Mouseflow Heatmap Analytics WordPress Review jaoks

Mouseflow Heatmap Analytics WordPress Review jaoks

Soojuskaartide analüüsimine on teie veebipoe või veebisaidi teisendamise määra optimeerimise teaduslik lähenemisviis. See on andmetega tagatud viis oma sihtlehtede, kontaktvormide ja ostlehtrite tõhususe mõõtmiseks. Mouseflow on freemiumi soojuskaardi analüüs, seansi kordus- ja salvestusvahend. Selles artiklis vaatame Mouseflow’i, integreerides selle meie lemmik CMS-i tööriistaga – WordPress.


Mis on soojuskaart?

Neile, kellele on kuumkaardi analüüsi teema uus, on siin üks lihtne järeldus.

Soojuskaardid on teie veebisaidi kõige aktiivsemate piirkondade visuaalne esitus. Piirkond, millel kõige rohkem klõpsatakse (näiteks Alusta siit ajaveebi menüüelement), kuvatakse soojuskaardil punaseks.

Kuumikaardid otsingumootorites

otsingumootori soojuskaardid

Soojuskaartide areng 10 aasta jooksul, allikas: Kaks oktoobrit

Võtame näiteks otsingumootori kuumkaardi.

Google’is (või mis tahes otsimootoris) on esimesed kolm otsingutulemit kõige rohkem klõpsanud lingid. Selle tulemusel on see piirkond soojuse kaardil punasega tähistatud, kuna see on soojuskaardil kõige aktiivsem või kuum piirkond. Järgmistel linkidel (st viiendal, kuuendal jne) kuvatavatel linkidel on klikkide arv vähenenud ja soojuskaardil on „jahedamad” värvid (oranžist kollasest roheliseks siniseks).

Ülaltoodud ekraanipilt näitab, kuidas soojuskaardid on kümne aasta jooksul arenenud. Veel 2005. aastal kutsusid nad seda pühaks kolmnurgaks, mis tähendas, et kahe esimese lingi paar esimest tähte juhtisid enamikku otsija tähelepanu.

Kümme aastat järjest oleme koolitanud oma silmi, et skaneerida 5-6 ülemise lingi paar esimest sõna. See annab meile ristküliku moodi soojuskaardi, mida näeme ekraanipildi paremas servas.

Mis on seansi salvestamine ja taasesitus?

Kuumikaardid annavad meile hea ülevaate veebisaidi kõige aktiivsematest või kõige enam klõpsanud piirkondadest. Kas poleks jahmata tegelikult näha kuidas külastaja teie veebisaidiga suhtles?

Hiire liikumine on selle tugev näitaja kus külastaja tähelepanu on veebisaidil.

Seansi lindistamine on ideaalne lahendus. A seanss on sisuliselt kogu tegevus, mille külastaja teeb ühe külastuse ajal. See hõlmab aega, millest alates veebisait laaditi, kuni vahekaardi (või akna) sulgemiseni. Hiirevoog arvestust veebisaidi külastajate üksikute seansside abil ja saate neid igal ajal oma brauserist mängida.

Salvestatud seansi esitamine on nn Seansi kordus. See on tegelikult video külastaja kogu suhtlusest veebisaidiga. See hõlmab trükitud teavet (paroolid on alati peidetud), vormilisi koostoiminguid, klikke ja kõiki muid tegevusi.

Sessioonide lindistamise ja taasesituse eelised

Seansi lindistamine ja kordus on asendamatu tööriist kasutaja interaktsiooni testimisel, A / B testimisel ja kasutatavuse testimisel – kõik koos reaalajas kasutajatega.

Võtame näite e-raamatu allalaadimislehe kohta. See on klassikaline juhtum plii genereerimisel, kus annate kasutajale midagi (antud juhul e-raamatut) vastuseks tema e-posti aadressi ja loa eest talle e-kirju saata. Kuvatakse seansi salvestus kuidas teie kasutajad suhtlevad vormiga, mitu inimest tegelikult vormi täidab, kui palju välju kasutaja täidab enne väljalangemist jne.

On palju teisigi kasutusjuhte, kus seansi salvestamist, kordusmängu ja soojuskaarte kasutatakse teisendusmäära optimeerimiseks. Selles ülevaates käsitleme viit peamist funktsiooni, mida Mouseflow pakub:

 1. Kuumikaardid
 2. Seansi lindistamine
 3. Seansi kordus
 4. Vormi sessiooni salvestus
 5. Tagasiside kogumine

Kõike teemasid käsitleme üksikasjalikult järgmistes jaotistes.

Hiirevoo juhtpaneel

hiirevoo soojuskaardi analüütika juhtpaneel

Hiirevoolu armatuurlaual linnulennult

Mouseflow armatuurlaud annab teile linnulennult ülevaate teie hiljutistest seansside salvestustest ja populaarsetest soojuskaartidest. Diagramm tähistab salvestatud seansside arvu ja on võrdeline teie veebisaidi liiklusega.

Kuumikaardid

Hiirevoo soojuskaartide analüüs toetab viit eraldiseisvat dimensiooni, sealhulgas klikkide soojuskaart, liikumise soojuskaart, kerimiskaart ja geograafiline soojuskaart. Hinname üksikut kontaktivormi sisaldavat lehte ja katsetame seda kõigi viie termikaardi tüübi puhul.

Klõpsake nuppu Kuumikaardid

Klikkide soojuskaart tähistab piirkondi, mis saavad kõige rohkem klikke. Igal lehel on oma ainulaadne soojuskaardi esitus. Näiteks lehel, mis sisaldab kontaktvormi, kuvatakse Esita nupp registreerib kõige rohkem klikke.

klõpsake WordPressi hiirevoos soojuskaarti

Hiirevoo abil loodud WordPressis asuva klikkide soojuskaardi ekraanipilt

See on ekraanitõend demonstratsiooni veebisaidi klikkide soojuskaardilt, mille ehitasin selle õpetuse jaoks. Kuna olen kontaktvormi edastanud ainult kolm korda, registreerib see kolm klõpsu. Kolm on väga väike arv, mida tuleb soojuskaardil arvestada, mistõttu on see sinisega esile tõstetud.

Liikumise soojuskaart

liikumise soojuskaart hiirevoos WordPressi jaoks

Mouseflow abil loodud WordPressi liikumise soojuskaardi ekraanipilt

Liikumise soojuskaart tähistab veebisaidi piirkondi, kus liikumine on kõige suurem. Ekraanipildil näete siniseid plaastreid, mis tähistab madalat aktiivsust.

Tähelepanu soojuskaart

Tähelepanu soojuse kaart on huvitav mõõdik. See tähistab neid valdkondi, kus kasutajad kulutavad maksimaalne ajakulu.

Vaatame seda ekraanipilti.

tähelepanu soojuskaart hiirevoos WordPressi jaoks

Hiirevoo abil loodud WordPressis kasutatava tähelepanu kuumuse kaardi ekraanipilt

Rohelises piirkonnas veedetakse keskmiselt 10,2 sekundit, punases piirkonnas aga keskmiselt 21 sekundit. See näitab, et saidi külastajad veedavad märkimisväärse osa oma ajast punases piirkonnas asuval saidil. Meie puhul on see kontaktvorm.

Kuidas kasutada tähelepanuvõimekaarte müügilehe koopia parendamiseks?

Tähelepanu soojuse kaart võib olla suurepärane mõõtevahend kus külastajad veedavad suurema osa ajast. Kui kirjutate pikka müügilehte, soovite, et teie lugejad loeksid seda lehte tegelikult ülaosast (veedaksid seal suurema osa ajast), järgiksid iseloomustusi ja klõpsaksid Osta kohe nuppu.

Seega peaks ideaaljuhul olema teie müügi lehe ülaosa punane, tähelepanu keskpunktis.

Kui teie külastajad on mitte lugedes müügi lehe paari esimest rida, on see selge märk, et teie samm ja koopia vajab tööd.

Kerimiskaart

Kerimiskaart tähistab teie veebisaidi kõige keritud piirkondi. Teie veebisaidi külastajad kipuvad kiiresti päisest allapoole kerima ja jõudma natuke selle sisuni.

Kerimiskaart täiendab tähelepanu soojuskaarti. Kui tähelepanu on kõrge, on kerimine madal. Kui teate kerimiskaardil punast piirkonda, teate, et keegi on teie eksemplari läbi libisenud. Kollane kuni roheline piirkond kerimiskaardis tähistab teie eksemplari bitte, mis teie külastajatel on huvitavad või kasulikud. Õige kasutamise korral võib kerimiskaart olla suurepärane vahend sihtlehe koopia parendamiseks.

kerige wordpressi hiirevoos soojuskaarti

Mouseflow abil loodud WordPressi kerimiskaardi ekraanipilt

Kuid meie õpetuses olen kerinud kõikjal, mistõttu on see kõik punasega tähistatud. Võite märgata, et jaluse piirkond on sinisega, mis näitab minimaalset kerimisaktiivsust.

Mitu seanssi peaksin salvestama?

Hiirevoog annab teile võimaluse valida, kui palju seansse registreeritakse liikluse hulgast. Näiteks kui teie sisend on ⅓, siis registreeritakse iga kolme külastaja seanss üks. Teisisõnu, 30% teie liikluse seansist registreeritakse.

See on oluline teie kasutamise kavandamisel. Iga salvestatud seanss on krediit. Sõltuvalt ostetud plaanist peaksite korrigeerima registreeritud liikluse protsenti kogu liiklusest.

Selle arvu hindamiseks on lihtne viis otsida Google Analyticsi liikluse aruanne. Näiteks kui teil on kuus 1000 kordumatut külastust ja soovite salvestada näiteks 500 seanssi, siis konfigureeriksite Mouseflow salvestama ühe kahest külastajast, st 50% liiklusest.

Geograafiline soojuskaart

hiirevoos geograafiline soojuskaart WordPressi jaoks

Mouseflow abil loodud WordPressis asuva geograafilise soojuskaardi ekraanipilt

Geograafiline soojakaart tõstab esile riike, kust on pärit enamik teie külastajaid. Need andmed on saadaval enamikus analüütikatarkvarades, näiteks Google Analytics või Kissmetrics. Ülaltoodud ekraanipilt on demonstratsioonisaidilt, mistõttu on esile tõstetud ainult India.

Lehtrid

e-raamatu allalaadimislehter hiirevoos WordPressi jaoks

Näide e-raamatu allalaadimislehtrist WordPressis, mille on loonud Mouseflow

Lehter on seeria samme, mille külastaja võtab lõpuleviimiseks tegevus oma veebisaidil.

Ütleme nii, et soovite, et külastajad laadiksid oma e-posti aadressi eest alla oma uusima e-raamatu koopia. See on klassikaline müügivihjete genereerimise kampaania, millele aitab kaasa e-raamatu allalaadimine.

tegevus soovite, et teie külastajad saaksid e-raamatu alla laadida. Sellel toimingul on üks või mitu sammud kaasatud.

Asjade lihtsuse huvides kaaluge selle toimingu kahte sammu (või lehte).

 1. Esimene leht on see, kus külastaja loeb pakkumist ja sisestab e-posti aadressi.
 2. Teine leht on kinnitusleht, kus külastaja näeb PDF-faili allalaadimis- / nuppe.

Seega sisaldab e-raamatu allalaadimise lehter kahte sammu, nagu on näidatud alloleval ekraanipildil.

e-raamatu allalaadimislehter hiirevoos WordPressi jaoks - häälestus

Uue lehtri loomine e-raamatute allalaadimiseks WordPressis Mouseflow abil

Hiirevoog mõõdab väljalangemise määra lehtri igas etapis. Meie näites ei ole me e-raamatut alla laadinud ja lahkusime veebisaidilt pärast esimese (maandumis) lehe vaatamist.

e-raamatu allalaadimislehter hiirevoos WordPressi jaoks - ümberarvestuskurss

E-raamatu allalaadimislehe ümberarvestuskurss Mouseflow-s

See ekraanipilt näitab, et maandumislehte on saanud 5 külastajat, kellest ükski ei jõudnud kinnituslehele.

Konversioonimäära optimeerimine hiirevoo lehtrite abil?

Lehtrid võimaldavad teil jälgida, kuidas külastajad teie saidil käituvad. Need on uskumatult kasulikud konversioonilehtri lekkekohtade avastamisel. Kui olete lekkinud lehe tuvastanud, teate oma probleemi piirkonda. Seejärel saate lehe koopiat optimeerida (või mõnel juhul lehe täielikult eemaldada), et näha, kas väljalangevuse määr väheneb.

Vormid

kuidas jälgida vormi WordPressis hiirevoo abil

Vormide jälgimine WordPressis Mouseflow abil

Hiirevoog võimaldab teil jälgida, kuidas külastajad WordPressis teie vormidega suhtlevad. See on eriti kasulik B2B plii genereerimisel ja sisuturunduses, kus plii hind on võrreldes B2C veebisaidi / tootega märkimisväärselt kõrgem.

Mõelgem: WPExploreri testvorm mille olen selle õpetuse jaoks ehitanud.

vormi segmenteerimine hiirevoolu WordPressis

Väljade segmenteerimine hiirevoos jälgitaval kujul

See ekraanipilt ütleb meile, et vormi lehel oli kaks külastajat ja maksimaalne aeg kulus e-posti aadressi väljale. Pange tähele ka seda, et konversioonimäär on 0%, kuna ma ei esitanud vormi tegelikult pärast selle täitmist.

Kuidas parandada vormi täitmise määra Mouseflow abil?

Mouseflow abil saate oma vormis välja mõelda andmemahukad väljad ja mõõta tüüpilise vormi täitmiseks kuluvat aega. Kui teie vormi väljade arv on liiga suur või mis veelgi hullem, ebaoluline, võite märgata, et teie külastajad lahkuvad vormil just neil väljadel. Mouseflow abil saate need väljad tuvastada ja nende ümber optimeerida, et lõpuks oma vormi täitmise määra suurendada.

Kuidas jälgida vormi WordPressis Mouseflow abil?

Vormi jälgimine WordPressis Mouseflow abil hõlmab järgmist:

 1. Esiteks seadistage oma vorm WordPressis ja kopeerige URL
 2. Minge oma Mouseflow juhtpaneelil lehele Vormid ja klõpsake nuppu Uus vorm.
 3. Kleepige 1. sammus kopeeritud URL.
 4. Hiirevoog tunneb lehe automaatselt ära koos kõigi selle väljadega.
 5. Võite vormile igale väljale nime anda, nii et seda on lihtsam jälgida.
 6. Lõpuks klõpsake vormi koostoime jälgimise alustamiseks nuppu Loo vorm.

Tagasiside

Hiirevoog võimaldab teil veebisaidi külastajatele luua ilusaid, mitte pealetükkivaid tagasisidekampaaniaid. Lõppude lõpuks on teie lugejate / klientide kuulamine su saidi parandamise supertootlik viis.

Tavaline tagasisidekampaania näeb välja järgmine:

tagasisidekampaania hiirevoolu WordPressis

Mouseflow abil loodud tagasisidekampaania WordPressis

Kui olete küsitluse täitnud, on see kinnitusleht.

tagasisidekampaania hiirevoolu WordPressis

Kinnitus / aitäh leht tagasisidekampaania eest

Kuidas luua Mouseflow abil WordPressis tagasisidekampaaniat?

Vaatame nüüd, kuidas saab Mouseflow’is tagasisidekampaaniat luua.

Logige sisse Mouseflow armatuurlaual ja klõpsake nuppu Tagasiside vasakpoolsest menüüst ja klõpsake nuppu Lisage uus kampaania.

Uue tagasisidekampaania loomine Mouseflow-s

Saate lisada nii palju küsimusi kui vaja, minimaalselt ühe küsimusega. Vastusvõimaluste hulka kuuluvad valikvastused, tekstiosa (väike / suur) või net promootorite hinne.

Paremal näete küsimuste eelvaadet ja vastusevalikuid.

Lõpuks määratlete edulehe sisu ja klõpsake nuppu Järgmine.

Päästikud tagasisidekampaanias

Päästikud määratleda, millal ja kus iga tagasisidekampaaniat näidatakse. Hiirevoog pakub päästikute määratlemiseks mitmesuguseid võimalusi. Näiteks ülaltoodud ekraanipildil:

 1. Tagasisidekampaania laaditakse kohe, kui leht laaditakse.
 2. See laadiks kõiki külastajaid, sõltumata sellest, kas nad on registreeritud või muud segmenteeritud kasutajad.
 3. Kampaania laaditakse kõigil lehtedel (kuigi on hea mõte seda sisselogimislehel mitte näidata!)
 4. Oluline võimalus – kampaaniavormi kuvatakse kasutaja kohta ainult üks kord.

Kui olete päästikud määratlenud, klõpsake nuppu Järgmine jätkama.

Lülitage Hiirevoos tagasisidekampaania jaoks sisse lüliti

Lõpuks võite valida kampaania aktiveerimise kohe pärast loomist.

Siiski on hea mõte katsetada kampaaniat esmalt aktiivsel saidil, piirdudes selle indekseerimata või kõige vähem populaarse lehega, ja vaadata, kas andmeid kogutakse õigesti. Kui olete veendunud, et kampaania töötab, saate selle kogu saidil kasutusele võtta.

Mis mulle Mouseflow puhul meeldib

Hiirevoo intuitiivne liides ja mitmed jälgimisvalikud teevad sellest suurepärase alguse kuumakaardi analüüsi jaoks.

Freemium mudel

hiirevoo hinnakujundus

Hiirevoo hinnakujundusmudel

Mouseflow töötab freemium-mudelis, pakkudes teile iga kuu 200 tasuta krediiti.

Iga ainepunkt võrdub ühe salvestatud seansiga. Krediidi ülempiir on 200 eurot kuus, mis tähendab, et kui te seda ei kasuta, kaotate selle.

Sarnaselt MailChimpile (minu lemmik e-posti teenuse pakkuja) annab ka Mouseflow mulle paindlikkuse, et proovida teenust enne sellele pühendumist. Võrreldes teiste soojuskaardi analüüsi teenustega on Mouseflowil ka üsna konkurentsivõimeline hinnastrateegia.

Sisseehitatud WordPressi ühilduvus

hiirevoolu WordPressi plugin

Hiirevoo pistikprogrammi juhtpaneel WordPressis

Hiirevoog toetab integratsiooni mitme tööriistaga (sellest lähemalt hiljem), sealhulgas WordPress. WordPressi saidi jälgimiseks Mouseflow abil laadige lihtsalt alla Hiirevoog WordPressile plugin ja aktiveerige see.

WordPressi armatuurlaua vasakusse riba peaks ilmuma uus kirje Mouseflow.

veebisaidi jälgimiskoodi lisamine WordPressi hiirevoosse

Mouseflow jälgimiskoodi sisestamine WordPressi

Kliki Jälgimiskood jälgimiskoodi sisestamiseks oma WordPressi saidile. Selle saidi jälgimiskoodi teabe leiate oma Mouseflow konto alt, alt Seadistused.

veebisaidi sätted WordPressi hiirevoos

Saidi teave Mouseflow’is

Kui see on valmis, alustab Mouseflow teie sessioonide salvestamist oma WordPressi saidil.

Muud lahedad asjad

Mouseflow’i uus kasutaja sisenemise protsess

Mulle meeldib Mouseflow’i uus kasutaja sisselogimisprotsess, mis tutvustas mind juhtpaneeli kõigi erinevate võimalustega. Olin püsti ja jooksin vähem kui 10 minutiga, viitamata teadmiste baasile. Neil on ka lahedaid koolitusvideoid, mis on kenasti korraldatud kuue kategooria alla.

Kolmandate osapoolte integreerimine 

Hiirevoog on integreeritud enam kui kolmekümne kolmanda osapoole tarkvaraga

Hiirevoog toetab mitut kolmanda osapoole integreerimist, alates CMS-ist kuni turundustarkvarani kuni täpsema sildihaldustarkvarani. Selle kirjutamise ajal toetab Mouseflow 30 looduslikku integratsiooni, mis on jaotatud kuue peamise kategooria alla:

 1. Sisuhaldussüsteemid: Muud kui WordPress, integreerib Mouseflow Joomla, Drupali, Bloggeri ja heade HTML5 veebisaitidega. See integreerub ka selliste populaarsete saidiehitajatega nagu Squarespace ja Weebly. Wixil on veel pühendunud integratsioon.
 2. E-kaubandus: Mouseflow integreerub juhtivate avatud lähtekoodiga e-kaubanduse tarkvaradega nagu Prestashop, Magento, 3dcart ja populaarsete tasuliste lahendustega nagu Shopify.
 3. Analytics: Saate Mouseflow andmeid integreerida populaarse analüütikatarkvaraga, näiteks Google Analytics, Adobe Analytics, ja spetsiaalsete tarkvaradega, näiteks Kissmetrics ja Coremetrics.
 4. Turundus: Mouseflow toetab juhtivat turundustarkvara nagu Hubspot, Instapage, Unbounce, Optimizely ja teised.
 5. Kasutajatugi: Reaalajas abivalmis klienditugi on eduka ettevõtte ja selle pikaajalise stabiilsuse nurgakivi eeldus. Mouseflow integreerub ka juhtivate klienditoe ja kasutajatoe tarkvaradega nagu Zendesk, Olark, Freshdesk ja Zopim.
 6. Silthaldus: Omistamine on teie turundustegevuse ja investeeringutasuvuse mõõtmise võti. Seal on täiustatud sildihaldustarkvara, näiteks Segment.io ja Google Tag Manager. Hiirevoog integreerub nendega koos Ensighteri ja Tealiumiga.

Lisaks sellele on Mouseflow ka võimas REST API, mille abil pääsete juurde mis tahes kohandatud portaali andmetele.

Hiirevoolu klientuur

Hiirevoolul on mõned kliendid

Hiirevoogu kasutavad mõned tööstuse suurimad nimed, sealhulgas Hubspot, Optimizely ja Intuit. Kirjutamise ajal on nende kliendibaas üle 100 000.

Mähkimine üles

Veebisaitide analüüs on tänapäeva tähelepanu defitsiidiga majanduses õitsev valdkond. Miljoneid dollareid kulutatakse analüütikute ja omistamise uute uuringute ja lahenduste rahastamisele. Mouseflow on ideaalne algus kõigile turundajatele, et tutvuda soojuskaardi analüüsi põhialustega.

Teeme kiire kokkuvõtte sellest, mida seni oleme käsitlenud:

 1. Mis on soojuskaardid??
 2. Kuidas seansi salvestamine ja kordus aitab kasutaja käitumise analüüsimisel
 3. Hiirevoo võimalused, sealhulgas soojuse kaardid (klikk, liikumine, tähelepanu, kerimine ja geograafia), lehtrid, vormid ja tagasisidekampaaniad.
 4. Kuidas seadistada WordPress ja Mouseflow?
 5. Lahedad asjad Mouseflow kohta, sealhulgas selle 30+ integreerimine kolmandast osapoolest ja igavesti vaba plaan.

Nagu alati, jätan teile küsimuse. Kas kasutate oma saidil soojuskaardi analüüsi? Kui jah, siis millist tarkvara te kasutate? Kas on funktsionaalselt parem kui Mouseflow? Andke meile allpool kommentaarides teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map