Looge WordPressis koos wpDataTables-iga hämmastavaid reageerivaid tabeleid

Tabelite loomine WordPressis on lihtne. Tabelite lisamiseks WordPressi koodiga on traditsioonilisi viise, kuid tabeli (või diagrammi) koostamiseks on kõige mugavam viis WordPressi pluginaga wpDataTables. Selle abil on oma tabeli importimine erinevatest välistest allikatest äärmiselt lihtne, stiilige see oma maitse järgi ja lisage oma veebisaidile.


HTML-i põhitabelid

Saate tabeleid WordPressile lisada, kasutades standardset HTML-tabeli sildid. Need on üsna sirged ja kasutavad järgmist põhistruktuuri (postituse loomisel pidage meeles, et sisestage need vahekaardile tekst):

Esiteks Teiseks Kolmas
Jack Jackson 25
Jane Jenson 30

Selle tulemuseks on tabel, mis näeb välja sarnane (märkus – päise lahtrite stiil sõltub teie teemast):

EsiteksTeiseksKolmas
JackJackson25
JenJenson30

HTML-i kasutamine tabelite loomiseks töötab ja on hea, kui soovite oma saidile lisada ainult ühe või kaks tabelit. Kuid kui loote tabeleid sageli, siis on teil tõenäoliselt mõni probleem.

 • Täpsemate valikute jaoks peate õppima HTML-i kodeerimist
 • HTML-i lisamine on aeganõudev ja pärsib pika aja jooksul teie tootlikkust, kui luua palju tabeleid
 • Selle meetodi paigutus ja kujundus on väga piiratud (välja arvatud juhul, kui olete arenenud arendaja)

Kui kasutate WordPressi, võime julgelt eeldada, et 1) kasutate WordPressi uusimat versiooni ja 2) teie teema on reageeriv. Kui kasutate oma WordPressi saidi tabelite lisamiseks HTML-tabeli silti, kulutate paigutuse kohandamiseks palju aega.

Teie sait võib reageerida, kuid teie tabelid mitte.

See rikuks loomulikult teie saidi tundliku omaduse. Probleemiks võib olla ka andmete sisestamine oma saidile. Arvutustabeli töötlemistarkvaras, näiteks Google Spreadsheets või Microsoft Excel, on andmebaasi andmete haaramiseks palju impordi tööriistu. Kuid kui kirjutate iga tähemärki – see pole eriti produktiivne.

Varem tuvastasime WordPressis HTML-iga tabelite sisestamisel kolm peamist probleemi. Ärge muretsege – tabelite loomiseks on palju parem viis. Lubage mul tutvustada pistikprogrammi, mis kõrvaldab kõik eelnimetatud probleemid, ja pakub hulgaliselt kasulikke funktsioone.

Looge paremaid tabeleid programmiga wpDataTables

wpDataTables Responsive Tables plugin

Tabelite loomiseks WordPressiga soovitame tungivalt wpDataTables. See täielikult reageeriv lisatasu plugin teeb WordPressis tabelite ja diagrammide loomise, kohandamise ja haldamise lihtsaks – kodeerimine pole vajalik. Installige lihtsalt lauad ja diagrammid ning alustage nende koostamist! Usaldatud enam kui 14 300+ inimese poolt (ja varem nimetanud seda üheks meie WordPressi pistikprogrammiks kuus) on see meie alandliku arvamuse kohaselt üks parimaid viise, kuidas oma WordPressi toega veebisaidile tabeleid lisada..

Lisateave wpDataTablesi kohta Kuva reaalajas demo

Teemametsa veebisaidi wpDataTables kohta saate lisateavet, klõpsates ülaltoodud nuppe, või lugege edasi, et teada saada, miks see meie arvates nii vinge on.

Mitu andmeallikat

wpDataTables andmeallikad

Sõltuvalt sellest, kuhu eelistate oma andmeid salvestada, võimaldab wpDataTables importida paljudest erinevatest allikatest. Andmete importimiseks valige Excel, CSV, Google Doc, XML, JSON, Serialized PHP Array või MySQL-i päring. Samuti on võimalusi uue tabeli käsitsi loomiseks, reaalajas andmeallikaga linkimiseks (mis värskendab teie tabelit lehe laadimisel dünaamiliselt) või GUI (graafilise kasutajaliidese) tööriista abil kohandatud päringu genereerimiseks.

MySQL-i päring on minu isiklik lemmik, kuna see võimaldab mul seda vaadata ja muuta andmed korralikust andmebaasist. Kui teil on lauaprojekti kallal arendajate meeskond, muudaks see koostöö ülilihtsaks (sellest lähemalt hiljem)!

Täiustatud kohandamine ja tundlik paigutus

Laua kujundamine pole kunagi olnud lihtsam. Mõne märkeruudu ja paari värvivalikuga saate pistikprogrammi kujundada oma saidi teema täiendamiseks. Vaadake plugina pakutavaid vingeid disainifunktsioone:

wpDataTables kohandatud stiil

Samuti on sisseehitatud liidese keele, kellaaja / kuupäeva vormindamise, joondamiste, kohandatud JS / CSS-i ja muu valiku võimalused. Oh ja kas ma mainisin, et pistikprogramm reageerib ka mobiilile? Saate määrata, kui palju ruumi tabel võtab, sõltumata ekraani suurusest!

Filtrid tõhusaks otsimiseks

wpDataTables Sorteerimise ja filtreerimise valikud

Uue tabeli loomisel (või olemasoleva redigeerimisel) saate filtrid lubada. Filtrite abil saate tulemuste komplekti vähendada ainult soovitud üksustega. See on uskumatult kasulik suure andmebaasi päringute tegemiseks. Näiteks kui teil on raamatukogu andmebaas, filtreerige tulemused tulemuste põhjal teema aitaks teil oma raamatu palju kiiremini leida.

Kuna filtrite iga kord redigeerimisel suureneb see andmebaasi tehtavate arvutuste arv – suurendades seeläbi serveri survet. Seetõttu on teil magus võimalus filtrid täielikult keelata.

Redigeerige MySQL-i andmebaasi Frontendist

wpDataTables võimaldab kasutajaliidese redigeerimist

wpDataTables võimaldab teil ka andmebaase otse redigeerida – st otse WordPressi saidilt. Tabeli konfigureerimisel lubage lihtsalt vahekaardil „Redigeerimine” olev valik. Saate isegi seada, millised kasutajad saavad andmebaasis olevaid väärtusi redigeerida – jättes kõigile kasutajatele avatuks võimaluse oma kasutajarolli edastada või sellele juurdepääsu rajada.

Kujutage andmeid diagrammide abil

Visualiseerimine on tavalisest tekstist palju tõhusam tähelepanu haaraja. Lõppude lõpuks on nägemine uskumine. See suurendab meie andmete tarbimise määra, võrreldes traditsioonilise lugemisega. Näiteks kui vaatate iga-aastase sissetulekuaruande tabelit, tõlgendate andmeid peaaegu alati kiiremini, kui võrrelda kõigi 12 kuu andmeid.

wpDataTables diagrammistiilid

wpDataTables aitab teil oma tabeli andmete visualiseerimiseks luua dünaamilisi diagramme (Google Charts, HighCharts või Chart.js kaudu). See on eriti kasulik tabelite jaoks, kus on palju arvandmeid, näiteks ajaveebide pidajad, kes jagavad oma igakuist sissetulekuaruannet.

Elukestvad värskendused

Enamik pistikprogrammide arendajaid pakub teile värskendusi ja tuge ühe aasta jooksul. See arendaja on aga lisanud elukestvad värskendused ja kuuekuulise toetuse ühekordse tasu eest (märkus – jätkuva toe jaoks peate oma litsentsi uuendama).

Üksikasjalik dokumentatsioon

Arendaja ei jäta ühtegi kivi pööramata, kui on vaja selgitada wpDataTables’i kasutamist. Pistikprogrammi täielikust võimalusest on teada ulatuslik veebidokumentatsioon ja videoõpetused!

See räägib meile 2 asja:

 1. Arendaja hoolib oma klientidest – nii, et nad tulevad tagasi toodet ostma
 2. Teadlik klient = vähem luksumist = madalam tugipilet = õnnelikud kliendid

Samuti saab vähem toetavate piletitega arendaja pühendada rohkem aega pistikprogrammi täiustamisele ja uuemate funktsioonide tutvustamisele!

Kuidas luua tundlikku tabelit wpDataTables abil

Nüüd, kui teate, miks meie arvates on wpDataTables suurepärane plugin, näitame teile, kuidas seda kasutada! Uue tabeli loomiseks pistikprogrammi wpDataTables abil on täpselt kolm sammu.

1. Installige wpDataTables

Ma tean, et see peaks olema ilmne, kuid kõigepealt peate installima wpDataTables. Kuna tegemist on esmaklassilise pistikprogrammiga, tuleb see osta ja alla laadida CodeCanyonist (minge lihtsalt oma ostude juurde ja laadige alla fail „Installable WordPress only”).

Installige pistikprogramm wpDataTables

Seejärel järgige installimise ja aktiveerimise lõpetamiseks lihtsalt ekraanil kuvatavaid juhiseid.

2. Looge oma andmetabel

Kui pistikprogramm on aktiivne, peaks teil olema uhiuus menüüelement wpDataTables. Uue tabeli loomise alustamiseks klõpsake sellel ja seejärel suurel sinisel nupul Lisa uus.

wpDataTables Tabeli loomine või importimine

Esimene võimalus on see, kuidas soovite oma tabelit luua. Esitada tuleks viit võimalust. Valisime valiku CVS-ist importimiseks, kuna meil oli lihtne arvutustabel, mida soovisime kasutada. Pärast klikkimist Järgmine palutakse teil fail valida ja üles laadida.

wpDataTables Halda tabelit

Kui olete oma andmeallika üles laadinud, saate sisestada kohandatud tabeli nime ning kasutada veergude ja ridade redigeerimise, lisamise või kustutamise valikuid. Seejärel klõpsake tabeli loomise lõpetamiseks rohelist nuppu.

wpDataTables tabeli seaded

Olete nüüd kodukohas! Sellelt lehelt saate oma tabelitele täiendavaid sätteid kohandada (valikuline). Kasutage suvandit „Kuva”, et võimaldada väiksematel seadmetel reageerivat kokkuvarisemist, lisada horisontaalset kerimisriba, piirata tabeli laiust jne. Esiküljel redigeerimise lubamiseks või tabelite tööriistade lubamiseks (printimine, kopeerimine või eksportimine) minge vahekaardile „Redigeerimine“. kiirlingid). Mis kõige parem, saate muudatuste reaalajas eelvaateid teha, kui teete parandusi. Ärge unustage klõpsata nuppu Salvesta (või rakendage) linnuke, kui teete muudatusi.

Kui olete lõpetanud, kopeerige tabeli lühikood ekraani ülaosast, kuna vajate seda kolmandaks ja viimaseks sammuks.

3. Sisestage oma tabel postitusele või lehele

wpDataTables Lühikood

Tabeli kasutamiseks peate vaid kleepima lühikese koodi postituse või lehe sisusse (nagu ülaltoodud pildil). See lühikood kuvatakse teie veebisaidi esiosas, sõltuvalt sellest, kuidas olete oma laua kujundanud:

wpDataTables esiotsa tabel

Meie omast näete, et oleme lubanud tabeli tööriistad (printimiseks, eksportimiseks jne), filtreerimise ja esiotsa esitamise. Kuid see selleks – teie laud on valmis minema!

Kas soovite diagrammi koostada?

Diagramme saate koostada ka rakenduse wpDataTables abil. Pärast tabeli loomist klõpsake alustamiseks nuppu „Loo diagramm”.

wpDataTables Loo diagramm

Siit andke diagrammile nimi, valige stiil (valida on tonni) ja liikuge järgmisele ekraanile, kus valite andmetabeli, mida soovite diagrammi loomiseks kasutada.

wpDataTables Andmete määramine

Pärast andmeallikana kasutatava tabeli valimist määrake tabeli veerud diagrammi osadele. Sõltuvalt valitud diagrammist võib olla vajalik minimaalne arv väärtusi. Meie näites valisime tulpdiagrammi, mis nõudis diagrammi jaoks vähemalt kahte veergu (et tulbad oleks). Kui olete veerud sortinud, liikuge järgmise sammu juurde.

wpDataTables Kohanda diagrammi

Nüüd lõbusa osa jaoks. Kasutage diagrammi stiilimiseks ja funktsioonide lisamiseks valikuid. Vastuvõtliku laiuse, kõrguse, tausta, ääriste, fondide, siltide, värvide, pealkirja näitamise / peitmise, hõljumise hõlpsate näpunäidete ja palju muu jaoks on palju võimalusi:.

Kui olete redigeerimise lõpetanud, klõpsake järgmisel ja kopeerige oma diagrammi lühikood. Kleepige see lihtsalt oma postituse või lehe sisusse, salvestage ja liikuge oma diagrammi nägemiseks oma veebisaidi esiotsa!

Lisage veel WordPressi tabeli funktsioone

Tahad rohkem? Neid on mitmeid wpDataTables-i laiendused ja lisandmoodulid et oma WordPressi saidi jaoks veelgi rohkem tabeli- ja diagrammivalikuid lisada.

wpDataTables Täpsemad filtrid

Võimsad filtrid: Määrake kaskaadfiltrid (vasakult paremale ühendatud filtrid), faseeritud filtreerimine (rakendage kitsaste tulemuste korral mitu filtrit), keelake tabelivaade, kuni kasutaja on filtrid valinud, lisage reaalajas otsingu funktsioonid ja palju muud. Tabeli seadistamisel lubage ja konfigureerige lihtsalt see valik.

Teatage ehitajast: Genereerige andmetabelite põhjal oma kohandatud Wordi või Exceli aruanded. See on eriti kasulik siis, kui lubada kasutajatel reaalajas redigeerida (andmete kogumisel saate aruandeid uuesti käitada ja printida) või kui peate aruandeid regulaarselt taastama (nt igakuised arved või ajakaardid).

wpDataTables vormistatavad vormid

Vormid: Lisage populaarse vormi Formidable Forms Pro vormiehitaja tugi. Andmekogumisvormi (nagu küsitluse) loomiseks kasutage vorme vorme, seejärel genereerige kasutaja esitatud andmete põhjal tabel automaatselt, kusjuures iga väli teisendatakse veeruks.

Raskusvormid: Integreerige gravitatsioonivormide esildised wpDataTables-iga, et luua kasutaja andmete põhjal automaatselt WordPressi tabeleid. Laiend lisab tabeli loomisel uue andmeallika, nii et seda on lihtne linkida teie konkreetse raskusvormiga ja andmeid visualiseerida.

Proovige enda jaoks wpDataTables

wpDataTables Live liivakast

Enamik arendajaid pakub teile reaalajas demo, et anda teile tunne, mida pistikprogramm teha saab. Kuid need näitavad teile ainult väljundit, s.o etteantud sisenditel põhinevat vaadet „Frontend”. Seal enamus pistikprogrammi reaalajas demosid ei vasta – need ei anna teile juurdepääsu pistikprogrammi seadetele ja tööriistadele – st taustaprogrammile.

wpDataTables pakub teile aga demos täielikku liivakasti, kus saate proovige enne ostmist. Kõik automüüjad teevad seda – kurikuulus proovisõit. Liivakasti kaudu saate testida pistikprogrammi funktsioone oma südame sisu suhtes ja vaadata väljundit reaalajas.

Vaadake rakendust wpDataTables Demo

Kas soovite alla laadida koopia, et proovida oma installimist? wpDataTables pakub lihtsustatud versiooni, mille saate haarata WordPress.org-i hoidlast. Sellel pole kõiki ägedaid ja esmaklassilisi funktsioone, mida me eespool käsitlesime, kuid see on suurepärane viis näha, kas pistikprogramm võib olla teie vajadustele sobiv lahendus.

Hankige wpDataTables Lite

Ja kui see teile meeldib, saate seda täie meelerahuga osta ja osta. Miks? Sest olete seda toodet juba testinud ja kasutanud.

Järeldus

wpDataTables on üks neist hädavajalikest pluginatest WordPressi saitidele, mis tegelevad tohutu hulga andmetega. Ükskõik, kas loote kooliprojekti või ettevõtte aastaaruannet, on tabelitel ja nende visualiseerimisel andmete esitamisel oluline roll.

Hankige WordPressi jaoks wpDataTables

Kas olete proovinud rakendust wpDataTables? Või on teil küsimusi selle pistikprogrammi kohta? Jäta kommentaar allpool – me sooviksime sinult kuulda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map