Piira sisu Pro arvustust ja juhendit

Piirake sisu Pro WordPressi pistikprogrammi

Tere jälle sõbrad! Oleme teie jaoks veel ühe vinge ettevõtmisega tagasi. Seekord on tegemist Pippini pistikprogrammide pluginaga Piira sisu Pro WordPress, mis võimaldab teil hõlpsalt liikmelisuse saidi luua. Vaatame nüüd, miks see pistikprogramm on nii fantastiline!


Liikmestaatuse lisamise põhjused oma veebisaidile

Oma veebisaidile liikmelisussüsteemi lisamiseks võib olla põhjusi. Siin on paar põhjust, miks võiksite oma veebisaidile lisada jaotise Ainult liikmed.

Alustage oma veebipoodi

Piirake sisu Pro plaani valikuid

Liikmelisus on suurepärane võimalus oma veebisaidilt elatist teenida ja kui soovite oma veebisaidil müüa toote- või teenusepakette, siis peaksite integreerima oma liikmelisuse platvormi. Piira sisu kasutamist Pro pakub täielikku tuge plaanidele, millel on palju kohandamisvõimalusi, nii et saate muuta hinda, kestust, juurdepääsu taset ja palju muud. Ja pistikprogrammil on isegi lisandmooduleid, mida saab integreerida rakendusega Download Monitor (nii saate hallata oma allalaadimisi oma veebisaidilt), samuti AffiliateWP-ga (kui soovite käivitada omaenda sidusprogrammi).

Kasvatage oma ettevõtet

Piira sisu Pro Piiratud sisu

Võite pakkuda ka tasuta liikmelisust, mis on suurepärane viis teie ettevõtte laiendamiseks. Liikmete sektsiooni abil saate pakkuda rohkem väärtust ja saada rohkem lugejaid. WPExploreris saavad kasutajad sisse logida meie eksklusiivsete tasuta teemade jaoks, mille leiate ainult meie saidilt. Kui soovite pakkuda mis tahes vormis eksklusiivset või ainult liikmetele mõeldud sisu, on selle piiramiseks suurepärane võimalus piirata sisu Pro-ga.

Lisage piiratud liikmesusega Pro liikmesused

Liikmelisuse lisamine oma veebisaidile ei pea olema keeruline – Piira sisu Pro teeb selle väga lihtsaks! Installige lihtsalt pistikprogramm ja konfigureerige oma tellimuste valikud, hallake oma liikmeid, eksportige finantsandmeid ja palju muud.

Piirake sisu Pro tellimusi

Kõik on saadaval teie WordPressi armatuurlaual ja on selgelt märgistatud (koos kirjeldustega), mis aitab teil kõiki käeulatuses olevaid funktsioone paremini mõista ja täielikult ära kasutada. Ja saate lisada mitu taset, täiendusi ja isegi allahindluskoode.

Piirake sisu Pro aruandlust

Oh, ja seal on ka üsna täheline aruandluse jaotis. Saate vaadata tulude ja registreerunute graafikuid (mis on nii tellimustaset kui ka ajavahemikku järgi filtreeritavad, et saaksite oma edusamme jälgida).

Mis piirab sisu Pro, peale konkurentide

Me teame, et kaaluda on palju tasuta ja lisatasu võimalusi, kuid paljude WordPressi blogijate ja ettevõtjate jaoks on parimate valikute hulka piiratud sisu Pro. Esiteks saate proovige pistikprogrammi tasuta alla laadides Piirake sisu tasuta WordPressi pistikprogrammi saidilt WordPress.org. Kui teate, et see on teie jaoks õige pistikprogramm, on versiooniversioonile üleminek sama lihtne kui teie plaani valimine.

Pistikprogramm on ka olnud eesmärgiga kodeeritud. Me teame Pippinit väga pikka aega ja teame, et ta on üks paremaid pistikprogrammide arendajaid, käed rüpes. Miks muidu usaldaks WordPress.org teda ettepanekute ülevaatamiseks? Pistikprogrammi loomisel, nagu näiteks piira sisu sisu, valitakse iga koodirida ja pistikprogrammi funktsioon läbimõeldult ja otstarbekohaselt. See loob tugeva, usaldusväärse ja turvalise pistikprogrammi.

Kuid pistikprogrammi tagapõhi pole ainus oluline tegur, ka piirata sisu Pro on väga hea lihtne kasutada. Kõik valikud ja funktsioonid on saadaval otse WordPressi juhtpaneelilt (nt tulude ja registreerumiste aruanded, pdf-arved või eksportimissuvandid liikme- ja makseandmetele). Ja seal on ka lühikoodid, nii et saate vorme sisestada, sisu piirata, tellimuse üksikasju lisada ja palju muud, kuhu vaja.

Lisaks, kui teil on küsimus, leiate vastuse tõenäoliselt jaotises põhjalik veebidokumentatsioon. Kõik on olemas alates installimisest ja lühikoodide kasutamisest kuni arendajale keskendunud dokumentide juurde tegevuskonksude ja funktsioonide kohta. Veelgi parem, seal on videod ja ekraanipildid, mis juhendavad teid iga juhendi igal sammul, et saaksite neid ka jälgida. Ja juhuslikult ei leia te vastust või kui teil on funktsioonitaotlust, siis Keela sisu Pro tugimeeskond aitab hea meelega. Esitage lihtsalt taotlus ja tehnoloogia võtab teiega ühendust nii kiiresti kui võimalik.

Ja kuigi see pole spetsiifiline Piirata Content Pro-d, annab Pippini ühe võimsa pistikprogrammi lisatasu plugina liikmelisus teile juurdepääsu eksklusiivsed õpetused ja ressursse tema veebisaidil. Suurepärane ressurss igale WordPressi energiakasutajale!

Ja piirake sisu Pro saab teha pistikprogrammidega nii palju rohkem

Piirake sisu Pro lisandmooduleid

Kas soovite veelgi rohkem? Seal on palju funktsioone, mida saate lisada rakenduse Piira sisu Pro installimisel koos lisandmoodulitega. Praegu on Pippini loodud 12 tasuta ja esmaklassilist lisandmoodulit Monitor Monitor, AffiliateWP, WP Job Manager, MailChimp, Braintree Payment Gateway, Campaign Monitor, Wysija Add On, matemaatika kinnitamine, bbPress integratsioon, CSV kasutaja importimine, EDD liikme allahindlused ja jõustage tugevaid paroole.

Ja seal on 9 täiendavat kolmanda osapoole lisandmoodulit ActiveCampaign, ConvertKit, iDevAffiliate, MailChimp Pro, BuddyPress, taxamo, GetResponse, Tingimused ja EDD allahindluste jaoks. Saate kõiki neid vaadata ja neist rohkem teada saada Piirake Content Pro lisandmooduleid veebisaidil.

Piirake sisu Pro, tipptasemel pistikprogramm

Anname Restrictil Pro 5 tärni, et seda oleks lihtne kasutada, lisandmoodulite ja laienduste kättesaadavust ning dokumentide kvaliteeti parandada. See on suurepärane plugin algajatele, kuna valikuid on lihtne mõista ja konfigureerida, kuid see sobib võrdselt ka edasijõudnutele arendajatele, kes kasutavad ära tegevuskonksud, mallifailid ja palju muud.

Hankige piiratud sisu Pro juba täna

Ootame teid homme tagasi veel ühe uue eksklusiivse pakkumise saamiseks meie WordPressi üheks lemmikressursiks – Might Deals!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector