MotoPressi hotellibroneering vs WooCommendi broneeringud WordPressile

MotoPressi hotellibroneering vs WooCommendi broneeringud WordPressile

Kas otsite oma WordPressi veebisaidil majutuse broneerimise süsteemi lubada? Olete õiges kohas! Võrdleme kahte spetsiaalselt loodud pistikprogrammi, mis on WordPressi kasutajate seas laialt levinud: MotoPressi hotellibroneering ja WooCommercei broneeringud.


WooCommendi broneeringud on WooCommerce’i populaarne laiend, mis võimaldab teil luua broneeritavaid tooteid, sealhulgas mis tahes tüüpi rentimisomadusi. WordPressi hotellibroneerimise pistikprogramm autor MotoPress on eraldiseisev pistikprogramm, mis on täielikult pühendatud rentimisele.

Mõlemad WordPressi broneerimispistikprogrammid sobivad ideaalselt kuupäevapõhiste broneeringute jaoks, nagu hotellitoad, kajutid, bed & breakfast, teenindatavad korterid, villad jms üürimisüksused..

Lisaks on WooCommerce Bookings’i pistikprogramm optimeeritud aja- ja kuupäevabroneeringute jaoks, muutes selle võrdselt sobivaks ajakava planeerimise vajadusteks (näiteks juuksurisalongide asutused) ja ettevõtte majutamiseks.

Kuna kuupäevapõhine majutuse rentimine on selle artikli keskpunkt, siis paneme põhirõhu kõigile selle funktsionaalsusega seotud eesmärkidele suunatud vahenditele.

Vaatame läbi nende populaarsete WordPressi broneerimise pistikprogrammide kõige olulisemad omadused hotellides ja puhkemajades.

Broneerimise protsess klientidele

WooCommendi broneeringud võimaldab teil lisada igasse üürimisüksusesse broneerimiskalendri, nii et külalised näevad kõiki saadaolevaid / kättesaamatuid kuupäevi reaalajas.

veebikaubanduse broneeringute saadavuse kalender

Pärast tasuta pesa valimist klõpsavad nad nupul „Broneeri”, mis lisab broneeringu automaatselt ostukorvi. See võimaldab teie külalistel maksta teie veebisaidil saadaolevate makseväravate kaudu.

Kui aga soovite, et külalised maksaksid hiljem, saavad nad tellimusi seada ilma kohese makseta. Kui administraatorid on broneeringu heaks kiitnud, saavad külalised kinnitusmeilisõnumeid. Kuna saate e-posti aadressile lisada makselingi, saab külaline maksta, klõpsates makselinki või logides sisse oma veebisaidi oma kontodele. Võimaldamaks külalistel pärast saabumist maksta, peate suure tõenäosusega lubama WooCommerce’i pistikprogrammis makseviisi „Kätte maksmine” (maksmata broneeringute saab automaatselt tühistada).

Igasuguseid meilisõnumeid (nt kinnitamine, tühistamine) käsitletakse ilma käsitsi juhtimiseta!

MotoPress hotellibroneerimine pistikprogramm võimaldab teil lisada reaalajas kinnisvara leidja vormi, mis võimaldab otsida kõikidest üüritest vastavalt külaliste eelistustele (inimeste arv, asukoht, renditüüp jne). See on eriti kasulik, kui teie veebisaidil on palju üürimisühikuid – see on palju kasutajasõbralikum ja säästab teie väljavaate palju aega.

kohandatud otsinguväljad motopress hotellibroneerimine

Lisaks võite kuvada kõigi majutusteenuste reaalajas saadavuse kalendreid, et potentsiaalsed üürnikud saaksid otse ruumi broneerida.

motopress hotellibroneeringute saadavuse kalender

Pistikprogramm võimaldab ühel külastajal broneerida mitu majutust korraga (ühe kontrollimise jooksul) ja täiusliku lisatööriista saab seada omaduste automaatseks soovitamiseks, mis põhinevad väärtustel „täiskasvanute ja laste arv“.

Kassa lehel saavad sõltuvalt teie seadetest maksta eelistatava makseviisi kaudu võrgus, tasuda pärast saabumist, tasuda tagatisraha või maksta hiljem kogu sissemakse või allesjäänud rahasumma teatud aja jooksul enne registreerumist, et kindlustage nende broneeringud.

Viimane võimalus on võimalik ainult lisatasu kaudu Maksetaotlus lisandmoodul (kui täpsem, siis see lisandmoodul lihtsalt automatiseerib protsessi ja hoiab kõike ühe katuse all; vastasel juhul võite kasutada näiteks traditsioonilist pangaülekande meetodit).

Broneeringu kinnitamise viis sõltub broneeringu kinnitusrežiimist: makse eest, kliendi poolt e-posti teel või administraatori poolt käsitsi.

Kokkuvõtteks võib öelda, et broneerimisprotsess on mõlemas pistikprogrammis üsna sarnane, kuid MotoPress pakub „traditsioonilisemat“ broneerimiskogemust (külalised ei pea broneeringut „ostukorvi lisama“), reaalajas otsingu saadavuse vormi ja käepäraseid võimalusi , näiteks toa soovitus.

TunnusjoonMotoPress hotellibroneerimineWooCommendi broneeringud
Majutuse otsingu vorm+

(mitme kohandatud otsinguväljaga)

Saadavuskalendrid üksikute majutuskohtade jaoks++
Mitme majutuse broneerimine ühe tehingu jooksul++
Automaatne kinnisvara soovitus+

Broneeringute haldamine

Kasutades WooCommendi broneeringud WordPressi pistikprogrammiga saate vaadata kogu broneeringute loendit korraldatud loendis või kalendrivaates, mis toetab kuu või päeva kuvarežiime.

veebikaubanduse broneeringute kalendrirežiim

Võite individuaalsete broneeringutega teha kõiki põhitoiminguid: kustutada, kinnitada, kinnitada, tühistada ja märkida broneeringud tasuliste või maksmatatena.

Wookaubanduse broneeringud muudavad broneeringu üksikasju

Kui kinnitate armatuurlaual maksmata broneeringud, saab teie klient e-posti teel automaatse arve, mis suunab ta maksmiseks oma kontolehele. Uusi tellimusi saate ka käsitsi administraatori juhtpaneeli kaudu lisada (näiteks telefoni teel tehtud broneeringute jaoks).

MotoPress hotellibroneerimine võimaldab teil vaadata ja muuta kõiki broneeringuid (nt värskendada kliendi üksikasju või muuta broneeringu olekut käsitsi). Broneeringul võivad olla tasutud, maksmata, ootel, kinnitatud ja muud olekud, sõltuvalt teie valitud kinnitusrežiimist. Samuti tahame rõhutada, et see pistikprogramm jälgib kõiki broneerimistoiminguid (nagu oleku muutused, makstud summa jne) ja esitab need logiajaloos, mis aitab teil iga broneeringut tõhusamalt hallata.

broneerimise staatused motopress hotellibroneerimine

Saate lisada armatuurlaualt ka broneeringuid ja isegi pärast saabumist makstud rahasumma käsitsi arveldada, näiteks sularahas.

motopress hotellibroneerimise pistikprogramm lisab maksed käsitsi

Samuti on eraldi menüü „Maksete ajalugu”, mis võimaldab teil kiiresti kontrollida kõiki viimaseid makseid. Eelseisvate broneeringute nägemiseks võite lülituda kalendrirežiimi, mis pakub otsingu lihtsustamiseks suurepäraseid sortimisvalikuid.

TunnusjoonMotoPress hotellibroneerimineWooCommendi broneeringud
Muudetava broneeringu olek++
Logi sisse individuaalsete broneeringutega+
Broneeringukalender++
Maksete lisamine pärast saabumist käsitsi+?
Makselingi saatmine armatuurlaualt ja maksete automaatne kogumine+

nõuab lisatasu Lisa

Vaike broneerimisel

Kättesaadavuse kontroll (broneerimise reeglid)

WooCommendi broneeringud plugin võimaldab teil seadistada globaalse saadavuse, mida rakendatakse kõigile teie veebisaidil broneeritavatele toodetele (näiteks konkreetsed registreerimisajad ja kellaajad). Samuti saate blokeerida valitud majutuse päevad ja seada hooajaga seotud saadavuse (nt suletud detsembrist veebruarini).

veebikaubanduse broneeringute saadavuse seaded

MotoPress hotellibroneerimine pakub üsna sarnaseid võimalusi: saate määrata sisseregistreerimiseks saadaolevad päevad ja kellaajad (saab määrata üksikute majutusasutuste jaoks), blokeerida valitud majutusvõimaluste olemasolu ja seada minimaalsed ja maksimaalsed ööbimispäevad. Neil kõigil (välja arvatud saadavuse blokeerimine) võib põhineda ka aastaaegadel.

motopresside broneerimise reeglid

Hinna konfigureerimine ja allahindluste süsteem

Lisaks fikseeritud majutushindadele (baashindadele) saate seada hinnaskaala, mis põhineb erinevatel tingimustel (iga päev, nädal, kuu või mõni muu konfiguratsioon).

Nii MotoPressi hotellibroneering kui ka WooCommerce’i broneeringud pakuvad paindlikku hinnasüsteemi, mis võimaldab teil ühendada erinevad kriteeriumid:

 • renditüüp
 • inimeste koguarv
 • hooaja / puhkuse hind
 • majutuse määr

Põhimõtteliselt tähendab see, et saate määrata oma hinnareeglid, mida rakendatakse automaatselt, kui need on täidetud.

Näiteks võivad mõlemad pluginad hõlmata järgmisi hüpoteetilisi stsenaariume:

Tavaline kuupäev – tavahind – 1 inimene – 150 dollarit inimese kohta
Tavaline kuupäev – tavahind – 2 inimest – 100 dollarit inimese kohta

Tavaline kuupäev – tavahind + hommikusöök – 1 inimene – 250 dollarit inimese kohta
Tavaline kuupäev – tavahind + hommikusöök – 2 inimest – 200 dollarit inimese kohta

Pühad / nädalavahetused – tavahind + hommikusöök – 1 inimene – 260 dollarit inimese kohta
Pühad / nädalavahetused – tavahind + hommikusöök – 2 inimest – 230 dollarit inimese kohta

Nagu näete, rakendatakse automaatseid allahindlusi peamiselt vastavalt aastaajale (mis tahes kohandatud termin) või täiendavatele mugavustele.

Lisaks võimaldab WooCommerce Bookings seada erinevad täiskasvanutele ja lastele mõeldud hinnad, mis pole MotoPressis saadaval. Kuid MotoPressi hotellibroneering võimaldab teil erinevatele tubadele ja hindadele kehtestada soodushinnaga pikema viibimise jaoks (nt 6 ööd – 150 dollarit öö eest, 7 ööd – 120 dollarit öö kohta)..

Kupongid

WooCommendi broneeringud Laiendus võimaldab teil mitme inimese broneerimisel pakkuda kupongi koodi ühe inimese allahindluse jaoks. Samuti saate pakkuda konkreetse olukorra jaoks konkreetseid allahindlusi (kuupäevapõhised).

veebikaubanduse kohandatud kupongi kood

MotoPress hotellibroneerimine pakub teile võimalust luua kohandatud kupongid kõigile või valitud majutustele püsiklientidele või kasutamiseks promoüritustel (fikseeritud või protsendilised allahindlused). Nii et saate vajadusel luua kohandatud kupongikoode.

motopressikupongide kood

Kahesuunaline Google’i kalendri ja OTA-de integreerimine

Kui loetlete oma vara kolmandate osapoolte turgudel, näiteks Airbnb või Booking, on oluline need oma veebisaidile siduda ja mitte kunagi sünkroonimisest välja tulla. Tänu iCalile saate seadistada kahesuunalise automaatse sünkroonimise väliste kanalitega.

Kui seadistate sünkroonimise rakendusega MotoPress hotellibroneerimine, saate oma WordPressi veebisaidil iga vara jaoks hõlpsalt väliseid iCali kalendreid lisada, nii et kui saate välisele turule broneeringu, blokeeritakse see teie veebisaidil automaatselt (ja vastupidi). See on väärtuslik funktsioon, kuna see võimaldab teil vältida ülebroneerimist, kaotamata võimalust loetleda oma vara populaarsetel kataloogide veebisaitidel (mis toetavad iCali). Saate need ühendada ka oma Google’i kalendriga.

käsitsi sünkroonimine

WooCommendi broneeringud saab integreerida Google’i kalendriga (ka kahesuunaline automaatne sünkroonimine on võimalik), kuid praegu ei saa te kõiki ruume eraldi väliste platvormidega ühendada (seda funktsiooni tähistatakse endiselt WooCommercei foorumis plaanipäraselt). Kuigi see suvand pole tuum pluginasse sisse ehitatud, saab sünkroonimise saavutada kolmanda osapoole pistikprogrammide kaudu.

TunnusjoonMotoPress hotellibroneerimineWooCommendi broneeringud
Kahesuunaline iCal-sünkroonimine majutuse saadavuse kalendrite jaoks eraldi+
Google’i kalendri sünkroonimine++

Online maksed veebisaidi kaudu

Versiooni lisatasu versiooni baashind MotoPress hotellibroneerimine hõlmab juurdepääsu järgmistele makseväravatele: PayPal, 2Checkout, Braintree, Stripe, Beanstream / Bambora. Rohkem makseväravaid pääseb tasulise kaudu WooCommerce’i lisandmoodul (see põhimõtteliselt võimaldab teil ühendada mis tahes maksete lüüsi, mis on saadaval WooCommerce poes). Võite lubada ka külalistel maksta alles pärast saabumist või lubada külastajatel maksta hiljem, et oma broneeringuid kindlustada, saates maksetaotluse e-kirja (oleme juba maininud, et seal on veel Lisa automaatsete taotluste, maksete esitamise ja töötlemise jaoks).

WooCommendi broneeringud Laiend on (muidugi), mis saab maksetega hakkama mis tahes WooCommerce’i lüüsi kaudu. Kui te ei soovi oma külalise kassast tasu võtta, saate maksetaotluse hiljem saata.

Hoiuste maksed

Kasutades MotoPress hotellibroneerimine, saate kassasse koguda sissemakse (fikseeritud või protsenti), et külalised saaksid oma broneeringuid kindlustada, ja seejärel koguda ülejäänud summa kas maksetaotlusega enne saabumist või pärast seda, kui teie külaline sisse logib. Võimalus sissemakseid tasuda on tasuta funktsioon. tuum pluginas.

hoiuse maksmise motopress

Hoiusemaksete lubamine WooCommendi broneeringud (fikseeritud summa / protsent), peate ostma lisatasu WooCommerce hoiused Lisa.

Maksustamine ja lõivud

Maksusüsteem Belgias WooCommendi broneeringud on paindlikum ja arenenum, kuna see on suunatud erinevatele eesmärkidele, mitte ainult majutuse pakkumisele. Taotleda on erinevaid maksustaatusi ja maksuklasse.

veebikaubandusmaksu valikud

MotoPress hotellibroneerimine pakub just neid lihtsaid tööriistu maksude ja lõivude lisamiseks majutuse kogukuludele. Saate lisada majutus-, teenus- ja lõivumaksud.

motopressimaksud ja -tasud

Lisad ja pakendid

Lisateenuseid ja -pakette saate müüa ükskõik kumma pistikprogrammiga: koos WooCommendi broneeringud peate lisade lisama eraldi broneeritavate toodetena.

MotoPress hotellibroneerimine võimaldab teil lisada teenuseid eraldi üksustena ja siduda need valitud majutustüüpidega. See teeb veebisaidi administraatoril hõlpsamaks erinevate teenuste lisamise erinevatesse ruumidesse ja külalise jaoks nende broneerimise.

Spetsialistlikud tööriistad

Sõltuvalt teie vajadustest võib konkreetse funktsionaalsuse rakendamiseks vajada rohkem tööriistu. Need võivad olla tasuta või tasulised. Siin on mõned näited pistikprogrammidest, mis on välja töötatud peamiste pistikprogrammide vaikimisi funktsioonide laiendamiseks (Märkus: need on hinnad 2019. aasta märtsi seisuga – hinnad võivad muutuda).

WooCommendi broneeringud

MotoPress hotellibroneerimine

Kasutusvalmis WordPressi teemad

Kui soovite saada käivitusvalmis lahendust (WordPressi broneerimisteema kujundus ja broneerimispistikprogramm komplektis), MotoPress pakub vapustavat teemakollektsiooni. Need teemad on suunatud erinevat tüüpi majutusettevõtetele, sealhulgas:

 • Villagio sobib suurepäraselt külalistemajade või villade mitmekohalises kataloogis.
 • Oceanica on kerge ja minimalistliku hotelli WordPressi teema.
 • Ciestra sobib ideaalselt spaakuurortiks.
 • Campterra tehakse telkimisplatside broneerimiseks või matkasõidukite rentimiseks.
 • Aquentro on linna stiilis WordPressi üksuse teema.
 • Mäevaade on suurepärane WordPressi mall ühe puhkemaja rentimiseks.
 • Alpenhouse on WordPressi puhkusrent WordPressi teema, mis on ehitatud koos Elementoriga.

Nii kaugel, WooCommendi broneeringud pakub ainult ühte WordPressi teemat, ehkki on olemas mõned kolmanda osapoole teemad, mis on loodud pistikprogrammiga ühilduvaks:

 • Hotell on WooCommerce’i enda teema, mis on pühendatud kohtumistele ja majutusteenustele.
 • Entrada reiside broneerimine – kaasaegne, reageeriv teema, mis on loodud seiklusreisidele ja reisiturismile.
 • Lapseteemade nimekirjad (ajutise kataloogi jaoks) on funktsioonirikas kataloog, mida saab kasutada loendite loomiseks ja seejärel raamatute koostamiseks.

Hinna ja kvaliteedi suhe

Arvutame ühe veebisaidi hinna (võtmata arvesse valikulisi lisandmooduleid):

MotoPress hotellibroneerimineWooCommendi broneeringud
Iga-aastased värskendused ja tugi49 dollarit249 dollarit
PayPal, Braintree, Stripetasutatasuta
Bambora (endine Beanstream)tasuta79 dollarit aastas
2Tutvustustasuta79 dollarit aastas
WooCommerce makseväravate kasutamise võimalus89 dollarit aastas

(+ võimalikud kulud valitud väravate jaoks)

Tasuta

(+ võimalikud kulud valitud väravate jaoks)

Sissemakse broneerimise maksedtasutaAastas 179 dollarit

Lõppsõna: MotoPressi hotellibroneering või WooCommercei broneeringud?

Loodan, et meil õnnestus teid natuke aega kokku hoida, uurides lähemalt nende populaarsete rendipindade WordPressi broneerimise pistikprogrammide põhiaspekte.

Mis puutub varade reserveerimise WordPressi veebisaidi käitamiseks vajalikesse funktsioonide komplekti, siis pole nende pistikprogrammide vahel käegakatsutavat vahet. Nad on mõlemad võimsad ja vilgas pakkudes suurt sõltuvuste paradigmat. Sõltuvalt teie saitide vajadusest võib üks või teine ​​sobida paremini. Vaadakem siis peamisi erinevusi, mis aitavad teil neid valida!

WooCommerce’i broneeringute pistikprogramm on universaalsem broneerimislahendus (sobib kohtumiste ja rendipindade jaoks). Ehkki mõned terminid ja pluginoling ei pruugi korraga nii sirged olla. Arvestades, et MotoPress WordPressi hotellibroneerimise pistikprogramm on täielikult keskendunud ühele nišile, muutes selle esmakordsel alustamisel pisut hõlpsamaks.

Teine oluline erinevus on see, et pistikprogramm WooCommerce Bookings loob iga vara saadavuskalendreid. Sealt edasi peavad potentsiaalsed kliendid otse broneerima. MotoPressi hotellibroneering on natuke erinev. Lisaks üksikute kinnistute kalendritele on olemas ka intuitiivne reaalajas leidmise vorm, mis aitab külastajatel otsida kõikidest üüridest.

Neile, kes peavad oma vara loetlema OTA-des, näiteks Airbnb, töötavad kaks pistikprogrammi erinevalt. WooCommerce Bookings toetab iCali failivormingut, kuid praegu ei saa see kõiki majutusvõimalusi eraldi ühendada. MotoPressi hotellibroneering pakub aga lihtsat viisi oma WordPressi veebisaidil asuvate varade sünkroonimiseks vastavate veebiturgude kohta (tavaline kanalihaldur).

Viimaseks – hinnakujunduse osas on WooCommerce Bookings kallim kui MotoPressi hotellibroneering. Piirkonnapõhiste lüüside ühendamiseks WooCommercei kaudu on aga vaja MotoPressi abil tasulist lisandmoodulit. WooCommerce Bookings’i laienduses on see tasuta.

Need on peamised erinevused, mille oleme üldise uurimise käigus tabanud – kui teate rohkem, andke meile sellest teada! Kui soovite seda vestlust jätkata, siis ärge kartke oma mõtteid jagada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector