Parandage WordPressi meediumide üleslaadimist teenuse Uploadcare abil

WordPress on oma meediahaldust aastate jooksul pidevalt täiustanud, kuid endiselt on valdkondi, kus tal puudub funktsionaalsus. WordPressi meediahalduses on teatud aspekte, mida kolmandad osapooled käsitlevad huvitavamal ja keerukamal viisil.


Kujutiste kasutamine oma saidil võib olla ressursimahukas, olgu selleks siis salvestusruum või lihtsalt serverist laadimise kiirus. Mida rohkem pilte teie sait kasutab, seda rohkem saab neid ressursse kurnata.

Saidid, mis kasutavad suurt hulka pilte, otsivad pigem võimalusi oma failide hostimiseks mujal pilves, mitte ei võta ressursse enda serverist. Selle integratsiooni hõlpsaks muutva teenuse leidmine võib siiski olla keeruline.

Uploadcare on teenus, mis eemaldab raskused, mis aeg-ajalt tekivad kolmanda osapoole pilvesalvestusteenuse kasutamisel, ja muudab kogu protsessi lihtsaks. Seejärel võtab asi veidi kaugemale ja pakub veel mitmeid võimalusi oma saidi meediumikogemuse parandamiseks.

Mida Uploadcare teeb??

Uploadcare on teenus, mis võimaldab teil üles laadida, töödelda ja kasutada CDN (Content Delivery Network) salvestusruumi.

Põhimõtteliselt tähendab see, et kõik meediumid, mille lisate teenusele, salvestatakse pilveserverites. See eemaldab laadimiskiirusega seotud probleemid, mis tekivad teie enda serverisse failide talletamisel.

Teenusega on kaasas nutikas pilditöötluse funktsionaalsus, mis võimaldab teil oma pilte mitmel viisil muuta. Need muudatused tehakse kõik lennult URL-lülititega, mis jätavad algse pildi muutmata.

See meetod võimaldab kasutada arvukalt kohandatud töötlemisvalikuid, millel kõigil on üks pilt. Arutlen pilditöötluse funktsioone pisut üksikasjalikumalt hiljem. Esiteks vaatame, mida on vaja teenuse alustamiseks.

Uploadcare’i konto loomine

Konto loomine on lihtne protsess, mis peaks teid võtma vähem kui 30 sekundit.

Registreeri

Klõpsake Uploadcare’i avalehel nuppu Alustama nuppu.

See viib teid registreerumislehele, kus saate kasutada kas ühe klõpsuga registreerumise võimalust GitHubi või Google’i kontoga. Teise võimalusena saate registreeruda oma e-posti aadressi abil.

Kui registreerute e-posti aadressiga, saate Uploadcareilt kinnitusmeilisõnumi koos lingiga, millel peate konto seadistamise lõpetamiseks klõpsama.

Kui olete oma konto loonud, logitakse teid oma Uploadcare’i juhtpaneeli, kus teie jaoks on loodud vaikeprojekt. Sellel projektil on nimi, mille teenus on teie registreerumise viisist ekstrapoleerinud. Selle projekti nime on lihtne muuta.

Projekti nimi

Esialgse projekti ümbernimetamiseks klõpsake lihtsalt projekti nime ja sirvige sätete suvandit. Ainus teile selles valdkonnas saadaolev võimalus on projekti nime muutmise võimalus. Pange see ümber oma veebisaidile sobivaks.

Uploadcare’i abil ei piirdu te ainult ühe oma projektiga seotud projektiga. Oma kontoga saate luua suvalise arvu projekte ja need kõik jagavad teie salvestusruumi eraldamist, olgu see siis tasuta 250 MB või tasulise konto salvestusruumi eraldamine.

Igal projektil on oma avalik ja salajane võti, mis võimaldab teil luua iga Uploadcare teenusega ühendatud veebisaidi jaoks eraldi projektid. See on eriti kasulik üksikisikutele või ettevõtetele, kes haldavad ajaveebide või veebisaitide seeriat.

Uploadcare’i hinnakujundusplaanid

Mainisin juba tasuta paketti, mis annab teile registreerumisel 250 MB salvestusruumi. See kontotase on ühe veebisaidiga üksikisikute jaoks pikk tee. Kuid nende saitide või inimeste jaoks, kes kasutavad paljusid või eriti kõrge eraldusvõimega pildifaile, on ka muid lisatasu võimalusi.

Uploadcare võimaldab teil oma kontosid täiendada salvestusruumi alusel järgmise kolme lisatasukavaga:

 • 1. plaan: 5 GB kuus 1,5 GB salvestusruumi eest
 • 2. plaan: 19 dollarit kuus 7,5 GB salvestusruumi eest
 • 3. plaan: 50 GB mäluruumi eest 99 dollarit kuus

Neil on ka ettevõtte plaan, mida saab täielikult kohandada. Kui teie vajadused ei mahu vaikeplaanidesse, paluvad nad neil seda arutada.

Väärib märkimist, et plaanide maksumus on otseselt seotud salvestusruumiga. Kõik muud Uploadcare’i teenused ja funktsioonid on saadaval vastavalt sellele, millist plaani te kasutate.

Uploadcare’i kasutamine koos WordPressiga

Kui olete oma Uploadcare’i konto loonud, saate ühe oma projekti hõlpsalt linkida WordPressi veebisaidiga. Lihtsaim viis selleks on alla laadida Uploadcare’i pistikprogramm pluginate hoidlast WordPress.org. Selle saab installida samal viisil nagu mis tahes muu WordPressi pistikprogrammi korral.

Kui pistikprogramm on installitud ja aktiveeritud, peate selle oma turvavõtmete sisestamise kaudu oma Uploadcare’i projektiga ühendama. Seda saab teha sisse minnes Seadistused> Üleslaadimishooldus ja lehe ülaossa sisestades oma projekti avalikud ja salajased turvavõtmed. Need võtmed leiate üleslaadimisprojekti ülevaate lehel.

Pistikprogrammi seaded

Siin on mitmeid lisavõimalusi, nagu näiteks Uploadcare’i lubamine esiletõstetud piltide jaoks. Siin saate ka Uploadcare teenust peenhäälestada, kuid see on mõeldud peamiselt kogenud kasutajatele. Juhised selle tegemiseks leiate peatükist teenuse dokumentatsioon.

Lisage meediuminupp

Kui pistikprogramm on installitud ja sätted konfigureeritud, asendab see vaikeseadet Lisage meedium nuppu oma postituses ja lehtedel.

Sellel nupul klõpsates antakse teile meediumide üleslaadimise leht, millel on mitu uut võimalust. Nüüd saate pilte üles laadida mitmesugustest allikatest, näiteks Facebookist, Instagramist, Google Drive’ist ja Evernote’ist.

Lisameedium

Kui proovite meediumit nendest teenustest esimest korda üles laadida, palutakse teil oma kontole sisse logida ja Uploadcare’iga ühendada. Lisateenuseid saab aktiveerida teie projektis Uploadcare vidinamenüü alt.

Igale üleslaaditud kujutisele antakse ainulaadne universaalne identifitseerimisnumber (UUID) ja see salvestatakse Uploadcare’i sisu edastamise võrgus (CDN). See lähenemisviis tähendab, et peate üles laadima ainult ühe faili kõrge eraldusvõimega versiooni ja lisades sellele ühele failile erinevad pilditöötluse lülitid, saate seda oma saidil mitmel viisil kuvada..

Kujutiste töötlemise funktsioonid

Nagu mulle on viidatud, on Uploadcareil fantastilised pilditöötluse funktsioonid, mis jätavad vaikepildi täielikult muutmata. See võimaldab teil viidata pildile mitmes asukohas, kusjuures kõik esinemisjuhud on täiesti erinevad.

Näiteks: pildi saab skaleerida kindla suuruse juurde, lisades „/ – / suuruse muutmine / laiusekõrgus /”, Asendades pildi UUID järel URL-i laiuse ja kõrguse osad vajalike mõõtmetega. Järgmise URL-i teabe lisamine “/ – / suuruse muutmine / 600 × 300 / ” määraks pildi suuruseks 600x300xx.

Kärpimine

Teil on mitmeid muid pilditöötluse funktsioone, näiteks kärpimine, failivormingu muutmine, värvipildi muutmine halltooniks ja palju muud. Funktsioonide loetelu ja nende kasutamise meetodid leiate jaotisest Uploadcare’i dokumentatsioon.

Järeldus

Uploadcare on suurepärane teenus saitidele, mis kasutavad palju meediat ja vajavad CDN-i eeliseid kiiruse saamiseks, pakkudes samal ajal ka täiendavaid pilditöötluse võimalusi.

Tasuta kontol on piisavalt ruumi neile inimestele, kes on huvitatud teenuse pikendatud prooviversioonist. Esialgse tasulise plaani versiooniuuendus pakub küll tohutult salvestusruumi, mis peaks paljudele ettevõtetele piisama.

Need, kes kasutavad regulaarselt ülikõrge eraldusvõimega faile, võivad leida lihtsad plaanid väga kiiresti. Kui soovite oma kulusid vähendada, on teil võimalus vanu faile regulaarselt kustutada ja salvestusruumi tühjendada.

Kas olete oma veebisaidil kasutanud Uploadcare’i või mõnda muud CDN-salvestusteenust? Hea meelega kuuleme teie mõtteid selle kohta allpool toodud kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map