Parim GridBuilderWP arvustus: paindlikud võred ja filtrid

Parim GridBuilderWP arvustus: paindlikud võred ja filtrid

Istudes jalgpallimängu vaatama, saate superstaarid hõlpsalt ühe miili kaugusel märgata.


Nende stiilne ja lihvitud mäng eristab neid ning muudab sageli matši tulemust. Fännid ja mänedžerid armastavad neid, sest kui nad mängivad, on nad absoluutselt head.

Sama kehtib muusikatööstuse superstaaride kohta. Tavaliselt panevad nad teose sisse, serenadeerivad meid tabamustega ja jätkavad ikka edasi. Tähed on oma kaubanduse meistrid ja suruvad meie kujutlusvõime piiridesse.

Teate, täpselt nagu Gridbuilder WP, tänase ülevaate teema.

Siin on praimer: Teame, et ruudustik ei ole mõeldud nõrga südamega, seda enam kui algajale. See on keeruline ülesanne isegi mõistlikult kogenud kasutajatele.

Kuid ruudustikupaigutused on hämmastav viis oma WordPressi veebisaidil sisu kuvamiseks ja filtreerimiseks. Midagi sellist:

gridbuilder poodide demo

Gridbuilder WP e-kaubanduse demo

Või see:

gridbuilder WordPressi pistikprogrammide demo

Gridbuilder WP Portfelli demo

Kuid kahjuks pole oma WordPressi veebisaidi ruudustiku loomine lihtne. Või nii oli see enne WordPressi ruudukujuliste pluginate tulekut.

Fantastiliste ruudustiku kujunduste loomiseks ilma higi purustamata on vaja lihtne, kuid võimas WordPressi ruudukujuline plugin.

Kui otsite sellist pistikprogrammi, Gridbuilder WP sobib arvega ideaalselt.

Ja tänases ülevaates / kuidas-artiklis saate teada, miks Gridbuilder WP on kasvav arvu WordPressi kasutajate jaoks valitud ruudustik ja filtri plugin. Vaatame kapoti alla ja mängime pistikprogrammiga, nii et te juba teate, et sellest saab lõbus olema.

Ilma täiendava vaevata keerame varrukad üles ja määrdugem.

Mis on Gridbuilder WP?

gridbuilder

Tuntud ka kui WP Grid Builder, Gridbuilder WP on ilus WordPressi plugin, mis võimaldab teil kiiresti luua keerukamaid ruudustiku paigutusi. Sellel on intuitiivne kasutajaliides, mida on üsna meeldiv kasutada.

Pistikprogrammiga on kaasas ilus komplekt Funktsioonid sobib suurepäraselt nii algajatele kui ka arendajatele. Algaja jaoks on WP Grid Builder terviklahendus paindlike ja filtreeritavate ruudustiku loomiseks ja nende filtreerimiseks ilma kodeerimiseta. Kui olete arendaja, pakub võrgu ehitaja rohkesti toiminguid ja funktsioone, et hoida teid hõivatud.

See töötab kõigi WordPressi teemadega ja integreerub sujuvalt enamiku teie lemmiktööriistadega. Lisaks on pistikprogrammis lisandmoodulid, mis laadivad teie ruudustiku ja otsingufiltrite (nn tahkudena) laadimise üle.

Kirjutamise ajal pakuvad nad ainult WP Grid Builderi premium-versiooni, kuid see võib tulevikus muutuda. Või nagu Loic Blascos – arendaja – ütleb meilisõnumis, mille ta saatis kohe pärast minu järelepärimist:

wp grid ehitaja toe e-post

Samamoodi on neil kolm kava, mis maksavad 49–249 dollarit aastas. Valige oma vajadustele sobiv plaan.

Kui te pole oma ostuga rahul, pakub WP Grid Builder teile 14-päevast raha tagastamise garantiid. Lisaks võtavad nad hea meetme eest uuenduste eest suurepäraseid allahindlusi (20% põhiplaanil, 30% lisatasu plaanil ja 40% lõplikul plaanil)..

Tehingu magustamiseks kiitsid WordPressi eksperdid WP Grid Builderit. Siin on üks õnnelik klient:

Nii kasutajasõbralik kui ka arendajasõbralik Gridbuilder es on fantastiline toode ja uus funktsioon selle paradigma jaoks. WordPress Core’iga hästi integreeritud, see pakub kena Admin UX-i ja lõõmavat kiiret esiotsa kogemust. – Jb Audras, WordPressi põhiarendaja.

Isegi Chris Lema, üks WordPressi ringide suurimaid nimesid, pole muud kui kiitust WP Grid Builderile:

chris lema kiidab gridbuilder wp

Lisaks saate kiiret maailmatasemel tuge ja üksikasjalikku dokumentatsiooni, mis aitab teil WP Grid Builderi ulatuslikult installida ja konfigureerida.

Nüüd teame, millega me töötame, ja anname kiire pilgu WP Grid Builder WP funktsioonidele.

Gridbuilder WP Funktsioonid

gridbuilderi funktsioonid

WP Grid Builder tarnib kõigi funktsioonidega, mida vajate ruutvõrgustike paigutuse nüansseerimiseks nagu proff. Erinevalt konkurentidest on pistikprogrammi abil muudetud poodide poodide, portfelli veebisaidi, ajaveebi ja kataloogi jaoks liiga lihtsaks..

WP Grid Builderi koopias võite oodata järgmisi funktsioone:

 • Sujuv integreerimine WooCommerce, lihtsate digitaalsete allalaadimiste, SearchWP, Relevanssi, Polylang, WPML, Advanced Custom Field ja Gutenbergiga
 • 100% tundlik ja mobiilne, koos puutetundliku toega valguskasti ja karusselli jaoks
 • SEO-sõbralik – WP Grid Builder on W3C-ga ühilduv ja kasutab parimaid SEO-tavasid
 • Välkkiire jõudlus tänu kohandatud AJAX-i lõpp-punktidele
 • Täiustatud filtreerimissüsteem, mis võimaldab WordPressi sisu tõhusalt sortida (kohandatud) taksonoomia terminite, postiväljade või kohandatud väljade järgi
 • 15 või enamat tahku, sealhulgas raadiod, märkeruudud, liugurid, valib, hinnangud, liugurid, hinnangud, lisamisnupud, lähtestamisnupud ja palju muud, mis võimaldab teie kasutajatel otsingutulemusi kitsendada
 • Funktsioonide importimine ja eksportimine, et saaksite oma WP Grid Builderi sätted hõlpsalt teisele saidile teisaldada
 • Sisseehitatud valguskast
 • Pukseerimisvõrgu ehitaja
 • 20+ valmis ja hõlpsasti kohandatavad võrgukaardid. Lisaks saate oma kaarte luua nullist
 • 900+ Google Fonti
 • 250+ SVG ikooni, et soovi korral oma võrgukaarte kaunistada
 • Suhtlusvõrkude jagamise tugi, mis võimaldab teil jagada suhtlusvõrgustikes sisu otse oma võrkudest
 • Tugi piltide, videote (sh manuste lisamine sellistelt saitidelt nagu YouTube), galeriide ja heli postituse vormingute jaoks
 • 3+ ruudustik, sealhulgas müüritise, õigustatud ja metroo
 • Laisk laadimine, mis parandab lehe laadimiskiirust
 • 20+ animatsioonide laadimine, mis vähendab kasutajate tajutavat laadimisaega
 • Üle 20-aastased paljastavad animatsioone
 • RTL-tugi keeltest, mis on kirjutatud paremalt vasakule
 • Intuitiivne administraatori armatuurlaud
 • Ja palju muid seadeid

Milline muljetavaldav funktsioonide loetelu? Nüüd lubage meil installida WP Grid Builder ja katsetage, mida me suudame võrkude koostajaga saavutada nagu ükski teine.

Kuidas installida Gridbuilder WP

Nüüd lõbus osa ��

WP Grid Builderi installimine on sama lihtne kui A, B, C. Kui teate lisatasu plugina installimist, ei tohiks teil WP Grid Builderi installimisega probleeme olla. Pärast pistikprogrammi ostmist leiate oma kontolt või ostuemailist kausta WP Grid Builder ZIP.

Esiteks laadige arvutisse WP Grid Builder ZIP-fail. Järgmisena logige sisse oma WordPressi administraatori juhtpaneelile ja liikuge saidile Pistikprogrammid> Lisa uus, nagu allpool näidatud.

kuidas installida uus WordPressi pistikprogramm

Järgmisena klõpsake nuppu Laadige pistikprogramm üles nuppu, valige allalaaditud WP Grid Builder ZIP-fail ja klõpsake nuppu Installeeri nüüd nuppu, et asjad liikuma panna. Protsessi kirjeldab ekraanipilt:

gridbuilderi WordPressi plugina käsitsi installimine

Järgmisena aktiveerige WP Grid Builder:

aktiveeri gridbuilder wp plugin

Pistikprogrammi aktiveerimine lisab Gridbuilderi WP üksus oma WordPressi administraatori menüüsse. Järgmisena liikuge lehele Gridbuilder WP > Armatuurlaud, nagu allpool üksikasjalikumalt kirjeldame.

menüü üksus wp grid builder

Pärast seda sisestage oma litsentsi e-posti aadress ja litsentsi võti ning klõpsake nuppu Aktiveeri Sisse panema nupp:

wp grid ehitaja litsentsi aktiveerimine

Automaatsetest värskendustest kasu saamiseks võite aktiveerida oma litsentsi, mis on saadaval tellimuse kinnitusmeilis või teie konto leht:

litsentsi võti

Nüüd, kui oleme installinud ja aktiveerinud WP Grid Builder, saame luua oma esimese ruudustiku paigutuse.

Kuidas Gridbuilderit seadistada WP

Järgmises jaotises saate teada, kuidas luua funktsionaalset ruudustikku. Annan endast parima, et katta enamus (kui mitte kõiki) seadeid. Suurepärane uudis on see, et WP Grid Builderi funktsioonidel on administraatori liideses selged kirjeldused. Peame kõigepealt nimetama oma uue võrgu tulevikus kasutamiseks.

Uue ruudustiku nimetamine

Uue ruudustiku loomiseks liikuge aadressile Gridbuilder WP > Kõik võred oma WordPressi administraatori menüüs:

Nii tehes viib teid Kõik võred ekraan, mis on praegu tühi. Järgmisena klõpsake nuppu Loo ruudustik nupp:

loo uus võrk

Teise võimalusena saate demosid importida saidilt wpgridbuilder.com. Pange aga tähele, et demos on mõeldud ainult paigutuse sätete jaoks. Võrgustikes kuvatav sisu sõltub teie postitustest, meediumitest, toodetest jne.

Meie testimise eesmärgil läksin esimese variandiga, luues nullist uue võre. Loo ruudustik nupp viib teid järgmisele lehele:

uue ruudustiku nimetamine wp gridiehitajas

Ülaltoodud ekraanil saate teha järgmist.

 • Pange oma võrgule nimi. Ma kasutan meie näite jaoks “Test Gallery”
 • Lisage ja genereerige kohandatud CSS-klass, nii et soovi korral saate oma ruudustikku kohandatud stiile lisada
 • Määratlege veateated, mida kasutajad näevad, kui nad ei leia tulemusi

Valige ruudustikus kuvatav meedium

On aeg valida meediumid, mida soovite oma ruudustikus kuvada. Selleks liikuge järgmisse jaotisse, st., Võrgusätted> Allika sisu, nagu allpool näidatud.

allika sisusätted

Nagu ülalpool näidatud, on teil allpool kolme tüüpi allikaid Allika tüüp:

 • Postituse tüüp – Saate tõmmata sisu oma postitustest, lehtedelt, meediumikogudest või muust kohandatud postitustüübist
 • Tähtaeg – Saate hankida materjali kategooriate, siltide või muude kohandatud taksonoomia tingimuste alusel.
 • Kasutaja – see suvand võimaldab teil hankida sisu konkreetsetelt WordPressi kasutajatelt

Selle alusel saate määrata üksuste arvu ühel lehel. Kõigi postituste kuvamiseks kasutage väärtust „-1”. Null (0) on vaikimisi WordPressi seadetes ühe lehe postituste arv.

Päritud postituste jaotis

Sellest allpool olete Päritud postitused jaotis:

päritud postitusedÜlaltoodud ekraanil saate teha mitmeid toiminguid järgmiselt:

 • Valige alt postituse tüüp (tüübid) Postituse tüüp (tüübid) nagu pildil märgitud. Kui soovite luua oma ajaveebi postituste ruudustiku, valige Postitused. Kui loote oma meediumi ruudustikku (nt soovite luua visuaalse portfelli), valige Meediumid, nagu meie ülaltoodud näites. Teine saadaolev postitüüp on Lehed.
 • Postitustüüpide all saate valida selle sisu postituse oleku, mida soovite ruudustikus kuvada. Teil on paar võimalust, kuid ma soovitaksin teil sellest kinni pidada Avaldatud. Lisaks saate valida postituse autoreid, miimikatüüpe ja lisada või piirata konkreetse sisu oma ruudustikust.
 • Nagu ülaltoodud pildil on number number 3 (3), võite otse kaasata muid meediume, mis võib säästa palju aega, eriti kui soovite ruudustiku kiiresti kasutusele võtta.

Ekraani alaossa kerides panete tähele valikuid, mis aitavad ruudustiku sisu väärtuste, siltide ja kohandatud väljade järgi järjestada. Võrgu täpsustamiseks vajate järgmisi valikuid:

Kõrvalt: Juhusliku arengu kaotamise vältimiseks klõpsake nuppu Salvesta muudatused nuppu ruudustiku loomisel. Seadistame meediumivormingud.

Meediumivormingud

Liikuge lehele Ruudustiku sätted> meediumivormingud:

gridbuilder meediumiformaadid

Saate valida meediumivormingud, mida soovite oma võrkudes kasutada. WP Grid Builder toetab galeriisid, videoid ja heli. Ekraani põhja poole saate igasse ruutkaardisse (või paani) seada vaikimisi pisipildi juhuks, kui sisu puudub.

Samal ekraanil saate valida, kas lüüa oma postitustes esimene meedium automaatselt (juhul, kui sisu puudub). Samuti saate lubada galerii slaidiseansse ruudustikukaartides, kasutada manustatud videote plakateid ja avada ruudustikkaardi asemel videoid valguskastis..

Võre stiil

Minema Võrgusätted> ruudustiku stiil ruudustiku kohandamiseks, nagu ülal näidatud. Vaikimisi on teil kolm ruudustikustiili: Müürsepp, Metro ja Põhjendatud. Ma kasutan müüritööd illustratsiooniks. Samuti olin varem pilte oma meediumikogu avaldanud. WP Grid Builder lisab fotod võrku automaatselt.

Peale selle saate juhtida muid võimalusi, näiteks ruutvõrgu käitumist, kaardi suuruse alistamist ja reageerimisvõimet. Kui ruutvõrgu stiili ja ülekaaluvate kaardi suuruste valimiseks kokku puutute, ei puuduta te sätteid. Valige ruudustik ja laseme meil liikuda järgmisse jaotisse.

Võre paigutus

wp grid ehitaja ruudustik

Siin pole palju näha. Teie võrkude jaoks on kahte tüüpi paigutusi; vertikaalne standardkujundus ja karussellide paigutus. Lisaks saate teha oma võred täislaiuseks. Ma töötan standardkujundusega ja minu ruudustik on täies laiuses.

Me liigume edasi.

Grid helilooja

võre helilooja

Ruudustiku koostaja on kasulik, kui kohandate oma ruute tahkudega, nt filter, hinnang, otsing, märkeruudud, laadige veel, leht ja palju muud.

Ekraani allosas leiate pukseerimisvõrgu paigutuse koostaja. Vaata allpool näiteks minu kolme tahu näidet: Filtreeri kuupäeva järgi, Otsing, ja Lae rohkem nuppu.

Kui ma praegu oma ruudustiku avaldan, näen järgmist kolme oma (3) täielikult funktsionaalse tahuga ruudustikku:

Pole paha �� Pole üldse halb. Ma loodan, et teil on asjade olulisus, välja arvatud juhul, kui me pole seda teinud. Läheme tagasi WP Grid Builderi administraatori alale.

Kaardistiilid

Ülaltoodud jaotis Kaardi stiil võimaldab teil võrgukaarte kohandada. Võrgukaardid on lihtsalt ristkülikukujulised või ruudukujulised plaadid, millest võrk koosneb. WP Grid Builderi kasutamise alustamisel peate võib-olla importima demosid, nagu on näidatud ülaloleval pildil. Saate siiski, looge oma kaardid nullist, mis avab lõputud võimalused.

Nii et ma läksin edasi ja importisin kõik kaardid ning määrasin oma võrkudele vaikimisi kaardi. Pärast seda valisin igat tüüpi postituste jaoks kaardi, sealhulgas oma meediumid. Ma kasutan Berüül minu vaikekaardina. Siin on minu testvõre praegu:

Tundub üsna usaldusväärne, see WordPressi ruudukujuline ehitaja, värvis mulle muljet. Järgmisena on meil animatsioonid.

Animatsioonid

gridbbuilder animatsioonid

Jällegi pole siin palju näha; vaid paar animatsiooni, et kaardid ruudustikus kuvada, kui kasutaja kerib või klõpsab sellel Lae rohkem nuppu. Funktsiooni on uskumatult lihtne kasutada ja see loob kauneid efekte, mis suurendavad kasutajate kaasatust.

Laadimine

Järgmisena on teil laadimisvalikud, nagu me eespool üksikasjalikult kirjeldasime. Ekraanil saate lülituda laiska laadimisele, et võrkude kiirust tohutult kiirendada. Laisk laadimine laadib meediumid ainult siis, kui see on kasutaja vaateaknas, mis võib vähendada aega, mis teie ruudustiku laadimiseks kulub.

Teisalt vähendab laadimisriba või -ikoon kasutajate tajutavat laadimisaega. Laadur ilmub siis, kui kasutaja laadib postituste komplekti. See ilmub ruudustiku lehe laadimisel ja kui kasutaja ruudustikku filtreerib või sorteerib. See on mugav ja kasutajasõbralik viis kasutajate hoidmiseks oma saidil.

Kohandamine

Kas mäletate kohandatud CSS-klassi, mille me varem oma võrku lisasime? Noh, te kasutate klassi plugina CSS-i stiilide muutmiseks Võrgusätted> Kohandamine aken. Kui te ei tea CSS-i ümber käimist, on parem palgata vajadusel välist abi.

Gridbuilder WP Lisandmoodulid

gridbuilderi lisandmoodulid

Lisandmoodulid võimaldavad teil laiendada WordPressi pistikprogrammi funktsioone. WP Grid Builder tarnib koos paari lisandmooduliga, mille saate hõlpsalt installida navigeerimise kaudu Gridbuilder WP > Lisandmoodulid. Praegu on WP Grid Builderil neli lisandmoodulit, nimelt:

 • Map Facet – võimaldab teil lisada kaarte Google Mapsist, Mapboxist või Leafletist ja kuvada markerid
 • Vahemälu – võrkude kiirendamiseks sisu ja tahkude vahemällu salvestamise teel
 • LearnDash – kursuste teabe kuvamine kaartidel
 • Mitmekeelne – integreerige WP Grid Builder Polylangi ja WPML-iga

Muu Gridbuilder WP Seadistused

gridbuilder wp globaalsed seaded

WP Grid Builderi üldsätetele juurdepääsemiseks minge Gridbuilder WP > Seaded. Ekraanil leiate järgmised valikud:

 • Luba WP Grid Builderil rentida Gutenbergis plokid
 • Luba postitusvormingute tugi
 • Kuva postituse ja tähtaja valikud (postituse vormingud ja termini värvid)
 • Tühjendage vahemälu ja puhastage stiililehed
 • Muutke globaalseid värve
 • Seadistage täiendavad pildisuurused
 • Seadistage oma valguskasti pistikprogramm
 • Lähtestage pistikprogrammi globaalsed seaded

Järeldus

WP Grid Builder on vapustav WordPressi ruudustik ja filtripistik, mis sobib nii algajatele kui ka arendajatele. See pakub ulatuslikku loetelu hämmastavatest funktsioonidest, mis muudavad tundlike ruudustiku loomise imelihtne. Lisaks pakuvad nad teile paindlikku hinnastruktuuri ja kiiret tuge.

Mida arvate Gridbuilderist WP? Kas meil jäi millestki puudu? Palun andke meile sellest teada allpool olevas kommentaaride jaotises.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map