MotoPress Page Builder: oluliste värskenduste ülevaatamine

MotoPress Page Builder: oluliste värskenduste ülevaatamine

MotoPressi sisuredaktor on üks populaarsemaid WordPressi lehe ehitajaid mitmeotstarbeliste veebisaitide nišide jaoks. See on pistikprogramm, mida saab palju pakkuda, eriti ilma tehniliste teadmisteta kasutajatele: pukseerige sisuelemente, arvukalt etteantud paigutusi ja hõlpsasti venitatavaid paigutusplokke, kõiki nõudmisel sisuelemente ja palju mugavamaid võimalusi. See on kasutajate ja arendajate seas kõrgelt hinnatud käivitusvalmis veebisaidi loomise tööriistaks.


Viimase 2 kuu jooksul on tehtud palju olulisi pistikprogrammide värskendusi, mis mõjutasid lühikese aja jooksul kasutamise kasvu. Värskendused osutavad kaasaegsete veebisaidikasutajate ootustele: enamik soovib, et ühes kohas oleks kiiremad ja funktsionaalselt rikkamad tööriistad, ilma et oleks vaja installida ja hallata rohkem täiendavaid pistikprogramme. Seetõttu oli peamine eesmärk muuta toimetaja võimsamaks, kiiremaks ja hõlpsamini kasutatavaks.

Uued ja täiustatud MotoPress-funktsioonid

Vaatleme üksikasju ja uurime, millised uued funktsioonid suurendasid muude veebis olevate WordPressi lehe ehitajate seas toimetaja konkurentsivõimet.

Parem plugina käivitamise aeg

Kohandamistöö algab lihtsamalt, kuna pistikprogramm käivitub nüüd 2 korda kiiremini. Ajastus on igas ettevõttes kõik, nii et selline kergekaalu tõus oli loomulik.

Frontendi redigeerimine

Kunagi kauaoodatud sihtkoht ja nüüd tippaja redaktori muutmislogis. Standardne vaakumlehtede hoone asendati esiplaanil oleva WYSIWYG-i redigeerimisega. Nüüd näeb veebisaidi administraator tavalise administraatori taustaprogrammi asemel reaalajas veebisaidi lehte ja vasakult redaktori tööriistakomplekti. Kõik tööriistad on vaikimisi peidetud, et redigeerimisala poleks segane. Kui soovite mõnda uut sisuelementi lisada, klõpsake ülaosas nuppu + Lisa punane nupp, valige loendist vajalik funktsioon ja lohistage see lihtsalt lehele. Teie värskenduste lõpptulemus on nähtav sarnaselt eelvaate lehel.

Frontaaltoimetaja MotoPress

Uus stiilijuht

Kui tegemist on stiilide kohandamisega CSS-i kaudu, tunneb enamik mittetehnoloogilisi kasutajaid pettumust. Värskendatud ehitaja avab rohkem võimalusi lehe kujundusega töötamiseks ilma CSS-i külastamata, märkides vajalikud versioonid ajakohastatud stiilihalduris. Stiilide loomise ja kasutamise alustamiseks klõpsake lihtsalt mis tahes lisatud sisuelementi> minge jaotisse Stiilid> Vajutage nuppu Redigeeri elemendi stiili.

Uus stiilijuht

Selle halduri abil saate täieliku vabaduse muuta sisuelemendi järgmisi parameetreid:

 • Taustavärv
 • Teksti värv
 • Tausta tüüp (pilt, gradient, puudub)
 • Padjad
 • Veerised
 • Äärisstiilid (vaikimisi, kindel, punktiirjooneline, kriipsjooneline, topelt, soon, harjane, sisseehitatud, algus)
 • Äärisparameetrid, raadius ja värvid.

Stiilihalduri valikud MotoPress

Hea samm edasi, pistikprogramm sai võimaluse kohandatud stiilide salvestamiseks ja taaskasutamiseks. See valik välistab kõik võimalikud kordustööd. Kui soovite rakendada samu stiile mis tahes muule sisuelemendile, ärge unustage seda salvestada: pärast uute stiilide seadistamist klõpsake nuppu Rakenda> valige Salvesta nimega. Iga stiilikomplekt salvestatakse uue eelseadetuna, mis salvestatakse vahekaardi Stiilid elemendistiilide ja eelseadete alla.

Salvesta kohandatud stiilide valik

Testimine administraatori piirkonnas asuvates seadmetes

Selle värskenduse taga oli ühtne loogika, kuna mobiilse liikluse tase kasvab pidevalt ja on väga oluline kiiresti testida, kas kõik seadmed tagavad rahuldava kasutajakogemuse. Veebi eelvaade administraatori taustprogrammi erinevates seadmetes viidi MotoPress Editori sisse lihtsalt seetõttu, et sellest sai kohustuslik võimalus. Manustatud emuleerimiskeskkond (emulaator võimaldab teie arvutisüsteemil käituda nagu teine) redaktoritööriistades käivitab teie saidi lehe ühe klõpsuga eelvaate lauaarvutites, mobiiltelefonides ja tahvelarvutites. Veebimulaatorite kasutatavuse tunnetamiseks klõpsake akna ülaosas nuppu Vastuvõtlik eelvaade ja valige oma veebisaidi eelvaateks vajalik seade. Vaadake tahvelarvuti eelvaate näidet:

Tahvelarvuti eelvaade

Või mobiiltelefon:

Mobiiltelefoni eelvaade

Saadaval on rea täislaius ja -kõrgus

Täisekraanilahendus (pilt, video, tekst, tabel jne) on üks praegusi veebidisaini suundumusi, mida disainerid on kõrgelt hinnanud ja klientide poolt armastatud. Lisaks silmale meeldimisele kasutatakse sisuelemendi täisekraanirežiimi saidi mis tahes osa esiletõstmiseks, piltide / videote esitamiseks lähivaadetes, disainielementide osade kontrastsuse suurendamiseks loetavuse suurendamiseks (suurem vs väiksem ) või tasakaalustada neid jne. Selle uue valiku abil võite muudetava sisubloki rea venitada vaateakna ekraani servadeni.

Rea täislaiuse või täiskõrguse rakendamiseks klõpsake vajaliku sisuploki real ikooni Rea> minge paremal vahekaardile Rea sätted> märkige konteineri laius ruudul Täis ja / või märkige ruut Täitke kõrgus aknast ‘. Sisu plokki kohandatakse õigeks vaatamiseks mitmesuguste brauserite ja seadmetega.

Rida täislaius ja -kõrgus

Juhtimine vidinaekraani vidina avamise sageduse üle

Tõenäoliselt väike värskendus, kuid võib muutuda väga käepäraseks nende veebisaitide jaoks, mis kasutavad rakenduse, tarkvara või lihtsa tegevusele kutsuva lehe käitamiseks splassilehte. Selle valiku määramisel saate kontrollida, kui sageli peaks prügilehe vidin saidil ilmuma, et see ei oleks veebisaidi külastajatele tüütu ega segaks. Sageduse määramiseks minge sisuredaktori tööriistakomplekti, valige vidina Splash Screen ja libistage see lehele> liikuge paremal selle sätetele ja kerige alla suvandini ‘Kuva’: määrake, kas see peaks ilmuma alati või üks kord.

Splash screen vidin

Alumine joon

Võite proovida kõiki uusi võimalusi tegevuses isegi TASUTA, kuna ka sisuredaktoril on a freemium versioon. MotoPressi peamine pistikprogramm, sisuredaktor, on pidevas paranduste ja täiustuste protsessis. Meeskonna tehnikad üritavad silma peal hoida kiiresti areneva WordPressi kogukonna nõudmistel ja muudavad toodet pidevalt paremaks, nii et uued värskendused ei hoia teid ootamas.

Andke meile teada, kui teil on selle vinge sisu loomise pistikprogrammi kohta küsimusi. Või kui te juba kasutate MotoPressi, oleks meil hea meel kuulda allolevates kommentaarides, mida teie pistikprogrammist arvate.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map