Liuguri revolutsioon WordPressi pistikprogrammi ülevaade ja juhendamine

Revolution Slider WordPressi pistikprogrammi ülevaade ja juhendamine

Slider Revolution on esmaklassiline liugur, mis on saadaval WordPressi plugina, jQuery plugina ja Joomla pluginana. Tänu tohutule hulgale funktsioonidele ja kasutuslihtsusele on see WordPressi kogukonnas suurt populaarsust kogunud.


Selles ülevaates käsitleme ainult programmi põhijooni Liugklapi revolutsiooni WordPressi pistikprogramm, ja siis näitame teile, kui lihtne on nullist oma liugureid teha.

Hankige liuguri revolutsioon tasuta! Liugklapi revolutsiooni pistikprogramm on meie WordPressi teema kokkuostuga tasuta kaasa antud. Nii et mitte ainult vinge pistikprogrammi saate, saate ka teema Kogu ja Visual Composeri plugina, mis on ka tasuta kaasas.!

Hankige liuguri revolutsioon

Slider Revolution: Mis teeb selle WordPressi pistikprogrammi nii suureks

Slider Revolution on sisse ehitatud hulgaliselt suurepäraseid funktsioone, mis muudavad teie veebisaidi jaoks kohandatud liugurite loomise lihtsaks. Siin on mõned meie lemmikud.

Vastuvõtlikud paigutused

Pistikprogramm on reageerimiseks valmis ja sisaldab mitut liuguri paigutuse valikut, et teie elu lihtsamaks muuta. Kõigepealt valige oma liuguri tüüp: tavaline liugur, kangelastseen (ühe slaidiga) või karussellliug. Seejärel valige paigutus: automaatne, kogu laiusega või täisekraanil.

automaatne paigutus Valik võimaldab teil liuguri suuruse täpsete pikslite abil seada, lisavalikute abil saab liuguri suuruse seadistada erineva laiusega ekraanil (lauaarvuti, sülearvuti, tahvelarvuti ja telefon). Kui jätate selle valiku vaikesättele, venib see teie liuguri põhimahuti laiuseni, nagu see on määratletud teie WordPressi teemas.

kogu laiusega paigutus on täpselt selline, nagu see kõlab – täislaiuse liuguriga variant, mis ulatub täielikult vasakult paremale. Peate ikkagi määratlema oma liuguri kõrguse.

Kõige unikaalsem paigutusvalik on Täisekraan. Selle valiku abil saate luua fantastilisi liugureid, mis täidavad sõna otseses mõttes kogu ekraani, olenemata teie brauseri või seadme suurusest (saate seda võimalust kasutada isegi videote täisekraani liugurite lisamiseks, et veelgi suuremat mõju saada).

Mitu sisuallikat

Kas soovite luua oma postitustele liuguri? Või teie WooCommerce toodete jaoks? Pole probleem – valida saab 11 erinevat sisuallikat liuguri loomisel.

Alates selle postituse kirjutamisest toetab Slider Revolution sisu, mis põhineb ajaveebi postitustel, konkreetsetel postitustel, praegusel postitusel / lehel (suurepärane, kui soovite lisada esiletoodud liuguri ajaveebi postitusele või portfellielemendile), Flickr, Instagram, WooCommerce, Twitter, Facebook , YouTube, Vimeo või vaikimisi liugur (laadige üles oma pildid / video).

Lihtsad valikud

Slider Revolution teeb teie jaoks hõlpsaks kohandatud liugurite loomise, lisades valikuid peaaegu kõige jaoks. Valige oma slaidi viivitus, navigeerimise nooled, kohandatud fondid, lisage parallaksi taustad, liuguri asukoht (lisage veerised), lisage meediumikihid, sisestage nupud, valige slaidide üleminekud ja palju muud, kasutades rippmenüüsid kogu pistikprogrammis.

Ja lisaks saate kohandada peaaegu kõike ja isegi salvestada oma eelseaded, et muuta fondi stiilide taaskasutamine, slaidide üleminekud, kihtide animatsioonid ja muud ülilihtne.

Meediumitugi

Lisage tekst, lingid, pildid ja videod mõne hiireklõpsuga. See annab teile võimaluse luua inforikkaid slaidid, mida teie lugejad ja kliendid saavad tuvastada. Lisaks sellele lisatakse igaüks neist meediumitüüpidest oma kihina koos unikaalsete animatsioonide, ajastuse ja stiilidega, mille määrasite Slider Revolutioni supervalikute abil.

Liugklapi pöörde paigaldamine

Kõigepealt peate hankima Slider Revolution WordPressi pistikprogrammi koopia. Plugina installimiseks on mõned erinevad meetodid, sõltuvalt sellest, kas ostsite pistikprogrammi oma eksemplari või kui see oli teie premium-teemaga kaasas.

1. Installige oma Slider Revolutioni koopia

Laadige alla pistikprogramm Slider Revolution

Kui ostsite CodeCanyonist oma Slider Revolutioni koopia, logige sisse Envato kontole ja minge allalaadimiste lehele (sellele lehele pääsete, hõljutades kursorit oma kasutajanimega). Seejärel leidke Slider Revolutioni koopia ja valige allalaadimisvalik „Ainult installitava WordPressi faili jaoks”.

Laadige üles pistikprogrammi ZIP-fail

Järgmisena logige sisse oma WordPressi saidile ja liikuge saidile Pistikprogrammid> Lisa uus ja klõpsake ekraani vasakus ülanurgas nuppu „Laadige pistikprogramm üles”.

Siit valige nupul “Vali fail”, et valida pistikfail, mille äsja CodeCanyonist alla laadisite, ja klõpsake nuppu “Installi kohe”. Pärast seda lihtsalt aktiveerige pistikprogramm ja olete valmis alustama liugurite loomist!

Pakkige plugina kaust lahti, et see FTP kaudu üles laadida

Märge: Saate oma pistikprogrammi installida ka FTP kaudu, logides sisse oma serverisse ja laadides ekstraheeritud (lahti pakitud) pistikprogrammi kausta, mis asub aadressil wp-content / plugins.

2. Installige Premium teemaga kaasasolev Slider Revolution

Paljud premium-teemad sisaldavad premium-pluginate koopiaid koos teema allalaadimisega. Kui soovite sel viisil Slider Revolutioni koopia installida, peate viitama oma teema dokumentatsioonile. Kuid enamik arendajaid annab endast parima, et seda protsessi lihtsamaks muuta.

Kokku soovitatavaid pistikprogramme

Näiteks kui kasutate kogu WordPressi teemat, peaksite nägema ekraanil kuvatavat viipet, mis soovitab teil installida Slider Revolution (ja muud teemaga kaasas olevad pluginad). Klõpsake lihtsalt linki alustage installimist ja seejärel aktiveerige pistikprogramm.

Installige liuguri revolutsioon rakendusega Total

Kokku sisaldab ka demoimportija kohandatud suvandit Slider Revolution installimiseks ja aktiveerimiseks näidisandmete importimisel. Kui imporditava demo loomiseks kasutati Slider Revolutionit, siis peaks teil paluma pistikprogramm installida, nagu eespool näidatud.

Impordi liugklapi pöörde liugurid koguarvuga

Siis veenduge, et oleks valitud suvand „Slaidide importimine” ja teema impordib demos automaatselt kõik kohandatud liugurid. Lihtne!

Liuguri pöördejuhend

Pärast pistikprogrammi installimist peaks see lisama WordPressi peamisele juhtpaneelile menüüelemendi. Klõpsake seda, et liikuda Slider Revolution liuguri halduse peamisele lehele.

Liuguri peamised pöördeseaded

Siit saate luua või redigeerida liugureid, aktiveerida litsentsi, kui ostsite pistikprogrammi enda koopia (kui liugur oli teie teemaga kaasas, võite seda jaotist ignoreerida) ja vaadata, kas pistikprogrammi koopia on ajakohane.

Liuguri revolutsiooni globaalsed seaded

Enne ehituse alustamist soovitame külastada Globaalsed seaded suvand (mis on alammenüü üksus Slider Revolution all).

liugur Revolutioni globaalsed seaded

Siin on palju olulisi valikuid, mis hõlmavad tundlikke ruutvõrgustiku sätteid (mis kehtivad uute slaidide ehitamisel), kohandatud fondi laadimise URL-i, andmebaasi loomist pistikprogrammi jaoks ja palju muud. Kuid on kaks võimalust, mida soovitame teil näpistada.

Esimene võimalus, mida peaksite kaaluma, on Vaadake pistikprogrammi luba mida saate kasutada pistikprogrammi juurdepääsu piiramiseks ainult administraatoritele. See on lihtne viis tagada, et teie ise, teie veebidisainer või muud administraatorid loovad teie saidil liugurid (eriti kasulik, kui teie blogis on külalisautoreid).

Teine võimalus, mille võiksite keelata, on Luba märguanded valik. Kui kasutate Slider Revolutioni koopiat, mis oli lisatud premium-teema juurde, võidakse vajaduse korral näha teateid uuendada või sisestada oma litsents. Märguannete peitmiseks keerake see valik lihtsalt ära. Seejärel salvestage oma seaded.

Nüüd saate alustada oma liugurite ehitamist! Teil on kolm võimalust – alustage nullist, libistage sisse tasuta ekspordifail Slider Revolutioni „kasutusnäidetest“ või importige teemaga kaasas olevad näidisliugurid.

Impordi liuguri näidis

Slider Revolution näidisliugurid

Kui otsustate importida näidisliuguri Slider Revolution’ist kasutusnäited laadige esmalt alla liugfail oma saidilt, seejärel liikuge tagasi oma WordPressi klõpsuga nupule Impordi liugur valik. Siit sirvige allalaaditud näidisfaili ja klõpsake nuppu Laadi üles. See peaks lisama näidisliuguri ja kõik selle sätted, et saaksite seda kasutada uue liuguri alusena.

Looge uus liugur

Kui teete liugurit nullist, klõpsake nuppu Uus liugur valik. Alustage nüüd ülalt

Slider Revolution sisu allikas

Valige sisu allikas: valige, kuidas soovite oma liugurile sisu lisada. Valida on 11 sisuallika vahel, kuid enamasti peaksite selle valima vaikimisi valik.

Slider Revolution pealkiri ja lühikood

Lisage liuguri pealkiri ja lühikood: Valige liuguri nimi, mis aitab teil meelde jätta, mida see sisaldab või millisel lehel te seda kasutate. Siit leiate ka liuguri hõlpsa lühinumbri postitustesse ja lehtedesse lisamiseks.

Liuguri pöörde tüüp

Valige liuguri tüüp: Valige liuguri tüüp ja pistikprogrammi eelseadete laadimiseks eelseade.

Liuguri revolutsiooni paigutus

Valige slaidipaigutus: Valige liuguri paigutus ja ruut (pikslites). Saate määrata kohandatud ruudustiku suurused vastavalt ekraani suurusele, ehkki täisekraan täidab kogu teie brauseri ekraani. Ükskõik, millise valiku valite, peate lisama ruudustiku laiuse ja kõrguse, mis määrab teie kihimahuti suuruse.

Järgmisena kerige tagasi liuguri üldiste sätete redigeerimiseks ekraani ülaserva.

Liuguri seaded

Paremal näete hunnikut liugurit.

üldised seaded: Seadistage slaidiseansi valikud, määrake slaidi vaikimisi kestus (slaidi kuvamise aeg), muutke vaikimisi üleminekuid / animatsioone ja tausta, lubage edenemisriba (ja muutke asukohta ja stiili), muutke 1. slaidiseadeid, lubage järgmine slaid fookuses ja keela hägusus.

Paigutus ja visuaalne: Redigeerige varje, ülekatteid, põhiliuguri tausta, lubage laaduri keerutaja, keelake liugur mobiilil (või kindla laiuse piires) ja valige liuguri asukoht lehel.

Navigeerimine: Kohandage külgmiste noolte, täppide, vahelehtede ja pisipiltide valikuid ja sätteid. Lubage ka puutetundlik navigeerimine, libistamine, klaviatuuril navigeerimine ja hiire kerimine.

Parallaks ja 3D: Lubage parallaksi ja / või 3D-tugi ning muutke hiire tundlikkust ja parallaksi sügavuse taset.

Toimivus ja SEO: Lubage laisalt laadimine ja liuguri jõudluse jälgimine.

Probleemide käsitlemine: Lubage tagasilöögid ja tõrkeotsing libisemisvigade kohta.

Google’i fondid: Laadige kohandatud Google’i fontide perekonnad spetsiaalselt teie liuguri jaoks (lisage slaididele kõik, mida soovite või peate lisama ülejäänud veebisaidile vastavad tekstikihid).

Import / eksport / asendamine: Importige kohandatud malle, eksportige oma praegune liugur uuesti kasutamiseks mõnel teisel veebisaidil ja kasutage liuguri URL-ide asendamiseks suvandeid.

API funktsioonid: Muutke api meetodeid ja sündmusi (soovitame seda vahekaarti ignoreerida, kui te pole edasijõudnud arendaja).

Slider Revolutioni kiirlingid

Kui olete oma valikud teinud, klõpsake nuppu roheline fail muudatuste salvestamiseks ekraani ülaservas. Pärast seda klõpsake nuppu sinine pliiats slaidide redigeerimise alustamiseks!

Lisage või muutke slaidid

Lisage või muutke liugurit Revolution Slides

Nüüd saate alustada slaidide lisamist. Sõltuvalt sellest, kas alustate nullist või kasutate näidisliugurit, on kaks või kolm slaidivalikut: Staatilised / globaalsed kihid, kõik juba loodud slaidid ja Lisage slaid.

Staatilised / globaalsed kihid nähakse kõigi loodud slaidide peal ülekattena. See on suurepärane võimalus lisada logo või vesimärk, lisada tootele nupp „Osta kohe” või isegi link uudiskirja tellimiseks..

Valige väljuv slaid et muuta slaidid, mille olete varem loonud või imporditud näidisliuguri osana. See on üks lihtsamaid viise Slider Revolutioniga alustamiseks, kui olete pluginaga uus, kuna nende näidisliugurid näitavad, kuidas mitmesuguseid pistikprogrammi funktsioone muljetavaldavate liugurite loomiseks õigesti kasutada..

Kliki Lisage slaid slaidi loomise alustamiseks nullist.

Slider Revolution: määrake slaidi taust

Esiteks kasutage nuppu Peamine taust slaidi tausta valimise võimalused: pilt, väline URL, läbipaistev (märkus – kui määrate liuguri põhiseaded üldistes liuguriseadetes, on see nähtav), ühevärviline või video. Seejärel kasutage slaidi täiendavaks kohandamiseks meediumiallika sätete, filtrite, parallaksi taseme (%) ja Ken Burnsi (animeeritud panoraamimise ja suumimisefekti) valikuid.

Slider Revolution: määrake slaidi üldised sätted

Järgmine liikuge edasi üldised seaded. Siin saate seada slaidi viivituse, kui te ei soovi, et teie liugurit animeeritaks kohe, kui see laaditakse, muutke slaidi silmuste valikuid või lisage aegumiskuupäev (suurepärane, kui loote liuguri puhkuseks või reklaamiks). Sellel vahekaardil on veel üks kasulik funktsioon – võimalus määrata oma Slaidi olek kuni avaldamata – sel viisil saate jätkata oma slaidi redigeerimist ja eelvaate kuvamist oma veebisaidi taustal ilma, et uus slaid oleks veebisaidi külastajatele nähtav.

Kui kasutate oma liuguri jaoks pisipiltidena navigeerimist, Pisipilt vahekaart pakub valikuid kohandatud slaidipildi ja mõõtmete valimiseks. Kuid kui otsustasite seda navigeerimisstiili mitte kasutada, võite selle vahelehe vahele jätta.

Slider Revolution: seadistage slaidianimatsioon

Sellega saab üle minna Slaidianimatsioon vahekaarti, et kohandada liuguri üleminekuanimatsiooni. Seal on üle 80 animatsiooni, mille vahel saab valida plussvõimalustena pöörlemise, kestuse ja kergendamise vahel.

Revolution Slider pakub ka võimalusi Link ja SEO seaded, Slaidi teave (kohandatud parameetrid ja kirjeldus) ja Navigeerimise ülekirjutamine kohandatud navigeerimise noolte, täppide või pisipiltide lisamiseks slaidile.

Nüüd on suurepärane aeg sellel klõpsata roheline fail ekraani ülaosas olev ikoon, et enne kihtide ja stiilide lisamist slaidile seadete salvestamiseks.

Lisage slaidikihid

Liugkinnitus: lisage liugkihid

Slaidide lisamisel või redigeerimisel on Slider Revolution pakutud valikutest ja neid tuleb lihtsalt juurde. Valida saab 8 erineva hulgast Lisage kiht valikud:

 • Tekst / HTML kihid sobivad suurepäraselt pealkirjade, kirjelduste või isegi linkide lisamiseks. Lisage slaidile kõik, mida soovite öelda.
 • Pildid sobivad suurepäraselt oma logo sisestamiseks, parallaksi slaididele sügavuse lisamiseks, komplektide eel / järel sisestamiseks ja muuks.
 • Heli ja Video kihid on üsna sirged. Valige meedium, mille soovite sisestada, ja valige oma meediumiteegist fail või sisestage link (YouTube, SoundCloud jne). Seejärel lisage sätted, mis võimaldavad silmuskontrolli, automaatse esituse, järgmise slaidi lõpus, baasmahu, segmendi alguse / lõpu ja eellaadimise. See on lihtne viis liugusele tõelise iseloomustuse lisamiseks, tutvustusvideole või õpetusele.
 • Nupp kihtvalikud hõlmavad 21 suuruse ja äärise raadiusega kombinatsiooni, mille abil saate redigeerida värvi, tausta, äärise värvi, ikooni, fonti, hõljutatud olekut ja teksti. Lisaks on mitmeid kasulikke sotsiaalsete linkide eelseadeid animeeritud hiire kerimisikoonide, hamburgerimenüü või isegi esituse / pausi jaoks.
 • Kujundid saab kasutada efektide lisamiseks (näiteks nupu taga pulseerivaks või värvi kiirgavaks), teksti kihi osa määratlemiseks (kasutage kuju vaid ühe sõna või fraasi esiletõstmiseks) või visuaalse huvi lisamiseks. Valige oma taust, äärise värv / suurus, kuju äärise raadius (0 ruudu jaoks, 100 ringi jaoks), kuju suurus pikslites ja polster.
 • Objekt kihte saab kasutada png, jpg, svg või ikooni lisamiseks ThemePunchi tasuta ressursside teegist.
 • Import kihi või slaidi kopeerimiseks teegide teiselt slaidilt. Kiire ja lihtne!

Alustamiseks klõpsake sinist nuppu “Lisa kiht”, seejärel kasutage suvandeid, et neid tõesti kohandada või kihti muuta.

Kihi valikud

Kui vaatate liuguri eelvaate jaotist veidi põhja poole, peaksite nägema valget riba paljude võimalustega, mida saate kihtide lisamisel ja kohandamisel nende lisamisel kasutada.

Liuguri pöördekihi stiil

Kasuta Stiil fontide, värvide ja kihi asukoha muutmise valikud. See hõlmab kõike alates kohandatud Google’i fondist, fondi suurusest, rea kõrgusest, teksti värvist, kihi taustast, polsterdusest / veerist, perspektiivist, hõljutage, ümberlülitatavast ja muust.

Slider Revolution Layer animatsioon

Animatsioon vahekaart on täpselt selline, nagu arvaksite – sellel on võimalus kihi sisenemis- ja väljumise animatsioonide lisamiseks ja kohandamiseks. Valige eelseatud animatsiooni mall, lisage leevendus ja muutke animatsiooni kestuse aega.

Liugjuhtimisega revolutsioonikihi silmus

Silmus seaded on lihtsad: kas jätke keelatuks, nii et teie kiht laadib lihtsalt teie valitud animatsiooni, või lubage silmuse valimine, valides tüübi. Valige kihi, pööramise, külgsuunas avanemise, impulsi ja laine hulgast, et anda oma kihile pidev, loop-animatsioon.

Liugklapi pöördekihi nähtavus

Mobiilsideseaded leiate alt Nähtavus. Siit saate määratleda, kas kiht peaks olema kindlates seadmetes nähtav, peidetud kindla laiuse alla või ilmuma ainult kursoril.

Liugklapi pöördekihi käitumine

Käitumine sisaldab mõnda kasulikku lülitit kihi sätete kohandamiseks. Esimene on säte, mis võimaldab kihtide automaatse reageerimise ja lapseelemendi reageerimise. Vaikimisi kahanevad slaidikihid, kui brauseriaken väheneb, keelake need sätted kihi suuruse säilitamiseks. Siit saate redigeerida ka kihti joondust ja tundlikku nihet.

Liugklapi pöördekihi toimingud

Kasuta Tegevused vahekaart kohandatud kihi sätete lisamiseks klõpsamisel, hiire sisestusel või hiire lahkumisel. Toimingute hulka kuuluvad kerimine, ümberlülitamine, meediumide esitamine, paus, täisekraanil sisenemine, vaigistamine ja palju muud.

Liuguri pöördekihi atribuudid

Kogenumate kasutajate või arendajate jaoks Atribuudid jaotist saab kasutada oma ID, klasside ja ümbriste lisamiseks kohandatud koodiga sihtimiseks.

Liugjuhtimisega revolutsioonikiht Parallax / 3D

Ja viimaseks: Parallaks / 3D pakub rippmenüüd, et valida parallaksiafekti “tase”, mille soovite kihti lisada. Mida suurem on protsent, seda rohkem teie kiht liigub.

Kihi kaadriajad

Edasi liikudes peaksite libiseva eelvaate all nägema ajakava. Siit saate redigeerida viivitust, millal kihid teie slaidil animeerivad. Samuti näete visuaalset ajakava, mis näitab kihi ajastamist võrreldes slaidi kogupikkusega. Blokeeritud sektsioon on teie kihi animatsiooni aeg ja heledama värvi riba on kogu selle aja jooksul, kui teie kiht on nähtav.

Liuguri pöördekihi ajastus

Slaidi kogukestuse muutmiseks klõpsake lihtsalt ja lohistage tabeli paremas ülanurgas olevat sinist silti.

Kui olete mitu kihti lisanud, saate seda jaotist kasutada ka oma kihtide ümberkorraldamiseks, muutes positsiooninumbrit, sissepääsu aega või lohistades kihte järjekorda. Lisaks saate seda jaotist kasutada slaidi esitamiseks, et redigeerimise ajal oma ajastust vaadata.

Salvestage oma slaid

Kõige olulisem samm on slaidi salvestamine! Pärast muudatuste tegemist salvestage või värskendage slaid. Slaidilt eemale liikudes (isegi kui see asub teisele slaidile) võite kaotada kogu oma raske töö. Nii et kindlasti salvestage, salvestage, salvestage!

Pärast salvestamist saate liikuda edasi ja töötada teiste slaidide või liuguritega.

Liuguri kasutamine

Oma vapustava liuguri lisamiseks ükskõik millisele postitusele või lehele kasutage varem loodud lünkkoodi Slider Revolution. Selle lühinumbri leiate, klõpsates armatuurlaua menüü üksusel Slider Revolution. Lühikood peaks välja nägema [rev_slider varjunimi] põhineb pseudonüümil, mille andsite liuguri loomisel.

Lihtsalt kleepige lühikood oma postituse või lehe sisusse. Kui teie teema toetab täiendavaid liuguri asukohti, saate ka sinna lisada lühikoodi. Mõned WordPressi teemad sisaldavad isegi liuguri jaoks spetsiaalseid mooduleid. Näiteks hõlmab kogu mitmeotstarbeline WordPressi teema Slider Revolution ja sisseehitatud lehe koostaja abil saate liugurid lisada igale postitusele või lehele, lihtsalt sisestades Slider Revolution mooduli. Kõik, mida peate tegema, on mooduli lisamine, valige rippmenüüst liugur (see kuvab kõigi teie juba loodud liugurite loendi), sisestage ja lohistage see seejärel oma kohale. Lihtne on?

Mähkimine üles

Usume, et Slider Revolution on üks lihtsamaid premium-liugkoodiga pistikprogramme, eriti kuna need pakuvad mitmeid tasuta malle (ja veelgi lisatasu malle, kui ostate pistikprogrammi jaoks oma litsentsi), hõlpsasti kasutatavat visuaalset redigeerijat ja palju sisseehitatud funktsioone, nii et slaidide stiilimiseks ei pea te CSS-i tundma (nupud, fondid, värvid ja muu on juba olemas!). Sellel on kindel 5 tärni ja meie arvates pakutakse teile parema libisemis plugina leidmiseks kõva pingutust.

Loodetavasti aitas meie juhend teid alustamisprotsessist läbi, kuid lisateabe saamiseks (või enda eksemplari haaramiseks) külastage ThemePunchi peamist lehte Slider Revolution. Nad näitavad suurepäraseid näiteid oma liuguri kohta ning linki reaalajas demosse, kus näete, mida Slider Revolution teha saab.

Lisateavet liuguri revolutsiooni kohta

Kuid meil oleks hea meel teid kuulda. Andke meile allolevates kommentaarides teada, mida te Slider Revolutionist arvate, või küsige meile julgelt küsimusi. Aitame hea meelega!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map