MaxCDN ülevaade: parim WordPressi CDN?

 1. 1. Algajate juhend WordPressi sisemiste funktsioonide mõistmiseks
 2. 2. Mis on WordPressi vahemälu ja miks see on oluline??
 3. 3. Kuidas WordPressi vahemälu töötab??
 4. 4. Kuidas installida ja häälestada WordPressi vahemälu WP Super vahemälu abil
 5. 5. Kuidas häälestada WordPressi vahemälu W3 kogu vahemäluga (W3TC)
 6. 6. Praegu loeb: MaxCDN ülevaade: parim WordPressi CDN?

Sisu edastamise võrk (CDN) on ühendatud arvutite süsteem Internetis, mis pakub veebisisu kiiresti arvukatele kasutajatele, dubleerides sisu mitmel serveril ja suunates sisu kasutajatele läheduse alusel. Suure liiklusega veebisaitide ja e-kaubanduse saitide jaoks on see tingimata vajalik. Täna vaatame üle MaxCDN – üks tööstuse populaarseimaid CDN-ettevõtteid.


MaxCDN-i käivitas Chris Ueland 2009. aastal pakuvad nad laia valikut CDN-teenuseid, sealhulgas spetsiaalseid teenuseid suurematele sisuhaldussüsteemidele (CMS), nagu WordPress, Magneto. Lahendustega nii ühemehelistele veebisaitidele kui ka ettevõtte tasemel ettevõtetele on MaxCDN kiiresti tunnustanud CDN-i kaubamärgi tiitlit.

Ajalootund:

maxcdn ühinemine

Kuni 2013. aasta viimase kuuni oli MaxCDNi emaettevõte NetDNA – ettevõtte tasemel CDN-i pakkuja. 17. päevalth detsembrist teatas MaxCDNi ajaveeb isa-poja kokkutulekust ühe nime all – MaxCDN. 2014. aasta aprilli seisuga töötab MaxCDN-s üle 50 inimese, kes asuvad maailma eri paigus.

Serveri kapid:

maxcdn-võrk

MaxCDNi ülemaailmne võrgundusvõrk koosneb enam kui 53 PoP asukohast, neist 22 Põhja-Ameerikas ja 31 Euroopas. Aasias ja Lõuna-Ameerikas on nad ühinenud juhtivate Interneti-teenuse pakkujatega, et pakkuda võimalikult kiiret sisu edastamise võrku.

MaxCDN kliendibaas:

maxcdn kliendibaas

MaxCDNi troonil on muljetavaldav klientide armee. Valdkonna juhtivad hallatud WordPress-i hostimisettevõtted, nagu WPEngine ja ZippyKid, tegid koostööd MaxCDN-iga, et tuua oma klientidele ülikiire veebilehe laadimisaeg sõltumata nende asukohast. Muud märkimisväärsed ettevõtted on näiteks Forbes, The Washington Post, The Next Web, AndroidCentral, TemplateMonster, Web Page Test, Buy Sell Ads, StumbleUpon ja Yoast.

Miks kasutada CDN-i??

CDN parandab dramaatiliselt teie saidi laadimisaega, levitades staatilist sisu kõigi nende ülemaailmse võrguserveri serverite vahel. Kui külastaja soovib lehte, edastatakse staatilised failid CDN-i serverist, mis on tema (külastaja) asukohale füüsiliselt kõige lähemal. Staatilised failid hõlmavad JavaScripti ja CSS-faile, pilte, kohandatud veebifonde ja muid veebiobjekte.

CDN-i kasutamise eelised:

 • Saidi kiirus ja üldine jõudlus on märkimisväärselt paranenud
 • Märkimisväärne arv hostiserveri ribalaiust on salvestatud
 • Koormuse tasakaalustamine liiklustiheduse ajal
 • Kiire sait aitab parandada konversioonimäära ja otsingumootori paremusjärjestust (Google peab saidi kiirust üheks oma järjestamise teguriks)

MaxCDN-i kasutamise eelised

Olen loetlenud mõned funktsioonid, mis mulle MaxCDNi puhul kõige rohkem meeldivad. Loodan, et leiate neist sama huvitavad ja kasulikud kui mina:

1. Lihtne kasutada juhtpaneeli

maxcdn armatuurlaud

MaxCDN-il on kõikehõlmav juhtpaneel, mis muudab ülesannete täitmise spontaanseks sündmuseks, isegi esmakasutajale. Laadisin üles MaxCDN-i juhtpaneeli paar ekraanipilti.

tõmmake tsooniseaded

MaxCDN-is push / pull tsoonide loomine ja haldamine on pargis jalutamine.

maxcdn aruanded

Aruanded paneel annab mulle uusimat teavet oma saidi ribalaiuse tarbimise kohta.

2. Mitut tüüpi CDN-tsoonid:

video nõudmisel

CDN pakub traditsiooniliselt tõmbealasid ja tõuketsoone. MaxCDN pakub ka VOD tsooni ja Live tsooni. Põhiline erinevus nende kahe vahel on see, et VOD-tsooni kasutatakse eelsalvestatud video voogesitamiseks, viimast aga otsevideo voogesitamiseks. Nagu linkidelt võib öelda, on KKK hästi dokumenteeritud.

3. Mitme CMS-i tugi:

CM-i tugi

MaxCDN pakub ulatuslikku dokumentatsiooni ja videoõpetusi, mis aitavad teil MaxCDN-i seadistada mitme CMS-i platvormi, e-kaubanduse portaalide ja foorumitarkvara abil. MaxCDNi andmebaas sisaldab kõiki nende õpetusi puhtal ja korraldatud viisil. Siin on nimekiri kõigist praegu toetatud CMS-platvormidest: WordPress, Drupal, Joomla, Magneto, PrestaShop, OpenCart, X Cart, SocialEngine, IPBoard, vBulletin ja PyroCMS.

4. Teadlik klienditugi

Iga ettevõte peab pakkuma head klienditugi. MaxCDNi klienditugi on tasuta telefoni-, faksi-, e-posti ja vestluse toe abil – 365 päeva aastas – ainulaadne. Ettevõtluse kliendid saavad spetsiaalse tugijuhi, kellele nad saavad helistada vastavalt vajadusele. Pole enam lõputut ootamist, vastus robotitele eelseatud sõnadega. Saate oma vajadustele kohandatud lahendusi.

Lubage mul jagada teiega isiklikku kogemust. Olin vestlusportaali kaudu võtnud ühendust MaxCDNi klienditoega. Paar päeva hiljem saan meili, kus pakutakse mulle allahindlust. Kuu tellimus on mul vaid ühe dollari eest!

5. Tõsine turvalisus

aktiivsus Logi

Teie MaxCDN-i konto on kaitstud SSL-i, kahefaktorilise autentimise, ennetavate e-posti märguannete, IP-nimekirja ja täieliku tegevuslogi abil. Saate oma kontole uusi liikmeid lisada, et nad saaksid luua / muuta tsoone ilma teie konto üksikasju jagamata. See on äärmiselt kasulik meeskondadele, kes tegutsevad ühe konto all. Parema ilme saamiseks avage pilt.

6. API

MaxCDN pakub võimas API-d hõlpsaks integreerimiseks teie rakendustesse teie valitud programmeerimiskeeles. Neil on GitHubis järgmiste keelte hoidlad:

 1. .NET
 2. Ruby on Rails
 3. Python
 4. PHP
 5. Perl
 6. Sõlm (NPM)

7. Konkurentsivõimeline hind

tavahind 2

MaxCDN pakub vaatamata oma brändi väärtusele väga mõistlikku hinda. Aastane liitumine saab kaks kuud tasuta. Plaanid algavad 9 USD kuus, limiit on 2 tsooni. Sama kava maksaks teile 90 USD aastas (tavalise 108 USD asemel).

Suuremahuline hind algab 10TB-st 499 USD-st kuus, sealhulgas 1-st seadistuskõnest. Ja arvake ära, ka aastane allahindlus kehtib ka siin!

8. Tulus partnerlusprogramm

sidusprogramm

MaxCDNi sidusprogramm väärib eraldi märkimist. Nad kohtlevad oma kliente kui ka inimesi, kes neile kliente toovad – võrdse austusega. Minimaalne teenitav saatekirja kohta on 20 USD. Maksimaalne? Lõualuu langev kahesemestriline rahastamine 12 500 USD. Et asi veelgi vastupandamatumaks muuta, on neil kahele mehele pühendunud sidusrühm, kes aitab meid – telefoni, e-posti või Skype’i kaudu!

9. Nad annavad tagasi

Kas olete kunagi kuulnud Subway kodutute toitmisest reede õhtul? MaxCDN teeb Internetis sama. Noh, mitte kodutute toitmiseks, vaid nad toetavad hulgaliselt avatud lähtekoodiga projekte – mõned tõsised ribalaiust tarbivad projektid, näiteks Bootstrap CDN, jQuery ja FontAwesome. Vaadake kõiki MaxCDNi sponsoreeritud projekte. See on MaxCDNilt kiiduväärt ettevõtmine ja nad on minu lugupidamisega.

Järeldus: millal peaksin CDN-i kasutama??

Noor ilus naine, kes kannab tööl äri

Nagu võite ette kujutada, pole CDN-teenus tasuta. Ehkki WordPressi jaoks on olemas tasuta CDN-sid, nagu CloudFlare või Incapsula, mis töötavad teatud piirini hästi, jõuab kätte aeg, mil üleminek on vajalik. Kui millessegi investeerite, on alati vaja raha suhet küsida – kui tahate, siis “paugu eest”. Millisel hetkel alustate CDN-i kasutamist?

 • Inimesed, kellel on palju liiklust (üle 500 külastaja päevas) ja kus on palju pilte, peaksid kasutama CDN-i.
 • Kui teie veebisait on vähem kui kolm kuud vana ja saab päevas umbes 100 lehevaatamist, pole CDN mõttetu – teie server peaks olema piisav koormuse töötlemiseks
 • e-kaubanduse saidid peaksid CDN-i kasutama juba esimesest päevast alates. Mis tahes reklaamikampaania televiisori, raadio või sotsiaalmeedia kanalite (nt Facebook või Twitter) kaudu meelitaks teie saidile tohutu hulga külastajaid. CDN tasakaalustab serveri koormuse ja hoiab ära seisakuid.

Nagu alati, oleks hea meel kuulda teie mõtteid. Mis on teie lemmik CDN? Mis on teie igapäevane ribalaiuse tarbimine? Ootame sinult huvi! Kui teil on küsimusi, on kommentaaride vorm teie oma.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map