Lisage WordPressi jaoks MotoPress Slider abil oma veebisaidile ilusad slaidid

MotoPress on WordPressi kogukonnas tuntud oma lehe loomise sisutoimetaja WordPressi pistikprogrammi abil. Alates nende turuletoomisest eelmisel aastal on MotoPress lisanud oma portfelli rohkem tooteid, sealhulgas pistikprogrammide lisandmoodulid ja WordPressi teemad.


Selle aasta veebruaris andsid nad välja MotoPress Slider; nende teine ​​suurem WordPressi pistikprogramm. Pistikprogramm reageerib, nii et selle slaidid aitavad teil luua suurepärase välimuse ükskõik millises seadmes. Vaatame lähemalt, mida MotoPress Slider teha saab.

Uue MotoPress-liuguri seadistamine

MotoPressi liugurit on uskumatult lihtne seadistada. Kui otsustate luua uue liuguri, kuvatakse teile kolm lühikest seadete lehte. Liuguri sätete, juhtelementide ja välimuse jaoks on vahekaart.

Liuguri sätete vahekaardil saate nimetada oma liuguri ja pseudonüümi jaoks kasutatava pseudonüümi. Liuguri saab muuta täislaiuseks või võite määratleda ruudustiku vaikesuuruse. Slaidiesituse viivituse saab seadistada ka selles piirkonnas. Kui soovite, saab slaidiseansi keelata.

Uued liuguri sätted

Järgmisel vahekaardil saab üheksa liugkontrolli lubada või keelata. Saate konfigureerida juhtelemente, nagu nooled, esitusnupud, loendurid ja palju muud.

Uued liugjuhtimispuldid

Vahekaardil välimus saate määratleda pikslite vaikesuuruse telefoni, tahvelarvuti ja töölaua kuva jaoks. Algseadeteks on kõik kuni 767 pikslit kuvatakse telefoni paigutuse abil, kõik vahemikus 768–1991 pikslit kasutavad tahvelarvuti paigutust ja kõik, mis ületavad 992 pikslit, töölauaekraani.

Teie liugurile saab rakendada kohandatud CSS-klassi. Samuti on kast, kuhu saate lisada kohandatud CSS-koodi.

Uus liuguri välimus

MotoPress Slideri administraatori menüüs asub eraldi seadete leht, mis võimaldab teil konkreetse kasutajagrupi korral liuguri keelata.

MotoPress Slideri kasutajarühmade seaded

Ärge muretsege liuguri sätete pärast liiga palju. Vaikeväärtused peaksid enamiku teie jaoks kenad olema ja liuguri loomisala allosas on nupp, mis võimaldab teil sätteid igal ajal naasta ja muuta..

Slaidide lisamine oma uuele MotoPressi liugurile

Järgmisel alal saate slaididele lisada slaidid. Selle piirkonna ekraanipilti näete allpool. See võib esmapilgul tunduda pisut hirmutav, kuid seda on väga lihtne mõista, kui teate, kus kõik asub.

MotoPressi slaidide loomise leht

Ülaosas on seitse vahekaarti: üldine, värv, pilt, video, link, nähtavus ja muu. Teie liuguri eelvaade domineerib lehe südames ja selle alt leiate valikuid teksti, piltide, nuppude ja videote lisamiseks. Igat tüüpi sisu tuntakse kihina ja need kihid kuvatakse lehe paremas servas.

Kihtide järjekorda saate pukseerimise abil ümber korraldada. Kihtide paigutus toimib samamoodi nagu graafiliste rakenduste puhul, näiteks Photoshop, kusjuures prioriteediks on ülaosas olev kiht. Ülaltoodud näites on mul kaks kihti: pilt ja tekst. Kui ma peaksin HTML-kihi pildi järel positsioneerima, poleks tekst nähtav.

Liides töötab tõesti hästi. Kui valite peamise lõuendi piirkonnas kihi, kuvatakse selle kihi sätted. Kui klõpsate klaviatuuril Kustuta, eemaldatakse kiht slaidilt. Saadaval on ka kaks kustutamisnuppu: üks kustutab teie valitud kihi, teine ​​kustutab kõik kihid.

Kihid saab lõuendi piirkonnas ringi lohistada. Kui teete seda, näete X ja Y koordinaate muutumas. See on kasulik, kuna see tähendab, et saate kihid paigutada mitmele slaidile täpselt samasse kohta (mis on väga kasulik sisu, näiteks teksti paigutamiseks). Üheksa kasti ruudustikku saab kasutada ka kihtide paigutamiseks nt. üleval vasakul, keskel, all paremal jne.

Kihtide sisse- ja väljalülitamiseks saab kasutada kümneid animatsioone. See hõlmab tuhmumist, suurendamist, libisemist ja põrkumist. Kihid saab kuvada ja / või peita konkreetsel ajahetkel (millisekundites). See on minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt üks pistikprogrammi parimaid omadusi, kuna see võimaldab teil kihte kuvada täpselt siis, kui soovite neid kuvada.

Saadaval on ka eelmääratud stiilid, kuid soovi korral saate määratleda konkreetse kihi jaoks kohandatud CSS-klassid.

Animatsiooni valikud

Vahekaardil Üldine saate slaidile nime anda ja valida, kas slaid avaldatakse või salvestatakse mustandina. Nii saate loominguliselt loovida ja salvestada slaidid enne nendega tutvumist.

Värvikaart võimaldab teil valida slaidi taustale värvi või gradiendi. Üks asi, mis mind ärritas, oli see, et värvide valimiseks polnud värviratast. Kuueteistkümnendsüsteemi kood tuleb sisestada käsitsi. Loodetavasti on see asi, mida nad plugina tulevases versioonis käsitlevad. Gradiendi valik võimaldab teil määratleda kaks värvi ja nurga, mille juures gradient rakendatakse.

MotoPressi liuguri värvisätted

Kui te ei soovi kindlat värvi või gradienttausta, saate kasutada pilti. Kujutise saate valida oma WordPressi meediateegist või määratleda välise pildi URL. Suuruse, korduse ja positsiooni atribuudid saab kõik määratleda.

MotoPressi liuguri pildiseaded

MotoPress Slider toetab ka videotausta. Kui soovite, saab videod kihtide abil slaididesse lisada. Saate kuvada YouTube’i, Vimeo, oma meediumiteegi või välise URL-i videoid.

MotoPressi liuguri video seaded

Slaidid saab muuta ühendatavateks. Saate seada lingi ID, klassi, rel ja pealkirja atribuudid. Kui külastaja klõpsab kõnealusel slaidil, suunatakse ta teie määratud URL-ile. Kuna lingid on konfigureeritud slaidide kaupa slaidide kaupa, saate mõne slaidi linkida välistele veebisaitidele, mitte teistele.

MotoPressi liuguri lingid

Slaidid saab piirata sisse loginud kasutajatega. Seda saab kasutada slaidide kuvamiseks ainult registreeritud kasutajatele. Samuti saate slaidid aktiivseks muuta kindla ajavahemiku jooksul. Seda saab kasutada erinevatel eesmärkidel. Näiteks saate luua slaidid, et reklaamida detsembri esimesel nädalal võistlust.

MotoPressi liuguri nähtavusseaded

Viimasel vahekaardil saate määratleda slaidi CSS-klassi nime ja ID. Nagu ma varem märkisin, saate ka slaidi üksikuid kihte stiilida, kasutades kohandatud CSS-i klasse.

MotoPressi liuguri muud seaded

Kui olete slaidi loonud, saate selle slaidi salvestada, kasutades lehe allosas asuvat nuppu Salvesta. Sulgemisnupul klõpsamine viib teid slaidide loendisse, st kõik selle konkreetse slaidi jaoks loodud slaidid.

Saate olemasolevaid slaidid redigeerida, dubleerida või kustutada. Slaidi dubleerimine on mugav võimalus, kui soovite sarnase slaidi luua. Kui ei, siis saate luua uue slaidi nullist.

MotoPress Slider Slides List

Lõpuks saate oma valminud liuguri oma veebisaidile sisestada, kasutades lühikoodide pseudonüüme, mille olete oma liuguri jaoks määratlenud.

MotoPressi liugur

Räägitakse, et ilu on vaataja silmis, kuid mulle meeldis, mida MotoPress Slider teha oskas. Kohandatud tausta, teksti, piltide, nuppude ja videote sisestamine ei võta kaua aega.

MotoPress-liuguri näide

Kui külastate MotoPress Slideri peamist teabelehte, näete suurepärast näidet selle kohta, mida saab pistikprogrammi abil saavutada. Selles tuuakse välja, kuidas kihte saab ja kihtide laadimisega viivitades kasutada mõne minutiga professionaalsete liugurite loomiseks. See, kuidas kihid slaidi ajal aja jooksul ilmuvad, jätab mulje, et vaatate videoesitlust (isegi kui videoid ei kasutata). See on lihtne efekt, mis muudab slaidid tõesti ümber.

MotoPress-liuguri näide

Hinnakujundus

MotoPress on oma libiseva pistikprogrammi jaoks vastu võtnud õiglase hinnaskeemi. Nende isikliku litsentsi hind on 19 dollarit ja see pakub ühe veebisaidi jaoks ühe aasta tuge ja värskendusi. Jaemüügi hinnaga 49 dollarit suurendab ärilitsents veebisaitide limiiti ühelt viiele.

MotoPress Slider'i hinnakujundus

Arendaja litsentsi hind on 99 dollarit. See pakub arendajatele esmatähtsat tuge ja pakub üheaastast tuge ning värskendusi piiramatule arvule veebisaitidele. Hulgilitsentsimine on saadaval ka siis, kui soovite pakendada MotoPress Slider omaenda tootesse.

MotoPressi liugur on 100% GPL. Pistikprogrammi automaatsete värskenduste ja toe saamiseks on vaja litsentsi, kuid kui seda litsentsivõtit pole sisestatud, on pistikprogramm siiski täielikult kasutatav.

Lõplikud mõtted

Kõigil WordPressi liuguri pistikprogrammidel on õppimiskõver ja MotoPressi liugur ei erine. Slaidide mängimiseks peate kulutama vähemalt kakskümmend või kolmkümmend minutit, kuni hakkate aru saama, milleks pistikprogramm on võimeline.

Pärast lühikest pistikprogrammi kasutamist oli mul paar “Aha” hetke, kui hakkasin mõistma, kuidas kõik toimis. Esimene on see, kui sain aru, kuidas kihtidest maksimaalselt kasu saada. Teine on see, kui sain teada, kuidas animatsioone saab teksti, nuppude ja piltide sisse- ja väljalülitamiseks. Funktsioon, mis pani mind tõesti hindama MotoPressi liuguri potentsiaali, oli võimalus kihtide ilmumist edasi lükata. See võimaldab kasutada paljusid lahedaid esitlustrikke, näiteks tilgutada teksti veebisaidi külastajatele ning hüpikpildi ja nupu kuvamiseks slaidi võtmepunktides.

Kui olete need lihtsad tehnikad omandanud, olen kindel, et saate luua MotoPress Slider abil professionaalseid slaidid. Kui vajate inspiratsiooni, soovitan kontrollida MotoPressil kuvatavat liugurit, kuna see rõhutab, mida saab lihtsate teksti- ja pildikihtide abil saavutada.

Loodan, et teile meeldis see pilk MotoPress Sliderile. Kui jah, siis julgustan teid tellima WPExploreri uudiskirja, et saada tasuta värskendusi meie viimastest artiklitest ning suurepäraseid WordPressi näpunäiteid, nippe ja pakkumisi.

Täname, et lugesite.

Kevin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector