Pilvehaldurite hallatav pilvemajutuse ülevaade

Tänapäeva maailmas on hostimisturg täis võimalusi, nii palju, et tehnilistest aspektidest on lihtne eksida, pidades silmas hostimisettevõtte üha suurenevat konkurentsiaspekti, selle teenuse kohta heade ja ausate arvustuste lugemine on ülimalt oluline.


See on esimene artikkel seerias, milles vaatan üle tuntud hostimisteenused. Täna ma näitan sulle, mis on Pilves, kuidas see töötab, kui hea see on, sellel on puudusi ja teenuse tegelikku toimimist. Arutlen ka sihtrühma ja hinna üle.

Märge: See artikkel on Cloudways WordPressi pilvemajutusteenuse aus ja põhjalik ülevaade. Cloudways esitas meile ajutise konto, et nende teenust täielikult testida, kuid kõik selles ülevaates jagatud arvamused ja testimistulemused on meie endi omad.

Mis on Cloudways

Cloudways on pilve hostiv ettevõte, mis pakub tsentraliseeritud platvormi selliste väliste pilveteenuste haldamiseks nagu nt DigitalOcean, VULTR, Amazon ja Google’i pilv, teiste hulgas. Sisuliselt sarnaneb Cloudways pigem a-ga teenuste keskus tegeliku hostiettevõtte asemel.

Nende sõnastuse kohaselt saate Cloudways’is valida teenusepakkuja, valida põhirakenduse ja luua täieliku enesekindlusega oma veebirakenduse.

Nii võimaldab Cloudways teil luua virtuaalsed masinad mis omakorda saab võõrustada rakendused mida loote. Cloudways pakub lihtsat viisi nende virtuaalsete masinate ja selle peal olevate rakenduste loomiseks.

Pilveteedega alustamine

Esmalt peate valima Cloudwaysi plaani. Nad pakuvad erinevaid valikuid tunni või kuu arveldamiseks, pilveteenuse pakkujate, andmekeskuste, mälu, mäluseadme, ribalaiuse ja muu jaoks.

Alustage Cloudways’iga

Kui olete teenusesse asunud, tervitatakse teid järgmise liidesega …

Nagu näete, laseb Cloudways teha ühe klõpsuga virtuaalse masina loomise kõige populaarsemates pilvimajutuse ettevõtetes, valite lihtsalt oma teenusepakkuja, serveri suuruse, asukoha ja siis on teil hea minna.

Kui server on loodud, on teil juurdepääs sellele rakenduste konfiguratsioon.

Selle artikli jaoks loon kaks virtuaalset masinat, ühe sisse Digitaalne ookean ja teine ​​edasi Amazoni veebiteenused. Kui mõlemad masinad on valmis ja aktiivsed, saame jätkata veebiserver ja rakendus peal.

Cloudways võimaldab teil luua a WordPressi veebiserveri rakendus hõlpsalt koos teiste sagedamini kasutatavate rakendustega. Selle ülevaate jaoks keskendun ilmselgetel põhjustel WordPressile.

Hea on mainida, et Cloudway rakendused luuakse optimeerimisega kohas mis tähendab, et rakendus loob WordPressi jaoks optimeeritud profiili. Selle artikli jaoks ma kavatsen vahele jätma WordPressi optimeeringud teenuse tegeliku toimivuse näitamiseks.

Nagu näete, saab kena ja intuitiivse kasutajaliidese abil kohandada kõiki veebiserveri peamisi aspekte. On hea teada, et teie saidi korrektseks töötamiseks ei ole te sunnitud kõiki neid asju näpistama, kuid kõige parem on teada, kui teate enne selle menüü ükskõik millise puudutamist. Need valikud sobivad kõige paremini veebiserveri haldamise koolituse saanud inimestele, tavapärase rahva jaoks – kõige parem on jätta see kõik puutumata.

Server võimaldab teil piisavalt hõlpsalt vertikaalset skaleerimist, kusjuures iga sammu maksumus on selgelt trükitud. See on äärmiselt kasulik alustavatele ettevõtetele, kes soovivad laieneda lennult.

Pilveteedel on kena varundusfunktsioon, mis võimaldab teil failidest koopiaid luua mis tahes soovitud tsüklis.

Peamine veebiserveri pinu kaasas PHP-FPM, eelkonfigureeritud, Memcached, Apache tegeliku veebiserverina, nginx puhverserverina ja Varnish peamise vahemälumehhanismina, üsna keeruline veebiserver, mida kõiki hallatakse liidese kaudu, ilma et peaksite tegeliku masinaga segama. Üsna kasulik !

Sertifikaadi installimine oma WordPressi pole sugugi probleem, lisate lihtsalt e-posti aadressi ja domeeni ning installite sertifikaadi, seda hallatakse läbi Krüptime tasuta, kuid süsteem võimaldab teil oma kohandatud sertifikaate installida, kui seda vajate.

Kui masin töötab, saate serverit hõlpsalt üle kanda, jagada, kloonida või sellele isegi uue rakenduse lisada. Seda kõike saab hõlpsasti juurdepääsetava oranži nupuga liidese paremas alanurgas. See ei saa enam nii lihtne olla !

Aga ränded?

Kui teil, nagu minul, on teie sait juba üles töötatud, pakub Cloudways hõlpsat võimalust kõigi oma andmete importimiseks ilma, et peaksite puudutama ühte koodirida või tegema ühte varundust. Seda käsitletakse Pilveteede varundusplugin jaoks WordPress. Installite pistikprogrammi lihtsalt oma WordPressi saidile ja ühendate selle siis Cloudways’iga. BlogVault-süsteem migreerib teie WordPressi Cloudways. Ehkki see on hoiatav: see on aeglane protsess, kui teie saidil on palju faile, oodake selle valmimist tundide kaupa, kui teil on kannatlikkust.

Oma saidi üles seadmine ja Cloudways’is käitamine võib olla ülimõnus, mitte ainult seetõttu, et süsteem võimaldab teil kohandada virtuaalse masina ja rakenduse kõiki aspekte, mida kavatsete kasutada, vaid ka seetõttu, et hõlpsasti saab kõike seadistada säästab tunde peavalu. See on tõesti hea uudis alustavatele ettevõtjatele ja arendajatele, kes lihtsalt ei soovi aega kulutada failide ja veebiserveritega töötamisele ning soovivad tsentraliseeritud liidese juurutamiseks mitut serverit, mis lihtsalt töötab.

Võrdlusnäitajate hostimine

Pilveteede ja kõigi teiste tulevaste teenuste võrdlusalusena otsustasin teha põhilise mallisaidi, mis pole ressursside jaoks liiga kõva, kuid piisavalt toimivuse mõõtmiseks. Algset saiti majutatakse minu enda hostimisplatvormil spetsiaalses serveris siin, etalonsaiti nimetatakse Techie ajaveeb ja kujutab tüüpilist veebisaiti, mis on täidetud piltidega, mille võiksite ühe oma kliendi jaoks üles ehitada. See sait ühendab pisikesed pildid keskmise suurusega ja suurtega, alates 2Kb kuni 700 kuni vara kohta. See on kasulik veebiserveri võime testimiseks segasisu pakkumisel. Sait laadib ka mitu pistikprogrammi ja raamistiku, see aitab ka kindlaks määrata veebiserveri kiiruse mitme javascripti pakkumisel.

Testimiskoht pole sisseehitatud vahemällu salvestamist, minimeerimist ega piltide tihendamise pistikprogramme. See aitab kindlaks teha veebiserveri tegelikke võimalusi.

Pilveteed, mis töötavad digitaalse ookeani abil

Esimene tulemus pärineb Digitaalne ookean Cloudways hostitud virtuaalne masin.

Nagu pingdom-tööriistade infost näete, pakutakse seda saiti nginxile.

Dallase tulemus meie esimese virtuaalse masina jaoks on hämmastav, veebisait sai A-reitingu ilma vahemälumehhanismita (välja arvatud Cloudwaysi enda veebiserveri optimeerimine) ja peaaegu 3 MB saidi 1,44-sekundilise koormuse koguajaga.

Kui oleme ümber lülitanud San Jose asukohale, mis on algupärasele lähemal, räägivad tulemused enda eest, reageerib virtuaalne masin nagu meister, suurepärase 493ms kogulaadimisaja ja 92 kiirusklassi reitinguga, ilma WordPressi sisemiste vahemälupistikuteta, hämmastav.

Lähme nüüd Amazoni VM-i.

Cloudways töötab koos Amazoni veebiteenustega

Dallase asukoha testimisel osutus Cloudwaysi pakutav virtuaalne masin Amazoni veebiteenuste hulgast üsna pretendentseks, kogulaadimisajaga 1,19 sekundit ja reitinguga A91.

Mis on Cloudways’ist hea

Cloudways on hämmastav teenus igas aspektis. See mitte ainult ei paku ühte parimad liidesed keskse juhtimise jaoks, mida ma kunagi näinud olen.

See lihtsalt töötab ka. See võimaldab teil seda teha saate hõlpsalt virtuaalseid masinaid luua ja rakendused, ilma et peaksite segama faile ja veebiservereid ning puudutama linuxis ühte käsku. Kuid samal ajal on see nii hõlpsasti hallatav, mis võimaldab teil minna täielikku administraatorisse ja hallata serverit konsooli või isegi brauserist juurdepääsetava kaasaskantava käsuridakonsooli abil. tohutul hulgal võimalusi sisseehitatud teenusesse on lihtsalt hämmastav.

Mis kõige parem, see võimaldab teil valida iga virtuaalse masina jaoks oma hostiteenuse pakkuja ja projekti kohe muuta. Mida võiks veel küsida?

Ja mis pole nii lahe

Alustuseks on Cloudways lõbus töötada, kui teate, mida teete. Kui olete pärit jagatud hostimise kontolt ja olete kursis ainult cPaneli kasutajaliidesega, seal tuleb õppimiskõver koos Cloudways’iga. Vähemalt peate veebiserveri mõistest aru saama ja omama põhiteadmised kuidas see toimib, et seda täielikult ära kasutada. Tõsi on ka see, et enamus valikuid on optimeeritud väärtustega eelseatud ja teie saidi korrektseks tööks ei pea te võib-olla midagi näpistama, kuid kui peaksite sellega tegelema, olgu selleks siis andmebaasid või php-limiidid, on kõige parem, kui satute Cloudways mõne põhiteadmisega. Ehkki Cloudways töötab algajate jaoks suurepäraselt, arvame, et sellist tüüpi vaatajaskonna jaoks võib olla paremaid alternatiive.

Teine mitte nii lahe asi Cloudwaysi puhul on see hind. Kena liides, hämmastavad võimalused ja hõlbus integreerimine kõigi suuremate pilveteenuse pakkujatega on lisakuludega. Näiteks sama VM-i majutamine, mis maksis teile DigitalOceanis 10 dollarit, maksab teile Cloudways 17 dollarit. See lisatasu on ette nähtud kasutajaliidese jaoks. Ja kuigi Cloudways võib kindlasti olla taskukohane, pole see mingil juhul kõige odavam variant.

Ja alates hetkest, kui laiendate oma serverit rohkem kui 2 GB muutmälule, maksate lõpuks rohkem kui tegelik spetsiaalne server, milles on rohkem RAMi ja protsessorit. Ladustamine pole ka odav. Väiksemate saitide jaoks on kõik korras, kuid selliste saitide jaoks nagu suured ajakirjad, mis võtavad ruumi 30–55 GB, on Cloudways kallis.

Järeldus

Cloudways on suurepärane teenus, mis on suunatud alustavatele ettevõtetele, agentuuridele, väikestele arendajatele ja ajaveebide omanikele, kes soovivad, et kõigi nende veebisaitide haldamiseks oleks tsentraliseeritud süsteem. Liides on üks järgmistest parim, mida ma näinud olen ning süsteemi toimimisviis ja pakutavate võimaluste hulk on lihtsalt hämmastav. Alates suurema vaevaga asja varjamisest kuni peaaegu kõige näpistamiseni on valdav enamus liidese kaudu juurdepääsetav, säästes tonnide kaupa töötunde. Cloudwaysi ainus tegelik puudus on selle hind. Masinad, mis ületavad standardväärtusi, on kallid ja tõsi on see, et iga odav spetsiaalne veebiserver maksab vähem ja pakub rohkem, riistvaraliselt.

Cloudways’iga maksate liidese, tsentraliseeritud süsteemi, hõlpsa juurdepääsuga kogu teie asjadele ja tsentraliseeritud platvormi haldamiseks mitme pakkujaga. Kui see on just see, mida otsite, võib Cloudways olla teie parim valik, lihtsalt pidage meeles, et skaleerimine maksab teile ja on valmis sellega hakkama saama, kui vajate. Tõde on isegi kulukas, teenus on iga senti väärt ja see on suurepärane võimalus keskmistele ja kogenud kasutajatele.

Alustage Cloudways’iga

Meil oleks hea meel teada saada, kas keegi meie lugejatest on Cloudwaysi proovinud, ja kuulda teie mõtteid. Mida arvate Cloudwaysist? Kas olete proovinud nende pilveserveri võimalusi?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map