Peida fakt, et teie veebisaiti töötab WordPress koos funktsiooniga Peida minu WP

WordPressi veebisaidid on vastuvõtlikud mitmesugustele rünnakutele, sealhulgas SQL-i süstidele, julma jõu rünnakutele ja volitamata sisselogimistele. Turvalisuse pistikprogrammid, näiteks WordFence ja iThemes Security saab teie veebisaidi turvalisust parandada, lahendades tavalised turvaprobleemid, näiteks muutes administraatori kontot administraatoriks.


Sattusin hiljuti kokku ühe teise turvapistikliga pealkirjaga Peida minu WP, mis tegeleb häkkeritega erineval viisil.

HETKE MINU WP

Pistikprogramm töötati välja seetõttu, et enamik häkkeritest ja robotitest teab, kust leida olulisi WordPressi faile ja lehti. Seetõttu ründab robot, mis on mõeldud WordPressi veebisaitide sihtimiseks, WordPressi failidega veebisaite ja möödub neist, millel pole.

Nii nagu tarkvara häkkimine kasutab ära asjaolu, et kõik WordPressi veebisaidid on üles ehitatud samamoodi, kasutab Hide My WP ära ka asjaolu, et tarkvara saab teie veebisaidile sihtida ainult siis, kui ta teab teie veebisaidi ülesehitust. See eemaldab kõik tõendid selle kohta, et teie veebisaidi toiteallikaks on WordPress. See teeb häkkerite jaoks teie veebisaidile tungimise väga keeruliseks.

Vaadakem lähemalt, kuidas Hide My WP kaitsta teie veebisaiti pahatahtlike rünnakute eest.

Käivitage sätted

Nagu kõik head WordPressi pistikprogrammid, millel on palju konfigureerimisvalikuid, on funktsiooni Peida minu WP impordi ja ekspordi funktsioonid. Silumisaruanded on saadaval ka arendajatele.

Peidab minu WP-d üksteisest eristamaks eelhäälestatud seadistusskeemide importimise võimalust. Võite valida keskmise privaatsuse (suurem ühilduvus), keskmise privaatsuse (kiire) ja kõrge privaatsuse (vähem ühilduvuse) vahel. Valides ühe neist sätteskeemidest, lisatakse andmed impordikasti ja muudetakse pistikprogrammi seadistamisviisi. See on fantastiline funktsioon, mis säästab palju aega pistikprogrammi seadistamisel.

Peida My WP Start Settings

üldised seaded

Ehkki eelhäälestatud seadistusskeemid on kasulikud, peaks kahe peamise seadistuslehe läbimiseks ja teie veebisaidi peitmise minu WP-i konfigureerimiseks kuluma ainult viis kuni viisteist minutit..

Üldseadete lehe ülaosas on saadaval mitu seadet, sealhulgas võimalus kasutada ühte oma lehtedest 404 vigade korral ja peita oma leht wp-login.php uue ainulaadse URL-i abil. Teie administraatoriala saab peita ka kasutajarühmade jaoks, mida te pole usaldusväärseteks märkinud.

Peida My WP General Settings

Peida minu WP võimaldab peita paljusid asju, nii et tarkvara ei suuda tuvastada, et teie veebisaidi toiteallikaks on WordPress. Näiteks saate peita voogudesse lisatud WordPressi üksikasjad, kasutatava WordPressi versiooni ja olulised kaustad, näiteks / wp-sisaldab / ja / wp-content /.

Peida My WP General Settings

Pistikprogrammil on mõned lisafunktsioonid, näiteks minifitseerimine ja võimalus asendada sõnad ja URL-id teie väljastatud HTML-failist.

Peida My WP General Settings

Püsilinkide ja URL-i seaded

Permalinkide ja URL-i sätete leht on see, kus saate kohandada oma failide, kaustade ja lehtede peitmist. Saate ümber nimetada pistikprogrammi kausta, stiililehe, kausta wp-sisaldab ja üleslaaditavate failide kausta.

Wp_comments_post.php saab ka ümber nimetada. See takistab häkkeritel teid pidevalt rämpspostiga kommenteerimast.

Peida My WP Permalinks & URL Settings

Autori- ja kanalilehtede URL-ide alust ja päringu osa saab ka muuta. Teise võimalusena saate nad avaliku vaate alt täielikult keelata.

Peida My WP Permalinks & URL Settings

Samu muudatusi saab rakendada postituste, lehtede, kategooriate ja siltide jaoks. See aitab tarkvara jaoks veelgi keerulisemaks tuvastada, kas teie veebisaidi toiteallikaks on WordPress.

Peida My WP Permalinks & URL Settings

Otsingut saab ka muuta või keelata. Muud valikud hõlmavad võimalust keelata arhiivid ja kohandatud postitustüübid.

Peida My WP Permalinks & URL Settings

Pidage meeles, et paljude oma veebisaidi funktsioonide keelamine võib kasutajakogemust kahjustada. Näiteks kategooriaarhiivide eemaldamine tähendab, et külastajad ei saa otsida konkreetse kategooria postitustest. Kui otsustate otsingu keelata, saate WordPressi vaikeotsingufunktsioonid alati asendada Google’i otsinguga.

Ülevaade

Peida minu WP võimaldab teil täielikult muuta oluliste põhifailide ja lehtede, teemafailide ja pistikfailide avalikku ülesehitust.

Turvalisuse pistikprogrammide olemuse tõttu on keeruline kontrollida, kas need on tõhusad või mitte. Lõppude lõpuks ei taga veebisait, mida ei rünnata, selle turvameetmete toimimist. Kuigi pole kahtlust, et meetmed, mida Hide My WP teie veebisaidi oluliste alade peitmiseks võtab, muudavad häkkerid ja robotid teie veebisaidi ründamise keerukamaks.

Pistikprogramm Hide my WP WordPress on saadaval CodeCanyonis 23 dollari eest. Pistikprogrammi pole alates 2013. aasta novembrist värskendatud, kuid näib, et arendaja toetab pistikprogrammi aktiivselt.

Selle funktsioonide täieliku loendi leiate lehelt Peida minu WP-teave ��

Edu,
Kevin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector