Lisage Envira galerii abil oma WordPressi veebisaidile kauneid galeriisid

Envira Gallery on WordPressi mitmekülgne galerii plugin, mis võimaldab teil hõlpsalt oma veebisaidile ilusaid pildigaleriisid sisestada.


Nagu teate, on WordPressi tuuma sisseehitatud galerii funktsionaalsus. Vaatamata sellele on galerii pistikprogrammid WordPressi kasutajate seas populaarsed, kuna sisseehitatud galerii on üsna piiratud ega paku sama funktsionaalsust, funktsioone ega stiili, mis teistele pistikprogrammidele..

Envira arendajad saatsid mulle pistikprogrammi testimiseks lahkelt testkoopia. Selles artiklis tahaksin teile selgitada, kuidas saate pistikprogrammi abil oma veebisaidile pildigaleriid lisada. Loodan, et teile meeldib arvustus �� Või kui soovite, võite postituse lõpus vaadata minu EnviraGallery pistikprogrammi videoülevaadet.

Laadige pistikprogramm alla

Envira galerii kasutamine

Uue galerii lisamine on väga kiire, kuna pistikprogramm integreerub ideaalselt olemasoleva WordPressi liidesega. Kui olete rahul Envira kasutatavate vaikesätetega, peate vaid oma pilte üles laadima WordPressi faili üleslaadija abil, salvestama galerii ja sisestama galerii oma veebisaidile.

Laadige oma pildid üles

Galerii edasiseks konfigureerimiseks on ka teisi vahelehti. Envira võimaldab teil kuvada oma galerii pilte kuni kuues veerus. Kui te seda suvandit ei muuda, kasutatakse vaikimisi ühte veergu.

Pistikprogramm, mis võimaldab teil galerii ja valguskasti jaoks täiendavaid teemasid lisada, on saadaval kõikidele hõbedasusega liikmetele ja üle selle (sellest lähemalt hiljem). Odavaim liikmelisus on ainult ühe teemaga, mille nimi on baas.

See seadete piirkond võimaldab teil ka määratleda veeru laiuse ja veerise iga pildi all. Samuti saab määratleda mobiiltelefonides kuvatavate piltide mõõtmed.

Seadistage oma galerii

Kui keegi klõpsab galerii pildil, kuvatakse pilt valguskasti abil. Valguskastil on palju lahedaid võimalusi, näiteks klaviatuuri ja hiirega navigeerimine. Pilte saab kuvada ka silmusena.

Galerii valguskasti seaded

Vaikimisi kuvatakse valguskasti kõigi galerii piltide pisipildid valguskasti allosas. Seda saab soovi korral ülaossa viia. Pisipiltide mõõtmeid saab ka muuta.

Galerii pisipiltide seaded

Vahekaart Mitmesugused võimaldab teil muuta galerii pealkirja, muuta lehe nälkjaid ja lisada kohandatud CSS-i klasse. Galeriisid saab ka selle piirkonna kaudu importida ja eksportida.

Mitmesugused galeriiseaded

Kui olete oma galerii avaldanud, antakse teile kood, mis on vajalik selle kuvamiseks oma veebisaidil. Pistikprogramm annab teile kaks lühikoodi. Üks kasutab galerii ID-d ja teine ​​galerii lehe nälkjat. Lehe nälkja töötab samamoodi nagu postituste ja lehtede puhul, st kui te ei täpsusta lehe nälkjat, genereerib WordPress selle teie galerii nime põhjal.

Saadaval on ka PHP-kood, nii et saate oma galeriid lisada oma veebisaidi muudesse osadesse, näiteks päisesse või jalusesse.

Teie galerii kood

Kui pistikprogramm on aktiveeritud, lisatakse teie postituse redigeerijasse nupp „Lisa galerii”.

Lisage Envira galerii nupp

Kui klõpsate nuppu „Lisa galerii”, kuvatakse kõigi teie galeriide loend. Peate lihtsalt valima galerii ja seejärel klõpsama nuppu “Lisa galerii”, et see oma postitusele või lehele lisada.

Valige oma galerii

Galerii sisestamisel lisatakse galerii lühinumber teie postitusse. Muidugi saab selle lühikoodi lisada otse, kopeerides lühikoodi ülekattest, mis kuvati pärast galerii avaldamist. Samuti saate galeriid hõlpsalt lisada, kui mäletate galerii ID-d või galerii lehe nälkjat.

Envira galerii lühinumber

Galeriid saab lisada Envira galerii põhimenüü kaudu, mis asub teie WordPressi administreerimismenüüs. Soovi korral saate uusi galeriid lisada otse postituse redigeerija lehele.

Lisage galerii otse postituse redigeerijas

Lõpptulemus tundub fantastiliselt hea. Galeriid on tundlikud, nii et need näevad mobiilseadmetes suurepärased välja (sealhulgas kõrglahutusega seadmed, näiteks Macbook Pro).

Envira galerii näide

Pistikprogramm sisaldab vidinat galeriide lisamiseks vidinustatud piirkondadesse, näiteks külgribale. Vidinal pole valikuid – saate valida ainult galerii ja lisada vidinale pealkirja. Kuigi konfiguratsioonivõimaluste puudumise üle on raske kurta, kui väljund näeb hea välja.

Mul on üks kaebus see, et vidinat ei kuvata galerii kuvavatel postitustel ega lehtedel korralikult. See laadib vidina trahvi teistele lehtedele, kuid takerdub pidevas laadimisetapis, kui galerii laaditakse peamisele sisualale ja külgribale. Testisin Envira testi veebisaidil, kasutades kakskümmend kaksteist ja ühtegi muud pistikprogrammi pole aktiveeritud. Testisin vidinat ka teema Twenty Eleven abil ja sama probleem oli olemas. Kuid olen kindel, et see on asi, mille arendajad varsti parandavad.

Kui klõpsate suvalisel pildil oma galeriis, kuvatakse pildi täisversioon ilusa valguskasti abil. See on külastajatele praktiline viis sirvida teie galerii pilte, kuna kõiki pilte saab valida valguskastide alalt.

Envira galerii valguskast

Lisandmoodulid

Envira jaoks on saadaval terve rida lisandmooduleid, mis täiustavad pistikprogrammi funktsionaalsust. Need liigitatakse tasuta, põhilisteks ja edasijõudnuteks lisandmooduliteks.

Tasuta lisandmoodulid on kõigile kättesaadavad. Põhilised lisandmoodulid on saadaval hõbedasetele liikmetele ja kõrgemad ning edasijõudnutele lisandmoodulid on saadaval kuldliikmetele ja üle selle.

Tasuta

 • Kaitse – keelab piltide paremklõpsamise, et takistada inimesi hõlpsalt teie pilte varastamast.
 • Slaidiseanss – saate luua stiilseid piltide slaidiseansse.
 • CSS – lisab vahekaardi Mitmesugust alla CSS-välja, et lisada täiendavaid stiilikohandeid.

Põhiline

 • Sildid – võimaldab teil sildistada pilte soovitud siltide / märksõnadega.
 • Galerii teemad – Kohandage oma galeriide välimust eelnevalt valmistatud galeriistiilidega.

Täpsemad

 • SuperSize – võimaldab kuvada aknas maksimaalse võimaliku suurusega pilte.
 • Täisekraan – saate kuvada galerii valguskasti täisekraanil.
 • DeepLinks – võimaldab linkida otse konkreetsete piltidega, kasutades SEO-sõbralikke URL-e.

Ma mõistan, et lisandmoodulite müük on viimastel aastatel muutunud tavaliseks. Antud juhul ei pidanud ma seda õigustatuks. Funktsioonid, nagu kiirlingi kaitse ja siltide funktsionaalsus, peaksid olema pistikprogrammi põhiversiooni sisse ehitatud. Mulle tundub, et funktsioonide eemaldamine ja seejärel pistikprogrammi kaudu tagasi lisamine on vale, et nad saaksid plugina jaoks erinevaid liikmeplaane müüa..

Lõpptulemus on see, et peate oma veebisaidil aktiveerima üheksa pistikprogrammi, mitte üks. Kui odavamate versioonide jaoks tuleb funktsioone piirata, oleks minu arvates parem müüa plugina erinevaid versioone, nii et kõik funktsioonid sisalduksid ühes pistikprogrammis.

Ülevaade

Olen varem kasutanud paljusid teisi galerii pluginaid. Paljud neist keskenduvad stiilile kui sisule. Ma tunnen, et Envira on tasakaalu saavutanud, tagades, et ennekõike on see loodud selleks, et saaksime galeriid oma veebisaidile kiiresti sisestada.

Ainus viga, mille leidsin, oli galerii vidin, mida ei kuvata nendel lehtedel, kus galerii laaditi peamisele sisualale. Ma ei usu, et see peaks muretsema, kuna Envira käivitati ametlikult alles 2014. aasta jaanuari lõpus. Pistikprogrammi alguses on alati väikesed vead ja need vead tuleks järgmise paari kuu jooksul siluda..

Pistikprogrammi jaemüük on alates 39 dollarist. Klientidele on saadaval neli liikmelisuse kava. Kõikide plaanide juurde kuuluvad piiramatu galeriid, juurdepääs dokumentidele, põhifoorumi tugi ning üheaastane tugi ja värskendused.

Allolevas loendis on üksikasjad, mida saate iga liikmeplaaniga. Iga kava sisaldab kõiki sellele eelnevaid liikmeplaani funktsioone.

 • Pronks (39 dollarit) – värskendused on piiratud ühe veebisaidiga
 • Hõbe (79 dollarit) – kolme veebisaidi värskendused, eelistatud e-posti tugi ja juurdepääs põhilistele lisandmoodulitele
 • Kuld (149 dollarit) – Piiramatu veebisaidi värskendused ja juurdepääs edasijõudnutele lisandmoodulitele
 • Plaatina (259 dollarit) – Võimaldab teil lisada Envira müüdava teemaga

Envira võimaldab teil minna parema plaani juurde, makstes vaid hinnavahe. See võimaldab teil alustada ühe odavama paketiga ja värskendada vastavalt vajadusele. Nad pakuvad ka 14-päevast 100% raha tagasi garantii.

Plugina kohta lisateabe saamiseks külastage ametlikku Envira galerii veebisaiti.

Lisateave Envira galerii kohta

Envira galerii pistikprogrammi videoülevaade

Ärge unustage pistikprogrammi reaalajas nägemiseks kontrollida Enla galerii pistikprogrammi videoülevaadet, mille autor on Kyla.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map