Hüljatud Cart Pro ülevaade: taastage müük Autopiloodil

Hüljatud Cart Pro ülevaade: taastage müük Autopiloodil

Kas otsite hüljatud vankrite taastamist ilma higi purustamata? Kui see on kõlav jah, siis meeldib teile see Hüljatud ostukorvi pro ülevaade. Selles postituses näitame teile täpselt, miks Hüljatud ostukorv Pro on teie WooCommerce poe ülim müügi taastamise pistikprogramm.


Nüüd ei pea te kõigi nende hüljatud tellimuste valuga toime tulema. Saate kliendid oma poodi tagasi soodustuste, näiteks allahindluste ja kupongide abil. Pistikprogramm sisaldab kõiki funktsioone, mida vajate veebipoes ostukorvi taastamise automatiseerimiseks.

Jagame postituse mõneks osaks ja proovime siis pistikprogrammi proovida, sest mul on ju koopia �� ​​Palun andke meile oma mõtetest teada lõpus olevas kommentaaride osas.

Mis on hüljatud ostukorv Pro?

Kas see on teie esimene kord Hüljatud ostukorvi pro kohta lugeda? Noh, võite küsida, mis see on ja mida see teeb. Ühes reas on hüljatud ostukorv Pro ülivõimas WordPressi pistikprogramm, mis aitab teil WooCommercei kaupluses hüljatud kärusid taastada.

Duh? Päris ilmne.

Teisisõnu, hüljatud ostukorv Pro on WooCommerce’i laiendus, mis pakub teile võimalust taastada tellimusi, mis ei vii selle täitmisetappi. See tähendab, et saate tagasi kaotada müügi (lugeda raha), mille muidu kaotaksite.

Pistikprogrammi on lihtne üles seada, peaksite mõne minuti pärast valmis olema ja minema. Lisaks on Hüljatud Cart Pro-l miljon ja üks funktsioon, mis muudavad vankrite taastamise sama lihtsaks kui A, B, C.

Parim osa on see, et pistikprogramm töötab taustal automaatselt, tõmmates väljavaateid teie saidile tagasi igasuguste tööriistadega, sealhulgas tekst meeldetuletusi, e-posti ja Facebooki sõnumeid.

Miks inimesed hülgavad teie veebipoes oma vankrid?

Seal on palju põhjused, miks kasutajad hülgavad oma kärud, kuid proovida probleeme lahendada pole lihtne ülesanne. Hüljatud Cart Pro pistikprogramm aitab teil sellest konversioonilehtrist üle saada, vähendades loobumismäärasid.

See on ideaalne tööriist teie konversioonimäära optimeerimise püüdluste jaoks. Kui mõni kasutaja loobub mingil põhjusel ostukorvist välja, saate selle pistikprogrammi abil nad tagasi oma veebipoodi.

Pistikprogrammil on palju muid funktsioone ja võimalusi, kuid reserveerime selle funktsioonide jaotise jaoks allpool. Kui kõik on öeldud ja tehtud, on hüljatud ostukorv Pro ainus pistikprogramm, mida peate hüljatud kärude taastamiseks nagu profid.

Hüljatud Cart Pro funktsioonid

Kärude taastamise äri on keeruline ja võib hõlpsasti jätta teid kõhus sügavalt sissetuntud tühja tunde juurde. Tyche Softwares, hüljatud ostukorvi pro taga olevad poisid saavad sellest aru, mistõttu pakuvad nad teile kõiki funktsioone, mida vajate ostukorvi jälgimisprotsessi automatiseerimiseks..

Hüljatud ostukorv Pro on populaarne järgmiste funktsioonide ja võimaluste tõttu:

 • Võimalus saata hüljatud ostukorvide meeldetuletusi nii sisse loginud klientidele kui ka külalistest ostjatele (või ostjatele, kellel pole teie saidil kontot)
 • Võimalus saata meeldetuletusi Facebooki Messengeri, e-posti või tekstisõnumite kaudu, võimaldades teil saada oma väljavaateid igal ajal ja igal pool
 • Hämmastav ja üksikasjalik dokumentatsioon, mis näitab teile, kuidas pistikprogrammi seadistada
 • Lisa ostukorvi hüpikaken, mis aitab teil klientide e-posti aadresse varakult lüüa
 • 12+ eelvalmis ja reageerivad e-posti mallid, mida saate regulaarsete intervallide järel redigeerida ja saata. Samuti saate luua piiramatuid malle vastavalt oma kaubamärgile ja ärinõuetele (saate luua piiramatu arvu e-posti malle, mida regulaarselt saata)
 • Seadmetevaheline ostukorvi ümberehitamine võimaldab teil kärusid taastada ükskõik kust
 • Võimalus hüljatud ostukorvi taastamisel tellimustele allahindlusi automaatselt rakendada
 • Spetsiaalsed kupongikoodid kasutajate ergutamiseks
 • Täielik integreerimine Aelia valuutavahetusega
 • Üksikasjalikud aruanded ostukorvi järelmeetmete kohta
 • 100% sujuv integreerimine WooCommerce’iga
 • WMPL-i ühilduvus tähendab, et saate kasutajateni jõuda keeles, mida nad armastavad
 • Võime koguda hüljatud tellimuse üksikasju, sealhulgas tooteid, millest kasutaja loobus
 • Intuitiivne administraatori armatuurlaud, mida on imelihtne kasutada
 • Vinge tugi
 • Ja tulevikus veel palju funktsioone

Kuidas paigaldada hüljatud ostukorvi

Hüljatud ostukorviprogrammi seadistamine on sama lihtne kui pistikprogrammi aktiveerimine, e-posti mallide redigeerimine ja kasutajatele meeldetuletuste saatmine. Pärast hüljatud ostukorviprofiili koopia allalaadimist (ja veendumaks, et WooCommerce on juba installitud ja seadistatud koos toodetega), logige sisse oma WordPressi administraatori armatuurlauale ja liikuge lehele Pistikprogrammid> Lisa uus nagu on näidatud alloleval pildil.

hüljatud ostukorvi pro plugina installimine

Järgmine, Laadi üles zip-faili Hüljatud ostukorv Pro alla, mille varem alla laadisite, klõpsates nuppu Vali fail nuppu. Pärast seda lööge nuppu Installeeri nüüd ja siis Aktiveeri palli veerema saamiseks.

Pistikprogramm suunab teid uuele lehele, kus saate oma litsentsivõtme lisada. Litsentsivõtme lisamine võimaldab teil saada automaatseid värskendusi ja tuge.

hüljatud kaardiprogramm veebikaubanduse litsentsivõtme jaoks

Sisestage ülaloleval väljal oma litsentsi võti ja vajutage nuppu Järgmine nuppu ekraani allosas. See viib teid tervitusekraanile, mida on näidatud alloleval pildil.

Tulemus Hüljatud ostukorvi seadete lehele minemiseks klõpsake siin nuppu seadete konfigureerimiseks ja kärude taastamise alustamiseks!

Hüljatud Cart Pro seaded

Kui te ei klikkinud kiirlinki, pääsete ka hüljatud ostukorvi pro administraatori juhtpaneelile menüüst Hüljatud vankrid alammenüü jaotises WooCommerce.

Siit saate konfigureerida kõiki olulisi valikuid ostukorvi taastamiseks.

Sa saad:

 • Lülitab hüljatud ostukorvimeili sisse / välja
 • Seadke sisselogitud / külalistele klientidele lõpptähtaeg (see on periood, mis peab mööduma, enne kui peate ostukorvi hüljatud)
 • Määrake päevad, mis peavad mööduma enne hüljatud tellimuste automaatset kustutamist
 • Jälgimise lubamine

Lisa ostukorvi hüpikaken

See suvand võimaldab teil aktiveerida ja kohandada hüpikakent Lisa ostukorvi, mis ilmub siis, kui kasutaja klõpsab nuppu Lisa ostukorvi nuppu. Hüpikaken aitab teil e-kirju varakult koguda, nii et saate pistikprogrammi abil oma klientidega ühendust võtta, kes hülgavad oma kärud.

Mallid

Mallid Ülaltoodud ekraan võimaldab teil luua ja kohandada piiramatul arvul e-posti malle, et saata neid välja kasutajatele, kes hülgavad ostukorvi.

Vaikimisi saate kolm eelvalmis malli, mille saate saata 15 minutit, 1 tund ja 24 tundi pärast ostukorvist loobumist. Tänu 11 eelvalmis mallile ja paljudele muudele võimalustele, nagu näiteks: saate vaikemalle oma südame sisuga kohandada.

 • Kupongid
 • Hüljatud ostukorvide tootmise teave
 • Kuva ostukorvi ja kassanupud

Lisaks võite jääda WooCommerce’i vaikimisi paigutuse juurde, mis tähendab, et meilimalli loomiseks on teil palju võimalusi.

Samuti saate kohandada oma SMS-teavitusi ja meeldetuletusi, mille saadate Facebook Messengeri kaudu.

Hüljatud tellimused

Siin näete kõiki hüljatud kärusid. Kui potentsiaalne klient lisab tooteid, kuid ei lõpeta ostu, on teil juurdepääs tema e-posti aadressile, nimele, ostukorvile ja muule.

Tagastatud tellimused

sissenõutud tellimused

Ülaltoodud ekraanil kuvatakse teile kõik hüljatud kärud, mille plugin taastub, kui olite eemal. Ostukorvi taastamine toimub e-posti mallide abil automaatselt, kuigi vajadusel saate oma kasutajatele kohandatud taastamise / meeldetuletuse e-kirju saata.

Meeldetuletused saadetud

Sellel vahekaardil kuvatakse saadetud ja avatud e-posti / SMS-ide statistika ja muud sellised üksikasjad. Mis kõige tähtsam – see on lihtne viis jälgida, millised järelmeetmete e-kirjad on tõhusad. Lühidalt näete, kui palju meilisõnumeid on saadetud, avatud ja linkidel klõpsatud. Nende andmete põhjal saate oma malle vastavalt parandada, et suurendada korvi taastumist.

Tootearuanne

See näitab, mitu korda on mõni toode hüljatud või taastatud. See annab ülevaate nii meeldetuletuste tõhususest kui ka toodete hinnakujundusest ja kõigist teie pakutavatest reklaamidest. Kui tootest loobutakse regulaarselt, võib muudatuste tegemine olla punane lipp (midagi, mida te poleks kunagi teadnud ilma Hüljatud ostukorvita).

Analytics

hüljatud ostukorvi pro armatuurlaud

Ja administraatori peamiselt juhtpaneelilt pääsete juurde oma analüüsile. Päris kena, eks? Komplekti koos üksikasjalike aruannetega, nii et näete, kuidas kõik toimib.

Ja kuigi me ei katnud seda ülalpool, KKK ja tugi vahekaart on koht, kuhu minna, kui vajate abi.

Hüljatud Cart Pro testide demonstratsioonid

Kas soovite enne ostmist proovida? Tyche Softwares pakub reaalajas demosid, nii et saate testida hüljatud ostukorvi pro-d administraatorina taustal ja kliendi kaudu kasutajaliidese kaudu.

Testige administraatori demo     Katsetage esiotsa demo

Hinnakujundus

Kui palju kõik see fantastilisus teile maksma läheb? Kui olete sellega kaugele jõudnud, pakuvad arendajad teile mõned hinnapaketid, nagu me allpool näitame.

Selle kirjutamise ajal on saadaval kolm:

 • Ühtse poe litsents hinnaga 119,00 dollarit
 • Viie poe litsents hinnaga 199,00 dollarit
 • Piiramatu poe litsents hinnaga 249,00 USD

Pange tähele, et hüljatud ostukorvi pro litsentsid kehtivad igal aastal, kuid automaatne uuendamine kehtib 50% allahindlusega.

Hankige hüljatud ostukorv Pro

Klientide arvustused

WooCommerce’i hüljatud ostukorvi Pro on ilma koodi kirjutamata äärmiselt hõlpsasti seadistatav. Lihtsalt osutage ja klõpsake suvandite valimiseks. Lisaks tarnitakse palju aruandeid, mis võimaldavad teil olla kursis, nii et pole ime, et inimesed seda armastavad.

Inimesed armastavad tõesti hüljatud ostukorvi ja mitte ainult pistikprogrammi, vaid ka arendajate pakutavat tähetuge. Siin on mõned iseloomustused.

WooCommerce hüljatud ostukorv Pro: see on suurepärane ja kasulik pistikprogramm. Olen paremas positsioonis, et hoida kinni minu saidile tulnud kliente, kes ei täida tellimust. Pistikprogrammi on lihtne üles seada ja olen kogu selle vältel tuge saanud. Hoidke head tööd Tyches’i tarkvara peal! – Bess Obarotimi saidilt Synatel Designs, VeeandJade.com

Siis…

Hüljatud ostukorvi pistikprogramm on meie jaoks suurepäraselt töötanud, see on suur investeering. Oleme tagasi saanud palju tellimusi, mis võimaldasid meil seadistamiskulud tagasi maksta ja nüüd teenime sellest puhtalt kasumit. Lisaks pakkus Tyche vajadusel suurepärast klienditoe teenust. Soovitan nende teenuseid väga. ”- Bassam Jalgha, CTO Band Industries Inc. https://www.roadietuner.com/

Üks veel palun…

Suur tugi. Lihtne seadistada, töötab hästi. Nad värskendavad ja täiustavad seda vajadusel �� – Luca Franken

Lõppsõnad hüljatud ostukorvi pro kohta

Lõpetage müügi kaotamine hüljatud kärude näol ja parandage oma konversioonimäärasid ja alumist taset WooCommerce’i pistikprogrammiga Hüljatud ostukorv Pro.

Pistikprogrammi on lihtne seadistada ja kasutada. Ja kui teil tekib probleeme, pakub Tyche Softwaresest saadud maailmatasemel tugi teile meelerahu.

Hüljatud ostukorv Pro laevad, millel on ainulaadne funktsioonide komplekt, mis võimaldab teil jäädvustada kõik hüljatud kärud ja taastada tellimused automaatselt. See eristab seda konkurentsist ja muudab selle üheks parimaks (kui mitte kõige paremaks) turul hüljatud ostukorvi pistikprogrammiks.

Milline on Teie arvamus? Kas arvate, et hüljatud ostukorv Pro on WordPressi jaoks ülim ostukorvist loobumise pistikprogramm? Kui ei, siis mis on teie lemmik ostukorvi taastamise pistikprogramm. Palun andke meile oma mõtetest teada allpool olevas kommentaaride jaotises.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map