Meediumitempli WordPress hosting ülevaade

Meediumitempli WordPress hosting ülevaade

Järgmine hostimisülevaate järjekord on tuntud Media Temple. See ettevõte pakub palju plaane igasugusteks hostimisvajadusteks, kuid meie jaoks on kõige atraktiivsemad (ilmselt) hallatava WordPressi hostimiskavad.


Täna vaatan läbi Media Temple WordPressi majutamise isikliku plaani. Vaatan funktsioone ja jõudlust, et anda teile ülevaade sellest, mida Media Temple’ilt oodata.

Meediumitempli WordPress hostimisfunktsioonid

Media Temple pakub WordPressi jaoks kahte kava (Personal & Pro) ja funktsioonid on võistlusega võrreldes tõesti head.

Alustuseks pakub Media Temple üles 50 GB salvestusruumi isiklikul plaanil, mis on ülimuslik mis tahes standardi järgi ja mille piirmäär on kuni 250 000 külastust. Tegelikult on mõlemal kaval nii hea hind, et mul on kiusatus ainuüksi funktsioonide pärast kiusata seda kõrgemalt kui ülejäänud. Media Temple pakub Ööpäevaringne ekspertide vestlus (mis on midagi, mida ma tegelikult katsetasin) ja on Lava ja kloonimine, 30 päeva varundamine & taastada ja Pahavara tuvastamine & eemaldamine mõlema plaaniga.

Nende pakkumise ainsaks puuduseks on tasuta Let’s Encrypt toe puudumine (peaksite selle ise integreerima). SSL-sertifikaadid pole odavad, kuid kui arvestada Media Temple’i hostimisvõimaluste niigi mõistlikest kuludest, mis on SSL-i lisamine, on teostatav.

(mt) Hostimisliides

Esmapilgul tundub liides ülihea. Kaasaegne stiil võimaldab teil enamiku plaani funktsioonidega hallata administraator sakk. Seal võib leida kõiki muid võimalusi, sealhulgas CloudTech, Turvalisus ja CDN, mis on ka tore pluss. Pluss lisateenused, mis annavad teile tasuta juurdepääsu CloudFlare juhtimisele ja tugiteenuste keskusele, kui vajate abi.

Sa saad lisage hostimine või domeenid oma põhiplaanile, klõpsates nuppu Lisa domeen nuppu (halduripaneeli jaotises Teenused) ja järgides seda koos intuitiivse ja hõlpsasti juhistega töötamisega.

Kui olete administraatori domeeni valinud, kuvatakse teile veebisaidi olek, saate sellest menüüst luua rohkem saite (vastavalt oma plaanile) või need eemaldada. Võite ka aktiivse saidi importida, mida ma kavatsen teha.

Meediumitempel ei vaja välise pistikprogrammi installimist, see nõuab ainult FTP ja WordPressi mandaate. Kui see on valmis, peaks teie sait olema võrgus ja teie määratud domeenis valmis.

Lõbus tõsiasi: võite isegi mängida kosmoselaskmise mängu ja proovida läbi lüüa, kui ootate! Kui protsess on lõpule jõudnud, peaks teie sait üleval olema. Minu jaoks polnud minu kahjuks seda. Pärast kolmandat saidi importimise katset tabasin seina ja otsustasin siis proovida 24-tunnise eksperttehnoloogia toe.

Meediumitempli majutuse tugi

Tehnilise toega ühenduse võtmine oli selline hea kogemus. Alustuseks on vestlusnupp kogu aeg seal. Ükskõik, mida te Media Temple’is teete, on tugiteenuste töötajatega vestlus ühe hiireklõpsu kaugusel. Selgitasin oma probleemile tugieksperdile ja nad juhtisid kiiresti tähelepanu, et mul on vaja importida aktiivsel saidil.

Olles loonud oma aktiivse saidi, importisin selle põhjal, mida tehniline tugi mulle ütles …

Isegi kui tagantjärele teade ütleb, et pean ootama kuni kaks tundi, oli minu sait valmis minema vähem kui 15 minutiga. See alternatiivne importimisviis töötas esimest korda ja tehniline tugi suutis mu probleemi lahendada vähem kui ühe minutiga!

Täiendavad (mt) WordPressi hostimisfunktsioonid

Kui sait on üle viidud, võisin alustada antud võimalustega töötamist.

Media Temple pakub phpmyadmin mysql manipuleerimist, mis on uskumatult helde arvestades seda, kuidas kõige hallatavamad WordPress-i hostiteenuse pakkujad piiravad oma kliente ja nad pakuvad võimalust teie saidile installitud teemade haldamiseks.

Enne saidi elamist pidin määrama domeeni (antud juhul alamdomeeni), mis on minu jaoks fakt, et see võib olla keeruline, eriti hallatavate hostimisteenuste puhul. Media Temple suutis mind taas üllatada veel ühe äärmiselt võimsa domeenijuhiga.

Meediumitempel võimaldab teil määrata oma kohandatud domeeni ja käsitlege oma DNS-i kandeid ise nii et tegelikult olete kohal täielik kontroll teie domeenidest. Nad ei kehtesta mingeid piiranguid ja nende valikute seadistamise viis kutsub teid isegi oma veebisaiti vabalt käitlema.

Võite isegi suunata oma domeeni Media Temple’i juurde ja lasta teenusel DNS-i kirjeid hallata. See, kuidas neil see seadistus on on äärmiselt kasutajasõbralik. Siiani on kahtlemata Media Temple üks kõige vähem piirav Hallatud WP hostimisteenused, mida olen testinud, intuitiivse juhtpaneeliga, mis on ka moodsa välimusega.

Meediumitempli hostimise jõudlus

Kui sait oli reaalajas aadressil mediatemple.thetechieblog.com Sain testida selle toimivust.

San Franciscos on etendus võrdne sellega, mida olen näinud teistest teenustest.

Austraalia jõudlus on samuti väga hea, keskmiselt alla 5 sekundi.

Lisaks, vaadates päise vastust, näeme, et Media Temple kasutab meie saidil mingisugust vahemälumehhanismi, mis on ühendatud Pilvetulede tasuta tugi ja CDN-i lisaboonus, mis on veel üks teenus, mida nad pakuvad lisandmoodulina, muudaksid jõudluse hämmastavaks.

Numbreid otse GTMetrixilt võttes näete, et laadimisaeg on vähem kui 4 sekundit. See koos WP Cachingu pistikprogrammi ja CloudFlare toega muudaks selle teenuse toimivuseks ideaalseks.

Mähkimine üles

Media Temple rikub kõiki tavapäraselt hallatud WordPress-i hostimise reegleid, pakkudes suuremat paindlikkust koos tohutu hulga lisanduste ja lisateenustega, näiteks: varundamine ja taastamine, pahavara skannimine, Cloudflare’i tugi, CDN-teenus, täielik kontroll domeenide ja DNSi üle, tonni salvestusruum ja tõeliselt hea tehniline tugi.

Kõik need võimalused kokku annavad uskumatult hea teenindus, nii hea, et purustab täielikult kõik muud hallatud WP hostimisteenused Olen siiani testinud. Kui otsite head WP hallatava hostimise teenust, on Media Temple olemas üks parimaid turul, perioodil.

Kas olete proovinud Media Temple’i WordPressi hostimist? Meile meeldiks kuulda teie kogemusest. Või kui teil on küsimusi, küsige julgelt allpool olevas kommentaaride jaotises.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map