MailOptin Review: lihtsad ja muljetavaldavad WordPress Optini vormid

MailOptin Review: lihtsad ja muljetavaldavad WordPress Optini vormid

Ükskõik, kas te blogite, e-poe poodi seadistate või oma väikeettevõttele veebis olekut konfigureerite, ütlevad kõige kogenumad turundajad teile, kui oluline on teie e-posti optili vorm. Valida on siiski nii palju pistikprogramme ja mõned neist on kas liiga kallid või puuduvad vajalike funktsioonidega. MailOptin pakub suurepärast lahendust, nähes, et sellel on tasuta pakett koos mitme soodsa hinnaga premium-paketiga. Selles MailOptini ülevaates käsitleme selle põhifunktsioone, alates automatiseeritud uudiskirjadest kuni moodsate optiliste vormideni, siis räägime sellest, kes peaksid MailOptini kasutama e-posti loendite koostamisel.


Teil on võimalus tasuta alla laadida MailOptin Lite plugin pluginate kataloogist. Võite ka minna üle MailOptin Pro-le, et saada rohkem hüpikaknaid, A / B-jaotuse testimist, täpsemat sihtimist ja palju muud.

Funktsioonide MailOptin ülevaade

Kui olete installinud MailOptini pistikprogrammi, paljastab see MailOptini menüü all mitu vahekaarti. Näiteks saate ühendada oma optiinvormid selliste teenustega nagu AWeber ja MailChimp või liikuda otse oma e-posti optiini kampaaniate kujundamisse.

MailOptin Review: menüü link

MailOptini on pakitud üsna palju funktsioone, nii et keskendume neile, mis eristuvad kõige rohkem. Vaadates, kuidas see on optiini pistikprogramm, alustame sellest, millist tüüpi vorme on saadaval.

Lai valik optiini vorme

Kui hakkate kasutama oma optilisi vorme, märkate, kui palju variante on pakutud. Kõige tavalisem on valguskasti hüpik, kuid MailOptinil on ka külgribade / vidinate vormid, enne / pärast postvorme, sisemised (manustatud) vormid ja tegevusele kutsumise nupud.

MailOptini ülevaade: Optini näidis

Teine võimalus on kleepuv riba, mis võimaldab teil sisestada sõnumi ja sisestada mõned väljad ja nupud. Paigutage see oma veebisaidi ülaossa või allosas.

MailOptini ülevaade: teavitusriba

Olen ka suur sissejuhatuse fänn, mis hiilib ekraanil vasakusse või paremasse serva. See on palju vähem näost-näkku kui hüpikaknad, nii et loote vähem pealetükkiva keskkonna, andes inimestele siiski võimaluse uudiskirja saamiseks registreeruda.

MailOptini ülevaade: sisselülitamine

Ilusad mallid

MailOptin pakub igat tüüpi optiini vormi jaoks mitmeid malle. Nii et kui hakkan armatuurlaual kampaaniat üles ehitama, näen kõikvõimalikke valguskastide hüpikute malle. Mõned neist on värvikad, teised aga lihtsad ja asjalikud. Mõni neist keskendub kaasatud piltidega isegi teatud tööstusharudele.

MailOptin ülevaade: mallid

Armatuurlaual on filtrid muudesse optiini vormi kategooriatesse liikumiseks. Näiteks võiksite näha ainult kleepuvaid teavitusribasid või võib-olla pistikprogramme.

MailOptin ülevaade: kategooriad

Kujundusriistad WordPressi kohandaja kaudu

Enamik kohandamisi tehakse WordPressi kohandaja kaudu. See on hea uudis neile, kes on WordPressiga kogenud, kuna te ei pea uuest pistikprogrammist kõiki sätteid uuesti omandama. Allolevas ekraanipildis on mul võimalus konfigureerida eduteade. Uute müügivihjete jaoks on ka mõned automaatvastajad ja e-posti teatised. Optiline vorm on reaalajas redigeerimise jaoks näidatud paremal. See ei ole lohistamisredaktor, kuid minu testimise ajal tundus see üsna intuitiivne ja hõlpsasti õpitav.

MailOptini ülevaade: kohandaja

Vasakul on arvukalt sakke. Niisiis, saate värve oma brändile sobivaks kohandada ja täielikuks juhtimiseks isegi kohandatud CSS-i kaotada.

MailOptini ülevaade: kohandatud css

Kuva reeglid ja küpsised

Kuvamiseeskirjad ja päästikud on üsna olulised, et mitte häirida oma kliente ja sihtida neid, kes pole veel sisse loginud. Allolev ekraanipilt võimaldab teil küpsiseid kohandada, nii et keegi, kes juba mõni päev tagasi hüpikut nägi (või mida iganes te soovite selle muuta), ei pea seda uuesti nägema.

MailOptin ülevaade: hüpikreeglid

MailOptinil on suurepärased kuvamiseeskirjad. Näiteks võite otsustada kuvada hüpikakent nupule klõpsamisel või siis, kui kasutaja proovib veebisaidilt väljuda. Lisaks on teil võimalused optiini ajastamiseks, AdBlocki kasutajate sihitamiseks või optiini vormide kuvamiseks ainult teatud lehtedel.

MailOptin Review: kuvamise reeglid

MailOptin Analytics

Alates näitamistest kuni konversioonide ja tellijateni salvestatakse kogu MailOptini analüüs WordPressi juhtpaneelile. Neid on lihtne mõista ja nad pakuvad kiireid visioone teie edusammudest.

MailOptini ülevaade: Analytics

MailOptini hinnakujundus

Võite alla laadida MailOptin Lite pistikprogramm tasuta ja saate endiselt kena valiku funktsioone. MailOptin Lite (tasuta versioon) jaoks on saadaval mõned järgmistest funktsioonidest:

 • Kolm optiini vormi.
 • Mitmed tegevusele kutsuvad moodulid.
 • Tugi külgriba ja vidina optiini vormidele.
 • Valguskasti ja hüpikvormid.
 • Optiinvormid, mis lähevad enne või pärast blogipostitust.
 • Lehe taseme sihtimine.
 • Teated, mis saadetakse tellijatele uue postituse avaldamisel.
 • Võimalus ajastada infolehtede saatmist.
 • Vastuvõtlik e-posti mall.

MailOptin Lite’i paketti on lisatud veel mõned funktsioonid, kuid see on peamine ülevaade. Paljud ettevõtted leiavad, et tasuta versiooni on alustamiseks palju. See on ka hea alustaja neile, kes soovivad enne maksekohustuste tegemist pistikprogrammi testida.

Mis puutub tasulisse versiooni, MailOptin hüpikaknad ja e-posti valikud lisatasu saab alla laadida ametlikult veebisaidilt. See veebisait pakub ka suurepäraseid demosid ja taustajuhiseid, et saaksite teada, mida oodata.

Mõned lisatasu versiooniga kaasas olevad tööriistad hõlmavad järgmist:

 • Teie vormide A / B tükkide testimine.
 • Automatiseeritud ja sündmuste käivitatud uudiskirja saatmine.
 • Täiendavad optiini vormid, mis tõestavad suurendavat teisendusi.
 • Paremad reeglid ja päästikud.
 • AdBlocki tuvastamise funktsioon, mille eesmärk on taotleda, et inimesed ei blokeeriks teie reklaame.
 • Täpsem analüüs.
 • Kohandatud CSS.
 • Juhtpanga piirkond, kus saate täpsemat teavet oma tellijate kohta.
 • Palju rohkem.

Nii jagunevadki funktsioonid tasuta ja premium-paketi vahel. Mida peaksite aga maksma, kui lähete üle MailOptini lisatasule?

See jaguneb kolmeks mõistliku hinnaga plaaniks ja pistikprogrammil on 14-päevane tagasimaksegarantii, kui te pole rahul.

 • Standard – 69 dollarit aastas ühe saidi eest koos võimalusega maksta kolme saidi eest 99 dollarit aastas. Sellel standardplaanil on kõik MailOptin Lite’i funktsioonid koos A / B-testimisega, tegevusele kutsumisega, valguskastide hüpikakendega, külgribavormidega, enne / pärast postitusteadetega, teavitusribadega, veel päästikute, lühikoodide, Elementori vormi integreerimisega ja muuga..
 • Pro – 169 dollarit aastas toetuse saamiseks 10 saidil. Nii saate kasutada kõiki eelnevate plaanide funktsioone, aga ka teisendatud varukoopiaid, optiini kampaaniate ajastamist, optiini viitajate tuvastamist, AdBlocki tuvastust, uute ja naasvate külastajate tuvastamist, täpsemat analüüsi, automaatvastajat ning automatiseeritud igakuist või iganäolist kokkuvõtet. välja saatma.
 • Agentuur – 269 dollarit aastas toetuse saamiseks piiramatutel saitidel. Nii saate kasutada kõiki eelnevate plaanide funktsioone, prioriteetsete e-posti tuge, WooCommerce’i integratsioone, hõlpsaid digitaalsete allalaadimiste integratsioone ja muid kolmanda osapoole rakenduste integratsioone.

Üldiselt pakub MailOptin üsna mõistlikku hinda, kuna suurem osa peamistest funktsioonidest sisaldub selles standardpaketis. Oleks tore, kui integreeritaks WooCommerce ja EDD, ilma et peaksite agentuuri plaani maksma, kuid see on ainus negatiivne külg.

Kes peaks kaaluma MailOptin WordPressi pistikprogrammi?

Raske on väita, et keegi ei peaks MailOptini kaaluma e-posti loendite loomisel. Sellel on enamike suuremate e-posti pakkujate tugi, mallid on kindlad ja saate isegi e-poe poodidega integreeruda. Minu arvates pakub MailOptin taskukohast viisi e-kirjade kogumiseks ja haldamiseks kõigile.

Hankige Mail Optin Lite   Säästke MailOptin Pro-s 10%

Kui teil on küsimusi meie MailOptini ülevaate, pistikprogrammi funktsioonide või alustamise kohta, andke meile sellest märku allolevates kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map