iThemes Exchange: e-kaubanduse pistikprogrammi ülevaade

Pärast selle ülevaatuse tegemist on selles pistikprogrammis palju muudatusi, nii et oleme kokku pannud täiesti uue! Tutvuge meie kõigi uue iThemes Exchange’i ülevaatega, mis on üks kiireimaid viise WordPressiga veebimüügi alustamiseks!


Exchange on uhiuus (ja täiesti tasuta) e-poe pistikprogramm, mille iThemes lõi digitaalkaupade müümiseks oma WordPressi veebisaidi kaudu. Tutvustame teile pistikprogrammi kasutamist ja veename võib-olla vaid mõnda teist seda proovima. Vaadake meie videoülevaadet või kui soovite, lugege lihtsalt allolev tekst läbi.

Installimine ja seadistamine

Installi

Exchange on pistikprogramm – haarake see lihtsalt pluginate hoidlast ja installige otse oma armatuurlaualt. Või võite ZIP-faili alla laadida iThemesi veebisaidilt ja üles laadida, valides juhtpaneeli pistikprogrammide alt suvandi „Lisa uus”, klõpsates üles ja valides ZIP-faili. Lihtne!

Laadige alla iThemes Exchange

On aeg hankida oma poe seadistused. Klõpsake armatuurlaua ülaosas oleval teavitusribal nuppu „Kiire seadistamine”. Kui teil pole teavitusriba, minge jaotisse Pistikprogrammid> Installitud pistikprogrammid ja leidke „iThemes Exchange“. Kontrollige veelkord, et olete pistikprogrammi aktiveerinud, seejärel klõpsake häälestusviisardi avamiseks linki „Kiire seadistamine”.

Üldine informatsioon

iThemes Exchange: Kiire seadistamine

Vahetus on selle lihtsaks teinud. Valige lihtsalt makseviis, mida teie pood kasutab. Valige võrguühenduseta (tšekid või sularaha), PayPal või Stripe. Kui kavatsete kasutada ühte neist kahest variandist, veenduge, et olete juba registreerunud PayPali või Stripe’i kasutamiseks, ja kui kasutada triipu, on olemas vajalik lisandmoodul (kuid saate selle osta sissejuhatava hinnaga, mis on kõigest 10 dollarit – mis maksab kuni 97 dollarit, seega soovitan see hankida kohe, kui arvate, et see võib olla teie kasutatav meetod). Kui otsustate kasutada võrguühenduseta makseid, on olemas jaotis, mille saate täita täiendavate maksejuhistega klientidele (näiteks kuhu makse saata). Seejärel värskendage oma teatise e-posti aadressi, kui te ei soovi vaikimisi administraatori e-posti kasutada, valige oma valuuta ja salvestage muudatused.

Seadistused

Kui soovite sellel Exchange’i menüüelemendil klõpsates lisada natuke lisateavet.

Esimene vahekaart hõlmab teie põhiteavet ettevõtte kohta. Nimi, maksukood, peamine e-post ja aadress. Samuti saate valida valuutasümboli, selle positsiooni ja oma valuuta eraldajad (nt USA-s kasutame komakohta dollarites ja vahetusvahemikus, kuid paljud Ladina riigid kasutavad koma asemel vahetust – lisage oma valuuta) nii nagu see peaks olema). Lõpuks saate sellel vahekaardil valida, kuidas soovite kasutajaid registreerida (kasutades pistikprogrammi kaudu registreerumiseks Exchange’i või oma veebisaidi kaudu registreerudes põhifunktsiooni WordPress abil).

Teisel vahekaardil saate kohandada müügi ajal saadud meilisõnumeid ja ka e-kirju, mida kliendid saavad ostu kviitungi näol. IThemes Exchange’i lühikoodide abil saate e-kirjale lisada teavet, näiteks kliendi kasutajanimi, ostukuupäev või ostusumma kogusumma. Lisage teavet, mis on teie ja / või teie klientide jaoks asjakohane.

iThemes Exchange: lehed

Kolmas ja viimane vahekaart lasevad teil oma veebipoe korraldada nii, nagu soovite. Erinevate kauplusega seotud lehtede (nt kaupluse leht, kliendi registreerimine, kliendi ostukorv, ostukinnitus jne) jaoks võite valida vaikimisi Exchange’i lehe, kasutada lühikoode, et manustada seotud teave WordPressi lehele, või keelata leht täielikult. Siit saate lisada ka kohandatud lehepealkirju ja nälkjaid.

Lisandmoodulid

Siit saate üle kontrollida, kas teil on kõik soovitud funktsioonid aktiveeritud, ja keelata kõik, mida te ei tee. Mõned kaasatud suvandid on juhtpaneeli aruandlusvidinate tootekategooriad või sildid ja võimalus mitmekaupa kärude jaoks.

iThemes Exchange: esmaklassilised lisandmoodulid

Pärast ostmist näete ka Stripe-lisandmoodulit või muid lisatasu lisandmooduleid, millele teil on juurdepääs.

Hankige Exchange’i lisandmooduleid

Toodete lisamine

Toodete lisamiseks avage Exchange> Lisa toode.

iThemes Exchange: tooted

Andke oma tootele nimi, hind ja kirjeldus. Saate üles laadida nii palju tootepilte, kui soovite, ja ka ise digitaalseid faile üles laadida (veenduge, et digitaalsete allalaadimiste lisandmoodul oleks sisse lülitatud, liikudes jaotises Exchange> Lisandmoodulid). Samuti on olemas lisavõimalused, näiteks laiendatud kirjeldus, kategooriad, sildid, tootespetsiifiline ostusõnum, saadavuse kuupäevad või kogus ja piirang inimese kohta. Avaldage kindlasti oma toode ja see lisatakse kohe teie poodi.

Looge kupongid

iThemes Exchange: KupongidKes ei armasta palju? Exchange’i abil saate oma klientuurile luua igasuguseid kuponge. Minge jaotisse Exchange> Lisandmoodulid ja veenduge, et kupongi lisandmoodul oleks aktiveeritud. Pärast aktiveerimist peaks menüüelement Kupongid ilmuma teie WordPressi juhtpaneeli menüüsse Exchange. Nüüd minge jaotisse Exchange> Kupongid. Pange oma kupongile nimi (näiteks Grand Opening), lisage kupongi kood (näiteks 10OFF või juhuslik), määrake summa (näiteks 10 dollarit või 10 protsenti) ja lisage kasutusperiood. Kupongide abil saate korraldada mitmesuguseid puhkuse- või kasutajapõhiseid müüke, e-posti kampaaniaid või isegi pidada kingitusi.

Maksed

Vaadake, mida teie kliendid on ostnud. Liikuge jaotisse Exchange> Maksed; näete siin kõiki oma poe tehinguid. Kui soovite näha, kes mida ostis, hõljutage lihtsalt tehingut ja klõpsake linki „Makse üksikasjad”.

iThemes Exchange: maksed

Klienditeabe kuvamine

Tehingu jaotises „Makse üksikasjad” näete linki „Kliendiandmete kuvamine”. See viib teid ekraanile, kus kuvatakse konkreetse kliendi ostuajalugu, kõigi tehingute loend (kasulik vahekaart, kui teil on vaja kunagi tagasimakset väljastada või kinnitusmeilisõnum uuesti saata) ja jaotis, kus saate kliendi kohta märkmeid teha. (võib-olla arveldusinfo või nende välja antud kupongide salvestus).

Juhtpaneeli aruanne

Exchange sisaldab ka suurepärast armatuurlaua vidinat, mis annab teile ülevaate oma e-poe toimimisest. Pistikprogrammi lubamiseks avage Exchange> Lisandmoodulid ja aktiveerige põhiline aruandluse juhtpaneeli vidin.

iThemes Exchange: juhtpaneeli aruanne

Nüüdsest näete veebisaidile sisse logides kokkuvõtet tänasest, sellest kuust ja hiljutiste tehingute loendit. See on kiire ja lihtne viis teada saada, kas teie tooteid müüakse ja kas teie igapäevane müük kulgeb plaanipäraselt.

Abi ja dokumentatsioon

Exchange’i kõigi funktsioonide kohta lisateabe saamiseks klõpsake menüü spikrit või klõpsake iThemesi veebisaidil asuvat vinge dokumentatsiooni. See hõlmab Exchange’i kõiki funktsioone koos sageli kasulike piltidega, et saaksite plugina toimimisest paremini aru. Kui meie oma ei andnud teile konkreetse Exchange’i teema kohta piisavalt teavet, on ka hunnik suurepäraseid videoõpetusi.

Üldiselt on see suurepärane pistikprogramm, mida peaksite kindlasti vaatama või isegi proovima oma kohalikulhost, nagu me tegime. Seda on ülilihtne kasutada, kiire seadistamine ja sellel on kõik põhifunktsioonid, mida e-poe pistikprogramm peaks tegema. Kui aga oskate mõelda midagi, millest Exchange puudub, täitke lihtsalt see Funktsiooni taotlus vormi iThemes. Nad on avatud ettepanekutele ja tahavad tagasisidet!

Allpool olevate kommentaaride jaotises andke meile teada, mida te Exchange’ist arvate või millised on teie plugina soovitused!

Lisateave iThemesi kohta

iThemes WordPressi teemad ja pistikprogrammid
Me armastame iThemesi ja me ei saaks nende hiljutise tasuta pistikprogrammi vabastamise tõttu rohkem vaimustuses olla. Tuntud BackupBuddy pistikprogrammi ja võimsa Builder WordPressi teemaraamistiku koduks on tead, et kõik, mis pärineb iThemesist, on kindlasti kvaliteetne kood, millel on fantastilised funktsioonid ja tugi. Kui soovite tutvuda mõne iThemes’i suurepärase tootega, klõpsake lihtsalt nuppu.

Külastage iThemesit

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map