Parimad WordPressi kimp ja liikmesuse saidid

WordPressi teemapaketid / liikmesuse saidid on suurepärane viis mõistliku hinnaga hunniku premium-teemade saamiseks. Üksikute teemalitsentside maksumus võib ühe teema eest kulgeda mõnest dollarist kuni sadade dollariteni. Kimpude ja liikmeks olevate saitide ilu seisneb selles, et saate kõigi nende teemasid kuutasu või aastatasu eest ning nende teemade tuge ja värskendusi.


Oleme koostanud loendi veebis leiduvatest parimatest WordPressi teemapakettidest / liikmelisustest. See on vaid väike osa saadaolevatest kimpudest, kuid need on kõik usaldusväärsete ja usaldusväärsete teemaautorite poolt. Meie loend esindab WordPressi teemapoodide kvaliteetseid ja kasulikke pakette ning loodetavasti kasutate mõnda neist varsti ära!

Teemade kuningriik – 129 dollarit aastas

teemad-kuningriik-sõnapress-kimp

See on taskukohane valik teemakomplekti saidil, kuid neil on tipptasemel teemad ja hinna tugi. Ärge laske madalal hinnal ennast petta – Themes Kingdom pakub kvaliteetseid teemasid (hetkel 41) nii ärile, ajaveebidele ja portfellidele kui ka niššeemasid nagu ajakirjad, restoranid ja e-kaubandus. Nad pakuvad palju, hinnaga 129 dollarit aastas.

Külastage teemat Kuningriik

Elegantsed kujundused – 69 dollarit aastas

Tõenäoliselt üks tuntumaid WordPressi teemapakettide saite. Elegantsed teemad on loonud tugeva maine funktsioonirikastel ja hõlpsasti kasutatavatel teemadel madala aastahinnaga. Praegu on neil 87 ja enam WordPressi teemat erinevates nišides (ajaveeb, ajakiri, e-kaubandus, portfell jne) ja nad annavad iga kuu välja paar uut. Ainult 69 dollari eest aastas on see uskumatu väärtus.

Külastage elegantseid teemasid

ThemeFuse – 17 dollarit kuus

ThemeFuse pakub kvaliteetseid WordPressi teemasid erinevates stiilides ja paigutustes. Praegu on neil 23 ägedat teemat tõelise söögikoha jaoks, restoranid, advokaadibürood, kunstnikud, meditsiinibürood, spordiuudised ja palju muud. Juurdepääs kõigile nende WordPressi teemadele maksab 17 dollarit kuus (pluss 199 dollarit ühekordne tasu).

Külastage teemaFuse

StudioPress – 399,95 dollarit eluks ajaks

StudioPress on tuntud WordPressi teemapood, mille nimele on hetkel lisatud 47 muljetavaldavat teemat. Kõiki nende teemasid juhitakse Genesise raamistikus – SEO-sõbralik, ülipaindlik ja WordPressi teemaraamistikku hõlpsasti kohandatav. 399,95 dollari eest saate osta „Pro-Plussi kõigi teemade paketi“, mis sisaldab kõiki StudioPressi eluea teemasid ning tuge ja värskendusi.

Külastage StudioPressi

Themify – 79 dollarit aastas

Paljude e-kaubanduse, mitmeotstarbeliste ja tundlike WordPressi teemadega on see suurepärane liikmelisuse võimalus, kui olete (või töötate) väikeettevõttega. Themifyl on praegu 31 teemat ja need kõik on professionaalsed, hõlpsasti kasutatavad ja väga mitmekülgsed. Iga teema litsents maksab 49 dollarit – seega on aastane liikmemaksu 79 dollarit varastamine, kui plaanite kasutada 2 teemat aastas.

Külastage Themify

Temaatiline ahi – 99 dollarit aastas

Mängus suhteliselt uus teema Theme Furnace pakub kvaliteetseid teemasid, mis on üles ehitatud UpThemes raamistikule. Nende teemade hulka kuuluvad ka muud kena funktsioonid, näiteks liugur Nivo ja kohandatud vidinad Flickrile, Twitterile ja muule sotsiaalmeediale. Saate kõik nende 9 suurepärast teemat vaid 99 dollariga aastas.

BizzThemes – 99 dollarit aastas

BizzThemes’i liikmeskond on suurepärane, kuna need pakuvad peamiselt äri- ja nišiettevõtteid (küünesalong, advokaadibüroo, restoran, hostimine jne) WordPressi teemasid. Nende 24 mitmeotstarbelise äriteema kollektsioon sobib suurepäraselt alustavatele ettevõtetele, kes soovivad oma saidi külastajatele suurepärase esmamulje jätta. Liikmelisus on ainult 99 dollarit aastas (pluss ühekordne registreerimistasu 100 dollarit) ja see on hea investeering teie ettevõtte tulevikku.

Külastage BizzThemes

WPZoom – 19 dollarit kuus

WPZoomil on kindel portfell kaasaegseid, kuid samas professionaalseid WordPressi teemasid. Neil on äri-, ajakirja-, uudiste-, reageerimis-, portfoolio- ja multimeediumiteemad, kõik koos WPZoomi suvandite paneeliga ja eluaegne tugi. Saate nende suurepärase 56 teema loendi saada ainult 19 dollari eest kuus (lisaks ühele registreerumisele tasuta 199 dollarit).

Külastage WPZoomi

VivaThemes – 129-dollarine pakett

See WordPressi teema liikmelisus pakub 38 lihtsat ja professionaalset teemat. Nende teemad hõlmavad mitmesuguseid standardset ja nišisaidi, sealhulgas CMS, portfoolio, fotograafia ja ajaveebid. 129-dollarine “Kõik kujundused”, mis sisaldab kõiki praeguseid Viva-teemasid, on minimaalne summa, kui arvestada, kui palju saite võiksite Viva-teemade kohandatud versioonide abil üles ehitada.

Külastage VivaThemes

Orgaanilised teemad – 249 dollarit elu eest

Orgaanilised kujundused arendavad ainulaadseid ja professionaalseid teemasid. Kõik 19 puhast teemat on koostatud hoolikalt ning neid on lihtne kasutada ja kohandada. Hankige 249 dollari eest arendajapakett, mis sisaldab kõiki orgaaniliste teemade teemasid (kaasa arvatud kõik nii varasemad, praegused kui ka tulevased teemad).

Külastage orgaanilisi teemasid

PremiumPress – 249 dollarit elu eest

See teemapood arendab kvaliteetseid, funktsioonirikkaid WordPressi teemasid. PremiumPress on spetsialiseerunud SEO optimeeritud teemadele, mis sobivad ideaalselt veebiettevõtete jaoks. Nende 11 üksikasjalikku teemat on mõeldud niššidele nagu oksjonid, kupongid, klassifitseeritud tooted, ostukorvid jms. Kõigi teemade juurde kuulub ka muljetavaldav ööpäevaringne klienditugi. VIP-kollektsiooni investeerimine tagab teile juurdepääsu kõigile PremiumPressi praegustele ja tulevastele teemadele kõigest 249 dollari eest..

Külastage PremiumPressi

AppThemes – 249 dollarit esimesel aastal

Võib-olla kõige tehnilisemad saadaolevad teemad, AppThemes’i WordPress-teemad on äärmiselt väärtuslikud. Nende 5 teema kuulutusi, töökuulutused, kupongihaldus, abifoorum ja ärikataloog on erandlikud. Iga monumentaalne teema sisaldab tohutul hulgal funktsioone ja enneolematut tuge ning iga teema maksab 99 dollarit poppi. Liikmelisuse algne aastakulu 249 dollarit (ja pikendamise hind 79 dollarit aastas) tähendab, et saate teemade tegelikest kuludest poole vähem.

Külastage rakendust AppThemes

Mis on teie lemmik liikmeks saamise sait, kui see on olemas?

See on palju teemakoosseisu / komplektipoode! Kas olete praegu kõigi nende liige või kui olete hullumeelne? Andke meile teada kõigist nende teemapoodide varasematest kogemustest (headest või halbadest), meie ja meie lugejad sooviksime teada, kas teil on nende teemadega seoses positiivseid või negatiivseid kogemusi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map