Mojo Themes ülevaade

Märge: Alates selle arvustuse algsest postitamisest on Mojo Themes läbi teinud arvukalt muudatusi ja laienenud, et hõlmata Mojo turuplatsi. Artiklis jagatud arvamused ja funktsioonid pole enam asjakohased.


Tahtsin täna veidi aega oma äsja lemmikteema / saidi mallide turu, Mojo Themes, ülevaatamiseks. Kui olete kunagi Themeforestit külastanud ja seda armastanud, siis hakkate armastama ka Mojo Teemasid.

See on väga sarnane sait, mis pakub premium WordPressi teemasid, Tumblri teemasid, HTML / CSS malle, PSD ja e-posti malle. Ja ma usun, et nad lisavad peagi jaotisi Joomla, Drupali ja muude premium-veebiarendajate allikate, näiteks pistikprogrammide jaoks.

Ehkki seal on palju saite, näiteks Elegantsed kujundused, mis pakuvad ainult WordPressi teemasid, pakub Mojo kujundused erinevaid platvorme rahuldavaid erinevaid malle. See sobib suurepäraselt veebiarendajatele, kes soovivad hõlpsalt oma klientidele veebisaite luua või sellistele inimestele nagu mina, kes omavad korraga mitut domeeni ja on huvitatud domeenide ostmisest ja müümisest.

Mida Mojo teemad pakuvad??

Mojo Themes pakub mitmesuguseid premium-malle mõnele populaarsemale platvormile, nagu WordPress ja Tumblr, aga ka tavalisi HTML / CSS-malle. Nende nägemuse järgi on kõik nende teemad väga hästi läbi mõeldud (Mojo-kujundused aktsepteerivad ainult kvaliteetset tööd) ja kuigi mallid on endiselt väga vähesed, kuna need on suhteliselt uus sait, on erinevate niššide jaoks ikka veel mitu malli.

Osta ja müüa teemad

Üks lahedamaid asju Mojo-teemade kohta on see, et mitte ainult võite sinna minna, et osta mõnda päris vinge teemat, vaid võite ka registreeruda tasuta liikmeks ja hakata oma töid müüma.

Mojo-kujundused muudavad inimeste teemade / mallide müümise abil tõeliselt lihtsaks suure hulga teenimise. Enda veebisaidi seadistamine ja liikluse hankimine võib olla keeruline ja võtab palju aega, kuid Mojo Themesil on see kõik juba olemas, nii et võite kohe müüma hakata. Ja mis kõige parem, kui müüte midagi Mojo Themes’is, siis saate a 50% vahendustasu mis on palju kõrgem kui teistel turgudel.

Ühendama jõud

Nüüd on siin Mojo Themes’i lahedam asi –Programm Collab“. Mojo Themes pakub esimest koostööprogrammi, mis võimaldab arendajatel ja disaineritel teha koostööd, et luua tooteid, mida nad saaksid turul müüa.

Põhimõtteliselt kui oma kontole sisse logite, on iga kategooria üleslaadimisnupp olemas, igas kategoorias on lõpu lähedal vorm nimega “Liitu jõududega”, kuhu sisestate oma partnerite kasutajanime ja registreeritud e-posti aadressi. Nii jagunevad komisjonitasud müügi korral alati partnerluse kõigi osapoolte vahel.

See on minu arvates üks parimaid asju Mojo teemadel. Seal on palju inimesi, kellel on hullumeelsed veebidisaini oskused, kuid kes ei saa jama väärt väärtust kodeerida (ja vastupidi). Ühiste jõudude võime annab erinevate oskustega inimestele võimaluse kokku tulla ja luua midagi ägedat. Mulle isiklikult meeldib WordPressi teemade kodeerimine, kuid mitte nende kujundamine. Ma mõtlen ühendada jõud veebidisaineriga niipea, kui mul aega on, et saaksime tulla laheda WordPressi teemaga.

Sidusettevõtjatele

Peamine põhjus, miks ma Mojo Teemadega liitusin, oli ilmselgelt nende sidusprogrammi jaoks, kuna tahtsin lisada nende teemad saidile WPExplorer.com ja teenida neilt natuke raha. Sidusprogramm maksab tõesti hästi 30% vahendustasu ja neil on oma sidus süsteem, nii et te ei pea kasutama rumalat kolmandat osapoolt, näiteks e-junkie või shareasale. Minu jaoks on see taevas – ma vihkan nende kolmandate osapoolte sidusettevõtte teenuste kasutamist.

Affiliate linkide loomine: Sidusettevõtte linke on tõesti lihtne leida looge ja saate linkida nende saidi mis tahes lehele, sealhulgas teema eelvaated. Teil on vaja vaid lisada Mojo-Themes URL-i lõppu järgmine tekst – “? R = kasutajanimi”.

Alustasin nende teemade turundamist umbes 3 nädalat tagasi ja siiani olen teinud 85 dollarit. Võrreldes teiste Premium WordPressi teemadega leidsin, et Mojo-kujunduste klikkimise määr on tõesti hea ja inimesed ostavad tegelikult oma teemasid. Arvestades, et WooThemes võtab ühe müügi saamiseks umbes 1000 klõpsu (lame).

Nii et kui olete mõelnud liituda sidusprogrammiga Mojo-Themes’is, siis otsige seda. Seda on ülilihtne kasutada, teemad, mida reklaamite, on enamasti fantastilised, komisjonitasud on head ja tugi on silmapaistev (nad on vastanud kõigile minu küsimustele 1 päeva jooksul).

Minu lemmik Mojo kujundused WordPressi teema

Olgu, nii et Mojo-teemadest on teada peaaegu kõik, peate neid kindlasti kontrollima, et kõike hinnata – ps: ka nende saidi kujundus on üsna lahe (tasub vaadata).

Tahtsin teiega jagada oma lemmikteemalist WordPressi teemat, mis on saadaval Mojo Teemades ja kui olete käinud saidil WPExplorer.com, võite teada, mis see on, kuna ma kirjeldan seda kodulehel ja kõigil teemalehtedel. Teema on nn Foliostuudio ja see on tõenäoliselt üks lahedamaid WordPressi teemasid Mojo-teemadel.

Foliostuudios on väga elegantne ja ainulaadne disain – seda on tänapäeval tasuta teemade hulgast väga raske leida. Tüpograafia on imeliselt hämmastav, kõike pole mitte ainult hõlpsasti loetav, vaid ka silmadele meeldiv. Ja avalehel kuvatav liugur on fantastiline.

Järeldused / märkused?

Ma ei ole see tüüp, kes tavaliselt arvustusi kirjutab, kuid mulle on Mojo Themesis kuulumine väga meeldinud ja mind huvitas Mojo Themesi arvustuse kirjutamise mõte, eriti kuna see oleks hea viis sõna välja tuua seal selle saidi kohta ja loodetavasti rohkem inimesi kaasata, kuna see on suhteliselt uus veebisait.

Igatahes, kui teil on olnud kogemusi Mojo Teemadega, kommenteerige allpool ja andke mulle oma mõtetest teada. Aitäh!

Kohustustest loobumine: Olen Mojo-Themes.com sidusettevõte, kuid mulle ei makstud selle arvustuse kirjutamiseks. Ka Mojo Themes Monsteri logo on Inc. Mojoness’i kaubamärk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector