NextGENi galerii WordPressi pistikprogrammi ülevaade

NextGENi galerii WordPressi pistikprogrammi ülevaade

Sellise robustse ja populaarse WordPress-galerii pistikprogrammi jaoks oli mul hämming, et leidsin ainult mõnda postitust hõlmavat postitust NextGEN galerii. Ma mõtlen, et enamik artikleid olid vanad ja sattusid ajastusse, kui pistikprogramm oli alles lapsekingades.


Tänapäeval on asjad teisiti. NextGENi galerii on õitsenud täieõiguslikuks WordPressi galerii pistikprogrammiks. See pakub teile palju võimalusi oma galeriide loomiseks ja haldamiseks professionaalselt. Tehingu magustamiseks on kogu asja uskumatult lihtne seadistada ja kasutada.

Elektritarbija jaoks pakub NextGEN Gallery teile galeriide laadimiseks lisatasu lisandmooduleid. Mõned lisandmoodulid hõlmavad e-kaubandust, klientide tõestamist ja automaatset printimiskorralduse täitmist. Peale selle saate hulgaliselt kolmanda osapoole lisandmooduleid, mis laiendavad NextGEN-i galeriid uutel viisidel.

Miks oleks teil vaja NextGEN galeriid?

Nähes, et WordPress on sisseehitatud galerii funktsionaalsus, miks oleks teil vaja pistikprogrammi, näiteks NextGEN Gallery?

Noh, WordPressi vaikegalerii sobib väiksemate galeriiülesannete jaoks. Tore on oma postitusele või lehele lisada põhigalerii, kuid see selleks.

Kui töötate paljude piltidega või vajate suuremat kontrolli, näiteks fotograaf, graafiline disainer, kujutav kunstnik või mõni muu paljude fotodega töötav professionaal, saate kiiresti aru, et vaikegalerii WordPress lõika seda.

Teisisõnu pakub NextGEN-galerii teile palju lisafunktsioone, mida te vaike WordPress-galeriist või paljudest muudest galerii pistikprogrammidest ei leia. Näiteks võimaldab trükikodade integreerimine müüa teie piltide füüsilisi väljatrükke automaatselt, mis on esimene WordPressi galerii pluginate jaoks.

NextGEN Gallery on täiuslik WordPressi galerii pistikprogramm nii kergetele kui ka rasketele kasutajatele. Kas soovite jagada perekonnafotosid sõpradega, kuvada oma graafilist portfelli või müüa oma fotosid, on NextGENil teie selg.

Tänases ülevaatepostituses võtame testisõidu jaoks NextGEN Gallery pistikprogrammi. Katame funktsioone ja häid külgi, mis muudavad pistikprogrammi kõigi aegade parimateks ja populaarseimateks galerii pluginateks.

Ilma täiendava vaevata alustame, kuna katta on palju.

Mis on NextGEN galerii??

Nextgen-galerii

Sissejuhatusest näib, et NextGEN Gallery on WordPressi galerii pistikprogramm. Imagely sõnul on NextGENi galerii olnud selle tööstuse standard WordPressi galerii pistikprogramm alates 2007. aastast ja saab aastas jätkuvalt üle 1,5 miljoni uue allalaadimise. ”

Alates ametlikud WordPressi andmed, NextGEN Gallery on pärast selle väljaandmist kogunud rohkem kui 28 miljonit allalaadimist. Selle kirjutamise ajal oli NextGENi galeriis üle 800 000 aktiivse installi, mis teeb sellest kõige populaarsema WordPressi galerii pistikprogrammi. Pole paha. Pole üldse paha.

Kasutajad armastavad pistikprogrammi, kui koguvad arvustusi saidil WordPress.org on midagi minna. 3370 arvustusest andis 2506 inimesele pistikprogrammi 5-tärnise hinnangu. See on umbes 75% kasutajabaasist, mis tähendab, et olete heades kätes.

Üks õnnelik klient pidi ütlema järgmist:

Ma armastan seda pluginat. Installimisega pole probleeme. Töötab hästi nii minu teema kui ka leheehitajaga. Minu toetavatele küsimustele vastati ühe tööpäeva jooksul nagu lubatud. Nautisin tasuta versiooni, mistõttu ostsin tänu nende sooduskoodile jõulupühade ajal proversiooni (NextGen Plus) ostmise. Kaebusi pole. Klient kogu eluks. – 8flixs

Pistikprogrammil on kirjutamise ajal suurepärane hinne 4,3 / 5, seega on meil äri, sõber!

Lisaks on Imagely mainekas WordPressi ettevõte, mis pakub fotograafidele muljetavaldavaid teemasid, pistikprogramme, käivitusvalmis veebisaite ja võõrustajaid.

Vinge meeskond pakub teile ideaalset lahendust veebis esinemise loomiseks, olenemata sellest, kas olete fotograaf, graafik või mõni muu piltidega töötav loominguline.

Seal on tasuta versioon!

NextGEN-i galerii on WordPress.org-is tasuta allalaaditav ja kasutatav. Kvaliteetsete lisandmoodulite ja profitoe kasutamiseks peate siiski ostma lisatasu NextGEN Gallery Plus, Pro või Lifetime litsentsi..

Ülevaatamiseks kasutame NextGEN Gallery Pro, kuna see pakub teile funktsioonide suurepärast ülevaadet. Pistikprogramm on üsna täiuslik funktsioonide osas, mida vajate ilusate galeriide nagu profi juurutamiseks.

Märge: Esmalt peate installima NextGEN galerii tasuta versioon premium-lisandmoodulite kasutamiseks.

Nüüd, kui me teame, millega me töötame, katkem mõned funktsioonid, mis muudavad NextGENi galerii vääriliseks kandidaadiks WordPressi galerii pistikprogrammide kategoorias.

NextGEN galerii funktsioonid

Nextgeni omadused

Armastan arendajaid, kes teevad kõik endast oleneva, et kasutajatele muljet avaldada. Sellisena tõmbab mind alati puhas kood, kerge disain ja intuitiivsed kasutajaliidesed. Feature paistetus, teisest küljest, on teie jaoks tõeliselt muremurdja, tohutu EI-EI.

NextGEN galerii on magus koht, mis pakub teile mõlemast maailmast parimat. Ühel pool on uskumatu funktsioonide loend, mida saab fotode haldamiseks, kuvamiseks, tõestamiseks ja müümiseks sarnaselt profiga pakkuda. Teisest küljest on teil kasutajasõbralik liides, mis säästab palju pingutusi ja aega.

Nagu öeldud, on NextGEN galerii kõige paremini tuntud järgmiste funktsioonide poolest.

Mitu albumi- ja galeriistiili

Nextgeni galeriid ja albumid

Esiteks: album on teie galeriide kollektsioon ja galerii on teie piltide kogu.

Nüüd on NextGEN galerii tasuta versioonis kolm galerii stiili (pisipiltide, slaidiseansi ja ImageBrowser galeriid) ja kaks albumistiili (kompaktne ja laiendatud). Pro-versioon pakub teile veel seitset galeriistiili ja kahte albumistiili. Kokku saate 12+ albumi- ja galeriistiili.

Teie fotode esitlemise osas pakub NextGEN galerii teile piisavalt albumi- ja galeriistiile, et oma kasutajaid meelitada. Galeriide loomine on lihtne, sest õpid peagi.

Iga albumi- ja galeriistiilis on lõputu nimekiri kohandatavatest võimalustest, mis võimaldavad galeriisid oma maitse järgi stiilida.

Miljonid valikud ja seaded

Nextgeni galerii seaded ja valikud

WordPressi veebisaidi galeriide haldamine vajab tõsist jõudu ja NextGENi galerii õnneks ei reeda. Imagely kohal olevad inimesed teavad, mida nad teevad, ja pakkisid NextGEN-i galerii ääreni.

Kui soovite seada globaalseid stiile, mis kehtivad kogu saidil, on see võimalus olemas. Kas soovite kohandada iga galeriid eraldi? Teil on palju võimalusi, mu sõber.

Saate muuta piltide suurust, lisada kirjeldusi, luua vesimärke, linkida terve galerii kindlale lehele, seada eelvaatepilte ja pilte üles laadida hulgi. Kuule, saate isegi terveid kaustu ja ZIP-faile üles laadida.

Lisaks saate pilti pöörata, pilti galeriist välja jätta, pildi metaandmeid vaadata, pisipilte redigeerida, automaatse esituse seadistada, üleminekustiile määratleda ja silte lisada..

Kas soovite oma piltidele lisada sotsiaalmeedia jagamise ikoone? Võib-olla soovite integreerida oma galerii pistikprogrammi Adobe Lightroomiga? Kui jah, siis on NextGEN Galleryl teie selg.

Ainus viis NextGEN galerii kõigi võimaluste katmiseks on teil pistikprogrammi sukeldamine ja pistikprogrammi esmakordne kogemine. Ühes arvustuses on lihtsalt liiga palju võimalusi.

Uuendatud kasutajaliides

Nextgeni galerii kasutajaliides

Paljud WordPressi galerii pistikprogrammid segasid teie WordPressi administraatori armatuurlaua jäikade kasutajaliidestega (UI), mida on raske kasutada. Noh, NextGEN galeriil pole seda ühtegi. Pistikprogrammil on ilus ja intuitiivne kasutajaliides, millega on imelihtne töötada.

Kui olete pistikprogrammi installinud ja aktiveerinud, saate käivitada hõlpsasti märgatava (vaata ülaltoodud pilti) galeriiviisardi, mis aitab teil maapinnale lüüa. See näitab teile kõike alates NextGEN-i galerii loomisest ja selle oma lehele või postitusele lisamisest.

Galeriide loomine NextGENi galeriis on tänu ümberkujundatud kasutajaliidesele ülimalt lihtne. Te saate vähem tööd teha vähem aega, võrreldes teiste galerii pluginatega, mis aeglustavad teie töövoogu tarbetute segadustega.

Kliendi tõestamine

Nextgeni galerii kliendi korrektuur

Mõnikord soovib klient pilte tõestada või tagasisidet jagada. Varem panid fotograafid edasi-tagasi e-kirju klientidega, kes soovisid enne projekti valmimist tööd tõestada. See hõlmas tavaliselt kontoris (või nende kontorites) käimist, mille tulemusel söödi palju aega ja raha.

NextGEN Gallery on mängu siiski täielikult muutnud. Pistikprogrammil on tähesüsteem, mis võimaldab klientidel tõestada üksikuid fotosid, klõpsates lihtsalt tärniikoonil. Lisaks on NextGEN galeriis kommentaarikast, mis võimaldab klientidel jätta tagasisidet konkreetsete piltide kohta.

Mõlemad funktsioonid võivad teie töövoogu märkimisväärselt sujuvamaks muuta, säästes nii teie kui ka kliendi aega ja raha. Nüüd ei pea te linnas ringi jooksma; kliendid saavad kommenteerida ja tõestada pilte otse oma kodu mugavusest.

Poodide valikud

Nextgeni galerii poodide valikud

Oota, kas sa arvasid juba minut aega, et oled seda kõike näinud? Kui jah, siis te eksite. Mis te arvate, kellega me siin töötame? Milline komplekt koodi on maskeerunud ülemise galerii pistikprogrammiks? Kuule, poeg, me räägime NextGEN galeriist ja see ei reeda kunagi.

Fotode või piltide müümisel pakub NextGEN-galerii teile suurepärase funktsioonide komplekti suurte taalade koju toomiseks. Sa saad müüa fotosid veebis ja füüsilised prindid vaevata. Saate hõlpsasti koostada kohandatud hinnakirju ja visata paar kupongi. Ja haldate kogu asja oma WordPressi administraatorilt? NextGEN galeriiga fotode müümine on vaevatu.

Pistikprogramm toetab PayPali ja Stripe’i makseväravaid kirjutamise ajal, mis on piisav. Mõlema lüüsi integreerimine on sama lihtne kui A, B, C. Testimise jaoks soovitame lubada testvärav tagamaks, et teilt ei võeta testtellimuste eest tasu.

Trükilabori integreerimine

Tänu Print Labi integreerimisele saate nüüd printimiskorraldusi automaatselt täita. Võite tellimusi täita käsitsi või automaatselt Valge Maja kohandatud värvi (WHCC) kaudu, mis on Ameerika Ühendriikide üks populaarsemaid prindilaboreid. Arendajad teevad kõvasti tööd, et tulevikus teha koostööd rahvusvaheliste trükilaboritega.

Lisaks sellele pakub NextGEN galerii teile Taxjari kaudu automatiseeritud maksude arvutamist, nullkomisjonitasu müügitasude eest (erinevalt teistest fotomüügiteenustest, nagu Smugmug või Photoshelter) ja palju muud.

Nüüd, kui meil on idee, mida oodata, loogem NextGENi galeriisse lihtsalt lõbu pärast lihtne galerii.

NextGEN-i galerii loomine

Esiteks installige ja aktiveerige tasuta NextGEN WordPress Gallery pistikprogramm. Seejärel ostke ametlikult veebisaidilt oma NextGEN Pro pistikprogrammi koopia. Pärast seda installige ja aktiveerige profiversioon.

NextGEN-i galerii loomine

Nüüd olete valmis järgmiseks osaks, galerii loomiseks. On kaks võimalust. Saate luua galerii ja seejärel sisestada selle oma lehele või postitusse. Teise võimalusena saate pilte üles laadida ja galeriid lisada, kui redigeerite oma lehte või postitate.

Ma käsitlen esimest meetodit illustreerimise eesmärgil. Teine meetod on üsna iseenesest mõistetav, eriti kui saate NextGEN galerii riputada. Lisaks tahaksin, et prooviksite teist meetodit ka ise.

Liikuge lehele Galerii> Lisa galerii / pildid, nagu allpool näidatud.

uue galerii lisamine NextGEN galeriisse

Järgmisel ekraanil on teil piltide üleslaadimiseks paar võimalust. Saate faile üles laadida oma arvutist, importida meediateegist või kausta oma serverist. Laadin pilte üles oma sülearvutist, nii et valin esimese valiku; Laadige pildid üles.

Järgmisena vali Looge uus galerii, Lisa Galerii pealkiri (minu oma on “Uus katsegalerii ”), klõps Lisage failid oma piltide valimiseks ja lõpuks Alusta üleslaadimist nuppu, nagu allpool näidatud.

piltide üleslaadimine NextGEN galeriisse

Kui kõik läheb hästi, peaksite ekraani allosas seda väikest kutti nägema:

üleslaadimine lõpetatud

Võite klõpsata nupul Hallake galeriid> Uus testigalerii kui peate oma galeriid redigeerima, kuid jätame selle vahele ja näitame teile, kuidas sisestada meie „Uus katsegalerii ” lehele või postitusse.

NextGEN-i galerii sisestamine lehele / postitusse

Nüüd, kui meil on galerii käimas, sisestagem see lehele. Protsess jääb samaks, kui soovite galerii postitusse sisestada. Liikuge lehele Lehed> Lisa uus, nagu allpool näidatud. Pange tähele, et saate redigeerida ka olemasolevat lehte / postitust.

uue WordPressi lehe lisamine

Järgmisena lisage oma lehe pealkiri ja klõpsake nuppu SISENEMA uue rea käivitamiseks võti (või on see blokeeritud?). Klõpsake pluss- (+) ikoonil ja kerige Tavalised plokid, ja klõpsake nuppu NextGEN galerii, nagu me alloleval pildil esile tõstame.

Nextgeni galerii gutenbergi blokk

Pärast seda klõpsake nuppu Lisage NextGEN-i galerii nagu allpool üksikasjalikult kirjeldame.

lisa järgmisegen galerii

See on nii lihtne; olete arvatavasti juba oma lehele / postitusesse galerii lisanud. Kuid ärgem astugem siin endast kaugemale. Nupule klõpsamisega kuvatakse järgmine ekraan. Siin vali Galeriid (1)Galerii (2) (meie puhul on see „Uus katsegalerii ”), ja kuvamisstiil (valisin Pro Tile (3)), nagu allpool näidatud.

Pärast seda liikuge ekraani põhja poole ja vajutage nuppu Sisesta galerii nupp:

Järgmine, Salvesta mustand, eelvaade, värskendus, või Avalda teie uus leht või postitus olenevalt sellest, kus te tööprotsessis olete. ma läksin koos Avalda alates uue lehe loomisest ��

Ja siin, daamid ja härrad, näeb minu äsjaloodud galerii välja minu testisaidil, mille teema on WordPress kokku:

NextGEN koos Totaliga

Pole paha umbes viis minutit pehmet tööd.

Kas NextGENi galeriid on tundlikud?

Vean kihla, et nad on! Saatsin lingi oma telefoni ja see on see, mida ma sain:

NextGEN tundlik

See on kõik hea; NextGENi galeriisid on lihtne luua ja reageerida ka �� See on nagu meil oleks siin kõik vajalik, nii et liigume edasi järgmisse jaotisse. Selle asja omadustest ja valikutest piisab, kui teiega sarnaste kasutajate seas on palju arvukaid ülevaateid. Siin on paar iseloomustust.

Iseloomustused

nextgeni galerii iseloomustused

Kasutajad kiidavad NextGEN galeriid vasakul, paremal ja keskel. Ma mõtlen, et mida plugina jaoks mitte armastada. Siin on rahulolevate kasutajate tõelised iseloomustused:

Viimase 15 aasta jooksul olen proovinud mitmeid galerii pluginaid ja JÄRGMISTE GALERII on kaugelt kõige kasutajasõbralikum, mitmekülgsem ja tõhusam. Aitäh! – Mark Jordan Foto

Siis on veel…

Kasutasime NextGEN-i galeriid ühel või teisel saidil juba aastaid. Sellel pole mitte ainult suurepäraseid funktsioone, vaid see on hästi hooldatud, alati ajakohane ja meil on aastate jooksul olnud palju edu tugiteenuste päringutega. Soovitan seda väga! – David G. Johnson

Ja…

NextGENi galerii pistikprogramm on just see, mida ma oma kunsti jaoks galeriipistikprogrammist otsisin. Mulle meeldib, et mul on võimalik galeriid kohandatud viisil sorteerida ja sellel on säte originaalainete piltide varundamiseks ja paremklõpsamise menüü keelamiseks, et inimesed ei saaks minu kunsti alla laadida. – GabiClayton

…teiste hulgas.

Suurepärase hinnanguga galerii plugina jaoks oleksime siin kogu päeva, kui lisaksime postitusele iga arvustuse. Rohkem arvustusi saate vaadata ametlikul NextGEN galerii veebisaidil või WordPress.org. Vaatame seda vaatamata olemasolevatele tugivõimalustele.

NextGEN galerii tugi

Kui olete NextGEN galerii kasutamise ajal ummikus, võite alati loota nende eeskujulikule toele. Nad pakuvad palju tugivõimalusi ja -materjale. Alustuseks võite alati tugipileti esitada, kui teil on Imagely konto. Lisaks saate alati vaadata ka dokumentatsioon kui vajate abi NextGEN Gallery pistikprogrammi konfigureerimisel.

Lisaks saate julgelt tutvuda ka Kujutav ajaveeb ja WordPressi fotograafia Podcast. Ressurssidest on palju õppida. Lisaks võite alati Imagelyga otse ühendust võtta.

NextGEN galerii hinnakujundus

Nextgeni galerii hinnakujundus

Imagely pakub teile suurepäraseid hinnapakette. Nagu oleme juba sisse seadnud, pakuvad nad teile ukse sisse viimiseks tasuta versiooni. Kui soovite premium-lisandmooduleid, saate selle osta Pluss (79 dollarit), Pro (139 dollarit), või Eluaegne pakett (299 dollarit). Valige pakett, mis sobib teie jaoks.

Hankige NextGENi galerii

Lõppsõnad

NextGEN Gallery on fantastiline WordPressi galerii plugin. Kaasas miljon ja üks funktsioon, mis muudavad kaunite galeriide loomise ülilihtsaks. Samal ajal on pistikprogrammi uskumatult lihtne kasutada, et lööksite maa peal jooksu kohe. On olemas tasuta versioon, mis võimaldab teil vetesid testida, kuid kui soovite rohkem jõudu, on teil palju ja helisid premium-lisandmoodulitele..

Kas teil on küsimusi või ettepanekuid? Milline on teie lemmikgalerii pistikprogramm? Palun andke meile kommentaarides teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map