Kas Akismet on endiselt WordPressi parim rämpsposti pistikprogramm?

AntiSpam WordPressi pistikprogrammide võrdlus

Rämpspostitajad (inimeste ja automatiseeritud) armastavad WordPressi sama palju kui ajaveebid, nii et väide, et vajate rämpsposti blokeerijat, on alahinnatud. Akismet on pikka aega valitsenud WordPressi parimaks rämpsposti blokeerijaks, kuid kas see pistikprogramm on endiselt parim konkurent rämpsposti tõkestamise teenuste valdkonnas?


Täpselt selle otsustame selles postituses, kui võrrelda Akismet tema konkurentidega ja vaadata, kas see püsib, ja lõpuks tuleb see välja. Sukeldugem sisse!

Akismet: pikka aega valitsenud kommentaari rämpsposti blokeerija

Kellelegi ei meeldi rämpsposti saamine ega veebis rämpsposti kommenteerimine. Me kõik teame, et rämpspost on häiriv, kuid kas sellega seotud tüütus on piisav põhjus selle blokeerimiseks? Kas peame tõesti oma veebisaitidel rämpsposti blokeerima??

Lihtne vastus on rõhutav „jah!“ Ja mitte ainult seetõttu, et rämpspost ärritab. Näiteks kui häkkerid loovad teie veebisaidil uusi kasutajakontosid ja lisavad teie saidile rämpsposti hüperlinke, võib Google teid karistada. Sellesse kategooriasse kuulub ka kommentaaride rämpspost. Kui teie veebisait on indekseeritud ja leitakse, et selles on rämpsposti, võidakse seda hinnata negatiivselt ja teie veebisaidi negatiivne hinnang võib põhjustada selle Google’i otsingutulemustes eemaldatud.

Teie saidi juurdepääsetavuse tagamiseks on lihtsalt hea tava jälgida oma veebisaiti ja parandada kõik pahatahtlikud rünnakud. Siin tulevad mängu rämpsposti blokeerijad nagu Akismet.

Akismet käivitati esmakordselt WordPressi tegijate poolt 2005. aastal. Aktiveerimisel filtreerib see veebisaidilt rämpsposti teabe põhjal, mis on kogutud kõigilt veebisaitidelt, kus pistikprogramm on aktiveeritud. Rämpspost filtreeritakse kontaktvormide ja kommentaaride sektsioonidest.

Akismeti pistikprogrammi installimine ja konfigureerimine

Teie jaoks õnne, Akismet on ülilihtne seadistada ja kasutada. Akismet pakutakse kasutades freemium hinnamudelit, nii et pistikprogramm ise on tasuta allalaetav ja kasutatav koos võimalusega täiendada lisatasu paketti, et saada rohkem funktsioone. Igal juhul peate esmalt pistikprogrammi installima.

Installige Akismet

Logige lihtsalt sisse oma WordPressi installimisse ja liikuge saidile Pistikprogrammid> Lisa uus. Akismet peaks olema üks esimesi soovitatavaid pistikprogramme, klõpsake lihtsalt nuppu Installeeri nüüd ja siis Aktiveeri nuppu.

Seadista Akismeti konto

Kui pistikprogramm on aktiivne, peaksite ekraani ülaservas nägema märkeriba, kuhu Seadistage oma Akismeti konto. Alustamiseks klõpsake suurt sinist nuppu.

Logige Akismetisse sisse WordPress.comi kontoga

See viib teid peamise juurde Akismet veebisait, kus teil palutakse logida sisse oma WordPress.com kontoga (või looma uue konto, kui teil seda pole). Pärast Akismeti autoriseerimist on teil võimalus valida plaan:

 • Akismet Basic, tasuta: Sisaldab teie isikliku WordPressi toega veebisaidi rämpsposti kaitset
 • Akismet Plus, 5 dollarit kuus: Rämpspostikaitse koos täpsema statistikaga, kommertsveebisaitide (nt teie ettevõtte sait) tugi ja prioriteetide tugi
 • Akismet Enterprise, 50 dollarit kuus: Samad suurepärased funktsioonid nagu Plus, kuid suurte, suure liiklusega veebisaitide jaoks.

Akismeti API-võti

Kui olete plaani valinud, suunatakse teid kassasse ja seejärel kinnituskuvale oma enda Akismeti API-võtmega.

Ühendage Akismeti API

Kopeerige see 12-kohaline võti, minge tagasi oma WordPressi armatuurlauale ja kleepige oma võtmesse, et Akismeti konto linkimine oma veebisaidiga lõpule viia.

Akismeti rämpsposti filtreerimine

Viimane samm on rämpsposti filtreerimiseks rangetaseme valimine. Võite jätta Akismeti vaikesättesse, et automaatselt lisada küsitavaid kommentaare rämpsposti kausta, või lubade suurendamiseks, et Akismet saaks teie eest kustutatud kirjad kustutada..

Rämpsposti jälgimine Akismeti abil

Kui Akismet on installitud, alustab plugin automaatselt NSFW kommentaaride filtreerimist. Põhiplaani abil saate vaadata standardset rämpspostistatistikat, kuid kui te täiendasite Plussi või Ettevõtte plaani, on teil juurdepääs abistavamale saidistatistikale.

Akismeti saidistatistika: diagramm

Akismet: päeva-, kuu- ja ajaloolised andmed (sõltuvalt teie plaanist)

Akismeti saidistatistika: tabel

Akismet: Kuu statistika detail

Logige lihtsalt oma Akismeti kontole ja klõpsake jaotist Aktiivsed saidid. Siit saate individuaalse statistika kuvamiseks klõpsata igal veebisaidil, mille olete oma Akismeti kontoga linkinud.

Statistika pakub lihtsat viisi probleemsete IP-de tuvastamiseks, mille saate seejärel blokeerida oma WordPressi saidile pääsemiseks Seadistused> Arutelu> Kommentaaride must nimekiri. Kuid saate neid andmeid kasutada ka tavalise rämpsposti taseme jälgimiseks, et saaksite rämpsposti rünnaku märgata miili kaugusel ja tegutseda enne, kui teie sait (potentsiaalselt) jookseb kokku.

Akismet vs parimad WordPressi rämpsposti ennetamise pistikprogrammid

akismet rämpsposti vastane pistikprogramm

Akismeti veebiteenus takistab saidiomanikel ise rämpspostitusi kommenteerimast. Kuid mõned veebisaitide omanikud on teatanud valepositiivsetest tulemustest – see tähendab, et rämpspostita kommentaarid on blokeeritud koos rämpspostiga (ehkki valepositiivseid saab kontrollida üksikasjalike andmete ülevaate abil, mis on saadaval saidi statistikas Plussi ja Enterprise’i kasutajate jaoks).

Kui teil on küsimus Akismeti aktiveerimisest või mitte, on mõni pistikprogramm, mis väidab, et võtab rämpspostivastaseid teenuseid sammu edasi. Siin on mõned rämpspostivastased WordPressi pistikprogrammid, mis pakuvad täiendavaid rämpspostitõrjefunktsioone, mis võiksid teie veebisaidi vajadusi paremini teenindada.

Peatage rämpsposti rämpsposti ennetamine

peatage rämpspostitajad

See pistikprogramm kasutab ühte kolmest captcha-konfiguratsioonist, et kinnitada, kas sisselogimiskeelu või kommentaari on tegelikult esitanud rämpspostita inimene. On teada, et see töötab gravitatsioonivormidega hästi. Peatage rämpspostitajad kaitseb teie veebisaiti:

 • Trackback rämpspost
 • Kontaktvormi rämpspost
 • Kommenteerige rämpsposti
 • Registreerimise rämpspost
 • Sisselogimiskatsed

Teatatud on paarist hoiatusest. Mõnikord ei suuda kehtivad kasutajad oma WordPressi andmebaasi sisse logida. Samuti ei tööta see pistikprogramm puhverserveris ega hostiettevõttes, mis ei kasuta PHP funktsioone.

CleanTalki rämpspostitõrje

Cleantalki rämpsposti kaitse

CleanTalki rämpspostitõrje on pilvepõhine rämpsposti blokeerija. Pistikprogramm on tasuta, kuid selle pilveteenus CleanTalk nõuab tasulist kontot. Pärast 7-päevast tasuta prooviperioodi saate otsustada, kas soovite selle teenusega jätkata.

Lisaks kommentaaride, registreerimise, kontaktvormi ja e-posti rämpsposti blokeerimisele kaitseb CleanTalki rämpspostitõrje ka teie veebisaiti rämpsposti eest:

 • Broneerimine
 • Tellimused
 • Vidinad
 • Tellimused
 • Infolehe pistikprogrammid

See pistikprogramm on võimeline analüüsima teie veebisaidi paljusid aspekte ilma saidi aeglustumiseta, kuna see kasutab serverite asemel pilvi. See ei sisalda mitte ainult e-posti aadresside musta nimekirja, vaid ka rämpsposti saatjatega seotud domeene ja IP-aadresse. Seal on valikuline tulemüüri funktsioon, mis takistab rämpsposti robotitel teie veebiserverile juurdepääsu, saates need tühjale lehele.

Kilbi turvalisus ja tulemüür

Kilbi turvalisus ja tulemüür

Kilbi turvalisus ja tulemüür blokeerib kommentaaride rämpsposti ja pakub veebisaidi turvalisust pahatahtlike IP-aadresside vastu. See pistikprogramm varjab teie sisselogimislehe ja väidab, et see blokeerib kõik spämmirobotite kommentaarid, hoides samal ajal ära inimeste rämpsposti kommentaarid. Pahatahtlikke sisselogimiskatseid hoiab ära kahefaktoriline autoriseerimine.

Kuigi tulemüüri saab keelata, on see pistikprogramm mõeldud peamiselt teie veebisaidi turvamiseks. Rämpsposti IP-aadressid võetakse automaatselt musta nimekirja ja julma jõu rünnakud blokeeritakse. Kõigile pistikprogrammi funktsioonidele on tasuta juurdepääs.

Milline rämpsposti pistikprogramm on teie jaoks parim?

Rämpsposti blokeerijad takistavad teie veebisaidi otsimootorite negatiivset hindamist. Need eemaldavad ka rämpskommentaaride modereerimise peavalu ja peatavad teie veebisaidil soovimatute uute kasutajakontode loomise.

Kuid jääb küsimus, kuidas teha kindlaks, milline rämpspostitõrje pistikprogramm on teie veebisaidi jaoks kõige parem? Siin on mõned küsimused, mida saate endalt küsida, et teha kindlaks, milline pistikprogramm sobib kõige paremini teie vajadustega.

 1. Kas see pistikprogramm ühildub teiste teie veebisaidil aktiivsete pistikprogrammidega?
 2. Kas vajate ainult kommentaaride rämpsposti blokeerimise teenuseid või kaasavamat rämpsposti blokeerijat?
 3. Kas otsite täisfunktsionaalset tasuta pistikprogrammi või seda, millel on täiustatud funktsioonid koos tellimisega?
 4. Kas olete huvitatud pilvepõhisest või veebiserverist?
 5. Kas otsite lisaks rämpsposti blokeerimisele ka veebisaidi turvalisust?
 6. Kas teie lugejaid häiriks captcha-koodi täitmine enne kommenteerimist??

Teie vastused nendele küsimustele aitavad teil otsustada, millised rämpsposti ja / või saidi kaitsefunktsioonid võiksid kõige paremini töötada.

Kuid isegi pärast valiku tegemist on paindlikkus kohustuslik. Mõnikord ei tööta pistikprogrammid üksteisega hästi. Peate proovima oma eelistatud rämpsposti blokeerimise pistikprogrammi, et teha kindlaks, kas see töötab hästi juba olemasolevate pistikprogrammidega.

Järeldus

Veebisaidi haldamisel on rämpsposti blokeerija aktiveerimine hädavajalik pistikprogramm. Ilma rämpspostitõrjeta pistikprogrammita võivad teie veebisaidid pahatahtlikud rünnakud mööda minna, põhjustades teie saidi asetuse langemist ja muutuda võimatuks täielikult tuvastamatuks, kuni teete vajalikud värskendused.

Teil on vaja rämpsposti blokeerijat, kuid kas Akismet on teie jaoks parim valik? Sellele küsimusele vastamiseks peate hindama oma veebisaidi ainulaadseid vajadusi ja siis eelduste tegemise asemel võite kasutada ülaltoodud võrdlusi, et valida endale sobiv variant (kuigi meie arvates peaks Akismet tõesti olema teie esimene valik).

Kuidas blokeerida oma WordPressi veebisaidil rämpsposti? Kas Akismet on endiselt teie rämpsposti tõkestav lahendus? Võite jagada oma mõtteid ja / või selle loendi täiendusi allolevas kommentaaride jaotises.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map