Järgmine WordPressi galerii NextGEN algajatele

Algajate juhend fotode tutvustamiseks NextGEN-i galeriiga

Olenemata sellest, kas olete fotograaf või ajaveeb, kellel on raskekujulist sisu, võivad fotogaleriid olla teie veebisaidile kasulikuks täienduseks. Galerii loomine võib aga esialgu tunduda üle jõu käiv, eriti kui pidada ennast kõigi WordPressi asjade algajaks.


Õnneks on olemas WordPressi galerii pistikprogramm, mida on lihtne kasutada isegi algajatele. Seda nimetatakse NextGEN galerii, ning see võimaldab teil oma fotosid oma veebisaidile või ajaveebi üles laadida, jagada ja kaasata.

Selles postituses tutvustame teile NextGEN-i galeriid ja juhendame teid samm-sammult esimese fotogalerii loomisest. Seejärel saate teada kolm suurepärast viisi, kuidas see pistikprogramm võimaldab teil oma galeriisid kohandada. Alustame!

Miks võiksite oma veebisaidile pildigaleriid lisada

Fotogaleriist võib olla kasu sellest, kas fotograafia on teie tegevus või mitte, kuna see võimaldab teil oma veebisaidile lisada kvaliteetseid piltide kuvamisi. Fotogalerii lisamine võib olla kasulik peaaegu kõigile saitidele – sealhulgas hobide ajaveebidele, e-poe poodidele ja kogukonna saitidele -.

Näiteks võite oma galeriid kasutada järgmistel eesmärkidel:

 • Müüge originaalfotosid või kunstiteoseid.
 • Esitage e-poe tooteid puhtal ja kohandataval viisil.
 • Jagage pilte oma sõprade või jälgijatega.

Nagu näete, on teie saidil fotogalerii kasutamiseks palju põhjuseid. Lisaks on galerii loomine kiire ja lihtne protsess koos õige pistikprogrammiga.

Kuidas NextGEN-i galeriiga alustada?

NextGEN Gallery pistikprogramm

NextGEN Gallery on Imagely välja töötatud WordPressi galerii pistikprogramm, mis pakub üsna palju kõike, mida vajate oma piltide kuvamiseks lihtsal, kuid veenval viisil. NextGENi suurepärane asi on see, et see töötab võrdselt hästi nii algajatele kui ka professionaalidele. See tähendab, et pistikprogramm on kasutajasõbralik ja hõlpsasti kohandatav, kuid pakub ka lisavõimalusi, mida fotograafid, kunstnikud ja muud spetsialistid armastavad.

NextGENi pakutavad põhifunktsioonid on tasuta, sealhulgas kaks galerii kuvamistüüpi (slaidiseanss ja pisipilt) ning kaks albumistiili (kompaktne ja laiendatud). Kuid saate igal ajal minna üle Plussi või Pro plaanidele. Iga lisatasu versioon pakub laiendatud galerii- ja albumifunktsioone, samuti täielikku arendaja tuge. Pro versioon lisab isegi e-kaubanduse võimalusi.

Kõigepealt soovite veenduda, et olete pistikprogrammi alla laadinud ja installinud. Selleks saate minna oma WordPressi juhtpaneelile, klõpsates valikul Pluginad> Lisa uus ja kasutades seejärel pistikprogrammi leidmiseks ülaosas olevat otsinguvormi.

Kui olete NextGENi installinud ja aktiveerinud, saate mõne minutiga luua oma esimese fotogalerii. Oma WordPressi tagaosas näete nüüd a Galerii vahekaarti oma peamenüüs. Liikuge uude jaotisse ja klõpsake siis nuppu Lisage galerii / pildid:

NextGENi galerii leht Loo galerii

Siit vali Looge uus galerii alates Galerii rippmenüü vasakus ülanurgas. Seejärel on teil võimalus oma arvutist pilte üles laadida, neid oma WordPressi meediateegist importida või lisada terve fotode kaust. Kui kõik pildid, mida soovite kasutada, on lisatud, ilmub hüpik koos uue galerii lingiga:

NextGEN galerii hüpik, mis näitab pildi üleslaadimist, on valmis

Kliki Halda galeriid, ja saate oma loomingut kohandada. See hõlmab eelvaate pildi valimist, galerii linkimist lehega või uue lehe loomist, kus galerii saaks elada. Lisaks saate luua pealkirju ja teksti, lisada piltidele silte, redigeerida pisipilte ja palju muud!

3 lihtsat viisi NextGEN-i galeriide kohandamiseks

Nagu me eespool mainisime, on NextGENil palju kohanemisvõimalusi. Ehkki me ei saa näidata kõike, mida saate teha oma galerii isikupärastamiseks, tutvustame teile kolme kõige kasulikumat ja paindlikumat võimalust.

1. Valige Galerii kuva tüüp

Teie galerii kuva tüüp määrab, kuidas galerii pildid teie saidil ilmuvad. Eriti kui olete fotograaf või kujutav kunstnik, teate, et fotode kuvamisviis võib olla sama oluline kui nende kompositsioon. Sellisena võib teie saidile palju kasuks tulla, kui valida mitmesuguseid kuvaritüüpe.

NextGEN galerii pakub mitmesuguseid võimalusi, sealhulgas pisipilt, slaidiseanss, müüritis ja mosaiik. Galerii kuvamise tüübi määramiseks, mida soovite kasutada, on kaks võimalust. Esimene muudab ainult üksikut galeriid, teine ​​aga rakendab ühte galerii korraga ühte ühist kuvatüüpi.

Individuaalse galerii kuvamise tüübi määramiseks peate külastama lehte või postitama selle manustatud kujul. Lehe pealkirja all ja kõrval Lisage meedium, näete valikut nimega Galerii. Klõpsake seal ja valige galerii, mida soovite muuta (või luua uue galerii). Seejärel saate valida kuva tüübi ja kohandada muid kuva sätteid (näiteks piltide arvu ühel lehel):

Kuvari tüübi valik NextGEN galeriis

Kõigi galeriide kuvamise tüübi määramiseks liikuge lehele Galerii> Galerii seaded. Saate valida soovitud kuvamistüübi ja teie saidi kõiki galeriisid värskendatakse.

2. Lisage pildi vesimärgid

Kõige lihtsamalt öeldes on vesimärgid väikesed, pleekinud jäljendid fototööle või kunstiteosele, mis tuvastavad kunstniku. Kuigi see on algselt mõeldud printimiseks, on see kasulik vahend ka teie digitaalpiltide jaoks. Vesimärgistus võimaldab teil oma pilte varguste eest kaitsta, kuna keegi teine ​​ei saa teie fotosid nende omadena edastada.

NextGEN-i vesimärkide kasutamiseks peate need kõigepealt looma, minnes Galerii> Muud valikud> Vesimärgid. Siin saate määrata vesimärgi tüübi (pilt või tekst) ja otsustada, kuhu see galerii piltidel paigutada:

NextGEN Gallery vesimärkide seaded

Vesimärgi lisamiseks üksikutele piltidele (või kogu oma galeriile) liikuge aadressile Galerii> Halda galeriisid. Valige galerii, kuhu soovite vesimärgi lisada, ja siis valige Vesimärgi määramine rippmenüüst:

NextGEN Gallery seab vesimärgisätted

Siin saate oma vesimärgi rakendada kõik fotosid või ainult mõnda üksikut. Näiteks võite müüa mõne foto oma galeriis. Sel juhul soovitame need pildid vesimärgistada, et kaitsta end kaotatud kasumi eest.

3. Muutke, kuidas teie galerii lehel ilmub

Veel üks NextGEN galerii pakutav kasulik funktsioon on võimalus muuta galerii kuvamise viisi teie lehel. See võimaldab teil galeriisid sujuvalt oma veebisaidile lisada, ilma üldist voogu katkestamata.

Saadaolevate valikute nägemiseks ja vastavalt nende seadistamiseks minge lehele või postitusse, kuhu soovite oma galerii lisada. Kliki Lisa galerii sisukasti kohal ja minge lehele Ekraani sätete kohandamine rippmenüü all Kuva galeriid vahekaart:

Kohandage galerii kuvamise seadeid NextGEN-i galeriis

Siin pakutavad valikud võimaldavad teil seada piltide arvu ühel lehel, lubada leheküljendamist, valida äärise värvi, lisada pealkirjade ülekatteid ja korrektuure ning palju muud.

Samuti saate jaotises Kohandada veel mõnda üldist seadet, sealhulgas maksimaalseid mõõtmeid ja kuvamist Galerii> Galerii seaded. Neid sätteid rakendatakse kõigile uutele galeriidele (välja arvatud need, mis on juba lisatud lehtedesse ja postitustesse), kuid neid saab üle vaadata, muutes iga üksiku galerii seadeid.

Järeldus

Paljud saidiomanikud vajavad võimalust oma fotode ja piltide hõlpsaks kuvamiseks. Õnneks, Piltlikult on loonud WordPressi galerii pistikprogrammi, mis aitab teid välja aidata. Tänu oma hõlpsale kasutamisele ja mitmekesistele kohandamisvõimalustele pakub NextGEN WordPressi galerii pistikprogramm võimaldab teil oma fotosid sujuvalt üles laadida, korraldada ja kuvada.

Laadige alla NextGEN   Minge üle versioonile NextGEN Plus

Selles postituses näitasime teile, kuidas seadistada NextGEN-iga oma esimene galerii. Lisaks tutvustasime teile kolme viisi, kuidas plugin võimaldab teil oma galeriisid kohandada. Kiiresti kokkuvõtmiseks saate teha järgmist.

 1. Valige erinevate galerii kuvamistüüpide hulgast.
 2. Lisage pildi vesimärke.
 3. Saate muuta oma galeriide lehel kuvamise viisi.

Kas teil on küsimusi selle kohta, kuidas kasutada NextGEN galeriid oma saidil fotode kuvamiseks? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map