Kvaliteetne fotograafia teie veebisaidil Bigstockis

Teie veebisaidi parim varu Bigstockis

Loodetavasti on teie nädal väga hea algus ja oleme siin, et Bigstocki abiga seda veelgi paremaks muuta. Kui te pole neist veel kuulnud, on Bigstock veebis üks suurimaid kasutustasuta foto-, vektor-, video- ja õppesaite. Me armastame nende valikut ja teame, et ka nemad blogijad, ärimehed, disainerid ja vabakutselised!


Bigstock: 35 tasuta stock fotot

Enne kui uurime, miks WordPressi ajaveebi või ettevõtte jaoks on hädavajalikud suurepärased pildipildid ja miks Bigstock on mängu üks paremaid, vaatame läbi meie Bigstocki sõprade suurepärased pakkumised teile!

Kujutiste tähtsus postitustes

Miks on pildid olulised?

Teie varupildid on sama olulised kui tekst. Pildid ja videod parandage oma külastaja kogemusi oma veebisaidil. Piltide abil saate teksti rasket teksti või postitust tükeldada või oma KKK-desse videoid lisada, et klientidel oleks teie vastustest lihtsam aru saada. Kujutised hoiavad lugejaid huvi!

Varude pildid ka muudab teie veebisaidi kutsuvamaks. Kui olete hiljuti külastanud veebisaiti, oli 90% teksti (ja ei olnud) Vikipeedia) on tõenäoline, et teid pole sisse tõmmatud ega kiusatust kodulehelt varem uurida. Ja mida piltideta teie lugejad oma Pinteresti tahvlitele kinnitavad või Facebookis oma sõpradega jagavad? Kujutised võivad olla a sotsiaalne tegur samuti. Need on vaid mõned paljudest paljudest põhjustest, miks on oluline oma postitustele ja lehtedele pilte lisada.

Mida peaksite otsima?

Miks on fotograafia oluline?

Nüüd, kui teate, miks teil oma veebisaidi jaoks pilte või videoid vaja on, peate leidma head. Lihtsamalt öeldes muudavad halvad pildid või videod teie veebisaidi halvaks. Laagripiltide valimisel peaksite olema valiv. Teil on ainult kaks kümnendikku sekundist külastajatele hea esmamulje tegemiseks ja te ei taha rikkuda nende arvamust teie kohta, kuna madal kvaliteet, klišee või lihtsalt kohutavad pildid.

Ehkki need pole paika pandud reeglites, on need mõned kasulikud näpunäited, mida tuleks oma veebisaidi piltide, videote või muude materjalide valimisel meeles pidada. Tõenäoliselt on rohkem tegureid, mida võiksite kaaluda, kuid siin on 5 punkti, mida me peame meeles pidama:

 1. Kasutage professionaalse välimusega fotosid. Kui te pole fotograaf, ei peaks te ilmselt proovima oma pilte teha (sama kehtib ka vektorite ja videote kohta).
 2. Valige oma vaatajaskonna jaoks sobivad pildid. Teenindusettevõtete puhul muutuvad inimeste pildid üldiselt paremaks (nt klienditoe esindaja foto on teie külastajatele meelepärasem kui foto telefonist), kuid kui olete toitumisteemaline ajaveeb, soovite tõenäoliselt lisada rohkem toitu kui inimesed.
 3. Vältige klišeed või ülepaisutatud pilte. Kas mäletate, kui ärimeeste stock fotod, mis panid nende särgi alla nagu superman, olid lahedad? Enam mitte nii palju …
 4. Kasutage ühtlast pildistiili kogu oma veebisaidil. See viimane punkt on eriti oluline, kui teil on mitu saiti või kui teie ajaveebi hostitakse eraldi domeenis, kuna järjepidevad kujutised loovad teie sisu vahel visuaalse lingi, mida teie lugejad lühidalt näevad.
 5. Valige pilte ja videoid, millel on otstarve. Teie kujutised peaksid parandama teie teksti sisu, mitte häirima seda.

Vaba aktsia on suurepärane, kuid Premium on parem

Lisatasu on parem

Tasuta aktsiaid kasutavad paljud veebisaidid (me kasutame seda ka) ja selles pole midagi halba. Vaba ladu on tasuta (ei saa sellega vaielda) ja ressursid meeldivad Unsplash, PicJumbo ja Pixabay on ajakirjanike jaoks vinge eelarvega. Kuid olgem minut aega ausad – olete kõikjal näinud samu tasuta pilte ja videoid. Kas mul on õigus? Ja paljud tasuta saidid nõuavad omistamist (mitte eriti professionaalse väljanägemisega) või piiravad pildi kasutamist.

Kui kavatsete oma ettevõtte jaoks veebisaidi luua, uue reklaamikampaania kavandada või ajaveebi järgmisele tasemele viia lisatasu aktsia on tee minna. Leiate pilte ja videoid, mis teie konkurentidel puuduvad, mis aitab teil silma paista. Nii nagu tasuta laos, on ka esmaklassilise lao jaoks palju kohti, mille vahel valida. Saate need ükshaaval turult hankida ja kulutada tonni, või võite oma raskelt teenitud raha arukalt kasutada ja osta soodsa hinnaga plaani premium-brändilt, näiteks Bigstock.

Miks peaksite valima Bigstocki?

Miks peaksite Bigstocki saama

Aktsiafoto liikmelisust müüvates kohtades on palju kohti, kuid Bigstock on üks suuremaid ja paremaid autoritasudeta kogukondi. Miks me seda tunneme? Meil on hea meel, et te seda küsisite. Bigstock on silmapaistev mitmel tasandil, millest olulisemad on valik, kvaliteet, litsentsimine ja lihtne ja imelihtne klienditeenindus.

Valik ja kvaliteet

Teie sõrmeotstes on 30 miljonit fotot, vektorit ja videot. Seda on palju laos! Kuid kvantiteet pole veel kõik – oluline on ka kvaliteet ning Bigstocki kõik kategooriad on pakitud kõrgresolutsiooniga, professionaalselt loodud kaupadega. Lisatasuallika jaoks on Bigstock väärtuslik teie ettevõtte jaoks ja tal on varasid, mida saate uhkusega oma kodulehe, reklaamikampaania ja muu jaoks kasutada.

Tasuta pildid

See on oluline funktsioon, kuna te ei soovi oma fotodega piirduda. Litsentsivaba tähendab, et maksate üks kord, kui kasutate pilti nii palju kordi kui soovite, ja igaks otstarbeks (peaaegu kõike muud kui ümberjagamine – see on erinev litsentsi kasutaja). Noh, Bigstock pakub veebis ühte suurimat kasutustasuta piltide teeki! Mäletate, kuidas me ütlesime, et neil on 30 miljonit aktsiate faili? Kõik honorarivabad (erinevalt juhtivatest turgudest, kus teie aktsiate kasutamine piirdub ainult veebimeediumite või piiratud arvu trükitud koopiatega). Kui te minult küsite, on see hea investeering!

Lihtsad plaanid, kasulik tugi

Bigstock hoiab oma plaanid lihtsana ja taskukohase hinnaga, nii et hoolimata teie eelarvest leiate oma projekti jaoks kvaliteetseid aktsiaid. Valige lihtsalt üks, mis sobib teie vajadustega. Kas vajate hunnikut fotosid? Hankige tellimus, et laadida iga päev kindlaks arv arv fotosid ja luua oma varukarp pildipilte. Kas soovite ikka ja jälle uut fotot või videot? Krediidipõhine plaan oleks tõenäoliselt sobivam, nii et te pole lukustatud ajakavasse. Ja kui teil on küsimusi, on neil vinge tugimeeskond, kes vastab teile küsimustele 9-5, M-F.

Viietärnipildid

Bigstock viietärnilaos

Anname Bigstockile 5 tärni nende valiku ja kvaliteedi eest (koos kõigi teiste ülalnimetatud põhjustega), mis teeb neist ühe parima aktsiakogukonna, mida me kunagi kasutanud oleme.

Ja kui teil tekkis küsimus, jah, siis kõik selle postituse pildid on sellised, mille ostsime Bigstockist. Sest nad on ägedad.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map