Lisage e-posti valimisvormid WordPressi hõlpsalt koos Bloomiga

Kasuliku sisu loomine on vaid osa sellest, mis viib liikluse teie blogisse nädal-nädalal. Teine suur osa on teie veebisaidi või ajaveebi jagamine lugejatega, et nad tagasi ei tuleks. Üks kõige tõhusamaid viise, kuidas uut sisu või tooteid oma külastajatega jagada, on uudiskiri. Meil on siin isegi üks WPExploreris (see on kohe meie külgribal, kui te seda veel ei näinud).


Infolehed on suurepärane võimalus jagada uut sisu lugejatega, kes muidu ei näeks seda sotsiaalmeedias, sest olgem ausad – säutikad ja ajajoone postitused maetakse kiiresti. Infolehte saab aga igal ajal avastada ja tõenäoliselt ei jäeta seda kahe silma vahele kui sotsiaalmeedia postitust. Aga nüüd keeruline osa – kuidas sa kavatsed inimesi oma uudiskirjaga liituma??

Bloomi e-posti kasutamise lubamise pistikprogramm

õitsema-armatuurlaud-pilkama

Minu ülaltoodud küsimusele on lihtne vastus saada e-posti teel. Midagi, mida saate oma veebisaidil hüpitada, kõigutada, libistada või lihtsalt oma kohale paigutada, et anda oma lugejatele võimalus seda lubada. Muidugi võib kohandatud osalemisvormi ehitada just teile või teha seda ise, kui teil on kodeerimisoskus. Kuid enamiku jaoks on pistikprogramm parim ja lihtsaim viis. Ja sinna tuleb Bloom.

Bloom on uhiuus e-posti opt-in pistikprogramm, mille sisuks on Elegant Themes. Me armastasime nende Monarhi sotsiaalset pistikprogrammi, nii et kui nägime, et nad loovad e-posti lubamise pistikprogramm olime super põnevusega seda proovida. Ja see ei valmistanud kindlasti pettumust! Bloom on täis suurepäraseid funktsioone ja hõlpsasti kasutatavaid valikuid, nii et kõik WordPressi kasutajad saavad oma veebisaidile luua toreda ja tõhusa valimisvormi..

Vormi kohandamine

Valmistamisvormide loomise lihtsustamiseks on sisseehitatud palju suurepäraseid funktsioone. Tõsiselt – Elegant Themes’i poisid mõtlesid kõike! Valida on kuue peamise lubamise tüübi vahel, mida saate kasutada infolehtede lisamiseks kogu oma WordPressi saidil: hüpik, sissejuhatus, postituse all olev osa, tekstisisene, lukustatud sisu ja vidin. Ja iga sellise paigutuse jaoks on rohkem kui 100 stiilimallit, mis aitavad teil alustada.

Mallid on suurepärased, kuid kui soovite tõesti asja kätte saada, saate seda teha. Iga element on täielikult kohandatav. Täpse heksaväärtuse leidmiseks kasutage sisseehitatud värvivalijaid ja laadige oma loomingulised pildid oma osalemisvormidesse. Võite isegi kohandatud CSS-i lisada, kui soovite tõeliselt väljamõeldud. Bloom muudab kohandatud välimusega opt-in-vormide loomise lihtsaks.

õitsemisvormid

Ja muidugi teeb Bloom koostööd suuremate meiliturundustarkvara pakkuvate ettevõtetega, mida enamik meist tunneb ja armastab. See hõlmab MailChimp, AWeber, Pidev Kontakt, Kampaania Monitor, Mad Mimi, iContact, GetResponse, Sendinblue, MailPoet, Feedblitz, Ontraport ja Infusionsoft. Bloomi saate kasutada ka omaenda kohandatud HTML-vormingus. Seega peaksite olema üsna hästi kaetud ja see peaks olema tükk teie saidile opt-in-vormide lisamiseks, olenemata sellest, kuidas plaanite oma infolehtede loomist ja haldamist!

Lubatud vormide jagatud testimine

Mida optimeerida oma osalemisvorme? A / B jagatud testimine on üks parimaid viise, kuidas luua ja täiustada oma nõusolekuvormi. Bloomil on sisseehitatud võime aidata testi kiirelt ja hõlpsalt jagada. Pärast loobumisvormi loomist võite jagatud testi seadistamiseks klõpsata jagamise nooleikoonil.

Bloom A / B tükeldamise testimine

Kui klõpsate nuppu „Lisa variandi nupp”, dubleerib Bloom teie praeguse opt-ini, nii et saate näpunäiteid muuta, mida soovite oma jagatud testimiseks. Kui olete lõpetanud, salvestage variant ja naaske lubamise peamisele ekraanile. Kui olete alustamiseks valmis, klõpsake nuppu „Alusta testiga“ ja Bloom kuvab iga lubamise külastajatele ning jälgib nende näitamisi ja konversioone. Kui teate, milline opt-in läheb paremini, saate testi lõpetada, valida võitja ja kaotatud opt-ini kustutada või desaktiveerida.

Lihtne uudiskirja haldamine

Teine Bloomi suurepärane omadus on see, et pistikprogramm jälgib kõiki e-posti kontosid ja uudiskirjade loendeid, mille olete oma valikulistele lisanud. See võimaldab teil hõlpsalt näha, kuidas teie e-posti loendid on pärast Bloomi lisamist kasvanud.

Bloom: e-posti konto haldamine

Valiku statistika

Kui olete paar vormi seadistanud, saate jälgida nende toimivust statistika vahekaardi kaudu. Näete oma konversioonide, tellijate koguarvu ja kasvu kiiret summeerimist (tellijate arv nädalas). Samuti on olemas kõigi teie praeguste opt-in-ide võrdlustabel ning graafik, mida saate kasutada opt-in-ide tõhususe visualiseerimiseks.

Bloom: Optini statistika

Lihtsad impordi ja ekspordi valikud

Viimane funktsioon, mida me teiega jagada tahtsime, on vahekaart Import ja eksport. Kui käitate mitut veebisaiti, on see suurepärane võimalus käes hoida. Soovi korral saate hõlpsalt eksportida vorme, et neid hiljem teistele veebisaitidele importida. Nii saate hoida järjepidevaid valimisvorme veebisaitide võrgus, ilma et peaksite kõiki oma stiilikohandeid ikka ja jälle uuesti tegema..

Bloom: import ja eksport

Nüüd, kui olete näinud, mis teeb Bloomi nii suurepäraseks, kaevame pistikprogrammi, et näeksite, kui lihtne (ja lõbus) seda kasutada on!

Bloomi e-posti lubamise WordPressi pistikprogrammi kasutamise lühijuhend

Kõigepealt peate installima Bloomi täpselt nagu iga teine ​​pistikprogramm. See vinge lisatasu plugin on lisatud Elegant Themes’i arendajate ja eluaegsete liikmelisuste hulka, mis algab kõigest 89 dollarist ja sisaldab juurdepääsu kõigile nende teemadele, pistikprogrammidele ja ressurssidele (palju, kui te minult küsite). Laadige ZIP-fail alla Elegantsed Teemad. Seejärel logige sisse oma WordPressi saidile ja liikuge pistikprogrammide juurde, lisage uusi ja importige Bloom Zip-fail. Kui olete pistikprogrammi aktiveerinud, näete oma külgribal Bloomit.

Klõpsake menüüelementi Bloom ja siis nuppu “Add Optin”.

Bloom: lisage uus optin

Järgmisena vali oma optiini stiil. Peaksite nägema kuut võimalust: hüpikaken, sisselogimine, postituse all olev osa, tekstisisene, lukustatud sisu ja vidin. Pisipildid peaksid aitama teil mõista, kuidas iga suvand töötab, kuid kui te pole kindel, saate alati oma optiini stiili hiljem muuta.

Bloom: Valige Optin Style

Bloomi seadistamise valikud

Nüüd, kui olete valinud oma optiini stiili, on aeg alustada seadistamist. Pange oma optiini nimi ja lisage oma infoleht. Me kasutame siin WPExploreris MailChimpi, nii et selle valisin rippmenüüst. Järgmisena klõpsake nuppu “Lisa konto”, mis peaks avama konto nime ja API-võtme.

Bloom: uudiskirja nimi ja pakkuja

Lisage soovitud konto nimi. Parim on valida midagi, mis hõlbustab teil meeles pidada, millist uudiskirja loendi API-t lisate.

Peate oma API-võtme hankima teie valitud e-posti turunduse pakkujalt. Seda peaks olema lihtne leida ja kui te ei tea, kust otsida, peaks Google’i otsingule vastus olema. Kuid kui kasutate MailChimpit nagu meie, logige lihtsalt oma kontole sisse ja klõpsake paremas ülanurgas oma nimel. Seejärel klõpsake “Konto” ja jaotises “Lisad” peaksite nägema suvandit “API võtmed”. Kui teil seda veel pole, klõpsake nuppu „Loo võti” ja kopeerige siit oma API-võti (ja ma arvan, et teie API-võtme leidmise protsess oleks teiste pakkujatega üsna sarnane).

Nüüd saate MailChimpist (või teie eelistatud uudiskirjaplatvormist) välja logida ja minna tagasi Bloomi seadistuslehele. Kleepige oma API-võtmesse klõpsuga nupule „Volita”. See kontrollib teie API-võtit ja avab valiku „E-posti loendi valimine”. Kui olete loonud mitu meililisti, näete neid kõiki siin. Valige oma loend ja klõpsake siis nuppu „Järgmine”.

Bloom: lisage oma API-võti

Bloomi kujundusvalikud

Nüüd saate valida, kuidas teie optiini vorm välja näeb. Alustamiseks on üle 100+ malli. Valida on palju värve ja kujundusi, nii et valige oma lemmik ja klõpsake kohandamiseks nuppu „Järgmine“.

Bloom: Optini kujundusmallid

See on koht, kus Bloom saab väljamõeldud. Oma kohandatud optiini vormi loomiseks on palju suurepäraseid võimalusi. Lisage kohandatud pealkiri ja sõnum, et lugejad teaksid, mis teie uudiskiri endast kujutab ja miks nad peaksid tellima.

Õitsemine: kohandatud tekst

Seejärel lisage kohandatud pilt, et lisada oma optiini mõju ja kutsuda külastajaid kohe tellima. Võite lisada oma pildi allpool, oma sisust paremale või vasakule (või kui teil pole üldse pilti – see on teie enda otsustada). Inimeste tähelepanu köitmiseks võite meie pildile lisada ka animatsiooni. Ja Bloomil on isegi sisseehitatud märkeruut, et saaksite oma pilti mobiiltelefonis peita – see on suurepärane viis muuta teie optiin väikestes seadmetes loetavaks.

Bloom: pildi seaded

Kerides allapoole, näete oma esimest valikuvõimalust oma valikul. Selles jaotises saate valida piiramatute taustavärvide, vähemalt 80 Google’i kohandatud fondi, heledate või tumedate tekstide ning teie valitud stiili ja ääriste vahel. Siin on piirituid kombinatsioone, nii et saate tõesti soovitud välimuse luua.

Bloom: Optini stiil

Järgmine üles – vormi seadistamine. See hõlmab seda, kuhu soovite oma uudiskirjaga tegelikku registreerumisvormi (paremal, vasakul või allpool teie sisselogimissisu) ja millist teavet soovite koguda külastajatelt, kui nad tellivad. Samuti saate kohandada registreerumisnupu teksti nii, et see vastaks ülejäänud teie lubamise sisule ja funktsioonidele.

Bloom: vormi seadistamine

Edasi liikudes on ka vormi kujundamise võimalusi. Need on üsna sarnased opt-in-i stiilivalikutega, ainult need kehtivad teie äsja lisatud uudiskirja tellimisvormi kohta. See hõlmab rohkem värvivalijaid ja kohandatud vormi paigutuse valikuid.

Õitsemine: vormi kujundamine

Viimane kujundusvalik on teie vormi serv. Need valikud on mõeldud opt-in sisu ja uudiskirja vormi vaheliseks servaks ja need kõik töötavad sõltumata sellest, millise paigutuse valite oma vormi asukoha jaoks.

Õitsemine: vormi serv

Saate oma vormile lisada ka jaluse teksti, mis võib olla hea koht, kui soovite lisada teabe või lingi oma privaatsuseeskirjadele. Ja saate lisada ka kohandatud eduteate – see on sama lihtne kui selle sisestamine.

Bloom: jalus ja eduteade

Ja viimaseks, kuid mitte vähem oluliseks, sisaldab Bloom ka kohandatud CSS-välja, kus saate tõepoolest muuta oma nõusoleku vormi. Kui te pole CSS-i tuttav või tunnete oma kodeerimisoskuste tundmist, on parem jätta see kast vahele või palgata keegi, kes aitab teil luua kohandatud koodi, mida saate kasutada oma optivormi edasiseks stiilimiseks (väljaregistreerimine) Microlancer, kui otsite arendajalt natuke abi).

Bloom: kohandatud CSS

Oh, ja igal protsessi hetkel võite klõpsata paremas ülanurgas oleval väikesel sinisel silmal, et vaadata oma töö reaalajas eelvaadet. See on suurepärane funktsioon, kuna just selle loomise ajal saate oma disainilahendust muuta, et see just õigeks saada.

Bloom: reaalajas eelvaade

Bloomi kuvamise valikud

Ok, nüüd on aeg valida, millal ja kuidas teie lubamine ilmub. Bloom on täis valikuid ja sätteid, nii et saate luua optimaalseid vorme igas olukorras. Valige lubamise viivitus või käivitustoiming, samuti konkreetsed lehed, postitused või kategooriad, mille jaoks soovite seda kasutada. Kui soovite luua oma avalehe jaoks kohandatud lubamise, siis eraldi poe jaoks ja teise lubamise, mis käivitatakse alles pärast seda, kui keegi teie kommentaari saate! Kõigist allpool kuvatavatest seadetest saate ülevaate läbilõiget.

15-ekraanivalikud

Kui olete kuvamisvalikute seadistamise lõpetanud, võite salvestamiseks ja väljumiseks klõpsata. See selleks! Lõite just Bloomi abil kohandatud osalemisvormi. Kena töö!

Mähkimine üles

Bloom on suurepärane pistikprogramm, millel on igasuguseid suurepäraseid funktsioone, mida soovite opt-in pistikprogrammis. Jagatud testimine, statistika ja kohandamine on kõik sisseehitatud, et teil oleks lihtsam töötada töötava e-posti vormis. Lisaks on puhas ui ja lihtsad võimalused pistikprogrammi kasutamise imelihtne. Loodetavasti oleme saanud teid aidata pistikprogrammi seadistamisel, kuid kui teil on kommentaare või küsimusi, jätke need allpool! Ja kui soovite Bloomi kohta rohkem teada saada, saate täieliku väljalaske postituse vaadata ka Elegantsete Teemade ajaveebist.

Hankige WordPressi jaoks õitseng

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map