iThemes Exchange’i ülevaade: kas see on kiireim viis WordPressiga veebis müüa?

iThemes Exchange’i arve esitatakse kui lihtne WordPressi poodide süsteem. See on lahendus, mis on loodud kõigile, kes soovivad luua ja hallata oma veebipoodi, ilma et peaksite pöörduma hostitud valiku poole igakuiste korduvate tasudega.


Ükskõik, kas plaanite ehitada täieõiguslikku veebipoodi või soovite lihtsalt oma WordPressi ajaveebist ühe toote müümise võimalust, võiks iThemes Exchange olla just see, mida otsite.

Ehkki WordPressi jaoks on palju poodlahendusi, püüab Exchange end konkurentidest eristada, võimaldades teil seda teha hankige oma pood mõne minutiga veebis. Tuum pluginat – mida saab tasuta kasutada – saab laiendada, valides erinevaid lisandmooduleid. See annab teile võimaluse laiendada oma poe funktsioone vastavalt teie laovarudele ja tuludele.

Seetõttu vaatame lähemalt, kuidas saaksite iThemes Exchange’i abil oma veebipoe üles seada, et aidata teil otsustada, kas see on teie vajadustele parim valik..

Kuidas müüa füüsilisi ja digitaalseid tooteid veebis iThemes Exchange ja WordPress abil

Tuum iThemes Exchange’i pistikprogramm on tasuta kasutamiseks ja on võõrustas pluginate hoidlas WordPress.org. See tähendab, et saate pistikprogrammi installida otse oma WordPressi administraatori alalt ja saate oma poe kohe ehitada.

Lisage iThemes Exchange

IThemes Exchange’i seadistamine

Pärast pistikprogrammi installimist kuvatakse häälestusviisard, mis aitab teil läbi toodete veebimüügi. See tähendab kogu protsessi alustamine on väga lihtne ja esimene vastus on järgmine: mida te kavatsete müüa?

Mida sa kavatsed müüa

Müügivalikud hõlmavad digitaalseid allalaadimisi, nagu e-raamatud, muusika või muud failid; ja füüsilised tooted, näiteks riided või vidinad. Veel üks võimalus on müüa juurdepääsu teie veebisaidile ja selle sisule a-kujul liikmelisuse sait.

Selle valiku lubamiseks peate installima lisatasu liikmelisuse lisandmooduli. Lisandmoodul on saadaval eraldi või osana Pro Packist – valik muid kasulikke lisandmooduleid, aga ka neid, mis tulevikus välja antakse.

Kui aga plaanite lihtsalt edasi füüsiliste või digitaalsete toodete müük oma WordPressi veebisaidilt saate järgmise sammu juurde liikumiseks valida sobiva valiku.

Maksete kogumine

Järgmine küsimus, millele tuleb vastata: kuidas sa makseid vastu võtad?? iThemes Exchange annab küll teile võimaluse võrguühenduseta maksetega nõustuda, kuid sama lihtne on ka oma poe konfigureerimine PayPali kaudu maksete vastuvõtmiseks..

Seadistage PayPal

Kuigi saate võimaluse kasutada PayPal Secure’i, on kiireim viis jätkamiseks PayPali standardi kasutamine. PayPali kaudu maksetega nõustumiseks peate lihtsalt sisestama oma PayPali e-posti aadressi ja valima valuuta.

Stripe’i kaudu maksete kogumiseks on olemas ka tasuta lisandmoodul, kui soovite ka seda võimalust oma klientidele pakkuda. Kuid, see on väga soovitatav et loete läbi saadaolevate valikute erinevused, et aidata teil kindlaks teha, milline neist on teie e-poe jaoks parim valik.

Esimese toote lisamine

iThemes Exchange sisaldab näidistoodet, mis aitab teil kiiresti tutvuda oma veebisaidile tooteloendite lisamise liidesega.

Kuid, tooteloendite loomise protsess on väga lihtne millega hakkama saada. Ehkki kõigil, kes on varem WordPressis sisu loonud, on eelis nende ees, kellel seda veel pole, ei tohiks uutel kasutajatel oma esimese tootekirje loomisel tekkida probleeme selgitavate lahtrite täitmisega..

Tooteloendite leht

Lisaks toote pealkirjale, kirjeldusele ja hinnale saate ka võimaluse üles laadida valik pilte ning kirjutada laiendatud tootekirjeldus. Tooteloendit konfigureerides saate seda teha laoseisu jälgimise lubamine, määrake toote saadavuse periood ja palju muud. See kõik tagab, et saate oma esemeid müüa viisil, mis vastab kõige paremini teie nõudmistele.

Täpsemad tootevalikud

Kui müüte oma veebisaidil digitaalseid allalaadimisi, mitte füüsilisi tooteid või lisaks neile, siis võite toote jaoks üles laadida mis tahes faile. Kuna see kõik toimub WordPressi meediumiteegi kaudu, on lihtsalt vaja need failid oma veebisaidile lohistada ja neile nimi anda.

Lisage uus allalaadimine

Kui teie tooteloend on hakanud kuju võtma, saate seda eelvaates vaadata, kuidas see teie potentsiaalsetele klientidele välja näeb.

iThemes Exchange'i toodete loend

Kui olete selle välimusega rahul, saate tootekataloogi avaldada, et muuta see oma veebisaidil aktiivseks. Vaid mõne hiirekliki ja minutite jooksul oma ajast. teil on nüüd tooted Internetis loetletud. See on täielik koos võimalusega maksete kogumine ja digitaalsete allalaadimiste automaatne levitamine, või füüsilisi tooteid käsitsi välja saata.

E-poe lehtede haldamine

Nüüd on teil vähemalt üks toode veebis olemas, on aeg oma poe lehti vaadata. See hõlmab tooteloendilehte, kohandatud konto- ja profiililehti ning ostuteabe lehti. Õnneks loob iThemes Exchange need olulised lehed teile ja annab teile võimaluse neid hallata.

iThemes Exchange'i lehed

Neid kõiki lehti saab hallata pistikprogrammi sätetest. Võite ka mõnda neist kohandada nagu tavalist WordPressi lehte. See on hea mõte lisage mõned neist lehtedest oma saidi navigatsioonialadele, nagu vidinapiirkonnad või põhimenüüd.

Menüü Store

Nüüd saavad külastajad teie tooteid leida ja hõlpsalt teie poes ringi liikuda.

Veebipoe kohandamine ja täiendamine

iThemes Exchange ei peatu siiski sellega. Samuti on seadete leht, mida peaksite kasutama kindlasti pilk peale. Seadete kaudu saate sisestada oma poe teabe ja maksu-ID, samuti määratleda, kuidas te klientide registreerimisega hakkama saate, ja kõiki muid eduka veebipoe pidamise olulisi aspekte.

Kui soovite oma poodi lisada rohkem funktsioone, on saadaval valik lisandmoodeleid. Pro Pack premium versiooniuuendused sisaldavad selliseid funktsioone nagu võimalus arveid välja saata, tootevariante lisada, korduvaid makseid vastu võtta ja palju muud.

Nüüd, kui olete loetlenud oma esimese toote ja konfigureerinud oma poe, kõik, mis veel teha on, on valida sobiv WordPressi poodide teema.

Järeldus

Nagu näete, teeb iThemes Exchange tegelikult toodete WordPressi veebisaidile lisamise väga hõlpsaks, mida teie külastajad saavad seejärel osta. Kasutades maksete kogumiseks PayPalit, sisaldab iThemes Exchange kõike, mida vajate veebipoe loomiseks WordPressiga tasuta.

Muidugi on palju rohkem kui e-poe seadistamine kui lisades võimaluse oma veebisaidilt tooteid loetleda ja neid müüa.

Seiklus algab just sobiva teema ja pistikprogrammi valimisel ning tootenimekirjade koostamisel. Pärast seda on teil aeg keskenduda oma poe külastajatele meelitamisele, klientide ootuste haldamisele ja mis kõige tähtsam – oma kliendi andmete vastutustundlikule ja turvalisele käitlemisele. See on lisaks sellele, et olete olemas tuttav maksureeglitega igas geograafilises asukohas, kus teie tooted saadaval on, rääkimata tekkivate probleemide lahendamiseks vajalike tehniliste oskustega tutvumisest.

WordPress ja iThemes Exchange teevad seda muutke müüdavate üksuste loetlemist ja maksete kogumist väga lihtsaks klientidelt makseprotsessori, näiteks PayPali kaudu – veenduge enne põnevasse poodimaailma sisenemist, et olete täielikult valmis,.

Lisateave iThemes Exchange’i kohta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map