OptinMonsteri evolutsioon WordPressi jaoks: parandused, värskendused ja muudatused

OptinMonster on WordPressi plugin, mis hõlbustab hüpikvormide loomist, mis võivad teie konversioonimäära suurendada. Kuna seal on mitmeid opt-in pistikprogramme, võite jääda mõtlema, kas loendisse lisamiseks on tõesti vaja veel ühte. Kuid OptinMonster kogub veetlust maailmas, kus saidikülastajad reageerivad regulaarselt hüpikakende lubamise aknale.


OptinMonster ilmus äsja 2013. aasta oktoobris, seega on see veel suhteliselt uus. Isegi nii ei tohiks seda alahinnata, vaatamata selle suhtelisele noorusele. Selle lühikese eluea jooksul on juba tehtud mõningaid parandusi, värskendusi ja mitmeid muudatusi, mis muudavad selle nüüd paremaks, kui see oli siis, kui me esimest korda sellele ülevaate saamiseks kätte saime. Kui värskendused jätkuvad samal kursusel, võime julgelt eeldada, et see pistikprogramm on mõeldud opt-in-overiks.

Uued lisandmoodulid

Neile, kes on selle pistikprogrammiga juba tuttavad, on lisatud kaks uut lubamispiirkonda: külgriba ja pärast postitamist. Lisaks töötavad loojad praegu lõuendi Canvas kallal, mis võimaldab kasutajatel seda luua mis tahes tüüpi valguskasti hüpikaknad, mitte ainult meilipõhised.

Kuigi mallid pole ikka veel nii lihtsad, kui loojad nende jaoks sooviksid, tehakse selle muutmiseks tööd. Tulevikuplaanid hõlmavad veel nahkade lisamist koos mobiilse lubamise tüübi väljatöötamisega. Arendajad saavad ka ühendatud API-sse liituda, võimaldades neil kohandada oma südame sisu järgi.

Plugini OptinMoster WordPress installimine on lihtne. Vaadake lühikese täienduskursusena üle järgmised sammud:

optinmonster-install

Hüpikaku müüt

Kogu see jutt hüpikakende lubamise vormidest võib põhjustada teie kulmude tõstmise. Brauseritega on kaasas hüpikakende blokeerijad, inimesed installivad hüpikakende blokeerijad ja hüpikaknad on üldiselt midagi, mida inimesed sooviksid vältida, eks?

Ehkki inimesed kipuvad hüpikaknaid vihkama, ei valeta statistika nende tõhususe kohta. Tegelikult on need osalemisvormid üliefektiivsed plii genereerimise tööriistad, kuna huvitava välimusega hüpik võib veenda inimest laskma südamelöögil oma e-posti aadressi e-posti väljale. Ühes OptinMonsteri tehtud juhtumiuuringus suurendas pistikprogramm e-posti tellijate arvu 600%. Uuringus kasvas veebisait 70–80 tellijat päevas kuni 470 abonendini päevas.

Ehkki inimesed vihkavad hüpikaknaid, armastavad nad neid samal ajal. Just see armastuse / vihkamise suhe viib OptinMonsteri edu. Töödes olevate viimaste muudatuste ja edaspidiste parandustega muutub see plii genereerimise tööriist veelgi tõhusamaks.

Ülaltoodud on näide hüpikaknast, mida kasutatakse juhtumianalüüsi teemas. Hüpikkarbid võivad sisaldada nii palju või vähe pilte, kui soovite, kohandatud värve ja suuruse variatsioone.

OptinMonster-Review-WordPress-Popup-and-lead-Generation-Plugin

Unikaalsed OptinMonsteri funktsioonid

Hinnakujundusplaane on kolm eraldi ja milline hinnakujunduskava valitakse, määravad kaasatavad omadused. Mõned funktsioonid hõlmavad järgmist:

 • Piiramatute vormide loomine, mida saab kasutada saidi erinevatel aladel.
 • Analyticsi aruandlus on sisseehitatud, et näha, milline vorm konverteerib kõige paremini. See ja A / B testimine võivad toimida käsikäes.
 • Teatud vorme saab näidata konkreetsetel lehtedel lehetasandi sihtimisel
 • Olenevalt hinnakavast on erinevaid optiini tüüpe ja kujundusvõimalusi
 • Lisatasupaketti integreeritud väljumiskava tehnoloogia tuvastab, millal kasutaja teie saidilt lahkub, et avada hüpikaken, mis veenab teda jääma või tagasi tulema. OptinMonster väidab, et 70% saidist loobunud inimestest ei tule kunagi tagasi.

optinmonster-setup

Seadistamist vaadates on see üsna lihtne. Siin tulevad mängu mõned uued funktsioonid. Tegelikult on üsna üllatav, kui lihtne seda pistikprogrammi on seadistada, kuna põhifunktsioonid on lisatud ühte pistikprogrammi faili. Selles failis on ka mõned valikulised lisad. Lisad on seotud erinevate saadaolevate lubamistüüpide ja väljumisfunktsiooni funktsioonidega.

Pärast installimist lisatakse WordPressi juhtpaneeli külgmenüüsse uus menüüelement. See teeb pistikprogrammi hõlpsasti juurdepääsetavaks.

Uue optiini vormi loomiseks klõpsake lihtsalt nupul „Loo uus optiin”. Sealt klõpsate optiini tüübil.

optiini tüübid

Valides valiku „Valguskast”, saate hüpikakende loomisel olla väga loominguline. See on valdkond, mida on täiustatud, nii et saate luua oma saidi vajadustele vastava optiini. Tuleb märkida, et mitte kõik need tüübid pole kõigis hinnapunktides saadaval. Põhipaketis on ainult valguskasti valik. Arenduses on veel muid optiini tüüpe, näiteks sisuvormid ja külgriba vidinad.

Jaluse riba on täpselt selline, nagu see kõlab, kuna see on jaluses olev riba, mis küsib e-posti aadressi. Selle jaoks saab valida taustavärvid, pealkirja ja sildi ning fondid. Sama saab valida ka slaidi jaoks, mis tavaliselt asub lehe paremas alanurgas. Kasutaja saab libise sisse avada ja sulgeda. See ei ole hüpik ega automaatne slaid, kuna see nõuab kasutaja aktiveerimist.

Samuti leiate, et sätted on üsna hästi sildistatud ja igaühe kohta on olemas kirjeldused. See sarnaneb enam-vähem juhendi seadistamisega, nii et te ei pea ekraanilt lahkuma, et otsida, kuidas midagi teha.

Sujuv integreerimine e-posti turundusprogrammidega

Samuti on mitmeid e-posti turundusprogramme, millega pistikprogramm sujuvalt integreerub. Nende hulka kuuluvad MailChimp, AWeber, Infusionsoft ja iContact. On umbes kaheksa programmi, millega OptinMonster töötab otse karbist välja.

Kui mõnda neist toetatud e-posti uudiskirja teenustest kasutatakse praegu, peate vaid valima rippmenüüst oma e-posti uudiskirja pakkuja ja seejärel autentima oma kontot. Infolehtede pakkujate arv rippmenüüs võib alati muutuda, kuid tõenäoliselt see aja jooksul kasvab.

Teemad ja kohandamine

Valguskasti optiini vormi jaoks on neli peamist teemat. Seal on teema Balance, Cast Study teema, Bullseye teema ja Clean Slate teema.

optinmonster-teemad

Kujunduskohandaja avamisel saate kohandada pealkirja ja sildirida, täpploendit, optiini pilti, optiini teksti teksti ja e-posti välja teksti. Värve, fonte ja joondamist saab igas jaotises muuta. Samuti võite esile tõsta erinevaid sõnu, muutes need paksuks. Kohandaja on üsna lihtne ja kasutab loomulikult WordPressi kasutajaliidest, mis on WordPressi kasutajatele tuttav.

Ehkki OptinMonsteri sõnul saab kogu häälestusprotsessi lõpule viia ühe minutiga, on kõige parem kulutada sellele rohkem aega, et muuta kampaania ülitõhusaks. Graafika toetamine ja sobiv tekst muudavad märkimisväärselt, seega mõelge sellele kindlasti.

Järeldus

OptinMonster on noor, kuid selle loojad kuulavad selle kasutajaid, rakendades muudatusi mängu alguses. Kuigi see on praegu tugev, muutub see aja jooksul veelgi tugevamaks optiini pistikprogrammiks. Kuna silmapiiril on rohkem arenguid, näiteks külgriba, ja pärast integreerimist antakse arendajatele suurem paindlikkus, et luua valguskasti hüpikaknaid, jaluse ribasid ja slaidiseadeid, mis loovad rohkem konversioonide viise.

Hankige OptinMonster

Kas kasutate praegu pistikprogrammi OptinMonster? Meil oleks hea meel kuulda, mida teie sellest arvate ja selle viimaseid värskendusi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map