GoDaddy hallatava WordPressi hostimise ülevaade ja käivitusjuhend

GoDaddy vabastati Haldaja WordPress Hosting mõnele segatud arvustusele. Kuid siin on teile erapooletu ülevaade selle kohta, kuidas nende hallatav WordPressi hostimisplaan toimib, ja mõned funktsioonid, mis leiate, kui otsustate seda proovida.


Vaadake WordPressi hostimisplaane

Mida teie hallatav WordPressi hostimine tähendab

Nii et soovite luua oma ajaveebi või võib-olla oma ettevõtte veebisaidi või teie ansambli läbilõike lehe – olenemata põhjustest, olete teinud suurepärase valiku, valides oma saidi käitamise WordPressis. See on üks lihtsamaid ja populaarsemaid saadaolevaid veebisaidiplatvorme. Oma veebisaidi loomiseks ei pea te olema disainer ega arendaja. Kuid WordPressi käivitamiseks on teil vaja hostimist ja oma elu lihtsamaks muutmiseks on hallatav hosting.

Oleme varem kirjutanud sellest, mida peate teadma hallatava WordPressi hostimise kohta ja kuidas valida teile sobivat WordPressi hostimist. Selle tegelik kasu on see, et saate puhata hõlpsalt, teades, et teie host hoolitseb teie WordPressi installimise eest teie eest. Nad installivad põhilisi WordPressi värskendusi, kontrollivad pistikprogrammide ühilduvust ja haldavad teie turvalisust.

See tähendab, et te ei pea enam muretsema oma WordPressi installimise värskendamise pärast, mitte enam oma veebisaidi purunemist tänu petturitest pistikprogrammile ja mitte enam öösel üleval pidamist, kui mõelda, kas teie veebisait on häkkirünnaku suhtes ilmselgelt haavatav. Kokkuvõttes tähendab hallatud WordPressi hostimine vähem aega ja energiat, et muretseda oma installi ülalpidamise pärast, nii et teil on rohkem aega oma sisuga töötada.

GoDaddy hallatav WordPressi hostimine

GoDaddy teeb kõike, mida me just mainisime ja palju muud. GoDaddy hallatava WordPressi hostimisplaanid algavad kõigest 6,29 dollarist kuus ja annavad teile usaldusväärse ja usaldusväärse automaatsed WordPressi värskendused, vahemälu kiirendamise kiirendamine, kasulik pistikprogrammi must nimekiri ja sFTP & phpMyAdmin juurdepääs (kui see on midagi, mida teate kasutada, aga uustulnukate jaoks pole see viimane funktsioon tõenäoliselt see, mida te praegu kasutate).

Kui ostate GoDaddylt iga-aastase hallatava WordPressi hostimiskava, saate ka a tasuta domeeninimi. See aitab seadistamist veelgi lihtsamaks muuta. Kuna teie domeeninimi pärineb ka teie hostiteenuse pakkujalt, pole vaja seda serverile suunata, säästes teile uute saitide loomisel paar aeganõudvat sammu. Teine aja kokkuhoid on sisseehitatud vahemälu. Pole vaja lisada pistikprogramme ega plaane – GoDaddy sisseehitatud vahemälu ei aita ainult teie saiti kiirendada, vaid on veel üks funktsioon, mida te ei pea ise seadistama..

Veel üks suurepärane omadus on juhtpaneeli tugi. Kui olete oma WordPressi saidi seadistanud, näete ekraani paremal käepärast sinist vahekaarti „Tagasiside ja tugi”. Klõpsake lihtsalt vahekaarti ja avaneb valguskast, kus saate otsida GoDaddy teadmiste andmebaasist, lugeda läbi värskenduste inimeste ideedest ning esitada oma tugipileteid ja tagasisidet. See vahekaart on teie juhtpaneeli igal lehel, nii et kui teil tekib mõni probleem või mõtlete välja loomingulise lahenduse, võite saata GoDaddyle kiirsõnumi..

GoDaddy vahemälu

Kui olete oma WordPressi saidile sisse logitud, näete oma lehe ülaosas kasutaja tööriistariba. See on koht, kuhu GoDaddy on mõne aja säästmiseks lisanud mõned kasulikud kiirlingid. Esiteks tühjendab vahemälu link teie vahemälu, nii et näete kõiki tehtud muudatusi teemades.

See tööriistariba sisaldab ka linki teie GoDaddy seadetele. Klõpsake seda linki, et pääseda oma isiklikule GoDaddy lüüsile, kus näete kõigi oma hostimiskontode pilte. See on suurepärane tööriist, kui plaanite luua palju veebisaite erinevatel plaanidel (nt kui olete veebidisainer või kui haldate mitut veebisaiti) ning see hõlbustab SFTP ja andmebaasi teabe leidmist, kui seda vajate..

GoDaddy seaded

GoDaddy pakub hallatavate plaanidega ka palju muid suurepäraseid funktsioone, sealhulgas öised varukoopiad, Pahavara skannimine, ööpäevaringne tugi ja mõned kasulikud tasuta reklaamikrediidid, mida saate kasutada oma uhiuue veebisaidi reklaamimiseks. Lehekülastuste limiidid ja salvestusruum on plaani tasemel erinevad, nii et veenduge, et plaani ostmisel valite just sellise, mis vastab teie liikluse ja andmetaseme vajadustele.

Ainus funktsioon, millest GoDaddy puudub, on mitme saidiga veebisait. Kui hostimine esmakordselt välja anti, tekkis küsimusi mitme saidi lisamise kohta nende Google+ lehele ja muudele teadete postitustele, kuid tundub, et see pole funktsioon, mis on veel lisatud. Kuid peale selle on neil kõik, mida teised hallatud WordPressi hostid pakuvad, väga mõistliku hinnaga.

GoDaddy tugitesti

Teenusena teile otsustasime proovida GoDaddy tuge ise. Testina salvestasime esmalt uuesti oma testisaidi püsilinke, et veenduda, kas need on seatud postinime kasutama. Siis läksime meie GoDaddy seadete juurde ja klõpsasime nuppu Seadistused, et SFTP alla laadida ja meie serveriga ühenduse luua. Seejärel kustutasime kogu .htaccess-faili ja asendasime selle naerunäoga breaking purustades sisuliselt veebisaidi, et näha, kas tugi suudab selle välja mõelda. Nii et nüüd, kui värskendasime oma katsesaiti, nägi see välja järgmine:

GoDaddy tugitesti

Pileti esitamisel oli 0-minutiline ooteaeg abi saamiseks ja e-kirjaga vastamiseks keskmiselt 5-tunnine ooteaeg. Läksime e-posti marsruuti.

GoDaddy tugiproovi pilet

Lõpuks ootasime vastust, kuid 4 päeva möödudes andsime järele ja otsustasime helistada nende tugimeeskonnale. Pärast kiiret 1-minutist ootamist lahendas ülitugev tehnoloogia koheselt probleemi ja pani demosaidi üles ja tööle! Nii et kui otsustate GoDaddy üle oma hostina ja juhtub, et teil juhtub tüüris olema, helistage neile kindlasti. Nende telefonitugi on praktiliselt kohene, ülisõbralik ja väga tõhus. Nii et kui teil on mõni oluline küsimus, helistage kindlasti, vastasel juhul saatke tugipilet.

Alustamine

GoDaddy teeb kogu protsessi võimalikult lihtsaks. Te ei pea isegi WordPressi installima – kuna olete valinud hallatava WordPressi hostimisplaani, on see teie jaoks juba installitud. Kõik, mida peate tegema, on oma veebisaidi seadistamine.

Esiteks logige sisse oma GoDaddy kontole. Vahekaardil Tooted näete veebimajutuse lülitit. Avage see ja klõpsake uue hostimisplaani jaoks nuppu Käivita.

GoDaddy hallatud WordPressi hostimine: käivitage konto

Järgmisena peate looma oma veebisaidi või migreerima juba loodud saidi. Selleks läbikäiguks valisime uue saidi seadistamise, et näidata teile kõiki GoDaddy pakutavaid võimalusi.

GoDaddy hallatud WordPressi hostimine: looge oma sait

Kui otsustate luua uue WordPressi saidi, annab GoDaddy teile kiire vormi täitmiseks. Te oleksite juba pidanud oma veebisaidi jaoks domeeninime ostma ja kui ostsite selle GoDaddylt, valige see lihtsalt rippmenüüst. Kui teil veel pole domeeni, kasutage ajutise domeeni suvandit (GoDaddy määrab teile kasutamiseks juhusliku järkjärgulise domeeninime). Seejärel lisage oma administraatori konto andmed ja klõpsake nuppu Lõpeta.

GoDaddy hallatud WordPressi hostimine: konto seadistamine

Niipea kui sellel nupul klõpsate, asub GoDaddy tööle teie veebisaidi loomise juurde ja vaid mõne minuti pärast või vähem näete oma uhiuut juhtpaneeli.

GoDaddy hallatav WordPressi hostimine: WordPressi armatuurlaud

Siit saate valida kaks võimalust: kas klõpsata suurel rohelisel nupul Alusta GoDaddy kiire häälestamise jaoks või laadige üles ja installige oma teema ja pistikprogrammid.

Kiire häälestusvalik

GoDaddy muudab algaja kasutaja jaoks WordPressi veebisaidi seadistamise väga hõlpsaks. Peate sõna otseses mõttes lihtsalt järgima juhiseid ja kasutama teile antud valikuid. Peate oma veebisaidi kohe üles seadma. Esimene samm on klõpsata sellel suurel rohelisel nupul, mida me varem mainisime.

Järgmine kuvatav ekraan on esimene samm teie uue veebisaidi juurde. Valige kategooria, mis kirjeldab kõige paremini teie loodud veebisaiti. Kas see on teie ja teie huvidega seotud isiklik veebisait? Kas see on teie ettevõtte jaoks professionaalsem veebisait? Kas see on teie fotograafia galerii? Või on see tavaline ajaveeb? Klõpsake lihtsalt ühel suvanditest.

GoDaddy kiire seadistamine: valige saidi tüüp

Sõltuvalt sellest, millise valiku valisite, kuvatakse teie jaoks erinevad teemad. GoDaddy sisaldab neid tasuta WordPressi teemasid, mis aitavad teil seadistamist ja käitamist. Kui pole ühtegi, keda armastaksite, võite alati valida ühe, et kohe seadistustega tutvuda ja hiljem üle minna WordPressi premium-teemale.

GoDaddy kiire seadistamine: valige teema

Pärast teema valimist võite hakata sisu lisama. GoDaddy annab teile põhilised sisuvõimalused vastavalt valitud teemale ja sellele, millised valikud sellel teemal on saadaval (näiteks kontakt- või galeriileht). Täitke ajaveebi jaotis oma kõige esimese blogipostitusega. Lisage jaotisse Teave teie või teie ettevõtte kohta teave, mida kasutatakse teie umbes lehel. Kui soovite kontaktide lehte, klõpsake lihtsalt kontakti all oleval nupul Lisa ja täitke vorm oma andmetega. Kui soovite käivitada galeriid, on teil ka võimalus oma töö alustamiseks lisada kolm esimest pilti. Ja lõpuks saate lisada täiendavaid kohandatud lehti kõige muu jaoks, mida võiksite lisada (nt töötajate leht, missioonideatis või midagi muud). Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu Avalda veebisait.

GoDaddy kiire seadistamine: lisage lehed ja sisu

Järgmine ekraan, mida näete, peaks olema midagi sellist:

GoDaddy kiire seadistamine: valmis

Ja sa oled valmis! Teil on ametlikult WordPressi veebisait, mille toiteallikaks on GoDaddy. Oma veebisaidi kuvamiseks klõpsake sinist nuppu.

GoDaddy kiire seadistamine: teie veebisait

Tõenäoliselt soovite enne oma teistega jagamist muuta oma püsilinki sätteid, vidinaid ja teha muid veebisaidi näpunäiteid. Kui lisate veel postitusi, kategooriaid, silte ja lehti, saate lõpuks rikkaliku sisuga veebisaidi, mis teie uutele lugejatele meeldib.

GoDaddy kiire seadistamine: teie veebisait koos näpunäidetega

Kui kiirseade pole teie jaoks, kui olete ostnud esmaklassilise WordPressi teema, mida soovite kasutada, kui soovite lihtsalt lugeda, kuidas alustada ilma häälestusviisardita, lugege edasi!

Standardne WordPressi häälestusvalik

GoDaddy hallatava WordPress-i hostimisega saate alati minna traditsioonilisemale häälestamise marsruudile. Kui olete oma uue WordPressi saidi loonud, ei pea te seda suurt rohelist nuppu klõpsama, nii et see on ahvatlev. Selle asemel saate üles laadida oma WordPressi teema ja pistikprogrammid (pidades silmas, et kahjulikeks tunnistatud pistikprogrammid on lisatud musta nimekirja, et hoida installimist turvalises ja heas töökorras ning te ei saa neid pluginaid installida).

Esmalt liikuge jaotisse Välimus> Teemad. Üks võimalus on kasutada sakki Otsing, et leida WordPress.orgist tasuta teema. Teine võimalus on osta premium-kategooria WordPress-teema, mis on ehitatud vajalike funktsioonidega.

GoDaddy häälestus: teema installimine

Teema üleslaadimiseks klõpsake vahekaarti Laadi üles ja otsige üles teema zip-faili.

GoDaddy seadistamine: laadige üles teema

Pärast selle üleslaadimist aktiveerige teema. Sõltuvalt valitud teemast võiksite installida soovitatud pistikprogrammid. Paljud teemaautorid lisavad teatise “Soovitatavad pistikprogrammid”, et see oleks teile lihtsam. Soovituslike pistikprogrammide installimiseks ja aktiveerimiseks klõpsake lihtsalt.

GoDaddy häälestus: installige pistikprogrammid

Kui soovite installida muid pistikprogramme, liikuge lihtsalt oma pluginate lehele, klõpsake nuppu Lisa uus ja otsige või laadige üles uued pistikprogrammid (nagu teema lisamine)..

Järgmine samm hõlmab püsilinkide seadmist, lehtede loomist, menüüde lisamist, vidinate valimist, postituste loomist, logo lisamist, kohandatud värvide valimist ja palju muud. See, millised valikud teil kõik saadaval on, sõltub aktiivsest teemast ja pistikprogrammidest. Mõnes teemas on palju kohandamisvõimalusi, nagu näiteks meie teema WordPress kokku Premium, samas kui teised on väga lihtsad ja lihtsad, näiteks teema WordPress Kakskümmend Kaksteist. Kui olete kõik muudatused teinud, olete selle teinud. Minge edasi ja kontrollige oma veebisaiti – see peaks välja nägema täiesti uus!

GoDaddy seadistamine: uus WordPressi teema

Järeldus

Olenemata sellest, kas kasutate kiire häälestamise võimalust või traditsioonilist häälestusmeetodit, muudab GoDaddy Haldaja WordPress-hostimine kogu protsessi teie jaoks lihtsamaks. See teeb selle eriti suurepäraseks nii algajatele, kes alles alustavad WordPressiga, kui ka veteranidele, kes võivad luua saite klientidele jagamiseks. Te ei pea WordPressi ise installima ja kui olete Go Daddylt domeeninime ostnud, ei pea te seda oma serverile osutama. Lisaks haldab GoDaddy pärast veebisaidi seadistamist kõiki teie põhilisi värskendusi ja WordPressi installiturvalisust (kuigi peaksite tutvuma meie WordPressi turvanõuannetega, et tõepoolest veenduda, et teie WordPressi sait on turvaline).

GoDaddy hallatava WordPressi hostimise positiivsed omadused kaaluvad kaugelt üles mõned piirangud – me armastasime seda, kui lihtne oli meie testisaiti üles seada, kui kiire oli veebisait, vinge telefonitugi ja taskukohane hind on suurepärane (plaanid algavad kõigest 6,29 dollarist kuus ühtne veebisait). Ainsad negatiivsed tegurid, mida võisime leida, olid aeglane e-posti tugi ja asjaolu, et teil ei saa olla mitme saidi installi. Ja need pole tegelikult kõik nii olulised, kuna enamik kasutajaid ei vaja mitme saidi võimalusi ja telefonitugi oli nii suurepärane, et nad ei pea praktiliselt isegi e-posti tuge pakkuma. Nii et veenduge, et olete tutvunud nende hostimisvõimalustega – GoDaddyl võib olla just teie jaoks täiuslik Haldaja WordPressi hostimisplaan.

Teie kogemused

Kui olete kasutanud GoDaddy hallatavat WordPress Hostingit, andke meile oma kommentaaridest teada allpool. Meile meeldiks teid kuulda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map