Kohandage oma WordPressi saiti täna CSS Hero abil

CSS kangelane

Kohandage oma veebisaidi ilmet vaid mõne hiireklõpsuga! CSS Hero on lihtne tööriist, millega igaüks saab lisada oma postitustele ja lehtedele kohandatud fonte, värve, ääriseid, veeriseid ja muud. Kuidas saaks midagi nii vinget paremaks saada??


Kuidas kohandada oma WordPressi saiti

Siiani arvasite ilmselt, et peate oma WordPressi saidil kohandatud muudatuste tegemiseks olema arendaja. Enam mitte! CSS Hero on reaalajas redigeeritav teemakohandaja, mis annab teile õiguse luua teile või teie ettevõttele sobiv WordPressi sait. Näitame teile, kui lihtne on oma veebisaiti CSS Hero abil kohandada (sama lihtne kui 1, 2, 3) ja jagame mõnda paljudest põhjustest, miks see on teie jaoks suurepärane võimalus.

1. Hankige CSS-i kangelane

See on kõige olulisem osa – peate haarama CSS Hero koopia! Valige teile sobiv plaan. Ükskõik, millist plaani valite, on teil oma veebisaidil (või veebisaitidel, kui valisite isikliku või Pro-kava) aktiveerimiseks aasta, kuid siis saate oma veebisaidil kohandatud muudatusi igaveseks teha!

2. Veenduge, et olete kangelane valmis

Enne muudatuste tegemist võite olla kindel, et kasutate kangelase jaoks valmis teemat. Näete nimekirja Kangelase testitud teemad CSS Hero saidil – ja ka meie enda teema Total kuulutatakse välja kui Hero on ka valmis!

Kui te ei näe teemat, mida soovite kasutada, ärge kurvastage – CSS Hero-t saate siiski kasutada mis tahes teemaga! Esmalt proovige kasutada Raketi režiim oma teemaga. Selle lubamisega CSS Hero teeb kõige paremini määratleda oma teema CSS-elemendid, et saaksite alustada kohandamist. Kuid kui see teie teemaga ei tööta, võite kasutada nuppu Kiirkonfigureerimise tööriist oma CSS-i elementide kaardistamiseks (see võtab lihtsalt natuke rohkem aega kui muud võimalused).

3. Osutage, klõpsake ja kohandage

css-kangelase redigeerimine

Nüüd lõbus osa – kohandamised! Kui olete oma veebisaidil CSS Hero aktiveerinud, saate kohandada palju erinevaid funktsioone. Lihtsalt hõljutage leheelementidel, et näha, mida saab muuta (CSS Hero tõstab kursori tõstmisel elemendid esile sinise kastiga) ja klõpsake redigeerimise alustamiseks.

css-kangelase kohandamine

Elemendi klõpsamisel kuvab CSS Hero teile valikute loendi (näiteks tekst, taust, ääris, polsterdus, veerised, suurus jne). Kui olete lõpetanud, salvestage kindlasti. Ja kui soovite tehtud muudatuse tagasi võtta, kasutage lihtsalt algsete elemendi sätete juurde naasmiseks jaotiste sisseehitatud lähtestamise valikuid.

Veel funktsioone, mis muudavad CSS-i kangelase ägedaks

CSS Hero armastamiseks on tonni rohkem põhjuseid, kuna see hõlbustab uute kasutajate ja kogenud arendajate teemade näppimist. CSS Hero-sse on sisse ehitatud ka hulgaliselt valikuid, mida saate kasutada oma teema professionaalseteks muutusteks. CSS Hero toetab kaasaegne CSS omadused, nagu kalded ja kasti varjud, sisaldab intelligentne värvivalik nii et saate valida värve rakenduste (Photoshop, Fireworks jne) või töölaua failide hulgast ja Rohkem kui 600 fonti ja joonist (pluss lisatud tugi Typekitile ja kolmanda osapoole fondidele).

Samuti on sisseehitatud suvandid redigeerimiseks ja kohandamiseks tundlikud ekraanid. Redigeerimise ajal valige lihtsalt üks kuvavalikutest, et testida, kuidas teie kohandatud teema reageerivalt töötab, ja vajadusel täiendavaid muudatusi teha. See on suurepärane viis tagada, et külastajad saavad teie postitusi ja lehti lugeda mis tahes seadmes.

Ja kui kavatsete PRO-plaani koostada, saate ka selle CSS kangelasinspektor mis annab teile õiguse kasutada CSS Hero-d nagu brauseri kontrollimise tööriist. See on suurepärane tööriist arendajatele, kuna see annab teile CSS-i kopeerimise, kleepimise ja redigeerimise tuttavad sätted lennult.

Oh, ja te ei pea üldse muretsema selle pärast, et CSS Hero teie saiti aeglustab. See ei mõjuta teie WordPressi installimist üldse. Pistikprogramm kasutab ressursse ainult siis, kui kasutate reaalajas redigeerijat, nii et teie administraator ja reaalajas sait töötavad sama sujuvalt kui tavaliselt.

CSS Hero, viietärniline kohandaja

Oleme palju ehitajaid üle vaadanud, kuid CSS Hero on kohandaja. Selle asemel, et lisada samad leheelemendid nagu kõigil teistel, kes kasutavad sama teemat kui teie, annab CSS Hero teile võimaluse muuta see teie jaoks enamaks, ilma et peaksite nädalavahetustel CSS-i õppima..

Hankige CSS-i kangelane

Loodetavasti proovite CSS Hero-d! See töötab suurepäraselt paljude populaarsete teemade ja pistikprogrammidega, sealhulgas WPMU Devilt (vihje vihje homseks). Meile meeldis see proovida ja me teame, et kavatsete seda teha!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map