Hooratta ülevaade: WordPressi hallatud hostimine

Tagasi koos teise WordPress Hosting ülevaatega, seekord on hooratta pööre. Selles artiklis uurin selle WordPressi väga korraliku hostimisteenuse, millel on palju võimalusi, tõusud ja mõõnad. Mastabeeritavad plaanid, tasuta ränded, peatuskohad, öised varukoopiad, tasuta SSL on vaid mõned funktsioonid, mida leiate Flywheelilt. Jätkake lugemist, et näha meie teenuse ülevaadet, või klõpsake lisateabe saamiseks nende veebisaidi külastamiseks linki.


Lisateave hooratta kohta

Uue veebisaidi loomine hooratta abil

Hooratas on väga eriline viis, kuidas oma kogemustega teenusega hakkama saada. Nad ei lase teil kohe plaani valida, nii et olen otsustanud näidata teile protsessi just nii, nagu ma seda kogesin. Makse ei tule hoorattaga esmajärjekorras, kuna need võimaldavad teil oma seadistada demo sait esimene.

Täitke lihtsalt kogu teave ja siis olete valmis oma esimese saidi looma. Kuni selle hetkeni pole ühtegi plaani esitatud. See on väga ainulaadne viis alustamiseks. Hooratas on hõlbustanud teenuse demonstreerimist (või kasutab seda kliendi jaoks demoveebisaidi loomiseks), kuid see võib osutuda ebamugavaks neile, kes peavad maksmist ja seadistamist kaheks täiesti eraldi asjaks.

Hooratas võimaldab teil maksta kahel viisil: makske ise või laske oma kliendil makseid teha, kui ta saidi üle võtab (märkus: saate saidi lisada ka juba olemasolevatesse hulgikavadesse).

Kui olete otsustanud, kuidas maksta, võite vabalt valida plaani ja pärast seda … on loomisaeg. Mulle meeldib, et Hooratas on teinud teenuse demonstreerimist alustada soovivate inimeste jaoks hõlpsaks ning seadistamine teeb vabakutselistele palju mõtet. Kuid see oleks tore, kuna kõik kasutajad ei maanduks hinnakujunduse lehele enne, kui plaanide teave oleks registreerumisprotsessis kättesaadav, oleks tore.

Hooratta hostimiskavad

Siin on hooratta praegused plaanid. Nad pakuvad täielikult hallatud WordPressi hostimisplaane, mis põhinevad Google Cloud platvormil. Nii et serveriseaded on konfigureeritud ja WordPress on juba registreerumisel installitud.

Hooratta hostimise hinnakujundus

Selle ülevaate jaoks olen valinud Stardikava. Hooratkal on piisavalt ressursse, see on pisut kallim kui võistlus, kuid sellel on kaasas SSL ja CDN-i võimalus on piisavalt taskukohane. Nende plaanide ainus tõeline puudus on piiratud salvestusruum, mis enamiku ajaveebide jaoks ei ole probleem, kuid võib muutuda probleemiks keskmise suurusega või suurte saitide jaoks (eriti ressurssidega tiheda või suure liiklusega saidid)..

Migreerige oma WordPressi sait hoorattale

Ideaalne viis saidil töötamise alustamiseks on praeguse importimine etalonsait seega olen migratsioonimehhanismi testinud, nagu alati.

Praeguse saidi importimiseks on mitu võimalust: tavapärasel viisil (siin on suurepärane juhend WordPressile üleviimiseks), manustades volitusi praegusele WP-saidile ja FTP-juurdepääsule otse WordPress.com-i kaudu (mis on hea lisand) või ZIP-üleslaadimise kaudu – mis on minu jaoks lihtsalt ideaalne meetod. Hooratas on piisavalt kindel, et soovite minna WP mootorilt hoorattale, nad hõlmasid seda võimalust ka sinna!

Kui olete mõelnud, millist rändemeetodit soovite, lubab Hooratas teil valida rände tüübi, kas Tavaline ränne mis võib võtta kuni 3 tööpäeva ja see on tasuta või Kiirendatud ränne öeldakse, et seda tehakse vähem kui 8 tundi.

Isegi kui olen faili õigesti pakkinud, on see meetod ei töötanud minu jaoks ja jäi 99% kinni, nii et võtsin ühendust tehniline tugi abi saamiseks. Nad reageerisid väga kiiresti ja palusid mul saata neile ZIP-fail, mis ma ka tegin. Migratsioon tehti vähem kui 10 minutiga ilma lisatasuta. Nii et kui teie sait pole tõesti tohutu, pole kiirendatud migratsiooni eest tegelikult vaja maksta, kuna tavateenus töötab lihtsalt suurepäraselt.

Hooratta paneeli valikud

Kui sait on seadistatud, on domeeni määratlemine üks lihtsamaid asju. Hooratas annab teile juurdepääsu kõigile teie DNS-i sätetele ja neile ka tegelikult julgustada saate neid vastavalt vajadusele redigeerida.

See võib uute kasutajate jaoks segadusse ajada, kuid inimesed, kes teavad, kuhu nende domeenid suunavad, hooratas teie poole ei pääse. Need võimaldavad teil oma domeene hõlpsalt määratleda ning annavad teile CNAME-i määratletud nimede ja vastavate IP-de koordinaadid. Need pakuvad isegi lihtsat tööriista, mille abil saate kontrollida, kas DNS-kirjed on õigesti laaditud.

Hooratas on domeenide ja DNS-i jaoks kõige vähem häiriv ja hõlpsasti töötav teenus. See on nagu nad ütleksid sulle: “Me teame, et soovite oma domeeni seadistada, siin on andmed, suunake oma domeen ja kontrollige, kas see töötab … me ei pääse korda” ja see on lihtsalt täiuslik.

Kui domeen on õigesti seadistatud, laseb põhipaneel teil kontrollida oma WP-saidi vahemälu, lubada silumisrežiimi ja keelata isegi vahemälu, et muudatusi kohe näha. Tundub, et hooratas jääb vahemällu WordPress oma kohandatud veebiserveri arhitektuuriga.

Extra hooratta teenused

Tavaliste asjade kõrval pakub Flywheel tuge varukoopiate tegemiseks. Ehkki WordPressi regulaarselt varundamine on endiselt hea mõte, on see suurepärane varukoopia.

Ja kui sellest ei piisa, lubab Flywheel teil lubada mitme saidi teenuse lisatasu eest 10 dollarit kuus ja CDN-teenuse veel 10 dollari eest.

Sertifikaadid on tasuta, kui kasutate Let’s Encrypt aga oma sertifikaadi installimine hooratta kaudu maksab teile 10 dollarit kuus, mis pole heaEnamik kasutajaid, kes maksavad kohandatud sertifikaadi eest kuus 10 dollarit kuus, pole tõenäoliselt seda väärt. Enda sertifikaadi omamine ei erine palju kui sisseehitatud krüptimise kasutamine, seega soovitame enamiku jaoks tasuta võimalust.

Kui teil on vaja oma kohandatud sertifikaadiga oma pood rajada, on teil tõenäoliselt parem mõni teine ​​teenus, mis ei võta kuutasu.

Kohalik Hooratas

Kohalik Hooratas

Veel üks eksklusiivne funktsioon on Local by Flywheel. Localiga saate oma veebisaiti kohapeal (arvutis) kujundada, ehitada ja testida ning seejärel kiirelt ja hõlpsalt oma kujunduse hoorattal asuvale reaalajas saidile suunata. Mis kõige parem – see on tasuta funktsioon, mis sobib suurepäraselt kõigi hooratta plaanidega.

24/7 klienditugi

Kas teil on probleeme kell 1:00? Pole probleemi. Hooratas uuendas hiljuti oma tugisüsteemi, et pakkuda klientidele abi 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, 365 päeva aastas (jah, isegi pühad). Mis kõige parem, see on tegelik inimlik tugi ja mitte ainult vestlusprogramm.

Boonuse lisandmoodulid

Hooratta hostimise lisad

Ja peale selle on veel mõned lisandmoodulid, millest võiksite teada saada, mida Flywheel pakub.

Performance ülevaade: Kiirendage oma saiti hooratta abiga. Igakuised kiiruse kokkuvõtted ja kvartaalsed auditid hoiavad teid kursis.

Pluginate värskendused: Kui unustate asju ajakohasena hoida, jääb teie hostimine teie jaoks meelde. Regulaarsed igakuised pistikprogrammi värskendused võivad aidata teie saiti turvalisena hoida (kuigi soovitame alati värskendusi ise kohalikul või vahetuval saidil katsetada).

Turvaülevaade: Nii nagu teie kiirus, saate oma saidi turvalisena hoida, hoides silma peal oma hoo- ja kvartaliaruannetel.

Valge märgistus: Kui olete disainer, teeb Flywheel edasimüügi hostimise lihtsaks. Valge märgisega platvorm muudab kaubamärgi lisamise ja klientidele edasimüümise lihtsaks.

Hooratta hostimise jõudlus

Kuidas siis hooratast võrrelda? Paneme teenuse proovile.

Veebisaidi jõudlus on väga hea, reaktsiooniaeg on alla 1,5 sekundi ja kindel Hinne Pingdomist.

Päise vastust tähelepanelikult jälgides näete, et Hooratas kasutab kohandatud veebiserveri konfiguratsiooni, mis on ülesande jaoks üsna optimeeritud..

Ka Austraalia serveri test annab suurepärase tulemuse teisega A. Tubli töö!

GTMetrix näitab ka suurepärast tulemust ja 1,6-sekundilise laadimisega veebisait kinnitab, et Flywheelil on olemas kena veebiserver ja vahemälu paigas, muutes selle suurepäraseks teenuseks igale WP-sõltlasele, kes vajab väga head jõudlust.

Mis mulle meeldis

Hooratasel on kena intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav liides standardsete võimalustega, kuid paljude lisadega. Mulle meeldis suhtumine domeenide ja DNS-i häälestamisse „me ei pääse teie kätte“, kuna see sobib ideaalselt kiireks seadistamiseks, spetsiaalselt spetsialistidele.

Mulle meeldis ka see, kuidas nad piletitele reageerivad. Tugipersonal aitab hea meelega ja teeb parandusi. Ja mulle meeldis etendus kindlasti.

Mis mulle ei meeldinud

Kena teenuse pakkumine väga piirava salvestusruumiga pole tore ja peab maksma tonni raha veelgi kallima teenuse jaoks, kui lihtsalt rohkem ruumi kasutada, pole üldse lõbus. Mulle meeldiks, kui segu jaoks oleks rohkem salvestusruumi võimalusi. Seal on palju blogisid ja ajakirju, mida ei külastata nii palju, vaid kulutatakse palju salvestusruumi ja Hooratas on sedalaadi tegevuste jaoks väga kulukas teenus.

Arvan, et registreerumisprotsess võiks olla parem, kuna plaanid on nähtavad alles pärast veebisaidi seadistamist ja makseviisi valimist. Seda tuleb parandada. Kas pakkuge tasuta demo (14-päevase piiranguga nähtav) või nõudke kasutajalt kõigepealt registreerumist ja lisage makseteave (seejärel seadistage pärast) – kahe segamine on segane.

Samuti ei paku hooratas praegu e-posti valikuid, mis võivad probleemiks osutuda. Kuigi me võime väga soovitada G-sviit kui soovite e-kirju ise hallata.

Mähkimine üles

Hooratas on kindel hostimisvõimalus. Intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav liides koos selliste lisadega nagu varundamine, lavastus, tasuta SSL-sertifikaatide lisamise võimalus, mitme saidi ühilduvus ja valikuline CDN teeb üsna palju. Ka Flywheel pakub domeenide ja DNS-i seadistamiseks ühte vähem häirivaid meetodeid (ehk me ei seisa teie suhtumises) ja see on kena žest.

Lisaks, kui olete vabakutseline veebidisainer, on mõned lisafunktsioonid, näiteks võimalus valida kliendi arveldusarve ja kohalik (mida saate kasutada kohaliku arendussaidi ühendamiseks elavate kliendisaididega)..

Laua teisel küljel on salvestusruum väga piiratud ja Hooratas on mõnevõrra kallis. Kuid kui te ei vaja palju ruumi, on see hea teenus suurepärase jõudluse ja tehnilise toe abil. Lisateabe saamiseks külastage kindlasti nende veebisaiti.

Hankige hooratas

Üldiselt arvame, et Flywheel on päris hästi hallatav WordPressi hostimisteenus, aga mis sa arvad? Kas olete proovinud hooratast? Või on teil nende hostimise kohta veel muid küsimusi? Andke meile kommentaarides teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map