Monarhi ülevaade: WordPressi pistikprogrammi sotsiaalne jagamine saidilt ElegantThemes

Sotsiaalne tõend on ilu asi. See eristab teid rahvahulgast, parandades samal ajal teie brändi väärtust. Ainult 5 artiklitega saidil võib olla suurem liiklus, võrreldes 1500 artiklitega saidil. Tänapäevastes üha nutikamates otsingumootorites mõjutab teie saidi väärtust märkimisväärselt selle sisu kvaliteet.


Sisu osa on teie toimetuse kohustus. Edendamine on teie turundusmeeskonna otsustada.

Kas teil on kunagi olnud probleeme oma WordPressi saidi jaoks ideaalse sotsiaalmeedia pistikprogrammi leidmisega? Seal on palju tonne, kuid ükski neist ei vasta arvele. Pistikprogrammil X võib olla funktsioone, kuid see jääb funktsioonist nr 4 puudu. Ja funktsioon nr 4 võib olla asi, milles te ei saa elada. Pole tähtis, kui palju pistikprogramme seal on, igaüks neist läbib ühe olulise funktsiooni.

Mõelgem korraks, mis oleks, kui oleks mõni pistikprogramm – ainult üks pistikprogramm -, mis suudaks kõik need probleemid lahendada? Kas võiks olla selline pildi jaoks täiuslik pistikprogramm? Nojah! Seal on.

Monarch toetab mitmeid sotsiaalseid võrgustikke

Monarch toetab mitmeid sotsiaalseid võrgustikke. 25 võrku. 5 asukohta. Analytics. Suhtlusjaotus on õigesti tehtud.

Sisestage Elegantsete teemade alt Monarhi pistikprogramm.

Mis teeb Monarhi plugina nii eriliseks?

monarh-armatuurlaud-sm

Kui soovite üksikasjaliku ülevaate vahele jätta, hõlmavad seda lühidalt järgmised punktid:

 • 5 erinevat asukohta suhtlusnuppude paigutamiseks
 • Päästikud, mis viivad hüpikute ja sisselogimisteni
 • Üksikasjalik jagamisanalüüs
 • Ulatuslikud kohandamisvõimalused
 • Massiline kogukondlik ja piletipõhine tugi
 • Kõikehõlmav dokumentatsioon

Elegantne kujundus on üks neist ettevõtetest, kes ei tooda esemeid kiirustades. Nad kavandavad hoolikalt asju ja katavad kõik alused enne toote turule toomist. Vaatame mõnda Monarhi pistikprogrammi kõige huvitavamat funktsiooni.

5 asukohta sotsiaalsete jagamisnuppude paigutamiseks

Kuva sotsiaalse jagamise nupud viies erinevas asukohas

Kuva sotsiaalse jagamise nupud viies erinevas asukohas

Mõni pistikprogramm annab jagamisnuppude paigutamiseks vaid ühe, kaks või kolm piirkonda. Monarch annab teile 5 sihitud piirkonda, kuhu saate oma nupud panna. Lahe on see, et nendel viiel regioonil on kõige suurem tõenäosus märgata ja klõpsata.

Pistikprogrammi kohahoidjad ei sega lugemiskogemust ja kogu kujundus on minimalistlik ning (olgem just välja tulnud ja öelgem) „elegantse“ maitsega.

 • Ujuv külgriba
 • Sisu sisu – sisust kõrgemal või all
 • Piltidel ja videol
 • Automaatne hüpikaken
 • Automaatne sisselend

Ujuv külgriba on lihtne – me kõik oleme seda näinud ja peaaegu kõik pistikprogrammid annavad selle. Sisu sisu paigutab sotsiaalse jagamise nupud teie postituse algusesse või lõppu või mõlemasse kohta.

Nuppude jagamine meediumielementidel

Jagamisnupud on paigutatud meediumielementidele

Jagamisnupud on paigutatud meediumielementidele

Siin hakkavad asjad eriti lahedaks minema. Pildid on loomulik stiimul meie sees olevale sotsiaalsele loomale. Seda silmas pidades on lahedal tsitaadipildil oluliselt suurem tõenäosus seda sotsiaalmeedias jagada.

Kõigile teie saidi meedielementidele, sealhulgas fotodele ja videotele, on neisse manustatud suhtlusnupud. Niipea, kui viite hiire ükskõik millise kohale, hakkavad suhtlusjaotusnupud ilmuma. Monarch tuvastab teie saidil automaatselt kõik meediumielemendid. Kui olete määratlenud mõne kohandatud elemendi (näiteks väljamõeldud e-raamatu allalaadimiskast), saate selle ühiskondliku jagamise võimaldamiseks mähkida Monarchi lühinumbri ümber.

Päästikud

3 ainulaadset päästikut monarhis

3 ainulaadset päästikut monarhis

Lihtsamalt öeldes on päästik signaal konkreetse sündmuse toimumisest. See signaal saadetakse pistikprogrammi tuuma, mis määrab kindlaks, kuidas sellele reageerida – st mida teha. Te kriimustate pead, kui see sügeleb. Vallandada = sügelustunne. Tegevus = pea kriimustamine.

Monarchi pistikprogrammil on paar eelnevalt määratletud päästikut, sealhulgas:

 • Vanamoodne aeg (mäletate neid ajapomme Die Hardis?)
 • Kui kasutaja lahkub lehelt
 • Kui kasutaja jõuab lehe lõppu

Kõik, mida peate tegema, on täpsustada soovitud päästik ja tegevus ning vaadata, kuidas see kerib nagu kellavärk.

Ettevaatust: Kui kasutate aja päästikut, peate arvutama efektiivse ajaraami. Liiga kiiresti ja tulete pealetükkivana, liiga hilja ja olete kaotanud potentsiaalse säutsu.

Peate põhjalikult uurima oma saidi analüütikat (soovitame selleks kasutada Google Analyticsit) ja arvutama keskmise aja, mille külastaja teie saidil veedab. Maksimaalse jõudluse saavutamiseks katsetage järgnevate perioodidega.

Hüpikaknad ja sisselogimised

monarh-hüpikud

Automaatne sotsiaalse sisselülitamise teadete kast tõuseb teie lehe paremast allnurgast üles, et tervitada oma külastajat teie päästiku põhjal sotsiaalse jagamise kastiga. See on tähelepandamatu ja samas suurepäraselt tõhus.

Järgmine on klassikaline hüpik. Neile, kes on OptinMonsterist kuulnud, võib-olla piisab, kui öelda, et see pistikprogramm on sisuliselt OptinMonster – ainult e-posti tellimise asemel sotsiaalse jagamisega, millest lahutatakse väljumiseesmärgi tehnoloogia.

Kümne erineva animatsiooni hulgast saate valida ka selle, kuidas külastajale hüpikuid tutvustatakse – fade sisse, libistage kõik suunad, valguse kiirus, suum sisse, flip, põrge, kiik jne, või kui eelistate vanakooli poppi , siis valige lihtsalt animatsioon puudub.

Kohandamine

monarhi lihtne kohandamine

Väike, kuid uskumatult mõjus sõna. Enamik pistikprogramme annab teile mõned põhilised kohandamisvalikud. Mõni annab sulle palju. ET viib kohandamise täiesti uuele tasemele.

Siin on mõned ainulaadsed kohandamisvõimalused, mida Monarch pakub:

 • Kohandage kõigi hüpikute ja sisselogimiste pealkirja ja sõnumit
 • Valige 10 animatsiooni hulgast hüpikakende ja lendlevate sissejuhatuste vahel või üldse mitte ühtegi
 • Kuvage hüpikud / sisselogimised teie määratletud päästikute põhjal
 • 5 erinevat kohahoidjat – külgriba, ülemine, alumine, kandjal, sisse- ja hüpik
 • Valige oma sotsiaalsete nuppude kuju, stiil ja joondus
 • Kohandage teksti, ikooni või mõlemat ühiskondliku jagamise nupul
 • Kasutage oma saidi kujunduse täiendamiseks sotsiaalsete nuppude originaalseid kaubamärgivärve või häälestage neid
 • Peida aktsiate arv, kui need pole eriti muljetavaldavad
 • Kuvage üksikute aktsiate arv või kombineeritud arv (parem sotsiaalse tõenduse jaoks)
Monarch pakub palju kohandamisvõimalusi

Monarch pakub palju kohandamisvõimalusi

Nagu öeldud, pakub pistikprogramm kõiki põhifunktsioone, mida teised pistikprogrammid pakuvad, juhuks kui teil tekkis huvi. Mõned neist olulistest on järgmised:

 • Võimalus valida, milliseid võrgustikke näidata
 • Lisanupud, näiteks „Prindi” või „E-post”
 • Kasutage lühikoode, et kuvada ühiskondlikku teksti vidinas või mõnel muul teie saidi lühikoodiga lubatud alal
 • Pistikprogrammi sätete importimine ja eksportimine
 • Kõikvõimas armatuurlaud

Sotsiaalmeedia analüüs

monarhianalüütika

Monarch toob teie juhtpaneelile võimsa jagamisanalüüsi. Suhtlusjagamise statistika lehel kuvatakse jagamiste arv, meeldimised ja jälgimised. Samuti saate oma kasvu (või odavnemist) jälgida 7-päevase või 30-päevase analüüsivaate abil.

Oma sotsiaalsete aktsiate analüüsimine annab teile võimsa ülevaate valdkondadest, mis vajavad häälestamist, mis viib lõppkokkuvõttes kasumliku mudelini.

Hinnakujundus

et hinnakujundus

Monarhi jaemüük on 89 dollarit aastas ja eluaseme litsentsi eest 249 dollarit. Võib väita, et 89 dollarit sotsiaalse jagamise pistikprogrammi eest on natuke liiga palju ja võib-olla on neil õigus. Hoidke aga oma hobuseid! Unustasite 87 esmaklassilist WordPressi teemat koos värskenduste ja tehnilise toega, mille saate sellega kaasa!

Samuti võiksite arendajapaki hankida ühekordse 249 dollarise maksega. See säästab pikas perspektiivis palju raha. Kui teile ei meeldi see, mida pistikprogramm teie saidiga teeb, kasutage alati 30-päevast tagasimakseakent.

Järeldus

Monarch on omamoodi sotsiaalse jagamise pistikprogramm mõistab vajadust kasutaja. Olgu see WordPressi algaja või kogenud veebimeister – tänu plugina juhtnuppudele saab igaüks harjuda intuitiivne kujundus. Oma uskumatute tavapäraste funktsioonidega koos toetajate kogukonna ja entsüklopeedia taolise dokumentatsiooniga tõuseb Monarch kindlasti parimate WordPressi sotsiaalsete jagamisprogrammide troonile.

Nagu alati, sooviksime me oma lugejatelt seda kuulda. Kas olete Monarhi kasutanud? Mida sa sellest arvad? Kas teie praegune pistikprogramm teeb midagi, mida Monarch ei tee? Anna meile teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map