisaks võite teatada:

 • administraator, kui kasutaja esitab uue postituse
 • kasutaja, kui administraator postituse avaldab

Kui sihvakas?

Privaatsõnumid

profilegrid privaatsõnumid

All Privaatsõnumid, saate lubada privaatsõnumite saatmise funktsiooni, nagu on näidatud ülaloleval pildil. Lisaks saate lubada teatised lugemata kirjade jaoks.

Sõprade süsteem

profilegrid sõprade süsteem

All Sõprade süsteem, võite oma WordPressi kogukonna veebisaidil sõprade loomise lubada või keelata. Lisaks saate lubada liikmetel saata hilisemad sõbrakutsed inimesele, kes lükkas varasema (d) taotluse (d) tagasi.

Üleslaadimine

profilegrid üleslaadimisseaded

Pildid on mis tahes veebisaidi, veelgi enam sotsiaalse saidi oluline osa. Samal ajal ei saa te lubada kasutajatel üles laadida mis tahes suurusega pilte, kuna see võib teie lehe kiirust negatiivselt mõjutada. ProfileGridi taga olev arendaja mõistab seda asjaolu päris hästi.

Sisse Üleslaadimine Ülaltoodud ekraanil saate määrata profiili- ja kaanefotode maksimaalsed failisuurused. Lisaks saate määratleda pildikvaliteedi skaalal 1 kuni 100, kusjuures 1 on madalaima kvaliteediga (kuid kiirem jõudlus) ja 100 on kõrgeim (väiksema jõudlusega). Kui valite hea WordPressi hostingu, ei tohiks see probleemiks olla.

Lisaks saate määrata profiili ja kaanepiltide minimaalse laiuse, et pakkuda kogu saidil ühtlast kasutuskogemust.

SEO

profilegrid seo seaded

Te ei saa ignoreerida SEO väärtust WordPressi osas, kui orgaanilise liikluse suurendamine teie sotsiaalsele saidile läheb korda. SEO-lehtede pealkirjade ja metakirjelduse seadistamiseks pakub ProfileGrid teile SEO-sätete lehte, mida on näidatud ülaltoodud pildil. Võite kasutada ProfileGrid kohahoidjaid nt. {{display_name}} ja {{site_name}}, et rikastada teie kasutajaprofiile SEO-mõttes.

Sisu piirangud

ProfileGrid globaalsetes seadetes pole sisu piiramiseks midagi pistmist.

Mida teha?

ProfileGrid võimaldab teil piirata sisu ühe lehe või postituse alusel. Lehe või postituse loomisel liikuge alla ProfiilGrid Valikute lahter ja valige oma sisu piirangu reeglid, nagu on näidatud alloleval pildil.

profiili sisu piirangud

Teil on paar sisu piiramise reeglit. Teil võib olla sisu, millele on juurdepääs:

 • Igaüks
 • Sisseloginud kasutajad
 • Autori rühmade liikmed
 • Kasutaja sõbrad
 • Ainult sina

Lisaks saate sisu teatud gruppidele juurdepääsetavaks teha, mis on suurepärane, kui soovite edastada premium-sisu näiteks ainult tasulistele liikmetele.

Profiiliteated

profilegrid profiili teated

Kas teadsite, et saate aktiveerida elada profiiliteatised ProfileGridis? Noh, kui teil pole aimugi, pakub pistikprogramm teile ka seda võimalust, mis tähendab, et teil võib olla reaalajas profiili teatisi nagu ka Facebookis!

Maksed

profilegrid maksevärava integreerimine

Võite arvata, et ProfiGridi kaudu maksete vastuvõtmiseks on vaja jumalatasemel kodeerimisoskust. Miski ei võiks tõest kaugemal olla. Tänu ülaltoodud hõlpsasti kasutatavale Makse seaded lehel saate PayPali kiiresti oma kogukonna veebisaidil seadistada.

Täiendavate makseväravate jaoks on teil vaja ProfileGrid premium lisandmoodulid.

ProfileGrid tasuta ja lisandmoodulid

profilegrid tasuta ja lisatasu lisandmoodulid

Lehe ProfileGrid globaalsed seaded allservas leiate vahekaardi (vt ülalolevat pilti), mis viib teid tasuta ja premium-lisandmoodulite pikale lehele, nagu allpool näidatud..

profilegridi lisandmoodulid

Teise võimalusena pääsete ülaltoodud lehele juurde, liikudes saidile ProfileGrid> Laiendid.

Pange tähele, et ülaltoodud laiendusleht laaditakse teie WordPressi administraatori kaudu. Ehkki ausalt, see on vaid väike näide saadaolevatest lisandmoodulitest.

Kui ProfileGridi globaalsed seaded pole sobilikud, katkem muud saadaolevad funktsioonid.

Muud profiiliGrid seaded

Grupijuht

profilegrid rühmajuht

Kui arvate, et olete seda kõike näinud, on teil suur üllatus. Liikuge lehele ProfiilGrid> ProfiilGrid (vt ülaltoodud pilti) programmi käivitamiseks Grupijuht ekraan allpool.

profilegrid rühmajuht

Ülaltoodud ekraanil saate luua uusi rühmi või olemasolevaid rühmi põhjalikult muuta. Klõpsake nuppu Seadistused linki praeguse grupi muutmiseks (meie puhul see on Vaikekasutajarühm). Klõpsake nuppu Väljad link kohandatud väljade lisamiseks või muutmiseks registreerimisvormis, mis viib kasutajad sellesse konkreetsesse rühma.

Kasutajaprofiilid

profilegrid kasutajaprofiilid

Võib-olla mõtlete, kuidas saaksite oma veebisaidi kasutajaid vaadata. See on sama lihtne kui A, B, C. Navigeerige ProfileGrid> Kasutajaprofiilid ülaltoodud pildil kuvatud ekraani käivitamiseks. Lehel saate teha üsna palju.

Saate lisada uusi kasutajaid, vaadata kasutaja andmeid, kasutajaid aktiveerida / desaktiveerida, kasutajaid kustutada ja kasutajaid gruppidesse määrata. See kõik on teile hästi välja mõeldud. Kasutajate haldamine on ProfileGridis imelihtne ja ma ei suhkruta midagi.

Grupi liikmeks saamise taotlused

profilegridi liikmeks saamise taotlused

Kui liikmed hakkavad gruppidega liituma, vajate lihtsat viisi liikmestaotluste kinnitamiseks. ProfileGrid on ka selle alaga hästi kaetud. Lihtsalt liikuge lehele ProfileGrid> Taotlused.

E-posti mallid

profilegrid e-posti mallid

E-posti turundus on uskumatu viis oma kasutajateni jõudmiseks ja oma kogukonna saidi laiendamiseks.

ProfileGrid pakub teile keskset jaoturit e-posti mallide loomiseks / muutmiseks kõigi etappide jaoks, olenemata sellest, kas kasutaja liitub grupiga, aktiveerib konto, lähtestab paroolid jne. Liikuge lihtsalt lehele ProfileGrid> E-posti mallid ja avage oma e-posti turunduse geenius.

Lühikoodid

profilegrid lühikoodid

Ilma ProfileGridi lühikoodideta oleks teil raske päev, kui proovite oma kogukonna veebisaidil kõiki lehti üles ehitada. Näiteks kui teil pole [PM_Registration ID = ”x”] lühinumbrit, peaksite registreerimislehed nullist üles ehitama, mis võib varastada teie aja tohutu tüki..

Nüüd peate vaid kopeerima-kleepima lühikese koodi uuele lehele ja teie töö on tehtud. Saadaolevate ProfileGridi lühikoodide kuvamiseks liikuge aadressile ProfileGrid> Lühikoodid.

Phew! Milline pikk nimekiri muljetavaldav Funktsioonid?


ProfileGrid on fantastiline kasutajaprofiil ja kogukonna plugin WordPressile. Pistikprogrammi abil saate oma WordPressi saidile lisada suhtlusvõrkude võimalusi, parendada kasutajaprofiile ja rikastada WooCommerce’i kasutajaprofiile..

Lisaks on seda lihtne paigaldada ja konfigureerida. Ja tänu laiendustele pole teil piire, mida võite suhteliselt lühikese aja jooksul saavutada.

Tehke sellest pilt ja andke meile teada, mida arvate. Lõppude lõpuks on see tasuta tähendus, et saate seda riskivabalt proovida. Mida sa arvad? Kas ProfileGrid on teie tass teed?

Palun andke meile oma mõtetest teada allpool olevas kommentaaride jaotises. Õnnelik loomine!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map