Fanciest Autorikast: WordPressi parim autorikasti lahendus?

Mitut autorit hõlmava WordPress-saidi haldamine on kui üks-ühe (või ühe) saate korraldamine nagu teine ​​maailm inimene näidata poliitkorrektsete huvides ;-)).


Teil on arvukalt uusi kaalutlusi, mida jälgida: kasutajarollid ja võimalused, toimetuskohustused jne. Kuid varjuküljed on tohutud – kuna sisu loomine on nii aeganõudev, võib mitme ajakirjaniku töötamine teie ajaveebis olla tohutult kasulik. Mitte ainult, vaid meeskonna loomine võib tekitada lugejate seas arusaama, et teie ajaveeb on palju suurem (ja väärtuslikum) toiming kui enne.

Seda silmas pidades peate püüdma maksimaalselt ära kasutada oma ajaveebi mitme autori staatust, tutvustades iga kirjutajat. Seda ei ole WordPressi abil kerge teha, kuid selles postituses tahan teile tutvustada vinge pistikprogrammi, mis muudab autoriõiguse hõlpsamaks.

Autorikarbid

Kui olete WPExploreri ajaveebi regulaarne lugeja, olete ilmselt märganud iga postituse allosas autori biovälja. Siin on minu oma:

Fanciest autorikast

Päris lahe, eks? Nagu näete, sisaldab see minu pilti koos minu nime ja lühikese biograafiaga. Lisaks on minu sotsiaalse meedia profiilide vahekaardid ja üks viimaste postituste kohta, mille ma siin WPExploreris olen kirjutanud..

Mitme autoriga saidi jaoks on need „autorikastid” ideaalsed – nad tutvustavad teie kirjanikke, mis omakorda tutvustavad teie ajaveebi ulatust ja kvaliteeti. Alternatiiv on lisada postituse lõppu paar rida, millel pole vaevalt sama mõju. Minu arvates on ülaltoodud näites sellised autorikastid järgmised: ainult viis oma autorite tutvustamiseks oma WordPressi ajaveebis.

Mis viib mind Fanciest Author Boxi juurde. Lühidalt – plugin võimaldab teil sisestada WordPressi veebisaidil mitmes kohas autori biokastid. See on selle kõige põhilisem funktsionaalsus.

Fanciest autorikast

Vaikimisi kuvatakse Fanciest Author Box.

Uskuge või mitte, kasutame sellel saidil Fanciest Author Boxi. Kuigi meie autoriboksid näevad ülaltoodud näitest väga erinevad, näitab see osaliselt selle paindlikkust ja kasutusmugavust.

Vaatame lähemalt!

Põhitõed

Kui olete Fanciesti autorikasti installinud, lisatakse WordPressi igale profiilile mitu uut välja:

Mõned profiilikuva sätted.

Mõned profiilikuva sätted.

Alustamiseks ja lisamiseks lisage lihtsalt asjakohane teave ülaltoodud väljadele ja klõpsake nuppu Salvesta. See selleks! Nüüd on teil saidil täielik autorikast ja see töötab.

Kui soovite lihtsalt oma saidi autorikastide abil üles astuda ja tegutseda, peate ainult selle teabe täitmise pärast muretsema. Fanciest Author Box teeb ülejäänu teie eest.

Seda pistikprogrammi funktsionaalsust saab kindlasti ära kasutada.

Autorikast üksikasjalikult

Vaatame reaalajas näidet – mitme autoriga ajaveebi, mille kallal praegu töötan: tasuta online-tutvumisnõuanne.

Mul pole aega kogu sisu ise luua, nii et olen suure osa kirjutamisest allhanke korras andnud väikesele meeskonnale. See on võit / võit – ma saan selle saidi jaoks toodetud parima kvaliteediga sisu ja (osaliselt tänu Fanciest Author Boxi kasutamisele) tundub minu ajaveebi ulatus selle jaoks palju suurem.

Selles blogis on üks minu autori profiile:

Fanciest autorikast

Nagu näete, on Gina lisanud oma Twitteri käepideme ja oma Facebooki kasutajanime, nii et need vahelehed lisati automaatselt. Sotsiaalmeedia vahelehtedel klõpsamine annab teile võimaluse teda jälgida või talle meeldida.

Nagu näete minu enda autoriboksist siin WPExploreris, on mitmeid potentsiaalseid sakke:

 • Twitter
 • Facebook
 • Google+
 • LinkedIn
 • Viimased postitused

Võite lisada ka vahekaardi „Kohandatud”, mis võib hõlmata peaaegu kõike, mida soovite.

Profiilifoto tõmmatakse automaatselt profiili e-posti aadressilt ” Gravatar, kuid kui teil seda pole, saate profiili linkida alati foto URL-iga.

Fanciesti autorikasti palju kasutusi

Fanciest Author Boxi vaikekasutus on üsna ilmne – see kuvatakse iga postituse allosas (saate selle ka lehtedel kuvamiseks seada). Kuid see ei lõpe sellega, mida selle lugematu hulk kasutab; saate selle seadistada kuvama ükskõik kus vidinate, lühikoodide või PHP-koodi kaudu.

Olen seda funktsiooni kasutanud kõigi oma tutvumissaidi lehel Teave autorite kuvamiseks. Siin on mu tavalised kirjanikud:

Tavalised kirjanikud

Ja mõned minu kaastöötajad:

Kaasautorid

Selle asemel, et lehel Teave oma peapilte ja bioinfot kopeerida, saan kasutada lihtsalt seda [[ts_fab]] lühikood autorikastide kuvamiseks.

Seda lühikoodi saab mitmel viisil kohandada – ülaltoodud näites olen tõmmanud üksikud profiilid ja eemaldanud sakid (näidates ainult biograafiat) järgmise koodi abil: [[ts_fab autorid = "xx" tab = "bio"]].

Nagu näete, on Fanciest Author Boxi abil äärmiselt lihtne näidata oma autoreid peaaegu kõikjal, kus soovite.

Autorikasti kohandamine

Mainisin varem, et autorikastide stiil on kohandatav (nagu näitasid meie autoriboksid siin WPExploreris). Põhivormingut on sätete lehe kaudu äärmiselt lihtne muuta:

Värvisätted

Nagu näete, saate välgu abil muuta iga elemendi värve sisseehitatud WordPressi värvivalija abil. Ja kui mõnda looduslikku värvivalikut kahetsete, on alati võimalus vaikeseadeks lähtestada.

Kui otsite midagi pisut eritellimust, siis saate CSS-i kohandada – leiate, et kõik autorikasti moodustavad elemendid on selgelt märgistatud ja hõlpsasti redigeeritavad. Täpselt seda me tegime siin WPExploreris, et toota autorikast, mis sulandub sujuvalt ajaveebi kujundusse.

Tasuta variant

Kuigi Fanciest Autor Box on esmaklassiline pistikprogramm, tagastab see teile ainult 10 dollarit. See on väärt hind, mida maksta sellise hästi läbimõeldud ja dokumenteeritud pistikprogrammi eest (rääkimata vinge toetusest ja asjaolust, et kutid Teema supp on ägedad ja väärivad raha!).

Hankige Fanciesti autorikast

Kui teile aga meeldib proovida enne sukeldumist, andke lihtsalt Fännide autoriboks minek. See on plugina tasuta versioon, mille saab alla laadida saidilt WordPress.org. Peaaegu täiuslik tärnide arv peaks aitama veenda teid selles, et see on parim autorikasti lahendus!

Täiuslik pistikprogramm?

Pistikprogrammi ülevaatamisel pingutan puuduste väljatoomisega, isegi kui ma arvan, et see on üldiselt suurepärane lahendus. Kuid Fanciesti autorikarbi puhul ei saa ma mõelda kõigest muust kui kõige väiksematest kriipidest.

Näiteks oleks tore omada profiilifotode üleslaadimisvõimalust, selle asemel, et pilti eraldi üles laadida ja kleepida URL vastavale väljale. Samuti oleks lahe omada vastavaid vooge vahekaartidel Twitter, Facebook, Google+ ja LinkedIn, mitte lihtsalt tellimisvõimalust.

Kuid see on ausalt öeldes – ma ei saa mõelda muule võimalusele seda pistikprogrammi täiustada. Olen kindel, et Themato Supi kohal olevad poisid mõtlevad välja uusi lahedaid funktsioone, kuid nende kujutlusvõime ja loovus ületavad minu!

Lühidalt, kui soovite luua kvaliteetse mitme autoriga ajaveebi ja anda kirjanikele väärilise ekspositsiooni, on Fanciest Author Box  lahendus. See on võrguta ja pakub peaaegu veatu funktsioonide komplekti. Ma kasutan seda ise ja näete seda siin WPExploreris – mis oleks parem kinnitus sellele?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map