Kindel: WooCommerce’i arukam korduv taastamine

Säiliv: nutikam WooCommerce hüljatud ostukorvi taastamine

Hüljatud kärud on üks halvimaid probleeme, millega peate veebipoe omanikuna hakkama saama. Ja kuigi te ei saa probleemi täielikult kõrvaldada, on hea uudis see, et saate drastiliselt vähendada hüljatud kärude arvu, millega peate hakkama saama.


Kui kasutate veebimüügiks WooCommerce, on saadaval mitmeid erinevaid pistikprogramme, mis aitavad teil hüljatud kärud taastada. Üks selline pistikprogramm on säilitav ja selles postituses vaatame lähemalt, mida pistikprogramm pakub, miks peaksite seda kasutama, pistikprogrammi põhifunktsioone ning plusse ja miinuseid.

Sukeldugem sisse!

Mis on säiliv?

Kindel hüljatud ostukorvi taastamine

Säiliv on hüljatud ostukorvi taastamise süsteem (ja WordPressi pistikprogramm), mis aitab teil vähendada hüljatud kärude arvu ja genereerida korduvaid oste teie WooCommerce kaupluses. Kui olete pistikprogrammi aktiveerinud, saab see lüüa teie klientide e-posti aadressid ja edastada terve rea hüljatud e-posti meeldetuletusi, et julgustada neid naasma ja ostu lõpule viima.

Kuidas töötab püsivalt??

Kui kasutaja sisestab kassasse oma e-posti aadressi, hõivab pistikprogramm selle kinni. Kui klient ei vii ostu lõpule 30 minuti jooksul, saadab pistikprogramm automaatse meilisõnumi meeldetuletuse, mis palub tal naasta ja lõpetada ostuprotsess..

Plugina saate konfigureerida täiendavate meeldetuletusmeilisõnumite saatmiseks nii:

 • Saatke esimene meilisõnumi meeldetuletus 30 minutit pärast seda, kui klient on ostukorvist loobunud
 • Saatke teine ​​e-kiri 4 tundi pärast ostukorvist loobumist
 • Saatke üks päev pärast ostukorvist loobumist kolmas e-kiri ja pakuge kupongikoodi
 • Saatke uus e-posti meeldetuletus 2 päeva pärast ostukorvist loobumist

Säilitav võimaldab teil neid tilkuva e-posti kampaaniaid juba ette luua ning neid saab ajastada ja automaatselt saata. Niipea kui ostukorv on taastatud, peatuvad e-kirjad.

Miks kasutada säilitavat?

Vastavalt Baymardi instituut, keskmine e-ostukorvist loobumise määr on 69,57%. Teisisõnu, kui kümme potentsiaalset klienti külastavad teie poodi ja panevad toote ostukorvi, siis seitse neist ei lõpe kunagi oma ostu.

See on palju kaotatud tulu, eriti kui teil on väiksem kliendibaas. Seal on palju põhjused, miks kliendid hülgavad oma vankrid; alates kassast, mis on liiga keeruline, kuni ootamatute saatmistasudeni.

Sellisena ei saa te kunagi täielikult kõrvaldada klientide probleeme, kes ei lõpeta oma ostu. Kuid selle vähendamiseks võite midagi teha. Täpselt sinna tulevad sellised pistikprogrammid nagu Kindel. Kindel aitab taastada vähemalt pooled hüljatud kärudest, saates e-postiga meeldetuletuse ajastatud seeriaid.

Kui seda arvesse võtate, on lihtne aru saada, miks ostukorvist loobumise pistikprogramm, näiteks säilitav, on iga e-poe poe omaniku jaoks hädavajalik.

Säilitavad põhifunktsioonid

Nüüd, kui teate, mis on püsiv ja miks peaksite seda kasutama, vaatame selle põhifunktsioone.

Hüljatud ostukorvi e-posti aadressi meeldetuletused

Hüljatud ostukorvi meilid

Loomulikult on pistikprogrammi Säilitav põhifunktsioon hüljatud ostukorvimeilide meeldetuletused. Nagu varem mainitud, käivitatakse need automaatselt ja saate neid konfigureerida saatma teie valitud ajaintervallide järel.

Iga e-posti saab täielikult kohandada vastavalt teie kaubamärgile ja võite saata eelvaate e-posti endale, et veenduda, kas kõik töötab. Seadistamisprotsessi kiirendamiseks võite lisada nii palju e-kirju kui soovite ja kopeerida.

Järgmise tellimuse kupong

Järgmise tellimuse kupongi seaded

Seadistage oma Järgmise tellimuse kupong, peate kasutama oma WordPressi juhtpaneeli. Kupongi saate konfigureerida protsendimäärana või kindla summa ulatuses. Seadistused on üsna lihtsad ja kuponge saate luua piiramatu arvu. Ja kui lubate kupongide loomise võimaluse taustaprogrammis, genereeritakse iga kliendi e-posti jaoks kordumatu kupongi kood.

Teil on täielik kontroll selle üle, millistele toodetele või tootekategooriatele kupong kehtib, ja võite teatud tooted või kategooriad välistada. Samuti saate määrata konkreetse kuupäeva, millal kupong aegub, ja seada kupongi kasutamiseks lubatud minimaalse ja maksimaalse kulutuse.

Järgmise järjekindla kupongi e-posti aadressi järgimine

Järgmise tellimuse kupongi veel üks kasulik omadus on asjaolu, et saate seadistada järelmeetmete e-kirju. Sarnaselt hüljatud ostukorvimeilisõnumitega saate seadistada nende saatmise kindlate ajavahemike järel ja need lähevad välja seni, kuni klient kasutab nende sooduskoodi.

Visuaalse meili redigeerija

Visuaalse meili redigeerija

Pidaval pistikprogrammil on visuaalne meiliredaktor, mis tundub olevat leheehitaja pistikprogramm. Saate oma e-kirjadele lisada blokke, näiteks teksti, nuppu, pilte, veerge ja muud. Pistikprogrammil on pukseerimisliides, nii et peate vaid lohistama soovitud elemendi oma e-posti aadressile.

Samuti saate e-kirju isikupärastada mitmesuguste lühikoodide abil. Lisage kliendi nimi, ostukorvi sisu, kupong ja palju muud, et veenda oma klienti ostu lõpule viima.

Premium omadused

Säilivad lisatasu lisad

Lisaks hüljatud ostukorvi meilidele ja järgmise tellimuse kupongidele on säilitaval pistikprogrammil ka muid kasulikke lisatasu funktsioone, sealhulgas:

 • Väljapääsu-hüpikud – kuvage kupongikoodi või koguge lihtsalt nende e-kirjad ja leidke need hiljem, kui kliendid proovivad teie kauplusest lahkuda
 • Taimer – looge kiireloomulisus, näidates kindla pakkumise ostmise tähtaega
 • Ostukorvi lisamise e-posti kollektsiooni hüpik – koguge klientide e-kirju kohe, kui nad on toote ostukorvi lisanud, et saaksite vankrid taastada isegi enne, kui nad jõuavad kassasse

Analytics

Retainful pakub ka kasulikke andmeid, mida saate kasutada oma poe ja ostukorvi taastamise tehnika optimeerimiseks. Teil on juurdepääs üksikasjadele, näiteks millistele kaupadele kliendid ostukorvi jäid, kärudest loobutud ja / või taastatud arvu reaalajas kokkuvõte, ostukorvide konversioonid, e-posti teel tilgutamise kinnitused ja avatud hinnad ning järgmise tellimuse kupongi tõhusus.

Kasutuslihtsus

Üldiselt on säilitatavat pistikprogrammi lihtne kasutada. Alustamiseks võite installida pistikprogrammi tasuta versiooni ametlikust hoidlast. Kui see on aktiveeritud, palutakse teil sisestada oma API-võtmed, mida saate saada, kui registreerite end püsikontoks.

Hüljatud ostukorvimeili seadistamiseks peate kasutama veebisaiti Säilitav, kuid liides on kaasaegne ja hõlpsasti kasutatav. Lisaks on juba 3 eelkonfigureeritud hüljatud ostukorvimeili, mida saate kasutada lähtepunktina ja kohandada neid oma brändile vastavaks.

Kindel hinnakujundus

Säiliv - WooCommerce on hüljatud ostukorvi taastamine

Pidavat pistikprogrammi saab tasuta alla laadida ametlikust WordPressi hoidlast. Tasuta versioon on piiratud 300 kontakti ja standardtoega. Pistikprogrammi profiversioonil on valida 3 hinnakujunduskava vahel:

 • Starter – stardipakett sisaldab kuni 2000 kontakti, piiramatut e-kirjade saatmist, juurdepääsu esmaklassilistele funktsioonidele, järgmise tellimuse kupongi järelmeetmeid ja prioriteetset e-posti tuge. See plaan on saadaval 9 dollari eest kuus, arve eest kuus või 7 dollari eest kuus, igal aastal arvega.
 • Kasv – kasvukava sisaldab kõike alates stardiplaanist ja kuni 5000 kontakti. See hõlmab ka võimalust saata e-kirju oma domeenist. See plaan on saadaval 29 dollari kuus kuus arvel või 23 dollari kuus arve eest aastas.
 • Professionaalne – see plaan sisaldab kõike alates kasvukavast ning kuni 25000 kontakti, reaalajas vestluse tuge ja pühendunud pardaletuleku spetsialisti. Selle plaani hind on 99 dollarit kuus, arvete esitamine iga kuu või 79 dollarit kuus, kui arve esitatakse igal aastal.

Lõplik kohtuotsus

Hüljatud kärud on veebipoodide omanike jaoks tohutu probleem, kuid õige pistikprogrammi abil saate oma poodides hüljatud kärude arvu vähendada. Säilitavad pakkumised pakuvad kasulikke funktsioone, näiteks hüljatud ostukorvimeili ja järgmise tellimuse kuponge, mida saate kasutada selleks, et julgustada külastajaid ostuprotsess lõpule viima ja meelitada neid teie poodi tagasi tulema.

Üldiselt on pistikprogrammi lihtne kasutada ja sellel on isegi tasuta plaan teie alustamiseks, nii et kindlasti tasub seda vaadata ja vaadata, kuidas see aitab teil oma eesmärki paremaks muuta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map