Meediumitempli hallatava WordPressi hostimise ülevaade ja käivitusjuhend

Kuigi Media Temple on juba pikemat aega olnud hostimisäris, on nende hallatav WordPressi hostimine endiselt suhteliselt uus (see ilmus alles 2014. aasta märtsis). Kuid ärge laske sellel end takistada – nende uued WordPressi konkreetsed plaanid on paremad kui kunagi varem. Selles postituses räägime sellest, mis sisaldub Media Temple’i hallatava WordPressi hostimiskavas ja näeme teile samm-sammult, kui lihtne on seadistamine lihtne.


Hankige meediumitempli hallatava WordPressi hostimine

Hallatud WordPressi hostimisfunktsioonid

Ok, aeg uurida, mida pakub hallatav WordPressi hostikonto Media Temple’is. Paljud Media Temple’i hostimisplaanid sisaldavad suurepäraseid funktsioone, mida soovite iga veebisaidi jaoks: piiramatu ribalaius andmeedastuseks, 20 GB SSD salvestusruumi, armas kohandatud kõik-ühes kontokeskus, ülikiired SSD-serverid, 1000 e-posti aadressi ja muidugi vinge ööpäevaringne tugi. Kuid nende hallatavate WordPressi hostimiskavade ilu on teie loodud lisafunktsioonid, mis on loodud spetsiaalselt WordPressi kasutajatele.

WordPressi ja turvalisuse automaatvärskendused
WordPress sisaldab juba hoolduse ja turvaparanduste automaatse värskenduse võimalust, kuid Media Temple’i hallatava WordPressi hostimise korral ei pea te värskenduste pärast muretsema. Nad kontrollivad ja rakendavad teie värskendusi hoolikalt, nii et teie installid on alati ajakohased.

Automaatne pahavara skannimine
Turvalisus peaks olema iga veebimeistri peamine prioriteet ja Media Temple muudab teie WordPressi veebisaitidele täiendava kaitsekihi lisamise veelgi lihtsamaks. Nende hallatav WordPressi hostimiskava sisaldab automaatseid pahavara skaneeringuid, mis aitavad kaitsta teie saite andmepüügi ja häkkimisrünnakute eest.

Igapäevased varukoopiad
Teine turvaboonus on teie saitide automaatne igapäevane varundamine. Iga oma installatsiooni jaoks salvestab Media Temple 30 päeva väärtuses varukoopiaid. Kui midagi juhtub ja peate oma saidi kunagi taastama, peate vaid minema oma kontokeskuse seadetesse ja valima ripploendist ühe varukoopia. Ühe klõpsuga taastamine on hõlbus oma saitide kiireks parandamiseks.

Klõpsake ühe klõpsuga lavastus
Nii saate oma plaaniga 3 installatsiooni, kuid saate ka igaühe jaoks luua 2 etappisaidi. See tähendab, et saate ohutult katsetada uusi teemasid, teha muudatusi, lisada kohandatud postitustüüpi ja palju muud, ilma et peaksite looma WordPressi kohalikku installimist või segama oma aktiivse saidiga. Arendajate jaoks on see tohutu eelis. Lisaks on kohandatud Site Stageri pistikprogramm, mis aktiveeritakse automaatselt kõigis teie WordPressi installides, nii et reaalajas saidi ühendamine ühega teie lavastamise saidist on sama lihtne kui mõne hiireklõpsuga.

Meediumitempli lavastuskohad

Saidi kloonimine
Veel ühe ühe klõpsuga funktsiooni saate kloonida mis tahes oma saidi, et luua uue saidina uhiuus pikslitega täiuslik duplikaat. See võib osutuda väga kasulikuks, kui plaanite välja töötada sarnaste ajaveebide, kaupluste või muude saitide rühma, kus soovite sama teemat, pistikprogramme ja isegi seadeid.

Eksklusiivsed teemad
Kes ei armasta kena tasuta teemat? Muidugi on meil siin WPExploreris palju ägedaid tasuta WordPressi teemasid. Kui pakute Media Temple’i hallatava WordPressi hostimist, saate paar toredat tasuta teemat. Need on suurepärased võimalused teie ajaveebi või portfellisaiti jaoks või ajutiseks kasutamiseks, kui otsite oma vajadustele vastavat premium-klassi WordPress-teemat.

Meediumitempli eksklusiivsed teemad

Nii et lihtsalt kokkuvõtteks, on see täielikult hallatav WordPressi hostimine. Serveri haldamiseks ega WordPressi põhiliste installide värskendamiseks ei pea te sõrme tõstma. Media Temple’i tehnikad hoolitsevad selle eest teie eest. Lisaks saate hulgaliselt vingeid funktsioone, nagu ühe klõpsuga lavastus, e-posti kontod, vahetu tugi ja palju muud. Siin on vaid mõned ettevaatusabinõud, millest peaksite teadma.

Hallatud WordPressi hostimise piirangud

Mõne jaoks võib isikliku plaani alghind 20 dollarit kuus tunduda pisut kallim võrreldes teiste madalama hinnaga algavate hostimiskavadega (üldiselt on teised jagatud hostimiskavad väga odavad, kuid samas ka aeglased). Kuid peate meeles pidama, et lisakulutused, mille eest maksate, on täielikult hallatav WordPressi hostimine. Kui soovite natuke raha kokku hoida, saate alati vaadata jagatud hostimiskava mujalt, kuid te ei saa hallatud hostimise abil leitud funktsioone, kiirust ja tuge.

Neid on ka palju keelatud pistikprogrammid koos Media Temple’iga, kuid see ei tohiks tegelikult teile loendisse pilku tehes liiga palju mõjutada. Enamasti pole pistikprogrammid keelatud seetõttu, et nad dubleerivad Media Temple’i juba täidetavaid funktsioone või kuna nende tööpõhimõte või vajaminevate ressursside hulk võivad põhjustada jõudlusprobleeme.

Teine funktsioon, millest võite puududa, on mitme saidiga. Proovisin seda siiski lubada ja läbisin kõik toimingud suurepäraselt. Pääsesin oma saidile FTP kaudu (SFTP-teabe saate haarata otse oma kontokeskuse seadete lehelt), redigeerisin minu .htaccess ja wp.config faile ning aktiveerisin selle oma WordPressi armatuurlaua kaudu. Ma lõin isegi paar alamsaiti, kuid kahjuks ükski neist ei töötanud – mind suunati lihtsalt iga kord uuesti oma põhisaidi armatuurlauale, kui proovisin uude alamsaiti minna. Kuid võib-olla on see funktsioon, mida Media Temple võiks tulevikus kaaluda.

Peale nende väheste piirangute on Media Temple’i hallatav WordPressi hostimine fantastiline. Selles on palju suurepäraseid omadusi, mida teie (või teie kliendid) kindlasti armastate.

24/7 meediumitempli tugi

Üks funktsioon, mida tasub lähemalt uurida, on tugi. Media Temple pakub ööpäevaringset tuge piletite, vestluse, telefoni ja Twitteri kaudu – abi saate igal pool ja igal ajal, kui seda vajate. Nii et kui ma üritasin lubada mitut lehte, otsustasin otsida tuge. Piletite, vestluste või telefoni tugilinkide saamiseks logige lihtsalt sisse oma kontokeskusesse. Tugipileti ootamine oli veidi alla 5 tunni ja ma polnud tegelikult nii kaua oodata …

Meediumitempli piletitoetus

Selle asemel valisin nende vestluse toe. Ainult 4-minutise ooteajaga oli mul hea meel näha, kas nad saavad aidata.

Meediumitempli vestluse tugi

Noh, nad said hakkama! Ja ma ei pidanud isegi terve 4 minutit ootama. Väga abivalmis abipersonal aitas mind mitmest kohast segamini ja vastas mu küsimustele rekordajaga. Nii et vestluse tugi saab minu arvates kindlasti A +.

Media Temple’i lühijuhend

Nüüd, kui olete teada kõigist maiuspaladest, mida saate Media Temple’i hallatava WordPress-hostimisega, saate kõik seadistada! Esmalt logige sisse oma Media Temple’i kontole. Klõpsake oma konto avalehel nuppu Administraator.

Meediumitempli sisselogimisekraan

Siin on loetletud kõik selle konto WordPress-saitide seadistused. Klõpsake nuppu Lisa uus sait.

Meediumitempel Lisage uus sait

Nüüd peaksite nägema allolevaga sarnast ekraani, mis soovitab teil administraatori konto seadistada. Üks asi, mida me ikka ja jälle mainime (ja peaaegu igas WordPressi turvalisuse kohta kirjutatavas blogipostituses) on see, et teil ei tohiks olla administraatori kontot nimega Admin. Soovitame tungivalt luua administraatori konto erineva nimega – teie nimi, ametinimetus, ettevõtte nimi, lihtsalt vali midagi, mida mäletate. Kontrollige veelkord, et loendis oleks õige administraatori e-posti aadress, sisestage parool ja klõpsake nuppu Loo sait.

Meediumitempli administraatori üksikasjad

Järgmine Media Temple teeb kõik WordPressi installimise, sätete konfigureerimise ja teie jaoks administraatori kasutaja lisamise kõik rasked tööd. Kui see kõik toimub taustprogrammis, näete sellist toiminguekraani.

Meediumitempli seadistamine on pooleli

See võtab vaid minut. Minge lihtsalt oma e-posti aadressi vaatama või vaadake minut aega naljakat YouTube’i videot, siis tulge tagasi ja värskendage oma lehte. Teie saidil peaks olema hea kasutada. Klõpsake lihtsalt ajutisel domeeninimel või klõpsake veebisaidi hetktõmmel (mis on praegu tühi, kuna te pole veel teemat või sisu lisanud).

Meediumitempli haldamise sait

Sellel ekraanil saate hallata kõiki oma fantastilisi veebisaidi funktsioone, mis on kaasas teie Media templi hallatava WordPressi hostimisega. Esimene ülesastumispaik. Igale oma WordPress-saidile saate lisada 2 peatuskohta. See sobib suurepäraselt saitide ehitamiseks enne, kui soovite neid reaalajas kuvada, või kasutamiseks testimispiirkonnana, nii et saate uue teema näppimiseks enne selle aktiivsel saidil aktiveerimist.

Media Temple'i kontokeskus

Sellel lehel on ka võimalus kloonida kogu oma WordPressi sait. Võite seda teha katsetamise eesmärgil, et veenduda, kas uus teema sobib kogu teie vajaliku sisu ja pistikprogrammidega, või kui soovite oma praegust saiti uue loomiseks uuesti kasutada..

Järgmine valik, mida näete alla kerides, on veebisaidi importimine. Kui teil on juba mõnes teises installipaigas või isegi teises hostis WordPressi sait, saate selle FTP kaudu importida. Kõik, mida vajate, on natuke teavet (sealhulgas FTP-serveri / IP-aadress, FTP kasutajanimi ja parool, WordPressi serveri tee ning imporditava saidi administraatori kasutajanimi ja parool) ning saate kogu oma saidi teabe teisaldada ( teemad, pistikprogrammid, sisu, kommentaarid ja kõik).

MÄRGE: Seda suvandit Media Temple’is ei saa saidilt WordPress.com saidilt migreerida ise hostitavasse WordPressi.

Selle lehe viimane funktsioon on ühe klõpsuga saidi taastamine. Media Temple teeb automaatselt iga päev varukoopia teie saitidest ja siis salvestavad nad teie jaoks siinse viimase 30 päeva. Kui teie sait mingil põhjusel puruneb ja peate selle taastama, peate vaid valima ripploendist ühe varukoopia ja klõpsama Taasta. See on nii lihtne.

Siin on veel mõned kasulikud lingid, mida võiksite kasutada. Kui klõpsate valikul Seaded, leiate oma domeeni ja SSH / SFTP teabe, lingi oma phpMyAdmini sisselogimiseks ja lingi kogu saidi kustutamiseks. Siin saate muuta ka oma peamist domeeni. Kui ostsite oma domeeninime Media Temple’ist, näete neid oma ripploendi osana. Kui ostsite oma domeeninime mujalt, peate selle suunama oma Media Temple Serverile (GUIDE ???). Kui klõpsate valikul E-post, saate hallata kõiki sellel kontol seadistatud e-posti kontosid ja link Juhendid sisaldab kasulikke videojuhendeid (mt) teemade valikute kasutamiseks.

Media Temple'i kontokeskuse seaded

Nüüd, kui olete oma kontokeskust näinud, laseme end pidevalt chuggeerida ja klõpsake meie WordPressi juhtpaneeli avamiseks paremas ülanurgas nuppu WP Admin.

Media Temple WP administraatori nupp

Kui kasutate endiselt oma ajutist domeeninime, kuvatakse vastav teade ainult teile meelde tuletamiseks. Esmajärgulise domeeninime muutmiseks võite seda praegu ignoreerida või klõpsake linki. Lisaks võite märgata, et teie WordPressi sait on kõik seadistatud ja kasutamiseks valmis!

Media Temple WP armatuurlaud

Siin on mõned lisalingid, mida te teiste hostide kaudu kõigist WordPressi installimistest ei leia. Media Temple lisab oma (mt) e-posti pistikprogrammi, et saaksite kiire juurdepääsu oma e-posti kontodele, ja ka nende saidi Stageri pistikprogrammi (mis on endiselt töös), mis lihtsustab lavastuskoha loomist ja hiljem selle ühendamist teie aktiivse saidiga. kui kunagi varem (ärge kartke, kui avalehe menüü üksusel Site Stager klõpsate, on avalehel üksikasjalikud juhised). Teine funktsioon, mis mulle väga meeldib, on ülemise administraatoririba link Flush Cache. Kui lisan saidile uut sisu, meeldib mulle vahemälu loputada, et olla kindel, et kõik näevad õigeid hiljutisi postitusi ja mis mitte. See Flush Cache’i link on palju mugavam kui WordPressi juhtpaneeli muusse ossa navigeerimine..

WordPressi saidi seadistamiseks peate kõigepealt valima teema. Liikuge jaotisse Välimus> Teemad, kus saate mõnda eellaaditud teemat kasutada, hõljutades kursorit teema peal ja klõpsates nuppu Aktiveeri. Või laadige oma sisu üles, klõpsates ekraani ülaosas nupul Lisa uus, et mujalt alla laaditud WordPressi teema jaoks ZIP-faili üles laadida (meie enimmüüdud teema WordPress sobib suurepäraselt iga saidi jaoks tänu ülikergele, sisseehitatud – sisse, esiotsa pukseerimislehe koostaja ja muud suurepärased kohandamisvalikud).

Meediumitempel Valige teema

Pärast teema valimist peaksite minema ka jaotisse Seaded> Permalinkid, et veenduda, kas teie lingide näpunäited vastavad teie veebisaidi vormingule. Kui soovite mõnda pistikprogrammi installida, minge lihtsalt jaotisse Pluginad> Lisa uus, kus saate sirvida WordPress.orgi pistikprogrammide teeki tasuta pistikprogrammide, näiteks Kontaktvormi 7 või WordPress SEO abil, või laadida üles kõik ostetud lisatasu pluginad..

Kui olete kõik oma veebisaidi seaded läbi viinud, võite hakata sisu lisama! Sõltuvalt kasutatavast teemast võib teil olla ajaveeb, portfoolio, töötajad, iseloomustused või muud kohandatud postitustüübid. Pärast postituste, kategooriate ja lehtede lisamise alustamist ärge unustage menüüd seadistada ja vidinaid lisada mis tahes külgribadele või jalusealadele. Muud kui see, et olete kõik valmis saanud! Kui te pole ajutisest domeeninimest üle läinud, pole teie veebisait veel aktiivne. Kasutage kas WordPressi juhtpaneeli teatises olevat linki või minge tagasi oma Media Temple’i kontokeskuse seadete lehele, et valida aktiivne domeen, mida soovite oma saidil kasutada.

Meediumitempli uus WordPressi sait

Ja see ongi kõik! (Loodetavasti) vähem kui tunni pärast on teil täielikult töötav WordPressi sait (minge ise!). Media Temple abil on kõigil algajatel kasutajatel võimalus oma WordPress-saitide kiire häälestamine. Ja oma saitide haldamine ei saaks tänu vinge kontokeskusele olla lihtsam.

Meediumitempli ülevaate kokkuvõte

Nüüd, kui teate, mida Media Temple pakub, ja olete näinud, kui lihtne on nende hallatava WordPress-hostimisega alustada, mis teid takistab? Sukelduge kohe sisse ja registreeruge juba täna kontole! Hallatud WordPressi hostimine ei säästa mitte ainult teie aega, vaid koos kõigi lisatud poiste funktsioonidega kiiruse, turvalisuse, e-posti, ööpäevaringse toega ja kõige muu jaoks, mis on kindel, et saate säästa teie raha pikas perspektiivis. Media Temple tunneb veebisaite ja WordPressi.

Hankige meediumitempli hallatava WordPressi hostimine

Kas kasutate Media Temple’i hallatavat WordPressi hostimist? Või olete? Meile meeldiks teada, mida teie arvasite, ja jagada teie kogemusi ka teiste lugejatega allpool olevas kommentaaride jaotises.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map