Hallake sündmusi paremini moodsa sündmuste kalendri abil

Hallake sündmusi paremini moodsa sündmuste kalendri abil

Arvan, et nõustute, kui ütlen: ürituste veebisaidi haldamine on keeruline väljakutse. Peate looma üritusi, avaldama selle oma veebisaidil ja registreerima osalejad ilma asju segama. Töötades selliste muutujatega nagu erinevad ajad, hinnad ja erinevate sündmuste toimumiskohad, muutub ülesanne 10x raskemaks.


Selgub; saate oma saidil sündmuste haldussüsteemi hõlpsalt luua, kasutades pistikprogrammi Modern Events Calendar. Ja tänases ülevaates / kuidas postitada näeme teile täpselt, miks moodsate sündmuste kalender on üks parimatest WordPressi sündmuste pistikprogrammidest, mis veebi armuvad.

Lugege edasi funktsioone ja valikuid, mis seda teevad Kaasaegsete sündmuste kalender plugin paistab rahvamassist silma. Ärge unustage vaadata lahedad videod oleme lisanud artikli lõpu poole. Jagage palun oma mõtteid kommentaarides. Olgu see siis ära, asugem asja juurde.

Mis on tänapäevaste sündmuste kalender?

moodsate sündmuste kalendri pistikprogrammi ülevaade

Kaasaegsete sündmuste kalender on geniaalne pistikprogramm, mis aitab teil oma WordPressi veebisaidil sündmusi luua, avaldada ja hallata. See on nende vaimusünnitus Webnuse meeskond, austatud WordPressi teema ja pistikprogrammide arendaja. Pistikprogramm on ääreni pakitud koos kõigi funktsioonidega, mida vajate oma WordPressi saidi sündmuste juhtimiseks profina.

Ja nagu nimigi ütleb, pakub Kaasaegsete sündmuste kalender teile uusimaid disainimeetodeid ja praktilist viisi sündmuste juhtimiseks ilma higi purustamata. Sellisena on pistikprogramm mobiilseks kasutamiseks valmis, täielikult reageeriv, tõlkevalmis ja mängib hästi teie lemmikriistadega, näiteks WooCommerce.

Lisaks on pistikprogramm erakordselt kasutajasõbralik ja hästi kavandatud, et säästa tonni aega. Seadete konfigureerimise aja raiskamise asemel saate kogu hiireklõpsu paari klõpsuga valmis seada ja maa peal joosta. MEC-i abil sündmuste loomine ja haldamine on sama lihtne kui A, B, C – te ei vaja kedagi oma käe hoidmiseks.

Kui otsite oma WordPressi veebisaidile fantastilist sündmuste haldamise pistikprogrammi, on kaasaegsete sündmuste kalender reaalne asi. Ja tänu suurepärasele õigeaegsele klienditoele aitab pistikprogramm säästa aega, raha ja pakkuda teie veebisaidil suurepärast kasutajakogemust.

Nüüd, kui teate, millega me töötame, alustame moodsate sündmuste kalendri tasuta versiooniga. Hiljem arvustuses käsitleme järgmist: PRO versioon ja lisandmoodulid mis pakuvad teile rohkem funktsioone ilma panka purustamata. Teist sekundit raiskamata vaatame, mida pistikprogramm funktsioonide osas pakub.

Kaasaegsete sündmuste kalendri funktsioonid

kaasaegsete sündmuste kalendri funktsioonid

Kaasaegsete sündmuste kalendri pistikprogramm sisaldab funktsioonide osakonnas üsna täpset versiooni. Isegi tasuta versioon paneb naeratama muljetavaldava funktsioonide komplektiga, mis ületavad paljude konkureerivate pistikprogrammide pakutavat. Tasuta versiooniga saate lõbusalt aega, kuid kui valite versiooniuuenduse, võite oodata ainult võimsamaid funktsioone.

Selle asja funktsioonide arv on üsna pikk, kuid annan endast parima, et teha kokkuvõte sellest, mida võite oodata WordPressi sündmuste pistikprogrammilt nagu mitte ühtegi teist. Pealegi ei vaja te tõenäoliselt niikuinii kunagi kõiki funktsioone, kuid kui te seda kunagi teete, ei peta moodsate sündmuste kalender pettumust..

Kaasaegsete sündmuste kalender pakub laias valikus funktsioone, nagu oleme allpool klassifitseerinud.

Ürituste omadused

moodsate sündmuste kalender sisaldab isegi funktsioone

Pistikprogramm sisaldab head valikut funktsioone ja valikuid, mis võimaldavad teil hõlpsalt luua mitmesuguseid sündmustüüpe. Alustuseks saate luua ühepäevaseid sündmusi, kogu päeva sündmusi ja sündmusi, mis korraldavad rohkem kui päeva.

Lisaks saate oma sündmusi ulatuslikult kohandada. Näiteks saate sündmusi oma kalendri, iCali või Outlooki lisada sündmuste haldamiseks oma lemmiktööriista abil. Lisaks saate sündmustele hõlpsalt lisada pilte, korraldajaid, kõlareid, silte, kategooriaid, kohandatud broneerimisvorme, tunniplaane, piletite variatsioone ja asukohakaarte.

Lisaks saate seada sündmusi kordama tavapärastel päevadel, nt. iga kuu igal esimesel esmaspäeval ja nii edasi. See pole veel kõik; saate luua sündmusi, mis toimuvad iga päev, nädal, kuu või aasta. Samuti saate luua lõputuid sündmusi, kuvada esiletoodud sündmusi, seada sündmuste loendeid, peita sündmuste aega, lisada dünaamilisi sündmuste silte ja teha palju muud.

Vihastama pole; näete enamikku neist funktsioonidest toimimas, kui katsetame artiklis hiljem pistikprogrammi. Vaatame praegu veel mitmeid funktsioone.

Kuvafunktsioonid

kaasaegsete sündmuste kalendri kuvafunktsioonid

Mis puudutab teie veebisaidil sündmuste kuvamist, siis moodsate sündmuste kalendri pistikprogrammist ei puudu sellised atraktiivsed paigutused, mis ei takista kasutajakogemust. Teie sündmused näevad teravad ja puhtad välja ning on juurdepääsetavad vaatamiseks ja broneerimiseks. See on tõepoolest suurepärane uudis, kuna paljud teised sündmuste pistikprogrammid vajavad korraliku väljanägemise saavutamiseks palju kohandamist.

Kuid kaasaegsete sündmuste kalendris pole seda ühtegi. Sündmuste võimalikult paremas valguses kuvamiseks on pistikprogrammil mitu värvikihti, võimalus valida kohandatud värve, Font Awesome ikoonid, 5 loendivaate stiili, 7 ruudustiku vaatestiilid, täielik kalendrivaade, päevakava vaade, müüritise vaade, sündmused Google Mapsis, võimas sündmuste otsing ja nii edasi.

Nii et kui soovite oma sündmusi kuvada ruudustikus, loendis, karussellis või modaalses vormis, on moodsate sündmuste kalendri pistikprogrammil teie selg. Täieliku RTL-toe, filtrite ja palju muu abil näevad teie sündmused head välja paljudes seadmetes. Lisaks saate tänu kõigile saadavatele kohandamisvalikutele oma sündmused mõne minutiga oma brändiga vastavusse viia.

Broneerimise funktsioonid

kaasaegsete sündmuste kalendrite broneerimise funktsioonid

Oma WordPressi veebisaidil sündmuste loomine, kuvamine ja haldamine on hea ja kõik, kuid üritusel osalejate broneerimine on üleliigne. Miks peaks klient vaatama teie veebisaidil sündmuse üksikasju ja ootama, kui ta sündmuseni jõuab, selle eest maksta?

Kas te ei arva, et parem on ürituse eest tasu võtta juba ammu enne seda, kui kohalolijad teie veebisaidilt lahkuvad? Nii tuleb kohalolijal üritusel esitada ainult oma pilet. Säästad aega, teenid rohkem raha ja hõivad väljavaateid, kes võisid muidu sündmusest ilma jääda.

Kaasaegne sündmuste kalender pakub teile suurepärase komplekti broneerimisfunktsioone, kuid ainult profiversioonis. Saate viis makseväravat, erinevaid piletitüüpe, kuponge, kohandatud väljad, maksud, teatised, valuutavalikud ja nimekiri jätkub.

Ürituste broneerimise osas pakub Kaasaegsete sündmuste kalender teile kõiki funktsioone, mida vajate oma veebisaidil broneeringute automatiseerimiseks täielikult.

Integratsioonifunktsioonid

kaasaegsete sündmuste kalendri integratsioonid

Kaasaegsete sündmuste kalender on üsna integratsioonisõbralik. Olenemata sellest, kas kasutate mõnda muud WordPressi sündmuste pistikprogrammi või rakendust, ei diskrimineeri moodsate sündmuste kalender. Pistikprogrammi saab sujuvalt integreerida mitmesuguste sündmuste kalendri pistikprogrammidega.

See tähendab, et saate sündmusi hõlpsalt importida teistest WordPressi sündmuste pistikprogrammidest ja teenustest. Peale selle saate oma sündmusi täiesti hõlpsalt eksportida kolmandate osapoolte platvormidele. Lisaks töötab moodsate sündmuste kalender koos WooCommerce’i ja paljude erinevate leheehitajatega.

Pistikprogramm on äärmiselt paindlik, võimaldades teil oma saidil juhtida täielikult automatiseeritud sündmuste ja broneerimise haldussüsteemi. Alates sündmuste loomisest kuni kuvamise ja broneerimiseni sujuvamaks muudab Modern Events Calendar teie töövoo, nii et saate keskenduda oma ettevõtte kasvatamisele.

Kaasaegne sündmuste kalender ühildub muu hulgas SEO pistikprogrammide, WordPressi mitme saidi, EventOni, sündmuste kalendri, kalendris olemise, vahemälu pistikprogrammide, Google’i kalendri ja sündmuste ajakava WP-pistikprogrammiga.

Arendajasõbralikud funktsioonid

Kaasaegsete sündmuste kalender on täiuslik tööriist WordPressi energiakasutajatele tänu komplekti arendajasõbralikele funktsioonidele. Alustuseks võite oma teema lehed, arhiivid ja värvilahendused alistada. Lisaks saate vallandada WordPressi kohandatud funktsioone, filtreerida pistikprogrammi suvandeid, kohandada lühikoode ja teha konksude abil palju muud.

Kuidas paigaldada moodsate sündmuste kalender Lite

Siiani on me veed katsetanud, kui ainult varvastega. On aeg pöörduda. Serva külge kleepides ei saa me midagi õppida, nii et sukeldume sisse ja saagem selle metsalisega praktilisi kogemusi. Tasuta versioon on saadaval WordPressi ametlikul pistikprogrammil repo, nii et teate, et see saab olema lihtne.

Liikuge lehele Pistikprogrammid> Lisa uus, nagu allpool näidatud.

Järgmisena sisestage otsinguväljale moodsa sündmuste kalender ja klõpsake siis nuppu Installeeri nüüd nuppu.

moodsa sündmuste kalendri installimine

Pärast seda lööge nuppu Aktiveeri installimise lõpetamiseks nuppu.

moodsa sündmuste kalendri pistikprogrammi aktiveerimine

See viib teid moodsate sündmuste kalendri tervituslehele, mida näete alloleval ekraanil.

moodsa kalendri tervitusleht

Ülalolevalt pildilt pange tähele uut M.E. kalender üksus WordPressi administraatori menüüs. Selles olukorras võite alustada sündmuste loomist.

Ürituste loomine

Uue sündmuse loomine moodsa sündmuste kalendri abil on lihtne. Liikuge lehele M.E. kalender ja klõpsake nuppu Lisage sündmus, nagu on näidatud alloleval pildil.

uue sündmuse kaasaegsete sündmuste kalendri lisamine

See viib teid tuttava välimusega redaktorini, nagu allpool üksikasjalikult kirjeldame.

lisage uus sündmuste redigeerija

Lisage oma sündmuse pealkiri, kirjeldus ja kerige allapoole, et lisada sündmuse üksikasju, nagu me allpool esile tõstame.

kaasaegsete sündmuste kalendri toimetaja

Ülaltoodud ekraanil saate lisada kõik sündmuse üksikasjad. Saate lisada asukohta, toimumiskohta, korraldajaid, maksumust, tunniplaani, sündmuse kordamist, esiletoodud pilti jne. Moodsate sündmuste kalendri pistikprogrammi abil on vaevatu sündmuste loomine.

Kui olete lisanud kõik vajalikud üksikasjad, klõpsake nuppu Avalda nuppu sündmuse postitamiseks oma veebisaidile. Nii näeb meie näidisüritus meie testi veebisaidil välja.

proovi kaasaegsete sündmuste kalendrisündmust

Tundub hea, kui te minult küsite ��

Kasutajad ei saa aga sündmusi veel broneerida, kuna me pole aktiveerinud broneerimismoodulit, mis – kui meelde tuletate – on saadaval ainult saidil Kaasaegsete sündmuste kalender PRO.

Broneerimismooduli aktiveerimiseks pro-versioonis liikuge aadressile M.E. kalender> Seaded> Broneerimine, linnuke Luba broneerimismoodul märkeruutu ja klõpsake nuppu Salvesta muudatused nuppu nagu allpool näidatud.

aktiveerige broneerimisfunktsioonid

See lisab Makseväravad oma MEC-i broneeringusseadetesse ja a Broneerimine üksus oma WordPressi administraatori menüüsse.

Nüüd, kui saate sündmuse luua ja seda oma veebisaidil kuvada, katkem nüüd kaasaegsete sündmuste kalender Pro ja selle lisandmoodulid.

Kaasaegsete sündmuste kalendri lisandmoodulid

kaasaegsete sündmuste kalendri hinnakujundus

Kui vajate rohkem funktsioone, võite alati proovida Kaasaegsete sündmuste kalender Pro. Webnus pakub kolme paketti: 1 litsents hinnaga 75 dollarit, viis litsentsi hinnaga 255 dollarit ja 10 litsentsi hinnaga 455 dollarit..

Valige teie jaoks sobiv plaan, ostke ja laadige pistikprogramm alla. Järgmisena logige sisse oma WordPressi administraatori juhtpaneelile ja liikuge saidile Pistikprogrammid> Lisa uus.

uue plugina lisamine WordPressi

Sisse Lisage pistikprogrammid klõpsake nuppu Laadige pistikprogramm üles, valige moodsa sündmuste kalendri .zip-fail ja minge aadressile Installeeri nüüd.

Järgmisena aktiveerige pistikprogramm.

aktiveerides tänapäevase sündmuste kalendri preemia

Pärast seda klõpsake nuppu M.E. kalender, kerige allapoole, sisestage ostutunnus ja klõpsake nuppu Esita nuppu nagu allpool näidatud.

moodsa sündmuste kalendri ostumärgi aktiveerimine

Nüüd, kui teie moodsate sündmuste kalendri esmaklassiline versioon on valmis, uurime lähemalt mõnda esmaklassilist lisandmoodulit. Lisandmoodulite kuvamiseks ja installimiseks liikuge aadressile M.E. kalender> Lisad nagu allpool näidatud.

kaasaegsete sündmuste kalendri lisad

Teise võimalusena saate lisad alla laadida oma MEC-i kontolt ja installida need oma saidile nagu tavaline pistikprogramm. Õpetuse jaoks installisime kõik lisandmoodulid, sest kus on lõbu tagasi hoida? ��

Vaatame nüüdisaegsete sündmuste kalendri lisandmooduleid.

WooCommerce’i lisandmoodul

Moodsa sündmuste kalendri lisandmoodul WooCommerce võimaldab teil sündmuspileteid müüa WooCommendi kaudu. Lisaks piletite ostmisele saavad teie kasutajad osta ka muid WooCommerce tooteid. Et kasutada WooCommendi integratsiooni lisandmoodul, vajate moodsate sündmuste kalendrit Pro ja WooCommerce.

Siit saate teada, kuidas müüa ürituse pileteid WooCommerce’i lisandmooduli kaudu järgmisest videost:

Kõik tehtud �� Nüüd teate, kuidas oma veebisaidil ürituste pileteid WooCommercei lisandmooduli kaudu müüa. Nüüd olete valmis installima järgmise moodsate sündmuste kalendri lisandmooduli: Elementori vormi koostaja.

Elementori vormide ehitaja lisandmoodul

Lisand Elementor Form Builder aitab teil Elementori lehe koostamisel piletite jaoks ainulaadseid vorme luua. Lisandmoodulil on palju võimalusi vormide loomiseks ja stiilimiseks vastavalt oma soovidele.

Lisandmooduli kasutamiseks vajate Modern Events Calendar Pro ja lehe Elementor ehitajat. Lisateabe saamiseks vaadake allolevat lühikest videot.

Järgmisena on meil üksus Elementor Single Builder Addon.

Elementori ühe ehitaja lisand

Elementori ühe ehitaja lisand pakub teile täpselt seda, mida vajate Elementori sündmuste jaoks kohandatud mallide loomiseks. Lisand pakub teile palju võimalusi stiilsete sündmuste lehtede loomiseks, mis on Elementoris ülitähtsad ja hõlpsasti kohandatavad.

Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas oma WordPressi veebisaidil lisandmoodulit installida, vaadake allolevat videot.

Elementor Single Builder Addon ei pääse teele, liigume edasi järgmisse.

Elementor Shortcode Builder Addon

Elementori lühikoodide ehitaja Lisamine võimaldab teil Elementoris luua ja kohandada piiramatuid MEC-lühikoode. Lühikoodid võimaldavad teil oma sündmusi kuvada kõikjal oma veebisaidil. Saate stiile hõlpsalt kohandada ja elemente erinevates lühikoodides hõlpsalt kuvada / peita.

Lisateabe saamiseks vaadake allolevat lühikest videot.

Siis on meil Event API Addon.

Sündmuse API lisand

Kui soovite sündmusi kopeerida ühelt veebisaidilt teisele, armastate seda kindlasti Sündmuse API lisand. Lisandmoodul võimaldab teil vaadata WordPressi veebisaidi sündmusi mis tahes veebirakenduses või platvormil. See on ideaalne tööriist sündmuste teisaldamiseks rakenduste vahel teadmisi kodeerimata.

Lisateabe saamiseks vaadake allolevat lühikest videot.

Järgmisena Multisite Event Sync Addon.

Mitme saidi sündmuste sünkroonimise lisand

Kas teil on mitme saidi veebisait? Tänu Mitme saidi sündmuste sünkroonimise lisand, saate oma alamsaitide sündmusi põhisaidiga hõlpsalt sünkroonida. Kui olete administraatoripaneelil sünkroonitavad alamvalimised valinud, pärib alamsaitide muudatused põhiveebisaidil.

Lisateavet leiate allolevast videost.

Kasutaja juhtpaneeli lisamine

Kui soovite luua iga kasutaja jaoks konkreetse lehe, vajate seda Kasutaja juhtpaneeli lisamine. Kohandatud kasutaja leht sisaldab üksikasju, näiteks ostetud piletid, broneeritud sündmused ja nii edasi. Lisand võimaldab kasutajatel kasutajatel piletite ostmiseks sisse logida kasutajaliidesesse.

Lisateavet leiate allolevast videost.

Ja see ongi kõik. Peagi on tulemas rohkem lisatasu lisandeid, näiteks arvete esitamine, mis tähendab, et teil on veelgi rohkem funktsioone, mida oodata.

Lisandite hinnakujundus

Kui soovite osta mõnda lisatasu lisandmoodulit, on need kõik veebis saadaval. Hinnad ulatuvad:

 • WooCommerce Integration, mis võimaldab pistikprogrammi WooCommerce’iga sujuvalt ühendada, et saaksite oma veebisaidilt makseid koguda. Lisand maksab 35 dollarit
 • Elementor Shortcode Builder, mis tagastab teile 35 dollarit
 • Elementori vormi ehitaja hinnaga 35 dollarit
 • Elementor Single Builder hinnaga 35 dollarit
 • Elementori lisandmoodulite komplekt, mis sisaldab kõiki 3 Elementori lisandit hinnaga 79 dollarit
 • Woo Plus Elementori kimp (koosneb kõigist 4 Elementori ja WooCommercei lisandist) hinnaga 99 $
 • Event API hinnaga 45 dollarit – see võimaldab teil kuvada sündmusi teistes seadmetes või veebisaitidel
 • Mitme saidi sündmuste sünkroonimine hinnaga 35 dollarit
 • Kasutaja juhtpaneel, et luua kohandatud kasutajalehti hinnaga 35 dollarit

Kaasaegsete sündmuste kalender on suurepärane võimalus kõigile, kes soovivad luua professionaalseid üritusi ilma higi või panka lõhkumata. Pistikprogrammi on lihtne seadistada ja kasutada, isegi kui selle tarvis on miljon ja üks funktsioon. Ja kui teil on kunagi vaja rohkem mahla, on teil nii profiversioon kui ka lisatasu lisandmoodulid.

Milline on teie lemmik WordPressi sündmuste pistikprogramm? Või on teil küsimusi kaasaegsete sündmuste kalendri kohta, mida pole juhendis käsitletud? Andke meile kommentaarides teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map