InfiniteWP vs ManageWP: milline on parem WordPressi halduse tööriist?

Arvan, et nõustute, kui ütlen: Paari WordPress-saidi haldamine pole lihtne ülesanne. Ma mõtlen miljoni ja ühe ülesandega seda, kuidas hoida oma veebisaidid terved, ilma et peaksite neist vaeva nägema?


Selgub, et saate hõlpsalt oma veebisaitide vahekaarte hoida, kasutades WordPressi haldustööriista, näiteks InfiniteWP või HaldaWP. Tänases postituses leiate parima WordPressi haldustööriista oma ainulaadsete vajaduste jaoks. Me lõikame InfiniteWPi ManageWP, turu parimate WordPressi haldustööriistade vastu.

Miks valida WordPressi haldustööriist?

Ühe WordPress-saidi haldamine on suhteliselt lihtne, kuid kui lisate oma repertuaari rohkem veebisaite, kuhjuvad ülesanded lihtsalt kokku. Kuid peate WordPressi tuuma, teemasid ja pistikprogramme regulaarselt värskendama. Lisaks peate kontrollima, kuidas teie saidid toimivad SEO ja kiiruse osas. Kui sellest ei piisa, peate varundama, korraldama kommentaare ja nii edasi.

Kui olete agentuur, WordPressi teema arendaja või mõni muu WordPresser, kellel on paar veebisaiti, on WordPressi haldustööriista hankimine mõistusevaba. Halduse tööriist säästab palju aega ja hoiab teid mõistlikuna.

Mis juhtub, kui teie saidi haldamine ebaõnnestub?

Kui te ei värskenda oma WordPressi veebisaiti regulaarselt, teete selle häkkerite jaoks liiga lihtsaks ja seda tean ma kohe. Kuidas oleks rämpspostiga, mis kahjustab teie usaldusväärsust ja täidab teie saidi rämpspostiga? Ja kui teil ei õnnestu varukoopiaid teha, on teil raske oma saiti taastada, juhul kui juhtub halvim, mis varastab teie aja ja tulud.

Siin on tehing, peate oma veebisaitide eest hoolitsema, kuid käsitsi tegemine ajab teid hulluks. Just seepärast on teil vaja WordPressi haldustööriista.

Alustame kõigepealt kõigepealt asjadest. Mis siis, et küsitakse, on WordPressi haldustööriist?

Mis on WordPressi haldustööriist?

WordPressi haldustööriist / teenus / ettevõte / kõik, mida soovite selle nimetada, on mis tahes tööriist, mis on loodud teie igapäevase töövoo sujuvamaks muutmiseks. Sisuliselt võimaldab WordPressi haldustööriist hallata mitte ainult ühte, vaid nii palju WordPressi veebisaite, kui soovite.

Ainult mõne klõpsuga saate värskendada WordPressi tuuma, teemasid ja pistikprogramme mitmel veebisaidil. Lisaks saate modelleerida kommentaare, varundada varukoopiaid ja teha palju muud WordPressi saitidel ilma higistamata.

Mis on tänapäeva parimad kandidaadid?

InfiniteWP vs ManageWP: mis on WordPressi parem tööriist?

Enne funktsioonide, hinnakujunduse, toe ja selliste asjade juurde jõudmist võiksime üle vaadata iga WordPressi haldustööriista taga olevad ettevõtted?

Me räägime kasutajabaasist, filosoofiast ja asjadest, mis igaüks linnukese teevad. Kas pole hea asi selle meeskonna kohta rohkem teada saada, mis aitab teil WordPressi saite nagu boss hallata? Ma arvasin ka nii.

HaldaWP

HaldaWP

Asutas Vladimir Prelovac ja teda juhendab rõõmsameelne 28 töötajaga meeskond, HaldaWP on hämmastav WordPressi haldustööriist, mis on nii ilus kui ka kasulik.

Tööriist vabastati ametlikult 2012. aastal esimese WordPressi haldustööriistana. Pärast seda on see hüppeliselt kasvanud. Tõesti, poisid, keegi peaks juba ajamasina leiutama, et saaksime lahti sellistest ülearustest avaldustest.

Täna teenindab ManageWP üle 9000 püsikliendi, kes haldavad ühiselt üle 280 000 veebisaidi. Tööriist säästab iga päev umbes 40 000 töötundi. Vau!.

See tähendab, et iga klient säästab umbes 4 tundi päevas, mis on omamoodi muljetavaldav. Nende hulgas on mõni nende klient WP saidi hooldus, Carrie Dills, WP kõrgus ja ma ei nimeta ainult nime.

Mis hoiab neid poisse liikumas vanasõnalisel vihmasel päeval?

Nende missioon on lihtne. ManageWP eesmärk on automatiseerida rohkem teie igapäevaseid tööülesandeid. Samuti aitavad need teil parimat WordPressi hooldusäri üles seada. See on üsna tööriist ja need tüübid tähendavad äri niivõrd, kuivõrd WordPressi haldus hõlmab.

Alustas koodi kirjutamist 1984. aastal, ei vaadanud kunagi tagasi. Mulle meeldiks muuta maailma, mul pole lähtekoodi veel. Praegu ajaveeb siin.  – Vladimir Prelovac

Juulis 2016 vabastas Vlad & Co ManageWP võimsama versiooni ManageWP Orion. Aasta hiljem liitus ettevõte GoDaddyga. Lähitulevikus integreerub ManageWP Orion GoDaddy plaanidega, kuid töötab endiselt iseseisva teenusena mujal majutavatele kasutajatele.

ManageWP on a võõrustas WordPressi haldustööriist, mis tähendab, et kogu protsess on hostitud ManageWP serverites. ManageWP tegutseb Serbiast.

InfiniteWP

InfiniteWP

Kaks kuud pärast ManageWP vabastamist nägi InfiniteWP päevavalgust. Pange aga tähele, et poisid ristisid InfiniteWP juba 2010. aastal, kuid WordPressi haldustööriist jäi kaheks aastaks vaid ideeks.

Tänapäeval on asjad hoopis teisiti. InfiniteWP pole enam ainult idee, vaid WordPressi haldamise tööriist enam kui 470 000 veebisaidi jaoks. Nende hulgas on mõni nende rahulolevatest klientidest (muidugi Twitteri viisakalt) Pärm, Meediatempel ja Honda teiste hulgas.

Sellest, mida ma võiksin koguda, on InfiniteWP-st neli meest, nimelt David, Amrit, Yuvaraj ja Kalyan, verd, higi ja pisaraid toitev. Ja kuigi näib, et ManageWP pöörab tähelepanu 28-mehelisele meeskonnale, paistab InfiniteWP kliente nende edusammude eest.

Kõik kommentaarid, tagasiside, kriitika, funktsioonitaotlused muudavad iga päeva veelgi põnevamaks. Kogu meeskond on nüüd sellele keskendunud ja ootame seda suurtesse kõrgustesse viia.

Kujutleme, et InfiniteWP on kogukonna juhitud WordPressi haldusplatvorm, mille arendajateks on kolmandate osapoolte arendajad, aidates kaasa üha suurenevale lisandmoodulite arvule, mis vastavad igale vajadusele, mida WordPressi keskkond võib kunagi ette tulla. – InfiniteWP meeskond

Uuendused, värskendused ja muud värskendused

Need tüübid ajavad pidevalt värskendusi välja ja alles teisel päeval käivitasid nad eraldiseisva varundusteenuse WP ajakapsel. InfiniteWP on üks WordPressi haldustööriist, mida peate testima.

InfiniteWP WordPressi haldustööriist töötab teie enda serveris. See tähendab, et installite pistikprogrammi alamkausta (nt teie sait.com/iwp) – see on üsna lihtne protsess. InfiniteWP-l on kontorid USA-s ja Indias.

Kohtuotsus: Milline on teie arvates meeskonna, kasutajabaasi ja tegevusfilosoofia osas parem WordPressi haldustööriist? Isiklikult kaldun InfiniteWP poole.

Omadused: InfiniteWP vs ManageWP

Nüüd, kui saate teada, mis on WordPressi haldustööriist, vaatame üle funktsioonid, mida iga tööriist pakub. Kuna selles jaotises on palju suurepäraseid funktsioone, alustame kohe.

HaldaWP funktsioone

HaldaWP funktsioone

Niipea kui olete loonud oma ManageWP-konto ja linginud oma WordPress-saidid, käsitletakse teid muljetavaldava funktsioonide loendina, sealhulgas:

Lihtne seadistamine

ManageWP seadistamine on kontole registreerumise ja veebisaitide lisamise küsimus. Installite pistikprogrammi ManageWP Worker automaatselt igasse lisatud veebisaidile. Selle kohta saame lisateavet hiljem ManageWPi seadistamisel.

Kesk armatuurlaud

Ükskõik, kas teil on kaks või 100 WordPress-saiti, saate igaüks hallata otse (ja ohutult) ManageWP armatuurlaual. Ärge muretsege oma sisselogimisvolituste turvalisuse pärast, ManageWP ei salvesta teie kasutajanime ega parooli.

Tõhusad värskendused

Kõik värskendused kuvatakse intuitiivsel ekraanil, mis aitab teil ühe klõpsuga värskendada WordPressi tuuma, teemasid ja pistikprogramme mitmel veebisaidil. Soovi korral saate iga üksust värskendada eraldi.

Pilvevarukoopiad

Kord kaotasin oma veebisaidid kurikuulsa häkkerina. Nagu arvasite, küsisin oma hostilt varukoopiaid, kuid neid polnud! ManageWP pakub teile tasuta igakuist pilvevarundamist! Lisatasu varukoopia lisatasu eest saate 2 dollarit dollarit saidi kohta kuus, mis on kloonimisfunktsiooniga kaasas.

Hankige tasuta turvakontroll, et pahavara varakult märgata

Pahavara ei saa kunagi teie veebisaidile head olla. Nope Nope Nopety Nope. Saate ühe klõpsuga kontrollida oma veebisaitide pahavara. Kui sihvakas?

Toimivuse kontroll

Lehe laadimise kiirus on tänapäeval suur järjestamise tegur. Siin on asi: Inimesed vihkavad aeglasi veebisaite. Google karistab ka aeglasi veebisaite. Toimivuskontroll näitab aeg-ajalt, mis on katki ja kuidas seda parandada.

Ja väikese tasu eest, ainult 1 dollar / sait / kuus, saate oma SEO edetabelit jälgida. Saate vaadata, kuidas teie SEO märksõnad toimivad, avastada oma konkurente ja palju muud.

Uptime Monitor

Kui olete WordPressi teema arendaja, keerleb teie ettevõte demonstratsioonisaitide ümber. Kui teie demonstratsioonisaidid on võrguühenduseta, hakkate raha kaotama. Kuid selleks, et sait võrguühenduseta liikudes raha kaotaks, ei pea te olema WordPressi teema arendaja.

ManageWP pakub teile Uptime Monitori, et saaksite teada, millal teie sait on maas. Teatisi saate saada e-posti, SMS-i või Slack-i kaudu, nii et jah! See funktsioon on lisatasu lisand, mis maksab kõigest 1 dollar saidi kohta kuus. Kogus on 25 dollarit kuus, mis katab kuni 100 veebisaiti, nii et valige see, mis sobib teie ettevõtte jaoks.

Kliendiaruanded: Kui teie veebisaidi hooldusega tegelev ettevõte hõlmab aruannete saatmist oma klientidele, siis olete nõus, et see võib olla põrgulik ülesanne, mis loob aruandeid, mis pühivad kliendid jalast. ManageWP mõistab seda liiga hästi, mistõttu pakuvad nad ühe klõpsuga aruannete loomise tööriista, mis on üsna elupäästja.

Valge sildi haldusWP

Teie kliendid ei pea teadma, et kasutate oma saitidel pistikprogrammi ManageWP Worker; saate plugina täielikult ümber nimetada või peita selle, et kasutate ManageWP-d, et hoida nende saidid heas korras. See tähendab, et saate oma hooldustegevuse täiesti kaubamärgiks ilma higi purustamata.

Koostöö

Kas meeskond teeb kõik räpased tööd? Tore, et saate hõlpsasti teistega koostööd teha, ilma et kunagi oma ManageWP parooli paljastaks. See tähendab, et saate teha koostööd kaastöötajatega ja isegi lubada klientidel teatud asju redigeerida, ilma et oleksite oht oma rasket tööd kaotada. Kaasautorite lisamine on sama lihtne kui pirukas.

Google Analyticsi integratsioon

Mis on WordPressi haldustööriist, mis ei aita teil liiklust jälgida? ManageWP pakub teile Google Analyticsi integratsiooni, mis tähendab, et näete oma liikluse statistikat otse oma ManageWP juhtpaneelilt. Saate lisada nii palju Google Analyticsi kontosid, kui soovite.

Hooldusrežiim

Vajadus andmebaaside optimeerimiseks või WordPressi saitide hulgaliselt hooldustööde tegemiseks, on ManageWP-l spetsiaalne hooldusrežiim koos kahe eelvalmis malliga. Teil on ilusad mallid „Hooldus” ja „Kohe varsti”, mida on lihtne kohandada ja käivitada.

Kommentaaride haldamine

Kommentaaride modereerimine võib teile tasuda, kui haldate paari veebisaiti. Sellegipoolest on rämpspost kohutav ja peab minema. ManageWP WordPressi haldustööriist aitab teil härjal sarvist haarata nii palju kui kommentaari modereerimine läheb. Ühe klõpsuga saate rämpsposti suurest veebisaitide võrgustikust puhastada nagu üliinimlik.

Koodilõigud

Kui teile meeldib pistikprogrammide sätete muutmiseks koodide uurimine, juhtpaneeli vidinate eemaldamine ja üldiselt vinge olemine, siis meeldib see funktsioon teile kindlasti. Koodilõikude funktsioon võimaldab teil kirjutada oma PHP-koodi ja käivitada selle korraga mitmes võrgus. Võite oma lõikude kustutada või nende ajalugu säilitada.

Haavatavad pistikprogrammid? Pole probleemi

Tänu WPScani haavatavuse andmebaasile saate nüüd oma veebisaitidel kohe haavatavaid pistikprogramme märgata, pakkudes teile võimalust tegutseda enne, kui vältimatu juhtub. Haavatavad pistikprogrammid on halvad, kuid ManageWP-l on teie selg.

InfiniteWP funktsioonid

InfiniteWP funktsioonid

Vaadakem nüüd, kuidas InfiniteWP funktsioonide osas vastutab ManageWP-i. Kas nad pakuvad kõike, mida on vaja WordPressi paremaks haldustööriistaks saamiseks? Kaevame sisse.

Lihtne seadistamine

InfiniteWP WordPressi haldustööriista installimine pole nii lihtne kui ManageWP installimine, kuid seda on lihtne häkkida. Installige lihtsalt oma saidile InfiniteWP tööriist ja InfiniteWP kliendi pistikprogramm, ühendage need kaks ja Voila! – sul on hea minna. Protsess on ülikerge, me ei arva, et teil tekivad probleemid.

Üks meister sisselogimine

Minu arvates on ManageWP Orion ilus, kuid see ei paku teile lindude silmavaadet teie saitidele, nagu teeb InfiniteWP. Tegelikult ei pea te kunagi kunagi enam WordPressi juhtpaneeli kasutama. WordPressi saitide haldamine selle WordPressi haldustööriista abil on puhas õndsus.

Kiirtoimingud

Saitide varundamine, WordPressi juhtpaneeli avamine, uute postituste kirjutamine, saidi üksikasjade muutmine ja saidispetsiifiliste linkide / märkmete salvestamine on muu hulgas hõljuk. Tõepoolest, saate säästa palju aega, kuna peate vaid hiirega üle saidi hiirekursori suunama, kursorit ja nuppu klõpsama.

Saidi kokkuvõte

Ükski teine ​​WordPressi haldustööriist, isegi mitte ManageWP, ei anna teile täpset ja üksikasjalikku pilti oma WordPressi saitidest nagu InfiniteWP. Jällegi, hõljutades hõljumist oma saidil, saate vaadata kõiki saadaolevaid varukoopiaid, värskendusi, WordPressi versiooni, serveriteavet ja palju muud.

Ühe klõpsuga värskendus

Pistikprogrammide, teemade ja WordPressi tuuma värskendamine InfiniteWP WordPressi haldustööriista abil on tõeliselt rõõmus. Kui olete sisse loginud iseenda hostitud InfiniteWP armatuurlauale, märkate oma saidi kõrval nuppu „Uuenda kõiki”, mis seda täpselt teeb. Poiss, saate isegi peita kõik pistikprogrammid või teemad, mida te ei soovi kunagi värskendada.

Tõhustatud turvalisus

Iseseisvast hostimisest rääkides elab InfiniteWP teie enda serveris, mis tähendab, et teil on täielik kontroll oma WordPressi saitide üle. Erinevalt ManageWP-st ei pea te andmeid jagama ega oma sisselogimisandmeid kolmandate osapooltega usaldama. Integreerige InfiniteWP lihtsalt oma WordPressi saidiga ja kogege WordPressi haldustööriista nagu keegi teine.

Varundada ja taastada

ManageWP pakub teile tasuta kuuga üks kord kuus varukoopiaid. InfiniteWP pakub teile piiramatuid varukoopiaid. Ja me räägime täielikest veebisaidi varukoopiatest, mis sisaldavad teie andmebaase ja faile. Varundusfunktsioon pakub suurepäraseid valikuid, sealhulgas võimalust tabeleid optimeerida, faile ja kaustu välistada ja palju muud. Varukoopia taastamine on hõljumise, osutamise ja klõpsamise küsimus.

Lihtne pistikprogrammi ja teemahaldus

Kontrollige, millised pistikprogrammid või teemad on installitud kõigile teie WordPressi saitidele või installige uued ühele klõpsuga mitmele WordPressi veebisaidile. See tähendab, et te ei pea starteriteemasid ja pistikprogrammi mitmele saidile eraldi installima, mis säästab palju aega.

Eluks tasuta

See on mõlema WordPressi haldustööriista jaoks ilmselt parim funktsioon. Neid mõlemaid on vabalt kasutada piiramatul arvul saitidel. Kui vajate rohkem funktsioone, vajate siiski paar lisatasu lisandit. Võrdluseks on InfiniteWP premium-lisandmoodulitel aga palju rohkem kui ManageWP-l ja seda näeme järgmises jaotises.

Kirjutage postitusi

Saate kirjutada ja avaldada postitusi mitmele WordPressi veebisaidile otse InfiniteWP-st – funktsioonist, mida ManageWP-s ei eksisteeri. Vaadake, miks me ütlesime, et te ei pea kunagi enam WordPressi juhtpaneeli kasutama?

Regulaarsed värskendused

Me kõik armastame kasvu, me kõik armastame edusamme, seda enam, kui oleme sellest osa. Enne kui ma selle postituse kirjutamise lõpule jõudsin, värskendas InfinteWP nende armatuurlauda ja InfiniteWP kliendi pistikprogrammi. Need tüübid tähendavad äri, mistõttu ajakohastavad nad seda WordPressi haldustööriista uute funktsioonide, veaparanduste ja veel paljuga. Kui teil on kalduvus, võite osaleda beetaversiooni testimisprogrammis.

Kliendile suunatud

Kui vaatate InfiniteWP armatuurlauale, tekib kiiresti tunne, et need poisid panevad teile palju tähelepanu. Nad pakuvad teile lihtsat viisi probleemidest teatamiseks ja täielikku foorumit, kus saate oma ideid esitada. Nendest ideedest tuleneb InfiniteWP enamus oma parimatest omadustest.

Otsus: Funktsioonide osas pakub ManageWP võrreldes InfiniteWP-ga tasuta rohkem funktsioone. Samamoodi on mitme veebisaidi haldamiseks vajalikud põhifunktsioonid mõlemas tööriistas tasuta. Üldise funktsioonide pakkumise (tasuta ja lisatasu) osas ületab InfiniteWP ManageWP.

Hinnakujundus: InfinteWP vs ManageWP

Kõigi WordPressi haldustööriistade poolt vastuvõetud hinnamudelite üle on palju vaieldud. Põhiplaan on mõlemale tööriistale tasuta, kuid lisatasu lisandite tutvustamisel võivad tegelikud kulud kiiresti koguneda.

HaldaWP hinnakujundust

ManageWP pakub järkjärgulist hinnamudelit selles mõttes, et mida rohkem veebisaite teil on, seda rohkem maksate, isegi kui lisatasu lisandite hinnad jäävad vahemikku 1–2 dollarit. Hinnakujunduse taga on mõte, et te ei pruugi iga hallatava veebisaidi jaoks nõuda samu lisandmooduleid, mis annab teile paindlikkuse saidi-siseste tasude kohandamiseks vastavalt teie kasutatavale. Nii et kui kasutate vabakutseliste hinnakujunduskavas lubatud maksimaalselt 25 veebisaiti ja ostate kõik lisandid saidi kohta, maksate mitte rohkem kui 200 dollarit kuus.

Halda WP pakub siiski üle 25 veebisaidiga agentuuridele komplekteeritud pakette. Kui kavatsete agentuuri komplekti hankida, maksate kõigi lisatasu lisandite eest kuus 150–225 dollarit kuus. Pange tähele, et komplekteeritud paketid hõlmavad kuni 100 veebisaiti.

InfiniteWP hinnakujundus

InfiniteWP pakub standardiseeritud hinnaskeemi. Tasuta plaan hõlmab piiramatuid saite, nagu ManageWP, ja tarnib funktsioone, mida me eespool kirjeldasime. Kui vajate lisatasu lisatasusid, maksate aastas vahemikus 147 kuni 647 dollarit.

Lubage mul selgitada. Stardipakett, mis maksab 147 dollarit aastas, toetab kuni 10 veebisaiti, 1-3 päeva e-posti tuge ja 22 lisandit väärtusega 2576 dollarit. Ettevõtteplaan, mis maksab 647 dollarit aastas, toetab piiramatut arvu veebisaite, InfiniteWP meeskondadele, 22 lisandmoodulit ja prioriteetset e-posti tuge.

Võrdluseks pakub InfiniteWP rohkem lisatasu lisandeid kui ManageWP. Me räägime lisadest, näiteks katkise lingi kontrollija, iThemes Security, kahefaktoriline autentimine, WordFence Security, Sucuri pahavara skanner ja failide üleslaadija..

Kui teil on 25 veebisaiti, maksate aastas 347 dollarit, see hõlmab 22 lisandust ja ühepäevast e-posti tuge. Kui teil on rohkem kui 25 veebisaiti, öelge, et olete agentuur, on teil parem agentuuri plaan, mis maksab 447 dollarit aastas. See pakett sisaldab kõiki lisandeid ja prioriteetset tuge.

Kohtuotsus: Hinnakujunduse osas ületab InfiniteWP ManageWP kümme nulli. Umbes 37 dollari eest kuus saate agentuuri plaani, mis sisaldab 22 lisandiga ja piiramatu veebisaidiga veebisaite. Agentuuri ManageWP-i plaan maksab 150–225 dollarit kuus, kaasas 7 lisandit ja toetab kuni 100 veebisaiti.

Tugi: InfiniteWP vs ManageWP

Nüüd vaatame, kuidas iga ettevõte messib tugiosakonnas. Teate, et võite ettevõtte kohta nii palju öelda, sõltuvalt sellest, millist väärtust nad kliendibaasi toetamisel omistavad.

ManageWP tugi

ManageWP-l on suurepärane tugijaotis. Nad pakuvad üksikasjalikku kasutusjuhend mis kirjeldab kõike alates installimisest kuni funktsioonide ja tõrkeotsinguni. On olemas üldised ja müügi-KKK-d, mis hõlmavad enamikku võimalikest küsimustest. Kui vajate täiendavat abi, saate hõlpsalt tugimeeskonnaga ühendust võtta.

InfiniteWP tugi

Probleemide lahendamine on vältimatu, olenemata sellest, kas olete algaja või professionaalne WordPresser. InfiniteWP tehtud on uskumatult lihtne abi otsimisel, kui olete ummikus. Seetõttu pakutakse halduse juhtpaneelil vahekaarti „Abi”, mis hõlbustab probleemidest teatamist.

Lisaks muudavad need kasutajatel hõlpsaks kontakti loomise oma veebisaidi kaudu, näiteks vahekaardil „Tugi“, mis kleepub teie brauserile. Pealegi on nad täieõiguslikud tugifoorum kus kasutajad saavad nii küsimusi postitada kui ka teiste kasutajatega arutleda. Pole vaja öelda, et foorumid on paljude teemade hulgas üsna populaarsed.

Kohtuotsus: Mõlemad WordPressi haldustööriistad pakuvad piisavat tuge, kuid teie kogemus sõltub probleemi tõsidusest, nii et ainult teie saate siin otsustada.

Kuidas WordPressi haldustööriista häälestada?

Selles jaotises tutvume InfiniteWP ja ManageWP installimise protsessiga, nii et saate installida oma valitud WordPressi haldustööriista ilma higi purustamata. Pidage meeles, et mõlemad tööriistad on tasuta ja suhteliselt hõlpsasti paigaldatavad, isegi kui olete algaja. Alustame ManageWP-ga.

Kuidas installida ManageWP

ManageWP seadistamine on sujuv purjetamine. Lihtsalt suunduge edasi HaldaWP.com ja registreeruge oma e-posti aadressil:

ManageWP - WordPressi haldustööriist

Pärast registreerumist jahutate paar sekundit enne, kui teid suunatakse järgmisele ekraanile, et saaksite lisada oma isiklikke andmeid:

Halda tööriist ManageWP WordPress

Pärast üksikasjade esitamist olete valmis järgmiseks sammuks; oma esimese veebisaidi lisamine ManageWP-sse. Lihtsalt täitke väli ja klõpsake nuppu „Lisage veebisait”:

Haldamise tööriist ManageWP WordPress

Järgmine samm hõlmab teie veebisaidi linkimist ManageWP-ga. See tähendab lihtsalt plugina ManageWP Worker installimist eelmises etapis lisatud saidile. Siin saate pistikprogrammi installida käsitsi või automaatselt ManageWP kaudu. Valite viimase, kuna see on kiirem:

Haldamise tööriist ManageWP WordPress

Kui kõik läheb hästi, peaksite nägema lõplikku ekraani, nagu allpool näidatud. Siin saate valida uue veebisaidi lisamise või minna oma ManageWP juhtpaneelile:

Haldamise tööriist ManageWP WordPress

Kuna juhtpaneelil saate lisada rohkem veebisaite, klõpsake juhtpaneeli käivitamiseks nuppu “Mine juhtpaneelile”:

Haldamise tööriist ManageWP WordPress

Nagu näete, näeb teie ManageWP armatuurlaud ilus välja. Mis tahes funktsiooni aktiveerimine on lihtne, lihtsalt osutage ja klõpsake. Siin saate aktiveerida varukoopiaid, kontrollida jõudlust, jälgida liiklust ja palju muud.

Kuidas installida InfiniteWP

InfiniteWP WordPressi haldustööriista installimine on samuti lihtne, kuid protsess hõlmab rohkem samme kui ManageWP. Kokkuvõttes on see nii lihtne, et me ei eelda, et teil tekivad probleemid. Lihtsalt minge InfiniteWP.com ja sisestage oma e-posti aadress allpool näidatud viisil:

InfiniteWP WordPressi haldustööriist

Järgmisena suunatakse teid lehele, mis kirjeldab kogu installiprotsessi. Esimene samm hõlmab InfiniteWP administraatori paneeli installiprogrammi allalaadimist:

InfiniteWP WordPressi haldustööriist

Seejärel logige sisse oma WordPressi administraatori armatuurlauale ja installige InfiniteWP installiprogramm. Kui installite pistikprogrammi esimest korda, siis minge lihtsalt pistikprogrammide juurde -> Lisa uus:

InfiniteWP WordPressi haldustööriist

Järgmisena laadige plugin üles, installige ja aktiveerige. Pärast pistikprogrammi installimist ja aktiveerimist peaksite nägema allolevat teatist. Klõpsake nuppu Install InfiniteWP admin paneel:

InfiniteWP WordPressi haldustööriist

Järgmisena valige InfiniteWP administraatori paneeli installimiseks kaust. See võib olla mis tahes kaust, kuid kui kasutate olemasolevat kausta, kirjutatakse sisu üle. Valige vaikimisi kaust IWP ja klõpsake nuppu „Laadi alla ja installi”. Pärast administraatori paneeli installimist saate valida ka pistikprogrammi kustutamise:

InfiniteWP WordPressi haldustööriist

Järgmised sammud on üsna lihtsad. (1) nõustuge litsentsilepinguga, (2) kinnitage oma andmebaasi üksikasjad (te ei pea siin midagi muutma, kui te ei tea, mida teete), (3) looge oma sisselogimisandmed ja oletegi valmis:

InfiniteWP WordPressi haldustööriist

Järgmisena klõpsake nuppu “Ava administraatori paneel” ja logige sisse värskelt loodud administraatoripaneelile pääsemiseks loodud üksikasjadega:

InfiniteWP WordPressi haldustööriist

Nagu näete, on armatuurlaud puhas ja seda on lihtne kasutada. Kõik, mida vajate oma veebisaidi hüpikute haldamiseks, kui liigute külgribal oma veebisaidi kohal.

Milline juhtimissüsteem on parim?

Milline on parim? Me hääletame, et see on lips! Mitme WordPress-saidi haldamine ei pea enam olema väljakutse ei InfiniteWP ega ManageWP abil. Mõlemad tööriistad on tasuta kasutamiseks, kuid lisatasu lisandite hind võib kiiresti koguneda, kui te pole ettevaatlik, nii et jälgige ainult seda, mida vajate ja mida mitte. Nagu kõigi pistikprogrammide, teemade või teenuste puhul, valige kindlasti tööriist, mis sobib teie ja teie ettevõtte jaoks.

Milline WordPressi haldustööriist valib, tuginedes teie valikule isiklikule maitsele ja üksikasjadele, mida selles postituses kirjeldame? Haldavat ManageWP ja InfiniteWP vahel, mis varastab teie jaoks päeva? Andke meile kommentaarides teada. Ette tänades!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map