Lõputöö WordPressi teema ülevaade

Enne ülevaate algust tahan teha mõned asjad selgeks. Esiteks olen töötanud lõputööga mitu korda klientide veebisaitide jaoks ja teiseks on wpexplorer.com lõputöö sidusettevõte, mis tähendab, et teen komisjonitasu mis tahes lõputööde müügist, mis on loodud sidusettevõtte lingi kaudu. See ütles: ma tahtsin teile teada anda, et see pole teie keskmine bs ülevaade, mis kõlab pigem reklaamina. Pigem soovisin luua lõputöö informatiivse ülevaate, et saaksite teemast kõigest paremini aru.


Ma võiksin siin tundide kaupa istuda ja kirjutada sellest, kui vinge lõputöö on, aga tõenäoliselt loete pigem selle teema faktilisi sisse- ja väljalõikeid.

Selle lõputöö ülevaate kohta on palju lugeda … Seetõttu esitasin need toredad suured päised, et saaksite minna ükskõik, mis huvitavalt kõlab. Nautige!

Tutvu lõputööga

Mis on lõputöö WordPressi teemaraamistik?

Lõputöö on Chris Pearsoni välja töötatud Premium WordPressi teemaraamistik ja sellest on saanud seal üks populaarsemaid ja alla laaditud / ostetud Premium-teemasid. Tegelikult ei saa ma veeta ühtegi päeva veebi sirvimata ja lõputöös töötavat saiti nägemata. See on uskumatu.

Tõenäoliselt olete kohanud paljusid lõputöid kasutavaid blogisid või saite ja olete ilmselt ära tundnud nende sarnased esinemised. Samal ajal võisite näha ka paljusid saite, mis seda raamistikku kasutasid, ja teil polnud sellest aimugi. Selle põhjuseks on see, et lõputöö on fantastiliselt hea teema otse väljastpoolt, kuid seda saab kohandada ka väga hõlpsalt ja näeb välja nagu “ükskõik”.

Mis on aga lõputöö? Ma arvan, et võite väitekirja nimetada WordPressi teemaks, kuid see on palju muud. See on WordPressi ümber ehitatud koodi- ja kujundusraamistik, mis pakub kindla veebisaidi SEO veebikoodi ja paindlikku kujundust, mis ei nõua veebisaidi kujunduse kohandamiseks HTML-i ega CSS-i tundmist.

Lõputöö administraatori juhtpaneel

Lõputööde administreerimispaneel teeb selle platvormi (minu arvates) tõeliselt silmapaistvaks. Muidugi võimaldavad paljud seal olevad teemad oma Twitteri kontot kohandada või päise logo üles laadida, kuid lõputöö on erinev. See võimas platvorm võimaldab teil teha palju muudatusi alates navigeerimisribal olevate lehtede lisamisest kuni kohandatud CSS-i stiililehe valimiseni. Teil on õigus oma saiti täielikult oma WordPressi haldusala kaudu täielikult kohandada.

Administraatoripaneel teeb blogijatele, kes ei soovi ühegi koodiga käsi määrida, kuid soovivad siiski oma veebisaidi kujundust põhjalikult redigeerida ja lehel olevale otsingumootori optimeerimisele kohandada, hõlpsaks..

Administraatori paneeli ekraanipilt

Siin on ühe administraatori seadete lehe kiire ekraanipilt, nii et näete enam-vähem nende väljanägemist. Juhtpaneel on tõesti puhas ja kasutab rippmenüüst konteinereid, nii et kõik on kenasti korraldatud ja leiate vajaliku ilma, et peaksite igavesti allapoole kerima.

Lõputöö teemapaneel

Lõputööde ja lõputööde kohandamine

Nagu varem mainitud, on DYI lõputöö teema üks parimaid asju võime kohandada saidi välimust ja funktsioone teema juhtpaneeli kaudu, mida on lihtne kasutada ja mis on väga intuitiivne. Kuid saate kohandada oma saidi välimust ka nn lapseteemade kaudu, mis on lõputöö raamistikuga töötamiseks mõeldud teemad ja mida saab üles laadida teemapaneeli kaudu ning need lisavad saidile automaatselt uue stiili / kujunduse. . Lõputööde nahad leiate paljudest kohtadest ja need on saadaval nii tasuta kui ka ostmiseks. See võime muudab lõputöö suurepäraseks ajaveebi ajakirjanike jaoks, kes ei soovi veeta igal ajal oma saiti kohandades või vajavad lisafunktsioone, mis on saadaval teiste nahkade kaudu. See sobib suurepäraselt ka veebidisaineritele, kes soovivad lõputööraamistikku kasutada kõigi oma klientide jaoks.

Kas lõputöö on tõesti SEO jaoks fantastiline?

Ehkki otsingumootori optimeerimise jaoks saab redigeerida mis tahes teemat või saiti, pole paljud optimeeritud alustamiseks. See võib olla amatöör- ja vahendavate ajaveebide pidajate jaoks tõeline vaeva, mistõttu lõputööraamistik on loodud otsimootorisõbralikuks kohe-kohe-väljas. Tegelikult laadib enamik inimesi alla väliseid pistikprogramme, näiteks „Kõik ühes SEO”. Aga mis siis, kui saaksite oma SEO teema sisse ehitada? See muudaks puhtama koodiga kõik sujuvamaks ja hõlbustaks teie saidi üldiste SEO-muudatuste tegemist. Lisaks on lõputöö juba väga SEO-sõbralik kohe olemas, nii et saate selle installida ja tunnete end mugavalt, et teie sait indekseeritakse.

Mõned peamised komponendid, mis muudavad selle raamistiku SEO jaoks heaks, on järgmised:

 • Pealkirjade sildid ja metakirjelduse väljad lehtedel / postitustel
 • Noindexing-võimalused lehtede ja psotüüpide jaoks
 • Alt tekst piltide jaoks
 • Puhas ja lihtne taustkood
 • Lihtne disain – kiirem laadimine (google on otsimootori paremusjärjestuse mõõtmena lisanud kiiruse)

Peate meeles pidama, et lihtsalt oma saidile lõputöö installimisega ei järjestata te Google’is automaatselt numbrit 1, pigem pakub raamistik väga hea baasi ja puhta koodi, mis aitab muuta teie SEO jõupingutused lihtsamaks ja võib-olla ka edukamaks.

Sihtreklaam lõputööde ja lõputöödega sidusettevõtjatele

Nüüd on siin üks väga tore funktsioon lõputöö kohta, mida teile meeldib: “Multimeediumikast”. See on 300x250xx (suurust saab muuta) reklaamiblokk, mis on vaikimisi külgriba ülaosas ja see võimaldab teil pöörduda erinevate meediumite vahel (pildid, video, adsense).

Mis siis? Pöörlev meediumikast. Muidugi, see vastab tõele, kuid lõputöö multimeediumikasti muudab ainulaadseks see, et saate igal lehel redigeerida seda, mida sellel alal kuvatakse. See tähendab, et saate oma lehe sisu põhjal pakkuda paremini sihitud reklaami. Nii näiteks a Lõputöö ülevaade postitamiseks võiks olla DIY-teemade sidusreklaam ja WordPressi SEO-teemalisel postitusel võiksite olla Amazoni lingi vastava SEO-raamatu juurde. Kui soovite postitada ühtegi siduslinki, võite kaaluda selle saidi kasutamist AdSense’i jaoks.

Lõppkokkuvõttes saate meediumikasti abil pakkuda oma külastajatele asjakohast reklaami ja aidata suurendada teie sidusettevõtte müüki.

Lõputöö uusima versiooniga (1.7) on uus funktsioon, mida sidusettevõtte turundajad armastavad, ning see on võimalus hõlpsalt luua oma sidusettevõtete linkidest 301 ümbersuunamise linki. See tähendab, et saate muuta kõik oma koledad siduslingid linkideks, mis näevad välja sellised, nagu nad teie saidil asuvad, ja ilusate nälkjate abil. Nii ei heiduta inimesed neid klõpsama ja saate aidata suurendada oma klikkimise määra.

Kui ainulaadne on lõputöö?

Unikaalsus on külastaja lojaalsuse loomiseks ja teie saidi kogukonna julgustamiseks väga oluline. Probleem on selles, et paljud inimesed kasutavad samu WordPressi teemasid nagu kõik teised, nii et veebi sirvides leiate saite, mis näevad välja nagu kõik teised saidid. Vähemalt minu jaoks on see tõeline väljalülitamine.

Lõputööd kasutab praegu tuhandeid inimesi ja paljud kasutavad lõputööd rakendatud põhiseadistustega ja midagi pole kohandatud. Ilu on selles, et seda raamistikku on nii lihtne kohandada, et saate muuta oma saidi mõne minuti jooksul 100% ainulaadseks. Lõppkokkuvõttes on see teie otsustada … Võite otsida tavalist ja põhikujundust või natuke redigeerida ja keegi ei tea isegi, et kasutate raamistikku.

See teebki lõputööst nii toreda. Erinevalt paljudest muudest seal pakutavatest teemadest peate oma saidi ainulaadseks muutmiseks tegema palju CSS-i ja XHTML-i redigeerimist, kuid lõputöö abil saate sisse logida oma administraatori paneeli teisel aktiveerimisel ja teha mõned muudatused tõesti kiiresti ja hõlpsalt. Või võite reklaami üles laadida, kasutades oma kohandatud stiililehte.

Kas lõputöö on täiuslik teema?

Ükski teema pole “täiuslik”, kuna ükskõik millist teemat saab praktiliselt ühel või teisel viisil parendada, kuid tõenäoliselt leidub seal palju kasutajaid, kes väidavad, et lõputöö on ideaalse teema jaoks väga lähedal. Allpool toon välja mõned lõputöö plussid ja miinused, et näeksite, millised asjad on ägedad ja mida saaks veel paremaks muuta.

Lõputöö WordPressi teema eelised

 • Puhas kood ja minimalistlik disain
 • Otsingumootor sõbralik ja optimeeritud
 • Tehke hõlpsaid teemakohandeid ilma ühtegi koodi puudutamata
 • Sujuvamaks kohandatud lapseteemade abil
 • Suhteliselt odav arendaja litsents

Lõputöö WordPressi teema puudused

 • Maksumus
 • Tavaline ja lihtne vaikekujundus
 • Bloggeri paigutus – see ei pruugi olla nii hea ettevõtetele, millel pole lapseteemasid
 • CSS-i teadmised on endiselt väga soovitavad, et saaksite oma saidil kujundusmuudatusi teha

Kui palju see maksab ja kas see on hea pakkumine?

Lõputöö jaoks on 2 hinnavalikut, valik Arendaja ja Isiklik. Arendaja litsents maksab 164 dollarit, isiklik aga ainult 87 dollarit. Ja kuigi see võib tunduda kallis, eriti võrreldes teiste teemade hinnaga, on see tegelikult selle jaoks väga hea tehing. Võite kulutada üle 500 dollari, makstes kellelegi eritellimusel loodud veebisaidi eest, või saate selle teema osta 87 dollari eest ja seda ise kohandada. Kui soovite, et teie sait näeks välja ja toimiks suurepäraselt, aga ka otsingumootorites auaste, siis võib see olla oma raha väärt.

Altpoolt näete, mis iga erineva plaaniga kaasneb … Nagu näete, kui plaanite seda teemat kasutada mitmel saidil, on arendajavalik ikkagi odavam kui 2 isikliku valiku litsentsi ostmine!

Arendaja valik 164 dollarit

 • Lõputöö kasutamine piiramatult teile kuuluvatel saitidel1
 • Juurdepääs lõputöö täiesti uutele beetaversioonidele enne lõplikku väljaandmist! 2
 • Juurdepääs kliendi saidi valikutele, mis võimaldavad teil lõputööd juurutada kliendi saitidel3
 • Juurdepääs ainult liikmetele mõeldud vastustele ja foorumitele
 • Eluaegse väitekirja täiendused
 • 30-päevane raha tagasi garantii

Isiklik variant 87 dollarit

 • Lõputöö kasutamine ühel aktiivsel veebisaidil ja ühel lokaliseeritud arendusserveril
 • Juurdepääs arendaja valiku versiooniuuendusele ainult 774 dollari eest
 • Juurdepääs ainult liikmetele mõeldud vastustele ja foorumitele
 • Eluaegse väitekirja täiendused
 • 30-päevane raha tagasi garantii

WordPressi teema eest tasumine

Ma mäletan, et kui ma WordPressiga esimest korda alustasin, olin väga skeptiline ja ei tahtnud ühtegi malli osta ning seal on tuhandeid inimesi, kellele praegu ei meeldi idee maksta teema eest, kui seal on tuhandeid, kui mitte miljoneid tasuta teemasid. . Olen siiski muutunud ja loodetavasti olen mõnevõrra veennud ka teisi tarku.

Kui mõtlete lisafunktsioonide TONSIDE peale, saate selle, makstes pisut, kuid lisatasu eest. Mõelge sellele … Kui premium-teema ostmine aitab teie otsingumootori paremusjärjestust ja suurendab teie saidi reklaamidest või toodetest isegi paar konversiooni rohkem, kui see on täiesti seda väärt olnud.

Ja mis kõige parem, kasutades Premium-teemasid, ei pea te muretsema selle pärast, et peate säilitama mingeid jaluse linke, rämpsposti, mille võis lisada tasuta teemasse, ja mis kõige tähtsam – saate oma saiti redigeerida palju hõlpsamini, et saaksite vältida tonni raskusi, kui proovite oma saiti kohandada.

Kas ma peaksin lõputööd ostma??

Muidugi, kuna ma üritan siin sidusettevõtteid müüa, siis ütleksin, et JAH klõpsake alloleval lingil ja ostke see kuri-vinge teema. Selle asemel tahan aga anda teile nimekirja mõnest asjast, mille üle saate mõelda, ja kirjutada vastused üles, et saaksite teada, kas see on teie jaoks seda väärt. Ja kui te kaalute selle teema ostmist, saate seda teha minu linkide kaudu ja ma saan oma vastava komisjoni. Aitäh!

Asjad, mida enne ostmist mõelda

 • 87 dollarit teema jaoks, mida saate hõlpsalt kohandada ja muuta see millekski, on see palju?
 • Kui olete arendaja, võiks lõputöö teie elu lihtsamaks muuta, pakkudes teile kiiremat viisi kliendisaitide loomiseks?
 • Lõputööl on mõned suurepärased SEO funktsioonid ja see sisaldab kena puhast koodi. Kas SEO on teie jaoks mure??
 • Kas ühe teema muutmine oleks ikka ja jälle tõhusam, kui uue tasuta teema ostmine või leidmine iga uue saidi jaoks või siis, kui soovite selle ühte välimust muuta.
 • Kas lõputöö teeb teie elu lihtsamaks? (seda on paljudel)
 • “Kui teiega liituksite, loodaks sellele raamistikule 22 100 palgalist veebimeistrit”?
 • Kui ostate selle ja see polnud nii lahe, kui arvasite, et see on, siis kas 80 dollarit on proovimist väärt? (seal on 30-päevane raha tagasi garantii)

Lõputöö nüüd jagatud litsentsiga

Neile, kes on mures WordPressi GPL-litsentsi pärast, teatas DYI Thesis vaid paar nädalat tagasi, et nad on oma teemale lisanud jagatud litsentsi, mis teeb WordPress GPL-ga kõik pistmist ja kogu lõputööde raamistiku kood kuulub DYI-teemade omandusse.

Külastage lõputööd, et saada lisateavet ja osta juba täna

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map