Local by Flywheel Review: looge WordPressi kohalikud keskkonnad kohe

Local by Flywheel Review: looge WordPressi kohalikud keskkonnad kohe

Päris kiire, Local by Flywheel on revolutsiooniline kohaliku WordPressi arendustööriist, mis on üle kõigi teiste. Varem tuntud kui Pressmatic, pakendab Local by Flywheel kaks korda punchit nulli eest. Yap, Local by Flywheel on täiesti tasuta allalaadimiseks ja kasutamiseks!


Märkmikud, pliiatsid, kruusid ja asjad on valmis, õpid juba täna.

Olete WordPressi arendaja, kujundaja või keskmine Joe, kes soovib WordPressi proovida. Enamasti piitsutate projektide käivitamiseks kohalikku keskkonda, nii et olete kohaliku arenguga tuttav. Kui see pole teie, siis võib-olla olete teine ​​mees, kes õpib köisi. See kõik on hea, olete õiges kohas.

Võiksite kasutada MAMP, VVV, DesktopServer, XAMPP, WAMP või midagi muud. Lihtsamalt öeldes ehitate saite (ja muid rakendusi) kohapeal. Täpsemalt öeldes: loote (või soovite luua) oma arvutis WordPressi saite, teemasid, pistikprogramme ja muid WP-rakendusi.

Kuid kui tõhus on teie kohaliku arengu rakendus? Kas saate testi e-kirju saata ilma oma postkasti üle ujutamata või postkasti välistele ohtudele allutamata? Kas saate vahetada serverikeskkondade vahel, testida oma saiti mitme seadme vahel või hõlpsalt oma kohalikke URL-e muuta? Kui palju maksab teile iga kliendi jaoks kohaliku kohaliku arengukeskkonna seadistamine?

Lepime kokku, et need on kõik küsimused, mida endale küsida. Ja pakkudes vastust neile ja enamatele küsimustele, suuname teid robustse kohaliku WordPressi arendusrakenduse poole, mille eesmärk on leevendada enamikku teie kui arendaja hädadest. Daamid ja härrad, kohtume Kohalikud autor Hooratas.

Mis on kohalik hooratas?

Tahtsin teiega ühendust võtta ja teile teada anda, et Flywheel on hiljuti käivitanud Local by Flywheel – TASUTA ja tugeva kohaliku WordPressi arendusrakenduse, millel on juba Twitteris ja WordPressi kogukonnas TON summat. Varem tuntud kui Pressmatic, pakub Local by Flywheel muretut viisi kohalike WordPress-saitide piitsutamiseks. Kui varem oli Pressmaticu allalaadimiseks 129 dollarit, otsustasime seda tasuta pakkuda.

See oli meie e-kirjade kohta 12 päeva tagasi, kuid meie leidude põhjal hakkas Local by Flywheel meie Lord 2016 aasta 1. detsembril otseülekannet vaatama:

Local by Flywheel Twitteri teadaanne

Kui olete olemasolev Pressmaticu või hooratta kasutaja, teate seda tõenäoliselt juba seetõttu, et Morgan Ryani sõnul saatis Flywheel teile kõigile värskendusi. Mida? Samuti tekitaksin palju lärmi, kui omandaksin sellise laadi hindamatu tööriista.

Varem tuntud kui Pressmatic, Local by Flywheel on Flywheeli esimene ja viimane omandamine – poisid, kes tunnevad uhkust pakkudes WordPressi tipptasemel hallatavaid veebimajutusi.

Kohalikel arendajatel on põhjust naeratada

See tööriist on suunatud WordPressi disaineritele, arendajatele ja kõigile teistele, kes on kaasa aidanud kohalikule arengule. Teie ja minu vahel on see kohalik steroidide arendamise rakendus WordPress.

Local by Flywheel mängib oma tugevusi – samad tugevused, mis pakuvad teile võimalust oma WordPressi töövoogu lihtsustada. Rääkige sellistest asjadest nagu kiirus, ülim lihtsus, SSL-tugi, paindlikkus ja palju muud.

Kohe kohapeal säästab Local by Flywheel palju aega. See on suurim tasu – kokkuhoitud aeg ja me teame, et valetate, kui ütlete, et te ei vaja oma päevas ühtegi lisaminuti.

Selle järgmise osa võite vahele jätta, kui ajalootunnid põhjustavad külma külmavärinaid.

Local by Flywheel Lühiajalugu

Kohalik - hooratta insener Clay Griffiths

Clay Griffiths käivitas Pressmaticu juulis 2016 ja ehitas selle tööriista suhteliselt lühikese aja jooksul ühte parimatest kohalikest WordPressi arendusrakendustest, mida te kunagi leidsite. Kirjutamise ajal on ta isa, abikaasa, Headway teemade kaasasutaja ja Flywheeli insener.

Sel ajal, kui Clay tegi kõvasti tööd, et viia Pressmatic suurtesse kõrgustesse, muutis Hooratas unistusi uuendusteks ja turul „… kaunist, kaasaegset kohalikku arenguplatvormi…“. Hooratas tahtis alati sellist tööriista või nagu Dusty paneb seda „… arvestades oma teadmisi, teadsime alati, et kavatseme seda ehitada. ”

Kuid Clay oli juba Ricky, Tony ja Dusty peksnud Pressmaticuga punni. Tal oli juba “… ilus, kaasaegne kohaliku arengu platvorm…”, mis paistis silma kõigi muude WordPressi arendamiseks saadaolevate tööriistade seas. Veelgi olulisem on tööriist, mis peegeldas Hooratta põhinägemust.

Ratta uuesti leiutamise asemel tegi kolmik seda, mida peaks tegema iga mõistlik ettevõtja; nad algatasid väljaostu ja pakkusid Clayle tulusat tööd. Tänapäeval on Pressmatic tuntud kui Flywheel kui Local ja see on seatud uues kodus helgemale tulevikule.

Kui nad tehingu peale kätt surusid, sai Flywheel viietärni toote (et veelgi rohkem kliente ahvatleda) ning Clay ja pere nautisid maksevõimet:

See omandamine ja tööhõive tagavad mulle ja mu perele palju suurema stabiilsuse, kui meil pika aja jooksul olnud on, ning võimaldavad mul vabal ajal paremini Headwayle keskenduda, “sõnas Griffiths. „See hõlmab eelseisva 4.1 väljalaske juurutamist ja kõvasti tööd, et tagada tugi ja muud lahendamata probleemid kõigi meie klientide jaoks. – Nagu nägi WPTavern.

Ei, siin on see, mida hooratas ütles:

Nagu saatusel oleks, vahetult sel ajal, kui hakkasime projekti ametlikult välja käima, saime Pressiga Clay’ga kontakti ja otsustasime, et on mõttekas alustada vestlust ja võimalusel koos töötada … Mida rohkem me vestlesime, seda rohkem taipasime et meil olid väga sarnased visioonid ja et võib-olla oli ka võimalus partnerluseks luua ja ehitada midagi tõeliselt suurt ja mõjukat. – Dusty Davidson, kaasaskantav hooratas.

Kokkuvõtlikult võib öelda, et Local by Flywheel on ettevõtte “… pühendumus kohaliku WordPressi arendamise kuldstandardi loomisele”. See on üks tööriist, mida iga WordPressi arendaja / kujundaja oma WordPressi professionaalses tööriistakomplektis vajab. Local by Flywheel on kohaliku WordPressi arendamine uuesti määratletud ja see on tasuta. Kui teile meeldib näputäis omadussõnu pakkuvaid tasuta, on see ka ilus ��

Local by hoorattafunktsioonid

Jagageme selle tööriista lahti, et leida täpselt see, mis teid selle pika ülevaate teisel poolel ootab.

Local by Flywheel uhkeldab äärmiselt pika funktsioonide loendiga, rääkimata eelseisvast PRO-versioonist, mis pakub veelgi rohkem maiuspalasid. Need on mõned funktsioonid, mis aitavad teil säästa palju aega ja raha.

Paindlikud serverikeskkonnad

Tänu Local by Flywheelile saate ühe klõpsuga valida Apache’i ja NGINXi vahel, et testida oma saiti erinevates teeninduskeskkondades. Ja kuna PHP on erineva maitsega, saate versioonide vahel vahetada vaid ühe klõpsuga. Teie käsutuses on viis PHP versiooni, sealhulgas PHP 7.0.3 ja rohkem.

Xdebug ja PHPStorm on lisatud lisandmoodulitena ja oh jah, teil on ka Opcache. Saate versioone vahetada ja isegi oma saidi domeeni vahetada, ilma et peaksite oma edusamme kaotama, sest kõik püsib ja töötab andmebaaside turvalise värskendamise ajal.

Kiirus ja lihtsus

Kasutajaliidesest funktsioonide ja intuitiivse administraatori ekraanini pakub Local by Flywheel teile võimaluse lühendada kohaliku keskkonna seadistamisele kuluvat aega. See rakendus on libe, kiire ja funktsionaalne. Selle seadistamine ja kasutamine on lihtne, mis vastab suurepäraselt Flywheeli ülesandele aidata disaineritel teha seda, mida nad armastavad.

Usume tõeliselt, et veebidisainerid ja agentuurid peaksid olema võimelised keskenduma sellele, mida nad kõige paremini teevad, ning ei pea muretsema hunniku tehniliste mumbo-hüppamiste pärast. – Tolm

Lihtne WordPressi installimine

Kui mõned (või pigem enamus) kohaliku arengu rakendused viskavad teile WordPressi installimisel kõvera palli, pakub Local by Flywheel teile sujuvat protsessi, mis muudab WordPressi vahetu saitide loomise imelihtne.

Neid on veelgi. Ehkki see on loonud WordPressi kohaliku arendusrakenduse, saate hõlpsalt luua saite, mis pole WordPress. Kõik, mida peate tegema, on luua tüüpiline WordPressi sait ja kustutada kõik WordPressi failid. Võite andmebaasidest kustutada mis tahes WordPressiga seotud tabeleid, hoidke andmebaasiühendust lihtsalt elus.

Esitage oma tööd stiiliga

Kas teil on WordPressi sait, mida te ei saa oodata sõprade, fännide, kaastöötajate või kliendi näitamiseks? Suurepärane! Local by Flywheel omab täpselt seda funktsiooni, mida peate jagatavate URL-ide loomiseks, et oma kohalikke WordPress-saite kogu maailmale tutvustada.

See lihtsustab projekti kinnitamist, kuna varem pidite tõenäoliselt uuesti serverid juurutama või kohalikud serverid uuesti laadima ja konfigureerima. Nüüd saate oma klientidele saite ühe klõpsuga näidata ja funktsiooni välja lülitada, kui olete lõpetanud.

Kliendid saavad isegi vaadata oma kohalikku keskkonda reaalajas, häirimata teie töövoogu, mis on elupäästja. Kui imeline.

Kohalik – hooratas + HTTP / HTTPS tunnel

Local by Flywheel pakub tunneli funktsiooni, mida toetab ngrok, mis võimaldab teil või teie lugejatel vaadata oma WordPressi saiti mis tahes mobiilseadmest, tahvelarvutist või arvutist kogu maailmas. Teil on vaja ainult toimivat Interneti-ühendust.

See on suurepärane uudis, kuna saate hõlpsalt testida brauseri ühilduvust ja reageerimisvõimet. Lisaks võimaldab see funktsioon teil testida kolmandate osapoolte integratsioone, näiteks PayPali, Stripe’i ja RESTi API-sid.

Postitaja

Testmeilisõnumite saatmine kohalikust WordPressi saidilt on vältimatu. See on midagi, mida arendajad teevad kogu aeg. Kuid see võib kiiresti vananeda ja maitsetu, kui peate leppima üleujutatud postkastiga. Lisaks hoiatab Google, et kohalikele dev-rakendustele juurdepääsu andmine teie Gmaili kontole muudab selle konto haavatavaks võimalike rünnakute vastu.

Mailcatcher leevendab seda probleemi, katkestades PHP sendmailist väljuvad e-kirjad ja salvestades selle keskmiseks kasti vaatamiseks ja silumiseks. Enam pole teie postkaste üle ujutatud! See tähendab ka, et saate e-posti saata, kui olete võrguühenduseta.

Kavandid, kloonid ja eksport

Alustuseks ei pea te iga uue projekti käivitamisel alustama maapinnast. Kujutage ette, kui palju säästaksite, kui te ei peaks installima ja aktiveerima pistikprogramme pluginaid, käivitamisteemasid, seadistuskoha saite jne.

Saate salvestada mis tahes saidi, mille olete loonud rakenduse Local by Flywheel abil mallina, mida nimetatakse kavandiks (selle kohta lisateave sekundiga). See plaan võimaldab teil alustamismalli hõlpsalt korrata, kuna see taastab kõik failid, sealhulgas konfiguratsioonifailid, andmebaasid ja kohalikud sätted.

See ei ole veel lõpp, saate kloonida oma WordPressi kohalikud saidid ühe klõpsuga, et luua täielikke varukoopiaid (failid, andmebaasid ja serveri konfiguratsioonid).

Lisaks saate hõlpsalt eksportida ja importida kohalikke WordPressi saite. Saitide eksportimine ja importimine taastab kõik failid, andmebaasid, konfiguratsiooni ja kohalikud sätted. Võite valida, et välistada failid ekspordist, valides need lihtsalt välja. Kõik see peaks teile kiirustama.

Muud funktsioonid lühidalt

Võrgu (WP Multisite) loomine on sama lihtne kui valida, kas teile meeldib alamdomeeni (https://subdomain.network.dev) või alamkataloogi (https://network.dev/subdirectory/) installimine.

Ja SSH ja WP-CLI (WordPressi käsuribaliides) abil saate juur SSH-juurdepääsu igale saidile. Lisaks on logifailid Apache, MySQL, NGINX ja üksikute PHP versioonide jaoks.

Kõik teie loodud kohalikud saidid on HTTPS-iga valmis ja ühe klõpsuga saate ise allkirjastatud sertifikaatide brauseri märguanded tühistada. Kuidas oleks?

Varsti: juurutage otse hoorattale

Paarige kohalik hooratta abil ja teil on töövoog, mis annab käegakatsutavaid tulemusi. Kujutage ette: looge veebisait kohe, saate klientide tagasisidet või demonstreerige oma töid demo-URL-ide abil. Kohandage oma sait vastavalt teie südame sisule ja kui see on valmis, avaldage otse hoorattale. Võite isegi tasuta hooratast proovida ja sujuv kogemus jätab teid veelgi ihaldama. Värv mulle muljet.

Jah, lähipäevil saate ühe klõpsuga saite hoorattale juurutada. Vahepeal saate aga kohaliku kaudu oma saite juurutada ka saidi kaudu vaba rändevorm. Pistikprogramm, näiteks Paljundusaparaat on teie saidi migreerimisel kasuks.

Local by Flywheel miinimumnõuded on OS X 10.9 ja 1 GB vaba kettaruumi. Kui Windowsi versioon turule jõuab, ütleb Flywheel:

Nii vara! See on tegevuskavas esimene, seega on see varsti saadaval.

Vabandage Windowsi kasutajad, peate natuke kauem ootama, kuid ootamine on iga sekund väärt.

Kui olete olemasolev Pressmaticu kasutaja, saate hõlpsalt minna üle Local by Flywheeli abil. Kustutage lihtsalt Macist rakendus Pressmatic ja laadige seejärel alla ja installige Local. Pange tähele, et Presswheeli abil Pressmaticust Localile üleviimine ei mõjuta teie saite ��

Kuidas installida Local hooratta abil

Nüüd, kui olete soojust tundnud, toob see tööriist laua taha null dollarit ja kui olete minimaalsed süsteeminõuded, siis viime selle installimise lõpule installiprotsessi.

Minge saidile local.getflywheel.com ja klõpsake nuppu Laadi alla. See avab lühivormi, kuhu peate sisestama oma nime ja e-posti aadressi. Esitage oma teave allalaadimise algatamiseks:

Local by Flywheel Download

See on tõesti lihtne.

Installipakett on umbes 400 MB, mis tähendab, et teil on see teie Macis kohe. Kui pakett on olemas, ekstraheerige see ja klõpsake asja ajamiseks käsku Local by Flywheel.

Kui olete lihtsa installiprotsessi lõpetanud, jõuate kohalikule ekraanile esimesel ekraanil. Siin saate alustada uue saidi loomist või konfigureerida paar seadet. See on sinu otsustada:

Local by Flywheel Tere tulemast

Ja siin, seaded:

lLocal by hooratta seaded

Saate muuta palju sätteid ja konfigureerida oma keskkonna pikkadeks, nii et ärge kartke ringi vaadata.

Uue WordPressi saidi loomine

Klõpsake nuppu Saidid, seejärel nuppu Lisa sait. Pidage meeles, et nii saate luua paljusid saite, igaüks isoleerituna oma konteineris, et tootmisserverit kopeerida:

Local by Flywheel Tere tulemast

Järgmisena siseneb saidi seadistuse ekraanile. Täitke oma saidi valikud …

Local by hooratta saidi seadistamine, 1. osa

… kohandage oma keskkonda …

Local by Flywheel Sit Setup 2. osa

… ja konfigureerige lõpuks oma WordPressi valikud:

Local by Flywheel WordPress Options

Esitatud teabe abil on teil hea minna. Vajutage allosas nuppu Saidi lisamine. Lõplik saidi seadistamise ekraan ilmub:

Local by Flywheel Add Site

Mõne sekundi pärast tutvustab Local by Flywheel teile kõiki üksikasju oma esimese kohaliku WordPressi saidi kohta:

Local by Flywheeli saidi seaded pärast installimist

Pääsete juurde oma WordPressi administraatorile (klõpsake lihtsalt nuppu Administraator), saate imetleda oma uue loomingu üle (vajutada nuppu Kuva sait), vaadata oma andmebaasi ja näidata oma tööd sõpradele ja klientidele, liikudes jaotisse Utiliidid..

Seadistage pildid tänuväärseima, Suurbritannias Londonis asuva vabakutselise veebidisaineri Diane Laidlawi nõusolekul:

Kohalik tootja Flywheel Blueprints

Parema sõna puudumise tõttu olen selle postituse lisanud terminiga Blueprints, nii et vaatame, mis neil on. Kavandid on lihtsalt mallid, mida saate kasutada seotud projektide alusena. Kujundus sisaldab teie sissejuhatavaid pistikprogramme, sätteid, teemasid ja kõike muud.

See tähendab, et saate luua erinevat tüüpi veebisaidid eri tüüpi veebisaitidele, olgu need siis pood, portfell, uudiste saidid jne.

Kõik, mida peate tegema, on kujundada mall nagu tavalisel saidil ja salvestada see kavandina. Uue projekti alustamisel saate alati valida, kumb soovitud on:

Kohalik autor Flywheel Save Blueprint

Kohalik hooratta hinnakujundus

Parim osa kogu selle tünga kohta on hinnakujundus. Noh, funktsioonid (näiteks demo-URL-id + kavandid) kannavad ka päeva, kuid miski ei häiri seda, et Local by Flywheel on täiesti tasuta. Selle ainulaadse tööriista nautimiseks ei pea te isegi olema hooratta klient!

Töödes on olemas Local Pro versioon ja kuulujutt on, et kõik olemasolevad Pressmaticu kasutajad saavad Pro tasuta, nii et jah, teie raha on turvaline. Kuid teate kuulujutte. Igal juhul, kui Local by Flywheel on hämmastav tööriist, võite oodata, et Pro versioon puhuks paruka lahti.

Arendajad, nagu Jeff Matson, Rich Tabor ja paljud teised, rabelevad selle rakenduse üle, sest 1) Local by Flywheel on tõepoolest tõeline võitja, kus käib kohalik WordPressi arendamine ja 2) Flywheel on lugupeetud hallatav WordPressi host.

Järeldus

Pressmaatika superkasutajad ei pea ümberlülitumiseks eriti veenvad olema, kuna Local on praktiliselt sama arendusriist, millega olete harjunud, ainult et nüüd tarnitakse see täiendava punchiga. Arendajad, kes võtsid Local by Flywheeli keerutamiseks, armusid lõpuks ja tegid sellest halvast poisist lõpuks nende arendamise rakenduse.

Aga sina? Kas olete oma elu sõiduks valmis? Kui olete seikluseks valmis, laadige kõigepealt alla kohalik tasuta koopia. Lõppude lõpuks pole teil midagi kaotada, kuna tööriist on tasuta, kuid peate kogu aeg säästmise ajal kokku panema plaani.

Kuni järgmise korrani, cheers ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map