OptinMonsteri ülevaade ja juhised: WordPressi hüpikaknad ja plii genereerimise pistikprogramm

Lugejate hankimine ja hooldamine on eduka veebisaidi haldamise tohutu osa. Aga kuidas sa seda teed? Mõnda aega tagasi arutasime 15 viisi, kuidas külastajaid kaasata ja neid lugejateks muuta. Üks viisidest, kuidas panna inimesi uuesti teie veebisaidile naasma, on perioodiliste uudiskirjade väljasaatmine, mis viitavad uuele sisule ja tutvustustele. Inimeste registreerumiseks võite alati lihtsalt infolehe vidina oma külgribale või jalusesse pista, kuid see on natuke igav. Selle asemel võite lisada täiesti kohandatud uudiskirja optili vormi, mis ilmub lehel ja nõuab tähelepanu.


OptinMonster on fantastiline uudiskirja tellimise pistikprogramm, mis annab teile võimaluse luua vingeid optiini vorme valguskastide, kleepuvate jaluseribade ja slaididena. Meil oli õnne anda sellele pistikprogrammile proovisõit, nii et lugege edasi, et saada lisateavet pistikprogrammi toimimise ja võimalike võimaluste kohta. Või võite lihtsalt sukelduda sellesse, saades endale pistikprogrammi koopia (ärge muretsege, siin on 30-päevane garantii, nii et kui te ei võta rohkem tellijaid, saate kogu oma raha tagasi – ühtegi küsimust ei küsita) )!

Hankige OptinMonster kohe

Video ülevaade

Tutvuge pluginaga giidiga. Me juhendame teid igal sammul. Kui soovite, on allpool täielik ja ärakirjutatud ärakiri, mis hõlmab enamat kui videot.

OptinMonsteri installimine ja aktiveerimine

Alustamine on lihtne, kuna see on täpselt nagu iga teine ​​pistikprogramm. OptinMonsteri pistikprogrammi installimiseks ja aktiveerimiseks laadige lihtsalt alla ZIP-failid. Klõpsake uut OptinMonsteri armatuurlaua menüü üksust ja seejärel nuppu Loo uus optin.

OptinMonsteri töö alustamine

Nüüd järgige lihtsalt oma Optini loomise juhiseid.

Looge optiin

Esimene teile antud variant on valida oma valiku tüüp. Valguskast on vaikevalik ja avab valguskasti teie külastajate ekraani keskel ning see on ainus saadaolev valik, kui te ei laiene ühele laienditele (Jalus & Slide-In on kaks hetkel saadaolevat laiendit, mille kohta saate lähemalt lugeda allpool, kuid rohkem võimalusi on teostes).

OptinMonsteri häälestus

üldised seaded

Seadistage oma üldised seaded, alustades oma optiini nime andmisest.

OptinMonsteri seadistused

Siit saate määrata ka laadimise viivitus aeg. See võib olla kasulik, kui kasutate optiini postitustes, et külastajatel oleks aega enne optiini laadimist artiklit lugeda. Või tootelehtede jaoks võiksite laadida konkreetse optiini, kui nad on toodet üle 10 sekundi otsinud.

Seadke kindlasti küpsise kestus nii et liikmed, kes teie optiini vaatasid ja sulgesid, ei näe seda enam enne, kui nad on küpsised kustutanud või kui teie määratud aeg on kätte jõudnud (vaikeseadeks on seatud 7 päeva). Nii ei ärrita külastajaid, nähes iga kord, kui nad teie saidile tulevad, sama optiini.

Võite lisada ka a ümbersuunamise URL nii et kui kasutajad teie nõusoleku täidavad, suunatakse nad tänutähele, edukinnitusele, lõpetamislehele või isegi muule pakkumise lehele. Näiteks võite kasutajad suunata optiini lõpuleviimiseks spetsiaalsele kupongilehele.

Võimalus kahekordne optiin tuleks juba teie jaoks valida. See paneb kasutajad kinnitama, et nad tahavad tegelikult teie infolehte lubada.

Samuti on võimalus optiini laadimine teine ​​leht kasutaja poolt vaadatud. Nii saate sihtida kõrgema kvaliteediga lugejaid, kes vaatavad rohkem teie saiti.

Järgmisena valige oma e-posti pakkuja (AWeber, Campaign Monitor, Constant Contact, GetResponse, iContact, InfusionSoft, MadMimi või MailChimp). Sõltuvalt teenusepakkujast peate esitama autoriseerimis- või API-võtme või registreerima pistikprogrammi oma teenusepakkuja juures, et OptinMonster saaks teie meililistile juurde pääseda. Ärge muretsege – iga teie valitud valiku jaoks pakub pistikprogramm kasulikku linkimist, mis näitab teile täpselt, kust leida vajalikku teavet.

Klõpsake nuppu Salvesta kujundus ja optiin. Andke sellele minut, teie optiini salvestamiseks võib kuluda mõni sekund või paar minutit.

Kujundus

Nüüd saate valida oma optiini kujunduse.

OptinMonsteri disain

Valguskasti tüübi jaoks on kaasatud neli vaiketeemat. Valige üks ja klõpsake, et avada disainikohandaja.

OptinMonsteri disainikohandaja

Täiusliku optiini loomiseks on kohandatud fondide, värvide, teksti ja piltide kasutamiseks palju võimalusi. Optiini kujundamiseks muutke kategooriaid Pealkiri ja sildirida, Sisu ning Väljad ja nupud. Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu Salvesta ja siis sule.

Väljundi sätted

Viimane samm teie optiini seadistamiseks on väljundseadete haldamine.

OptinMonsteri väljundseaded

Kõigepealt kontrollige kindlasti oma optiini lubamise võimalust, nii et see ilmub teie saidil.
Lubage oma opttin kogu saidil, kontrollides selle globaalset laadimist, või kasutage muid saadaolevaid võimalusi, et laadida see ainult konkreetsetele postitustele, lisades postituse ID-d (postituse ID saamiseks minge postitusele, nagu läheksite redigeerige seda, postituse URL-is näete kindlates postituskategooriates või kindlatel lehtedel postituse URL-is „post = #“ (see number on teie postituse ID)). Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu Optiliste väljundseadistuste salvestamine.

Kui peate oma optiinis muudatusi tegema, pääsete sellele juurde, klõpsates menüüelemendil OptinMonster armatuurlaud ja klõpsates optiini kõrval oleval seadete hammasrattaikoonil. Üldiste sätete või kujunduse muutmiseks klõpsake suvandil Modifitseeri või väljundiseadete redigeerimiseks või aruande kuvamiseks klõpsake suvandil Muuda.

OptinMonster Optin

See selleks! Palju õnne – olete oma esimese optiini kõik seadistanud. Nüüd saame edasi liikuda ja vaadata nii suurepärast aruandlusfunktsiooni, mis on kaasas pistikprogrammiga OptinMonster, kui ka mõnda praegu saadaval olevat laiendit..

Aruandlus

Optiini lisamine peaks aitama teil meililisti kiiresti kasvada. Kui teil on aga huvitav, kui hästi see töötab, saate kasutada vahekaarti Aruanded.

OptinMonsteri aruandlus

Siit näete oma valikute statistikat päeva nädala, kvartali või aasta põhjal. Samuti saate vaadata kõigi oma valikute aruandeid kombineeritult või kasutada rippmenüüd Lülita aruandevaade, et valida konkreetne optiin, mille üle vaadata. See on kasvanud viis jälgida, kuidas paljud inimesed teie optiini edukalt lõpule viivad, milline optiini kampaania teeb kõige paremini ja millistel postitustel või lehtedel on kõrgeim konversioonimäär.

A / B tükeldamise testimine

Kui soovite tõesti oma optiine optimeerida, on OptinMonsteril otse pistikprogrammi sisseehitatud A / B jagunemise testimine. Klõpsake OptinMonsteri põhiekraanil lihtsalt seadete hammasrattaikooni ja klõpsake suvandit „Jaga testimine”. See loob teie optiini klooni. Klõpsake klooni seadete hammasrattaikoonil ja valige tüübi, üldiste sätete ja / või kujunduse kohandamiseks Muuda. Pistikprogramm näitab juhuslikult optiine ja jälgib mõlema konversioonimäärasid, et saaksite kiiresti võrrelda, mis teie jaoks paremini töötab. Optiini kustutamiseks

OptinMonsteri laiendused

Jalus ja sisse lülitatav

Need OptinMonsteri pistikprogrammi laiendused pakuvad teile rohkem optiini tüübi valikuid.

OptinMonster Optin tüüpi laiendused

Jaluse suvand on teavitusriba, mis kleebib lugeja ekraani alaossa, kui nad teie saiti kerivad. Slaidi sisse lülitamise võimalus on lülitus ekraani paremas alanurgas, mis libiseb üles ja alla kasutaja vaatesse, takistamata seejuures teie sisu vaadet. Need on nii suurepärased kui ka peenemad võimalused oma optiini kuvamiseks.

Väljumise kavatsus

See laiend analüüsib külastaja kursori liikumist, et teha kindlaks, millal ta lahkub teie veebisaidilt. Nii saab pistikprogramm kuvada spetsiaalselt teie loodud optiini, et hoida lugejaid huvitatud ja panna neid mõnda oma kampaaniat tellima.

OptinMonster väljumise kavatsus

Järeldus

OptinMonster on suurepärane plugin, millel on tõeliselt kasulikud funktsioonid. Sihtkampaaniaid saate mitte ainult luua, vaid saate ka teada, kas need toimivad otse teie juhtpaneelilt. Lisaks integreerub pistikprogramm sujuvalt teie WordPressi installimisse ja on väga kasutajasõbralik, nii et teil ei tohiks olla probleeme mõne minuti jooksul teie optiini üles seadmise ja käitamisega. OptinMonster on teie meililisti koostamisel tohutu eelis ja peaksite kindlasti vaatama!

Hankige OptinMonster kohe

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map