Kinsta hallatav WordPressi hostingu ülevaade (2019)

Kinsta on üks mainekamalt hallatud WordPressi hostingu pakkujaid, mida toidab Google Cloud Platform. Selles artiklis vaatame üle Kinsta hallatava WordPressi hostimisteenuse ja võrdleme selle toimivust.


Kinsta WordPressi hostimine

Mida me katame

Nagu enamus hallatud WordPressi hostingu pakkujaid, pakub Kinsta tipptasemel jõudlust ja tähetuge. Konkurentsi eristavad aga erinevad lisandväärtusega teenused, mis täiendama selle põhiline hallatav WordPressi hostimise pakkumine.

Peaksime rõhutama, et me ei ole võrrelnud Kinsta jõudlust teiste hallatavate WordPress-i hostiteenuse pakkujatega. Meie kavatsus selle 2019. aasta Kinsta jaoks see üle vaadata, et tuua esile lisafunktsioonid – lisaks hallatavale WordPressi hostimisele -, mis eristab Kinstat konkurentsist.

Muidugi jagame Kinstaga tehtud jõudlustestide tulemusi, kasutades meie enda oma Teema kokku. Kui otsite konkreetselt võrdlusaluseid, leiate need Google’is hõlpsalt lihtsa nupuga „Kinsta vs ” otsing.

Nagu kõigi meie arvustuste puhul, ei ole meie eesmärk veenda teid Kinstat ostma, et saaksime sidusettevõtte vahendustasu. Meie ainus eesmärk on tutvustada teile teenuse ülevaadet lõppkasutaja. Kinsta sisu juhtiv Brian oli lahke, et jagada 30-päevast demokontot, mida oleme täiel määral harjunud. (Tänan, Bri!)

Siin on kiire ülevaade sellest, mida me käsitleme:

 • Ülevaade Kinsta tehnikast
 • Kinsta armatuurlaud põhjalikult (see on parim osa, ma luban)
 • WordPressi varukoopiad Kinstas
 • Toimivuse optimeerimise tööriistad
 • WordPressi turvalisus koos Kinstaga
 • Kinsta analüütika – sealhulgas liikluse ja jõudluse jälgimine
 • Tulemuslikkuse kriteeriumid
 • Hinnakujundusplaanid, ühine pakkumine ja lisandmoodulid
 • Toetus ja järeldused

Alustame!

Ülevaade Kinsta hallatavast WordPressi hostimise tehnikast

Kinsta on täielikult üles ehitatud Google’i pilvplatvormi premium-võrgu astmele. See annab Kinstale juurdepääsu tipptasemel serveritele, millel on madalaim latentsusaeg 20+ Google’i pilve andmekeskuses. Saate (ja peaksite) valima andmekeskuse, mis asub teie saidi valdavale lähteliiklusele kõige lähemal. Näiteks kuna enamik minu potentsiaalseid külastajaid on Indiast, olin testkontoks valinud Mumbai andmekeskuse.

Igal Google Cloudis hostitaval Kinsta masinal on 96 protsessorit ja sadu gigabaiti RAM-i. Iga WordPressi sait, mida Kinsta võõrustab, on paigutatud oma eraldatud tarkvara konteinerisse (Google Cloudis). See tähendab, et kui teie Kinsta plaanil on kolm WordPressi saiti, on teil kolm isoleeritud konteinerit. Sellel tarkvaraisolatsioonil on kaks selget eelist:

 1. Teie saidid saavad nõudmise järgi skaleerida ilma seisakuid tegemata. See on eriti kasulik “Shark Tanki efektis” navigeerimiseks – näiteks kui teie sait jõuab Redditi esilehele või kui seda kuvatakse HackerNewsis või isegi Shark Tankis!
 2. Teie sait jääb samaks, isegi kui kellegi teise sait on samas avalikus pilves ohustatud. Konteinerilahendus on disainitud turvalisus.

Serveritarkvara osas töötab Kinsta Nginxi (veebiserver) ja MariaDB optimeeritud korstnal ning pakub PHP mootorite mitu versiooni alates 7.1 kuni uusima versioonini 7.3 (2018. aasta detsembri seisuga). Seal on palju muid turva- ja jõudlusfunktsioone, mida arutame selle õpetuse käigus. Uurime nüüd hiilgavat armatuurlauda.

MyKinsta armatuurlaua uurimine

MyKinsta juhtpaneeli ekraanipilt

MyKinsta armatuurlaud

Kinsta enda saidihaldusportaal nimega MyKinsta, on fantastiline, intuitiivne armatuurlaud kõigi oma WordPress-saitide haldamiseks. Kinsta armatuurlaud järgib disainifilosoofiat, mis sümboliseerib WordPressi armatuurlauda, ​​mida me kõik teame ja armastame.

Sarnaselt WordPressi administraatori armatuurlauale saate oma peamised valikud vasakul sinisel külgribal. Igal moodulil on oma alamsätted, mis järgivad sarnast kujunduse paigutust.

MyKinsta armatuurlaud hõlmab kõike alates saidihaldusest, WordPressi varukoopiatest, saidianalüütikast, arveldusest, toest ja kasutajahaldusest. Järgmistes osades käsitleme kõige olulisemaid mooduleid.

Kinsta saidihaldusmoodul

MyKinta saidihaldusmooduli ekraanipilt

MyKinta saidihaldusmoodul

Saidihaldus MyKinsta armatuurlaual olev moodul annab teile saidi välise juurdepääsu teabe, sealhulgas sFTP, SSH ja juurdepääsu andmebaasile, sealhulgas phpMyAdmin. SFTP ja phpMyAdmini paroole saate hõlpsalt ühe nupuvajutusega muuta.

Esimene asi, mida märkad, on roheline ELU ikooni, mis on MyKinsta juhtpaneeli kõigis alammoodulites silmatorkavalt kuvatud. Võite minna üle SAMM keskkonda klõpsates Muutke keskkonda paremas ülanurgas.

Domeenihaldus MyKinstas

kinsta domeenihalduse juhtpaneeli ekraanipilt

Kinsta domeenihaldus

Domeenid sakk võimaldab teil hallata domeene, mis vastavad teie WordPressi installimisele. Siin saate domeene lisada / eemaldada ja oma saidi primaarse ja sekundaarse domeeni konfigureerida. Kui soovite oma saiti enne selle üleviimist testida, saate ära kasutada ka Kinsta ajutise URL-i (sitename.kinsta.cloud)..

WordPressi varukoopiad Kinsta abil

ekraanipilt WordPressi varukoopiahaldusest Kinstas

WordPressi varukoopiahaldus Kintsas

Oleme alati rõhutanud regulaarsete varukoopiate tegemine oma WordPressi saidilt. Ausalt öeldes avaldas meile muljet Kinsta tõsidusaste WordPressi varukoopiatega.

 • Automaatne igapäevane varundamine: Esiteks loob Kinsta iga päev automaatselt teie WordPressi saidi varukoopia. Saate selle ühe klõpsuga taastada. Varukoopiaid säilitatakse kaks nädalat.
 • Käsitsi varundamine: Saate luua kuni 5 käsitsi varundamist, mida säilitatakse ka kaks nädalat.
 • Allalaaditavad varukoopiad: Samuti saate igal nädalal luua ühe allalaaditava varukoopia, mis kehtib 24 tundi alates varukoopia loomisest. See on abiks juhuks, kui soovite oma saidist väljaspool Kinstat eraldi varukoopia luua.
 • Süsteemi loodud varukoopiad: Peale igapäevaste varukoopiate genereerib Kinsta teie saidi varukoopiad automaatselt, kui teete mõnda järgmistest sündmustest: (i) kasutage MyKinsta armatuurlaualt otsingu-asendamise tööriista, (ii) lükkate STAGING-keskkonna LIVE-i ja (iii) taastate varundada oma LIVE keskkonda. Süsteemi loodud varukoopiaid säilitatakse ka 14 päeva.
 • Igatunnised varukoopiad: Suure liiklusega ja missioonikriitiliste veebisaitide jaoks pakub Kinsta sagedamini varundamise võimalusi. Saate varundada saiti iga kuue tunni tagant, makstes täiendavalt 50 dollarit saidi kohta kuus ja tunnised varukoopiad maksavad 100 dollarit saidi kohta kuus.

Lisaks kasutajale juurdepääsetavatele varukoopiatele salvestab Kinsta ka oma infrastruktuuris olevate masinate püsivaid kettapilte iga 4 tunni järel 24 tunni jooksul ja seejärel iga 24 tunni järel kahe nädala jooksul. Hetktõmmised (mis sisaldavad teie varukoopiaid) salvestatakse erinevates andmekeskustes alates nende algsest loomisest. See tähendab, et nad on katastroofi korral koondatud.

MyKinsta WordPressi haldustööriistad

MyKinsta WordPressi haldustööriistade ekraanipilt

MyKinsta WordPressi haldustööriistad

See on kaugelt üks minu lemmik asju Kinsta juurest. Need tööriistad võimaldavad teil mõne klõpsuga teha tüütuid ülesandeid. Vaatame neid kõiki:

 1. Tühjenda saidi vahemälu: Saadaval ka oma WordPressi juhtpaneelil saate selle valiku abil tühjendada oma WordPressi saidi vahemälu otse MyKinsta juhtpaneelilt.
 2. SSL-sertifikaat: Sellega luuakse teie WordPressi saidi jaoks uus SSL-sertifikaat, kasutades Let’s Encrypt. Pärast genereerimist saate SSL-sertifikaati värskendada / eemaldada või kohandatud sertifikaadi lisada.
 3. Sund HTTPS-i: See suvand võimaldab teil lubada HTTPS kõikjal oma saidil – sealhulgas pildid ja muud ressursid, näiteks CSS ja JavaScripti failid. See on väga kasulik, kui soovite tagada, et kogu sait töötab täielikult krüptitud otsast lõpuni.
 4. PHP mootor: Kinsta pakub teile PHP versioone 7.1 kuni uusima, st PHP 7.3. Selle tööriista abil saate valida mis tahes versiooni. Pange tähele, et PHP 7 on eelkäijast uskumatult kiirem.
 5. Taaskäivitage PHP: Kui muudate oma PHP-versiooni või seisavad silmitsi pistikprogrammi või teema konfliktiga, võib sageli aidata PHP lihtne taaskäivitamine. Selle valiku abil saate PHP-i taaskäivitada ilma, et peaksite oma saidile SSH-i kaudu sisse logima, otse MyKinsta juhtpaneelilt.
 6. Uus reliikvia jälgimine: Uus reliikvia on rakenduste jälgimisteenus, mis on mõeldud kogenud kasutajatele, kes soovivad oma WordPressi saidi toimivust jälgida eriti detailsel tasemel. Kinsta pakub otsest integratsiooni New Relicuga, mida saab lubada lihtsa API-võtmega. Nende tugimeeskond saab ka uue reliikvia teenuse ajutiselt teie jaoks lubada, kui otsite päringu või pistikprogrammiga toimivusprobleeme.
 7. Otsige ja asendage: See tööriist võimaldab teil WordPressi andmebaasis leida ja asendada mis tahes väärtusi. See on väga võimas funktsioon ja seda tuleb kasutada eriti ettevaatlikult. Esmalt tuleks lülituda lavastuskeskkonda, teha oma saidilt käsitsi varukoopia ja seejärel seda tööriista kasutada.

Lisaks neile tööriistadele pakub Kinsta jõudluse suurendamise tööriistu, nagu CDN, serveritaseme ümbersuunamise reeglid ja töötlemata juurdepääsu logid. Vaatame neid.

Kinsta CDN

ekraanipilt kinsta cdn-st

Kinsta CDN

KeyCDN on teinud koostööd Kinstaga, et pakkuda tasuta CDN ribalaiust kõigis nende hallatavates WordPressi hostimisplaanides. Saate CDN-i lubada / keelata või tühjendada selle vahemälu – kõik ühe klõpsuga.

Kinsta CDN teenindab kogu teie saidi staatilist sisu, näiteks pilte, CSS-i ja JavaScripti faile. Piirangute mõttes on faili maksimaalne maht piiratud 100 MB ja CDN-i saab lisada ainult faile, mis asuvad wp-sisuga ja wp-hõlmavad.

Kinsta pakub oma hostimisplaanides tasuta CDN ribalaiust alates 50 GB stardikavas ja kogu ettevõttes kuni 1 TB. CDN-i ületarbimise hind on 0,1 USD / GB.

Kinsta DNS

Kinsta DNS-i ekraanipilt

Kinsta DNS-i haldustööriist

Domeeninimeserver (DNS) on teie saidi külastaja esimene kokkupuutepunkt. DNS-i põhifunktsioon on osutada teie veebisaidi URL-ile (näiteks google.com) hostiserveri IP-aadressile (172.217.163.110). Minge edasi, sisestage oma brauserisse IP-aadress ja Google avaneb! DNS konfigureeritakse tavaliselt teie domeeni juhtpaneelil või veebimajutuspaneelil (cPanel, WHM jne).

Kinsta DNS on esmaklassiline DNS-i hostimisteenus, mida Kinsta pakub kõigile klientidele tasuta. Erinevalt Google Cloudist on Kinsta DNS üles ehitatud Amazon Web Service’ile Route53 esmaklassiline DNS. AWS, s.o Kinsta DNS pakub kõigile teie veebisaitidele kõrget saadavust ja madala latentsusajaga DNS-i eraldusvõimet. DNS-i halduskonsool on kasutajasõbralik ja toetab G Suite’i MX-kirjete ühe klõpsuga lisamist.

Näpunäide: Suure liiklusega veebisaitide puhul, mis hostivad DNS-i koos oma domeeniregistriga, soovitame tungivalt üle minna Kinsta DNS-ile – DNS-i eraldusvõime kiire toimivuse suurendamiseks.

WordPressi ümbersuunamise reeglid koos MyKinstaga

Kinsta URL-i ümbersuunamise halduse juhtpaneeli ekraanipilt

Kinsta URL-i ümbersuunamise halduse juhtpaneel

Kui kasutate WordPressi sisseehitatud ümbersuunamishaldurit, wp_redirect () funktsiooni nimetatakse. See lisab teie serveri keskseadmesse rohkem koormust (suurendab lehe laadimisaega) ja ajab teie WordPressi andmebaasi üles.

Kinsta võimaldab teil rakendada oma WordPressi saidi URL-i ümbersuunamise reegleid serveri tasemel. Koodi täitmine on oluliselt kiirem ja see ei sõltu WordPressist lõplikule URL-ile ümbersuunamisel. Samuti toetab see paremaks juhtimiseks sisseehitatud regulaaravaldisi (RegEx). Kui soovite üle minna hostist, saate lisada individuaalseid reegleid või neid hulgi-importida.

Silumine Kinsta töötlemata juurdepääsu logidega

Kinsta toores serveri juurdepääsu logide ekraanipilt

Töötlemata serveri juurdepääsu logid Kinstas

Kinsta pakub jälgimiseks ja silumiseks ka otsest juurdepääsu oma töötlemata logidele. See hõlmab juurdepääsu tõrkelogile, töötlemata juurdepääsu logile ja Kinsta vahemälu toimimislogile.

Kinsta WordPressi turvafunktsioonid

Turvalisuse osas on olemas tohutu hulk mehhanisme, mis tagavad teie saidi turvalisuse mitmesuguste õelvara ja DDoS-i rünnakute eest. Veendumaks, et teie WordPressi sait on kogu aeg ajakohane, rakendab Kinsta automaatselt väiksemaid (mitte põhilisi) turvapaiku, niipea kui need saadaval on. Kui teie saiti häkitakse, parandab Kinsta selle teile tasuta.

Kinsta IP Deny turvafunktsiooni ekraanipilt

Kinsta IP Deny turvafunktsioon

Välise juurdepääsu osas pääsete saidile juurde ainult krüptitud sFTP, SSH või WP-CLI kaudu (FTP puudub). IP-keelu tööriista abil saate blokeerida teatud IP-aadresside ühenduse oma saidiga. Lisaks keelab Kinsta IP-aadressid automaatselt üle kuue nurjunud sisselogimiskatsega alla minuti.

Mõned muud turvafunktsioonid hõlmavad:

 • GeoIP blokeerimine on lisatud kõigisse plaanidesse.
 • Kinsta eemaldas teie kasutatava PHP versiooni teie saidi HTTP päistest automaatselt.
 • Nende open_basedir piirangud ei luba ka PHP täitmist tavalistes kataloogides, mis on altid pahatahtlikele skriptidele.
 • XML-RPC taotlused on vaikimisi blokeeritud, et kaitsta teid julma jõu rünnakute eest.

Kahefaktoriline autentimine teie Kinsta konto jaoks

Kinsta pakub kahefaktorilist autentimist (2FA) täiendava turvakihina, mis hoiab ära volitamata juurdepääsu teie Kinsta kontole, isegi kui teie parool on rikutud. See on üks nendest, mida MyKinsta pakub “koogi jäätumine”.

Kahefaktorilise autentimise ekraanipilt MyKinstasse sisselogimisel

Kahefaktoriline autentimine MyKinstasse sisselogimisel

Kahefaktorilise autentimise saate lubada, ühendades oma mobiilinumbri ja hankides SMS-iga ühekordseid sisselogimiskoode. Kui telefon on võrguühenduseta, võite koodide saamiseks kasutada ka autentimisrakendust, nagu Google Authenticator või Authy.

Kui olete kahefaktorilise autentimise lubanud, saate iga kord sisse logides SMS-i või rakenduses ühekordse koodi, sõltuvalt teie konfiguratsioonist.

Pange tähele, et 2FA lubamine Kinsta kontol ei luba 2FA-d teie WordPressi saitidel. Kahefaktorilise autentimise seadistamiseks teie WordPressi saidil on eraldi juhend.

Kinsta kasutajahaldus

MyKinsta kasutajahalduse ekraanipilt

MyKinsta kasutajahalduse juhtpaneel

See funktsioon on mõeldud mitme sidusrühmaga ettevõtetele, kes Kinsta saiti majutavad. Võite kutsuda kasutajaid teie Kinsta kontole juurde pääsema, määrates rollipõhised ja saidipõhised juurdepääsuõigused, näiteks:

 • Administraator, kellel on juurdepääs kõigile saitidele.
 • Arendaja, juurdepääsuga saitidele, kuid arveldamata.
 • Arved, kus inimesed näevad ainult arveldust ja ettevõtte üksikasju.

Aktiivsus Logi

MyKinsta kasutajategevuse logi ekraanipilt

MyKinsta kasutaja tegevuste logi

Tegevuslogis kuvatakse kõik olulised tegevused teie Kinsta kontol ja hostitud saitidel – kõigi kasutajate poolt teostatud. Näited hõlmavad saidi loomist, DNS-i kirje muudatusi, tugiteenuste sõnumeid ja palju muud.

Pistikprogrammi oleku jälgimine MyKinsta juhtpaneelil

ekraanipilt WordPressi pistikprogrammi oleku jälgimisest MyKinsta-s

WordPressi pistikprogrammi oleku jälgimine MyKinsta-s

MyKinsta armatuurlaud pakub ka pistikprogrammide olekutööriista, mis võimaldab teil vaadata installitud WordPressi pistikprogramme, nende versioone ja seda, kas neil on värskendus saadaval või mitte. Ja nagu me kõik teame, on teie teema ja pistikprogrammide kogu aeg värskendamine üks parimaid tavasid, kuidas oma WordPressi saiti turvalisena hoida.

Kinsta Analytics

Armatuurlaual pakub Kinsta Analytics teile üksikasjalikke, serveritasemel toimivuse ja liikluse mõõdikuid. Kuna Kinsta hinnakujundus põhineb külastuste arvul kuus, on oluline, et teil oleks üksikasjalik juurdepääs külastuste logidele.

Kuidas Kinsta külastusi arvutab??

Esimese asjana tuleb aru saada, et Kinsta liikluse aruanne erineb teie Google Analyticsi aruandest. Selle põhjuseks on asjaolu, et GA kasutab JavaScripti, mis tähendab, et see näitab ainult teile külastajaid, mitte midagi muud (nt robotid ja indekseerijad), kes teie saidile pääsevad. Enamiku stsenaariumide korral ei saa GA arvestada ka reklaamiblokereid kasutavate külastajatega.

Kuid Kinsta teab seda ja tal on mõned funktsioonid ning soovitused, mis teid abistavad:

 • Kinsta ei arvesta tuntud bot-kasutajate esindajate külastusi ja filtreerib analüütilisi andmeid nii palju kui võimalik.
 • Saate hõlpsalt keelata IP-d nende IP-keelamise tööriistaga.
 • Kinstaga saab kasutada veebirakenduse tulemüüri (WAF), näiteks Cloudflare või Sucuri. Nendel teenustel on ulatuslikud andmebaasid selle kohta, mida tuleks käsitleda kui „halba” liiklust, ja nende „halbade” IP-aadresside liiklus ei lase teie Kinsta saidil kunagi läbi lüüa. See aitab hoida teie hostimiskulud madalal.

Kinsta annab teile linnu silmaga ülevaate teie saidi külastustest, ribalaiuse kasutamisest, CDN-i kasutamisest (kui see on lubatud) ja töölaua vs liikluse kohta. Lisateavet selle kohta, kuidas Kinsta külastusi arvutab, leiate nende külastustest põhjalik artikkel.

PS: oleme liikluse ja CDN-i ülemäärased tasud katnud artikli plaani- ja hinnaosas.

Serveritaseme jõudluse analüüs

Lisaks külastajastatistikale pakub Kinsta Analytics ka üksikasjalikke serveritaseme analüüse toimivuse, HTTP vastusekoodide, vahemälu taotluste ning geo- ja IP-päringute kohta.

Siin on mõned iga mooduli peamised mõõdikud:

PHP ja andmebaasi jõudlus: Keskmine PHP + MySQL reaktsiooniaeg, PHP läbilaskevõime, töötajate limiit, AJAX päringud ja loetelu PHP skriptidest, millel on kõrgeim PHP + MySQL reageerimisaeg. Meie õpetuse demonstratsioonisaidi jaoks olid need teema ja pistikprogrammi värskenduse skriptid.

HTTP vastuse koodid: See annab teile ülevaate oma saidi üldisest reageerimisest kõigi sissetulevate HTTP-päringutega – robotite ja inimeste liiklusega.

 • 200 vastuskoodid on täiesti korras.
 • 300 tähistab ümbersuunamist. Liiga palju ümbersuunamisi pole hea asi.
 • Vastuskoodid vahemikus 400 kuni 500 tähistavad tõrget ja neid tuleks minimeerida, kuna need takistavad teie jõudlust ja SEO-i hindeid.

Vahemälu jõudlus: See aruanne näitab teile, kui hästi teie WordPressi saidi vahemälu töötab. Ideaalis peaks olema suur vahemälu tabamuste arv, väiksemate vahemälu puudumiste arv ja vahemälu aegumine. See tähendab, et kõik töötab optimaalselt ja enamikku külastaja taotlusi pakutakse WordPressi vahemälust – tagades parima võimaliku toimimise.

Geo- ja IP: See annab teile liikluse päritolu ülevaate parimatest riikidest, linnadest ja IP-aadressidest.

Kinsta jõudlusnäitajad

Ükski hostingu ülevaade pole täielik ilma mõne võrdlusaluseta. Vaatame mõningaid Kinsta hallatava WordPressi hostimise toimivusnäitajaid.

Lõime Kinstasse WordPressi demoinstallatsiooni ja võõrustasime seda India andmekeskuses Google Cloudis ning kasutasime järgmist seadistust:

 1. Teema: meie enda koguteema ja kasutasime avalehel portfelli paigutust, millel oli palju pilte. Pange tähele, et pilte ei optimeeritud, kuna see on demo teema. Saate ja peaksite kõiki oma pilte WordPressis optimeerima.
 2. CDN oli lubatud
 3. Andmekeskus: Mumbai, India

Kinsta GTmetrix jõudlusnäitajad

ekraanipilt Kinsta jõudlusnäitajatest - Gtmetrix

Kinsta jõudlusnäitajad – GTmetrix

GTmetrix andis Kinsta PageSpeed ​​skooriks 93% (aste A) ja YSlow skoor 89% (aste B). YSlow skoori mõjutasid optimeerimata pildid. Testi viidi läbi ka Kanadas asuvatest serveritest, samas kui andmekeskus asub Indias.

Lehe maht oli 774KB, mis koosnes 28 HTTP päringust ja laaditi täielikult 1,8 sekundiga.

Kinsta WebPageTesti jõudlusnäitajad

ekraanipilt Kinsta jõudlusnäitajate WebPageTest jaoks

Kinsta jõudlusnäitajad – WebPageTest

Me viisime India andmekeskusest läbi kümme pidevat testi. Kogu lehe laadimisaeg oli 1,4 sekundit, lehe suurus oli 760 KB ja 28 taotlust. Kõik klassid olid A.

Kinsta LoadImpact jõudlusnäitajad

ekraanipilt Kinsta jõudlusnäitajatest LoadImpact

Kinsta jõudlusnäitajad – LoadImpact

Viisime läbi Singapuri andmekeskuse Kinsta abil LoadImpact testi, kus oli 50 samaaegset kasutajat 12 minuti jooksul. Tulemused olid üsna muljetavaldavad – keskmine reageerimisaeg oli 74 millisekundit, 75 taotlust sekundis.

Kinsta hinnakujundusplaanid lahti seletatud

Kinsta hinnaplaanid

Esimene asi, mida Kinsta, nagu enamiku teiste hallatavate hostimisteenuste pakkujate puhul, tähele paneb, on see, et see pole odav. Tegelikult sai Kinsta enda missioon alguse halbade standardite tõttu, mis olid tollal odavate võõrustajate jaoks vastuvõetavad.

2013. aastal otsustasid nad luua WordPressi võimalikult hästi hallatava hostingu ja võtsid selle eest tasu. 2019. aastal on neil Kinstat kasutavaid parimaid kaubamärke – alates General Electricust, TripAdvisorist, Intuitist, FreshBooksist, Ubisoftist kuni puhver- ja Driftini.

Kinsta’s Starter kulude planeerimine 30 dollarit kuus ja sisaldab ühte WordPressi saiti, 20 000 külastust, üks tasuta migratsioon ja 50 GB CDN ribalaiust. Kinsta pakub 30-päevast raha tagasi garantii ning varieeruvaid toetatud saitide kvoote, tasuta rännet ja CDN ribalaiust kõigis oma kavades.

Kinsta plaanid on jagatud kolme kategooriasse:

 1. Stardi- ja Pro-kavad: 30–60 dollarit kuus, toetades 20–40 000 külastust kuus.
 2. Äriplaanid 1-4: 100–400 dollarit kuus, toetades 100–600 000 külastust kuus
 3. Ettevõtluskavad 1-4: 600– 1500 dollarit kuus, toetades 1–3 miljonit külastust kuus
 4. Kõik kõrgem nõuab kohandatud ettevõtte plaane.

Järgnevalt on toodud kõikides Kinsta hostimiskavades saadaval olevad vaikimisi funktsioonid:

 • Muutuva ribalaiusega tasuta CDN
 • Tasuta SSL koos Let’s Encrypt ja võimalusega importida kohandatud SSL-sertifikaate
 • Üks tasuta saidi migratsioon. Täiendavad tasuta ränded kõrgemate plaanide jaoks
 • Igapäevased automaatsed varundamised, käsitsi varundamine ja 14-päevane varukoopia (ettevõtte ja ettevõtte plaanides on varundamine 20- ja 30-päevane)
 • GCP tulemüür täiendava turvalisuse tagamiseks
 • Astmekeskkond, SSH ja sFTP juurdepääs kõigile serveritele
 • MySQL andmebaasi automaatsed optimeerimised
 • Mitme kasutaja juurdepääs MyKinsta juhtpaneelile
 • 24-tunnine tugi ja 30-päevane raha tagasi garantii
 • 2 kuud tasuta aastatellimuses

Lisamärkmed:

 • Külastuste üleküllus maksis 1 000 dollarit külastust. CDN-i liikluse ületused maksavad 0,1 dollarit / GB
 • Saidi kloonimist ja WordPressi mitme saidi kasutamist toetatakse Pro plaanis (60 dollarit kuus). Saidi kloonimine erineb saidi lavastamisest
 • WooCommerce’i ja liikmesuse saite soovitatakse plaanis Business 1 (100 dollarit kuus). Saate seda ikkagi kasutada stardiplaanis

Kõigi plaanide saadaolevad lisandmoodulid:

 • Cloudflare Railgun, Elasticsearch, Redis: iga lisandmooduli kohta 100 dollarit kuus
 • Nginxi tagurpidi puhverserver: 50 dollarit kuus saidi kohta
 • Täiendavad varukoopiad: 100 dollarit kuus iga tunni kohta ja 50 dollarit kuus kuu kohta 6-tunnise varundamise eest

Kinsta tugi

Sisetelefonil töötava kinsta toe ekraanipilt

Kinsta tugi töötab Intercomil

Kogu Kinta tugisüsteem töötab Intercomil, mis tähendab 24 × 7 vestluse tuge. WordPressi kogukond hindab Kinsta tuge üldiselt üsna kõrgelt, tuues esile nende tehnilised teadmised serverihalduse, turvalisuse ja WordPressi toimivuse kohta.

Ülevaatuse ajal olen toega ühendust võtnud kahel korral – üks kord, kui minu Kinsta saidisõlme seadistamine võttis aega (tugimeeskond selgitas, et uue saidi seadistamine võtab aega 20 minutit), ja teine ​​kord oli see, kui proovisin pika TXT-kirje lisamiseks Kinsta DNS-i. Tugimeeskond lisas selle minu jaoks kiiresti.

kinsta teadmistebaasi ekraanipilt

Kinsta teadmistebaas

Veel avaldab mulle muljet Kinsta püsiv pingutus kvaliteetsete teadmistebaasi ja WordPressiga seotud artiklite loomisel. Neil on fantastilised WordPressi õpetused ja juhendid, ressursid mitmesugustel veebiturunduse teemadel ja minu isiklik lemmik – üksikasjalikud õppetunnid nende ettevõtlusrännaku kohta.

Kinsta sisuturundusstrateegia loomine võttis palju aega ja ressursse, mis lõppkokkuvõttes lõi nende kaubamärgi kuvandi WordPressi kogukonnas teadlike hostimisfunktsioonidena. Rääkimata ka pidevalt kasvavast otsimootorite liiklusest!

Mähkimine üles

Veebiettevõtte kasvatamine pole lihtne ülesanne. Iga uue protsessi, funktsiooni või täiustusega kaasnevad oma väljakutsed.

Teie saidi liikluse kasvades on oluline minna üle usaldusväärsele hostimisteenuse pakkujale. Jah, hallatud hostingu pakkujad võtavad küll lisatasu, kuid vastutasuks saate meelerahu.

Kinsta pakub suurepärast klienditugi, jõudluse optimeerimist ja ennetavaid turvameetmeid, et tagada teie saidi kõrgeima taseme töö.

SAA KINSTA HOSTING

Loodame, et teile meeldis see 3600+ sõnaülevaade. Kui soovite midagi lisada, palun andke meile sellest teada. Nagu alati, ootame teie kommentaare!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map