Lingi sosistamine: targem WordPressi sisemine linkimine

Lingi sosistamine: targem WordPressi sisemine linkimine

SEO maailmas võidate mõned ja kaotate mõned. Kuid oleks häbi kaotada, kui sisemine sidumine läheb. See on lihtsalt halb, eriti kui Link sosistab, tänase ülevaate teema pakub teile täpselt seda, mida peate sisemiste linkide loomiseks nagu profid.


Ehkki enamik inimesi ignoreerib seda, on siselinkide lisamine suurepärane kasutajakogemuse (UX) ja otsimootori optimeerimise jaoks. Kasutajad leiavad kiiresti asjakohase sisu ja otsingumootorid saavad teie luksusmeetmeteta indekseerida rohkem teie sisu. Lisaks võib sisemine linkimine suurendada seotust ja vähendada põrkumiste määra, kuna kasutajad veedavad teie veebisaidil rohkem aega.

Sisemine linkimine on siiski väsitav, eriti kui teil on palju sisu. Ja kui te pole ettevaatlik, võite sattuda oma saidi orvuks sisule, mis on sama halb kui see, kui teil pole üldse sisu. Lõppude lõpuks, miks vaeva näha sellise sisu loomisega, mida keegi ei näe?

Siseneb plugina Link Whisper juurde ja võite kõigi sisemiste linkimisprobleemidega hüvasti jätta. Tänases postituses saate teada, miks see WordPressi sisemine linkimise pistikprogramm on üks parimaid tööriistu iga veebisaidi omaniku jaoks. Lisaks näitame teile täpselt, kuidas pistikprogramm töötab – see tähendab, et võite käima lüüa.

Ilma täiendava abinõuta kutsuge teie lingid üles viisil, mis on kasulik teie kasutajatele ja SEO jõupingutustele. Ärge lahkuge ilma oma mõtteid postituse lõpus olevas kommentaaride jaotises jagamata. Kui teate mõnda pistikprogrammi, mis lööb Link Whisperit, oleks hea meel sellest ka kuulda ��

Mis on Link Whisper?

link sosistab sisemine ühendav WordPressi plugin

Link Whisper on fantastiline WordPressi plugin, mis võimaldab teil oma saidil sisemisi linke lisada ja hallata. Tänu funktsioonidele, näiteks nutitele ankrutekstidele, tehisintellektile (AI) ja aruandlusele saate omada oma veebisaidi siselinke nagu boss.

Arendaja sõnul aitab „Link Whisper teil võtta ette seda, mis kunagi oli aeganõudev töö (mis teie saidi kasvades veelgi suuremaks läheb) ja muudab selle teie jaoks võimaluseks oma konkurentidest paremini optimeeritud sait”.

See ei kõla üldse halvasti. Eriti see osa, mis kõlab järgmiselt: „… võimalus teil oma konkurentidest paremini optimeeritud sait olla”. Mida selles mitte armastada?

Ka teiste veebisaitide omanikud on Link Whisperi üle möirgavad:

Link Whisper on eemaldanud 90% sisemise linkimisega seotud töödest. Mis oli kunagi ülesanne, mis võttis mul kaua aega või mida oli VA-l väga keeruline korralikult teha, võtab nüüd vaid minuteid ja tehakse nii, nagu ma seda tahan. Arvestades sisemise linkimise väärtust lehel SEO, pole see pistikprogramm mõistlik. – Jared Bauman

Ja 5-tärni hinnangud jätkuvad. Arendaja kavandas Link Whisperi tegema ühe töö ja tegema seda õigesti. See on üks parimaid WordPressi sisemisi ühendavaid pistikprogramme. Loodan teile paari sekundiga näidata, miks see on tehtud, eriti nüüd, kui me teame, mis Link Whisper on ja mida see teeb.

Lingi sosistamise võimalused

link sosista funktsioone

Parim osa Link Whisperi kohta on asjaolu, et see pole nagu paljudes teistes pistikprogrammides liiga keeruline. See on nii lihtne kui see saab, mis tähendab, et te ei raiska aega keerukate seadete hordi seadistamisele. See kõik on plug and play, kuid enne kui selleni jõuame, lubage meil katta, mida Link Whisper funktsioonide osas pakub.

Automaatsed linkimissoovitused

link sosistab automaatseid linkimise soovitusi

Link Whisper on intuitiivne WordPressi sisemine ühendav pistikprogramm. Pistikprogramm kasutab uskumatu AI-d, et postituse kirjutamisel soovitada kontekstilisi ja asjakohaseid sisemisi linke. See on õige; ei pea te WordPressi postitoimetajast lahkuma, et oma veebisaidil asjakohast sisu leida ja linkida.

Sõltumata teie veebisaidi artiklite arvust, kammib Link Whisper võimalike linkide pakkumisel teie sisu asjakohasuse. Pärast seda peate märkima vastava sisemise lingi soovituse kõrval märkeruudu ja teie töö on läbi.

Nutika ankru tekst

link sosise nutika ankru teksti

Ankru tekst on oluline osa parema UX-i pakkumisel ja teie SEO paremusjärjestuse tõstmisel. Hea näide on ankurtekst, mida oleme eelmises lauses oleva lingi jaoks kasutanud. Kui klõpsate lingil, olete teadlik, et lähete lehele, mis räägib teile rohkem ankrutekstist.

Ja seda teeb ankrutekst. See pakub teie kasutajatele ja otsimootoritele kontekstilist ja asjakohast teavet lingi sihtkoha sisu kohta. Kui paljud inimesed lingivad teie veebisaidile näiteks „WordPressi teemasid” kasutades, saab teie veebisait selle ankurteksti jaoks hea asetuse, isegi kui te pole seda oma sisus kasutanud.

Niche Pursuits LLC, Link Whisperi taga olevad poisid, teavad seda fakti hästi, mistõttu on nad teinud teie linkidele asjakohaste ankuritekstide lisamise uskumatult lihtsaks. Teisisõnu soovitab pistikprogramm linke automaatselt sisestada. Ja kui teile ankruteksti ettepanekud ei meeldi, saate sõnu ühe klõpsuga lisada või eemaldada!

Üksikasjalik lingi aruandlus

link sosistab sisemiste linkide aruandlus

Kas te teate, mitu harva kasutatavat artiklit teie veebisaidil on? Vean kihla, et kogu oma raha sul ei ole. Ja see on tohutu probleem, kuna teil võib olla suurepärast sisu, mida külastajad ja otsingumootorid ei leia. Ärge siiski higistage, sest saate asju ümber pöörata, osutades siselinkidele sisule, mida kasutajad ja otsingumootorid muidu ei näeks.

Ja parim osa? Pistikprogramm Link Whisper sisaldab sisemisi linkimisaruandeid, mis aitavad teil oma saidi linkimisstruktuurile sõrme panna. Näete kõiki sisemiste linkideta postitusi ja lehti. Lisaks näete igast artiklist tulevate sisemiste ja väliste linkide arvu.

Lisaks saate hõlpsalt oma artiklitele sisemisi linke hulgi lisada. Te ei pea igasse üksusesse linke otsima; teil on keskne armatuurlaud, mis muudab protsessi liiga lihtsaks. Nüüd peate välja selgitama, kuidas kogu salvestatud aega kasutada.

Link Whisperi globaalsed seaded

lingi sosistamise seaded

Lingi sosistamise seadete ekraan ei ole jällegi liiga keeruline. Sisemiste linkide ja ettepanekute kohandamiseks saate paar hõlpsasti kasutatavat võimalust. Täpsemate sätete asemel hoiab plugin seadete ekraani valgust. Paljud kasutajad ei pea pistikprogrammi kasutamiseks ühtegi seadet muutma.

Kui peate muutma, kuidas pistikprogramm oma veebisaidil siselinke käsitseb, pakub Link Whisper teile paar võimalust. Näiteks võite avada kõik sisemised lingid uuel vahelehel ühe klõpsuga. Lisaks võite numbreid ja teatud sõnu tähelepanuta jätta.

Peale selle saate valida, milliseid postitustüüpe indekseerib sisemiste linkide pistikprogramm, pakkudes teile võimalust jäädvustada kõik soovitud sisemised lingid (või nende puudumine). Lisaks saate silumisrežiimi sisse lülitada juhuks, kui peate oma veebisaidil vigu tuvastama. Link Whisperi kasutamine on imelihtne ja ma ei liialda millegagi.

Link Whisperi õpetused ja tugi

link sosistavad õpetused

Rääkides vigadest ja muust, pakub Link Whisper videoõpetusi, mis aitavad teid juhuks, kui olete ühel või teisel põhjusel ummikusse jäänud. Ma ei tahaks asju arvata, kuid te ei vaata vaevalt videoid, kuna pistikprogrammi on lihtne kasutada. Kuid kui peaksite abi vajama, on sellest kasu video.

Lisaks pakub Link Whisper üksikasjalikku teadmistebaasi, mis hõlmab korduma kippuvaid küsimusi (KKK). Kuid kui vajate otsest abi, saate alati luua pileti, et nautida maailmatasemel tuge. Lõppude lõpuks on Link Whisper WordPressi lisatasu plugin, mis tähendab, et saate professionaalset abi.

Lisaks saate alati vaadata Niche Pursuits ajaveeb inspireerivate postituste jaoks kõigil niššisaitidel. Need hõlmavad mitmesuguseid teemasid, mis keskenduvad edukate nišisaidide veebisaitide ja veebiettevõtete loomisele. Kuid ma kahanen; installime nüüd pistikprogrammi.

Kuidas installida Link Whisper WordPress Internal Linking Plugin

Link Whisper on esmaklassiline pistikprogramm, mis tähendab, et te ei saa seda alla laadida WordPressi pistikprogrammi repost. Liikuge edasi Link Whisperi ametlik veebisait ja klõpsake nuppu Hankige link sosistada kohe nuppu, nagu on näidatud alloleval pildil.

ametlik link sosistav veebisait

Järgmisena valige litsents vastavalt teie vajadustele, klõpsates vastaval litsentsil Alustama nagu näeme allolevas ekraaniskeemis.

link sosistab hinnakujundust

Kõrvalt: Nagu ülaltoodud pildilt näha, on teie käsutuses kolm hinnapaketti. Teil on ühe saidi litsents, mis maksab 67 dollarit dollarit aastas. Peale selle on teil kolme saidi ja 10 saidi litsents vastavalt 97 ja 147 dollarit aastas. Otsige alati pakett, mis vastab teie eelarvele ja vajadustele.

Valige järgmisel ekraanil oma eelistatud makseviis (PayPal või kaart), sisestage oma andmed ja klõpsake nuppu Ostmine nagu allpool esile toome, selle lehe allosas olev nupp.

link sosista kassasse

Pärast ostu lõpetamist suunab veebisait teid oma kontole, nagu allpool näidatud.

link whispepri kohandatud konto

Konto lehel saate vaadata oma litsentsi ja alla laadida pistikprogrammi Link Whisper. Lisaks saadab Link Whisper teile sõbraliku meili koos allalaadimis- ja aktiveerimisjuhistega.

link sosistamise aktiveerimise e-post

Järgmisena laadige pistikprogramm alla oma arvutisse.

Link Whisperi installimine

Pärast seda logige sisse oma WordPressi administraatori juhtpaneelile ja liikuge saidile Pluginad, ja klõpsake nuppu Lisa uus nagu allpool üksikasjalikumalt kirjeldame.

lingi sosina paigaldamine

Sisse Lisage pistikprogrammid klõpsake ekraanil Laadige pistikprogramm üles nuppu. Järgmisena vajutage nuppu Vali fail nuppu, et valida varem alla laaditud pistikprogramm Link Whisper, seejärel klõpsake nuppu Installeeri nüüd nuppu. Vaadake samme alloleval pildil.

lingi sosina pistikprogrammi üleslaadimine

Pärast seda klõpsake nuppu Aktiveerige pistikprogramm nuppu, nagu allpool näidatud.

lingi sosistamise aktiveerimine

Kui olete pistikprogrammi aktiveerinud, liikuge oma WordPressi administraatori menüüsse ja klõpsake nuppu Link sosistab, nagu on näidatud alloleval ekraanipildil.

link sosistab WordPressi menüüelement

Sisestage ekraanil Link Whisper oma litsentsi võti ja klõpsake nuppu Aktiveeri Litsents nuppu, nagu on näidatud alloleval pildil.

lingi sosistamise litsentsi aktiveerimine

N / B: Litsentsivõtme leiate oma Link Whisperi kontolt või saadud allalaadimise / aktiveerimise e-posti aadressilt.

Litsentsivõtme aktiveerimisel avab Link Whisper täiendavad alammenüü elemendid, nagu on näidatud alloleval pildil.

link sosistavad menüüüksused

Ja see ongi kõik; olete oma siselinkide kiireks parandamiseks valmis kasutama pistikprogrammi Link Whisper. Pistikprogrammi kasutamine on sama lihtne kui A, B, C. Näiteks aruannete vaatamiseks liikuge aadressile Lingi sosistamine> Aruanne, nagu on näidatud alloleval pildil.

link sosista aruanded

Link Whisperi seadete kuvamiseks liikuge aadressile Lingi sosistamine> Seaded nagu me allpool esile toome, oma WordPressi administraatori juhtpaneelil.

link sosistavad administraatori seaded

Näete? Päris lihtne.

Kas vajate rohkem üksikasju? Siin on lühike video, mis näitab teile, kuidas kasutada Link Whisperit.


Link Whisper on suurepärane lahendus kõigi teie sisemiste linkimisprobleemide jaoks. Pistikprogrammi on lihtne seadistada ja kasutada; sa peaksid juba mõne minuti pärast valmis olema ja tööle. See pakub teile hulgaliselt võimalusi sisemiste linkide lisamiseks kas lahtiselt või eraldi, hoides kokku tonni aega ja raha.

Kuna hinnad algavad kõigest 67 dollarist aastas, ei tohiks miski takistada teil WordPressi veebisaidil siselinkide rakendamist nagu profid. Pistikprogramm pärineb lugupeetud arendajatelt ja veebiturundajatelt, mis tähendab, et olete kindlates kätes.

WPExploreri lugejate jaoks 10-dollarine väljalüli linkide sosistamine

Kas olete mõelnud linki sosistamise saamiseks saidi sisemise linkimise ja SEO parandamiseks? Meie eksklusiivsetega WPEXPLORER Kupongi koodiga saate säästa 10 dollarit – isikliku litsentsi tegemine esimesel aastal kõigest 57 dollarit!

Säästke Link Whisperil 10 dollarit

Milline on teie seisukoht seoses? Link Whisper sisemine ühendav plugin? Kas kasutate selle asemel mõnda muud sisemise linkimise pistikprogrammi? Palun jagage oma mõtteid allpool olevas kommentaaride jaotises. Ette tänades!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map