Kuidas WordPressi sisu jagada, kasutades Blog2Social

Kuidas WordPressi sisu jagada, kasutades Blog2Social

Kui soovite oma WordPressi saidi sisust maksimumi võtta, ei saa te endale lubada sotsiaalmeediat unarusse jätta. Soovite jagada oma tööd võimalikult paljudel platvormidel, et aidata oma vaatajaskonda kasvatada ja teie saidi liiklust suurendada. See võib aga olla aeganõudev ettevõtmine, kui teil pole abi. Üks plugin, mis võib protsessi oluliselt lihtsamaks muuta, on Blog2Social.


See tööriist võimaldab teil hõlpsalt jagada oma WordPressi sisu kõige populaarsematel sotsiaalmeediaplatvormidel. Samuti hoiab see teid kontrolli all, kuidas teie postitused jagamise ajal välja näevad – ja saate protsessi isegi automatiseerida.

Selles postituses arutame, miks on oluline kasutada sotsiaalmeediat ja tutvustada teile pistikprogrammi Blog2Social. Seejärel tutvustame teid oma postituste jagamise alustamiseks. Alustame!

Miks on teie sisu jagamine sotsiaalmeedias ülitähtis

Kui loete seda, on ebatõenäoline, et vajate sissejuhatust sotsiaalmeedias. Viimase kümne aasta jooksul on sotsiaalmeedia platvormid, nagu Facebook ja Twitter, muutunud igapäevaseks eluks. Üle 2 miljardit inimesed on näiteks aktiivsed Facebooki kasutajad, samal ajal kui Twitter meelitab kohale 300 miljonit kasutajad. On tõenäoline, et teil on ka nendes võrkudes profiile.

Suur kasutajate arv muudab need platvormid teie WordPressi veebisaidi vaatajaskonna laiendamisel ülioluliseks. Maailmas, kus peaaegu pooled kõigist planeedi inimestest kasutavad sotsiaalmeediat, pole kunagi olnud ühtegi potentsiaalset väljundit teie sisu levitamiseks globaalselt mitmekesisele inimrühmale.

Enamik saite on sellest juba aru saanud, ja 78% väikeettevõtted kasutavad klientide meelitamiseks sotsiaalmeediat. See on mõistlik, kuna sotsiaalmeedia võimaldab kasutajatel teie sisuga täielikumalt tegeleda. Ja kui saate oma postitustele rohkem sotsiaalseid aktsiaid, võib see omakorda aidata suurendada saidi või poe liiklust.

WordPressi sisu edu tagamiseks peaksite seetõttu püüdma omada tõhusat sotsiaalmeedia strateegiat. See hõlmab teadmist, millal oma sisu jagada, milliseid platvorme sihtida ja milline ajakava on optimaalne. Õnneks on see kõik palju lihtsam, kui teil on sobiv tööriist.

Tutvustame pistikprogrammi Blog2Social

Blog2Social Plugin

Kui otsite viisi oma sotsiaalse meedia strateegia tõhusaks haldamiseks, on vähesed tööriistad sama kasulikud Blog2Social jaoks WordPress. See on pistikprogramm, mis aitab teil hõlpsalt oma sisu postitada mitmele kõige populaarsemale sotsiaalmeedia platvormile.

Blog2Social lihtsustab teie suhtlemist sotsiaalmeedias. Selle abil saate oma saidi ühendada Facebook, Twitter, Instagram, Reddit, Pinterest ja paljude teiste platvormidega. Ainult oma sisu jagamine on aga Blog2Social kõige vähem vajalik. Uurime ükshaaval mõnda selle kasulikumat funktsiooni.

Jagage sisu automaatselt mitme sotsiaalse meedia platvormi kaudu

Nagu me mainisime, toetab Blog2Social suurt hulka sotsiaalmeedia saite. Need ulatuvad suurematest nagu Facebook, Twitter ja Instagram kuni niššivõrkudeni nagu Medium ja BlogLovin:

Jagage sisu automaatselt mitme sotsiaalse meedia platvormi kaudu

Parim külg on see, et kui pistikprogramm on seadistatud, on vaja veel natuke ära teha. Blog2Social saab soovitud seadeid kasutades automaatselt teie postitusi teie määratud võrkudesse jagada. See vähendab aja, mille kulutate lihtsalt sisu tundmaõppimiseks, peaaegu nullini. Teil on vaja ainult keskenduda kvaliteetsete postituste loomisele ja kui need avaldatakse, saavad kõik teie jälgijad sellest kohe teada.

Planeerige postitusi eraldi erinevatel saitidel

Oma sisu jagamine, postitades selle kohe pärast selle avaldamist sotsiaalmeediasse, on tavaline strateegia ja töötab tavaliselt hästi. Kuid see pole ainus võimalik meetod. Samuti võiksite kavandada postituste jagamise konkreetsel ajal, mitte kohe.

Näiteks võite postitada korraga mitu erinevat tükki, kuid te ei soovi oma sotsiaalmeedia profiile rämpsposti linke korraga saata. Teise võimalusena olete ehk püüdnud seda uurida parimad ajad jagamiseks sisu erinevates võrkudes ja soovite maksimeerida saadavate näitamiste arvu ja kaasatuse taset.

Blog2Social annab teile isegi võimaluse ajastada sotsiaalmeedia postitusi erinevaks ajaks sõltuvalt platvormist (mis on väga sarnane ajaveebide postituste ajastamise viisile). See tähendab, et teil on täielik kontroll oma sotsiaalmeedia strateegia üle sõltumata sellest, kui põhjalikult soovite sellega hakkama saada.

Hallake oma postitusi ja aktsiaid

Kui žongleerite palju sisuga ja platvormidega, võib hõlpsasti olla keeruline jälgida, milliseid postitusi olete jaganud. Aitamaks teid välja, sisaldab Blog2Social armatuurlaua, kust saate ülevaate kõigist võrkudest oma kõigi aktsiate kohta:

Hallake oma postitusi ja aktsiaid

Selle kalendri abil on teie aktsiate jälgimine ja konkreetsete postituste ja võrkude põhjal filtreerimine lihtne. Sel viisil oma sisu jälgides saate veenduda, et teie strateegiast peetakse kinni, ja saate oma lähenemisviisi optimeerida, kui soovite. Võite isegi jagada vanemaid postitusi, mis ei pruukinud esimest korda nii hästi toimida.

Kohandage oma jagatud postituste välimust

Sotsiaalmeedia on midagi enamat kui lihtsalt lihttekst ja lingid ilma teise mõtteta kokku visatud. Tegelikult on peamiseks mureks see, kas soovite, et teie postitused näeksid hea välja, kui neid levitada eri võrkudes. Blog2Social võimaldab teil täpsustada iga postituse välimuse, kui see avaldatakse erinevatel platvormidel:

Kohandage oma jagatud postituste välimust

Kujutiste lisamiseks saate lisada metasilte ja isegi täpselt määrata, mida päis ja kirjeldus ütlevad. See on ka lihtsaim viis Open Graph ja Twitter kaartide lisamiseks oma aktsiatesse, kuna te ei pea segama ühtegi koodi ega täiendavaid pistikprogramme. Teil on alati täielik kontroll, kuidas teie postitused kogu aeg välja näevad.

Genereerige hashtage WordPressi siltidest

Lõpuks on sotsiaalmeedias veel üks oluline aspekt räsimärgid. Tahtmatu jaoks on see postituste sildistamise meetod vastavalt nende teemale või potentsiaalsele vaatajaskonnale (# blog2social). Kui lisate oma postitustesse räsimärke, annate potentsiaalsetele lugejatele võimaluse näha, milliseid teemasid sisu ise hõlmab, ja hõlbustate kasutajatel, kes on juba teema vastu huvi tundnud, teie postituste leidmist:

Genereerige hashtage WordPressi siltidest

Blog2Sociali abil saate räsimärke automaatselt genereerida, kasutades WordPressi silte, mille olete määranud igal postitusel. Nii ei pea te asjakohaseid räsimärke käsitsi lisama, vaid võite selle asemel tugineda neile, mille pistikprogramm teile loob. Teisisõnu, see on veel üks mugav viis teie sotsiaalmeedia strateegia automatiseerimiseks.

Kuidas jagada oma WordPressi sisu sotsiaalmeedia platvormidel, kasutades Blog2Social (kahes etapis)

Nüüd, kui oleme peamised põhjused kajastanud, on Blog2Social nii võimas sotsiaalmeedia jagamise tööriist, et saaksime asjalikuks. Järgmises osas tutvustame teile, kuidas seda pistikprogrammi kasutada postituse jagamiseks erinevatel sotsiaalmeedia platvormidel.

1. Ühendage oma sotsiaalmeedia profiilid

Kui olete Blog2Social pistikprogrammi alla laadinud ja installinud (siin on meie juhend pistikprogrammide installimiseks, kui teil on küsimusi), peate kõigepealt ühendama soovitud sotsiaalmeedia profiilid. Need on platvormid, kus teie postitusi jagatakse, seega on oluline, et lisate kohe kõik teile olulised saidid (kuigi hiljem saate alati ka rohkem lisada).

Saadaolevate platvormide loendi kuvamiseks minge oma administraatori juhtpaneelil jaotisse Blog2Social> Võrgud.

Blog2Social: ühendage oma sotsiaalse meedia profiilid

Võite märgata, et mõned platvormid võimaldavad teil valida mitu võimalust, näiteks leht või rühm. Nagu arvata võis, võimaldavad need valikud teil jagada sisu otse hallatavate lehtede ja rühmadega, aga ka oma põhiprofiiliga.

Kui klõpsate konkreetse platvormi kõrval oleval nupul, ilmub uus hüpik. Teil palutakse autoriseerida oma konto selle teenuse jaoks:

Blog2Social: volitage sotsiaalset juurdepääsu

Sõltuvalt platvormist võidakse teil sisestada oma konto üksikasjad ja kinnitada, et soovite juurdepääsu anda. Kui olete selle teinud, siis aken sulgub ja näete oma profiili loendis võrgu all:

Blog2Social: Facebook Connect

Lihtsalt korrake seda protsessi kõigi kontode, lehtede ja / või gruppidega, mida soovite ühendada. Kui olete vajalike platvormide seadistamise lõpetanud, saate olla valmis kohe jagamist alustama.

2. Jagage oma sisu sotsiaalmeedia saitidel

Standardne protseduur sisu postitamiseks Blog2Sociali abil on väga lihtne. Protsessi illustreerimiseks jagame Facebooki tavalist ajaveebipostitust. Selleks, et see toimiks, tuleb postitus juba avaldada või kavandada selle avaldamine.

Avage postitus, mis vastab ühele neist kriteeriumidest, ja märkate redigeerimisliidese ülaosas uut kasti (sotsiaalmeedias kutsutakse automaatseks postitamiseks):

Blog2Social: automaatne postitamine sotsiaalse meedia saitidel

Postituse konfigureerimiseks enne selle jagamist võite siin klõpsata käsul Kohanda ja ajasta sotsiaalmeedia postitusi. See avab uue lehe, kus saate kohandada, kuidas postitus teie määratud võrgus välja näeb:

Blog2Social: automaatse postituse ajastamine

Sel juhul on võrgustik Facebook. Nii et postitusele lisandub pilt artiklist, samuti selle päis ja metakirjeldus. Need suvandid varieeruvad sõltuvalt valitud võrgust ja ka sellest, kas kasutate pistikprogrammi tasuta või premium-versiooni (selle kohta lisateavet hetkega).

Postituse oma Facebooki profiilil avaldamiseks võite nüüd klõpsata nupul Jaga. Seejärel saate postituse nägemiseks oma profiili vaadata:

Blog2Social: avaldatud sisu

Sellega olete edukalt kasutanud Blog2Socialit WordPressi postituse jagamiseks!

Muidugi, see on lihtsalt pinna kriimustamine, mida saate pistikprogrammiga teha. Nagu oleme juba varem maininud, saate postitusi ajastada ka Blog2Sociali abil või sisu oma profiilidele automaatselt jagada. Neile edasijõudnutele funktsioonidele pääsete juurde, kui uuendate mõnda pistikprogrammi lisatasukavad, mis algavad 69 dollarist aastas.

Järeldus

Paljud kasutajad loodavad sisu otsimiseks sotsiaalmeedias, nii et peate saama oma WordPressi postitusi hõlpsalt ja vähese vaevaga jagada. Üks viis, kuidas seda protsessi lihtsamaks muuta, on Blog2Social sisse panema. See tööriist võimaldab teil kohandada postituste jagamise viisi ja isegi protsessi automatiseerida.

Selles artiklis oleme teile näidanud, kuidas Blog2Socialiga alustada ja kuidas seda kasutada. Pilt kokkuvõtmiseks on postituse jagamiseks vaja vaid järgmist:

  1. Ühendage oma sotsiaalmeedia profiilid.
  2. Jagage oma sisu sotsiaalmeedia saitidel.

Kas teil on küsimusi oma sisu jagamise kohta sotsiaalmeedias või kuidas Blog2Social aidata? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map