Envato hostitud hallatava WordPressi hostingu ülevaade

Envato hostitud hallatava WordPressi hostingu ülevaade

Täna vaatan läbi väga konkreetse teenuse, mida pakub üks WordPressi ettevõtte hiiglane. Ma räägin Envatost. Teenuse nimi on Envato Hosted ja see on suhteliselt uus WordPressi hallatav teenus ning Envato puhul on see täielikult hallatav selle sõna kõigis tähendustes.


See hostimisteenus on katkestatud ja praegustel kasutajatel soovitatakse üle minna mõnele muule hallatavale hostimisteenusele. Meie praeguste soovituste kohta saate vaadata meie parimat WordPressi hostimispostitust.

Mis on Envato hostitud??

Envato Hosted on uudishimulik teenus mitmel põhjusel. Esmapilgul tundub see halvim idee, mille võiksite välja käia. Omades igasugu hostimisteenuseid, tundub Envato teenus ülimalt hea lihtsustatud nii, et seda on kogenud kasutajatele peaaegu valus kasutada, kuid ärge laske sellel end lollitada. Äärmiselt lihtsa maski taga peitub väga võimas teenus koos ühe suure boonusega … tegelikud inimesed aitavad teid kogu aeg välja.

Kuid enne kui alustame hostitud teenusega, on siin lühike kokkuvõte sellest, mis on ja mida pole lisatud:

  • Komplektis Envato Hosted: Teie 16 dollarit kuus (installi kohta) sisaldab tasuta 1 tasuta WordPressi teemat (muidugi soovitame populaarset ja võimsat teema WordPressi, kuid valida on palju kujundusi), tasuta saidi migreerimist, hallatud värskendusi ja tuge, 100 000 külastust, 5 GB kettaruumi, 100 GB ribalaiust, igapäevaseid varukoopiaid, turvalisus ja suurepärane klienditugi
  • Mida pole kaasas: Hostediga pole meiliplatvormi ega mitme saidi tuge ning peate oma domeeninime / SSL-i eraldi ostma

Registreerumine majutatud

Hankige Envato võõrustajaks

Kui soovite näha registreerumisprotsessi täielikku kirjeldust, tutvuge meie juhendiga Envato ajaveebis. Kuid see on üsna sirgjooneline. Lihtsalt otsige teemametsast välja teema, mida teile meeldib, ja vaadake, kas see sisaldab majutatud. Klõpsake registreerumiseks nuppu.

Selles postituses eeldame, et saate selle osaga iseseisvalt hakkama ja hakkame Envato Hostedi kvaliteeti üle vaatama.

Envato hostimisega alustamine

Armatuurlaud on nii lihtsustatud, et see on peaaegu problemaatiline, kuna esimene asi, mida märkate, on põhiline kasutajaliides, ja see koos asjaoluga, et need ei luba teil lisaks teie domeenile midagi näpistada, võivad anda teile teenuse kohta kõik valed ideed.

Envato võõrustas võimaldab teil kasutada oma domeene kuid peale selle ei saa te oma andmebaasi üles laadida, siis pole teil ühtegi postiteenust, välja arvatud Google Appsi konfigureerimine ja te ei saa failihalduri puudumise tõttu faile käsitleda. See on nagu Godaddy WordPressi teenus, kuid isegi põhilisem.

DNS-i sätted võimaldavad teil hallata kõiki seotud ülesandeid juhuks, kui hostite domeeni Envato-l. Nagu ma varem ütlesin, on selle teenuse üks hea asi see, et need võimaldavad teil kasutada oma domeeni ja aitavad teil seda õigesti konfigureerida. Teenusel on ka SFTP-juurdepääs ja varundamise sätted.

Domeeni registreerimine on üsna lihtne ja võimaldab teil kõik esimesed sammud hõlpsalt ära teha. Envato Hosted teenus näib mis on peamiselt suunatud uutele kasutajatele ja eriti need, kes plaanivad Envato’lt teemade ja pistikprogrammide ostmist, nii et protsess on optimeeritud uue domeeni registreerimiseks ja teie uus WordPressi installiseadistus pole kiire.

Sellel hõlpsasti juurdepääsetava statistika lehel saate vaadata statistikat, mis annab teile täpsed numbrid, mida teie plaan võimaldab. Ketta kvoodiga kuni 5 GB plaani kohta 16 dollarit. See pole odav, nii et arvestage sellega, et teenus on tõepoolest päris kallis.

Kuid ma tahan oma praeguse veebisaidi üle viia

Muidugi, kui teil juba on sait, muudab Envato Hosted teie elu lihtsaks ränne on täiesti tasuta selle teenuse puhul peate lihtsalt taotlema migratsiooni koos oma praeguse WordPressi sisselogimisandmetega.

Kui olete kogu teabe sisestanud, saate tugiteenuste lehele ja peate sõltuvalt saidi keerukusest ootama aega vahemikus 1 tund kuni 10. Lihtsalt arvestage sellega teenus ei ole automaatne ja vajab nende poolt inimeste suhtlust nii et see ei pruugi olla parim alternatiiv neile, kes oskavad rännet teha ja soovivad seda ise teha, kuna see pole siin lihtsalt võimalik.

Sama probleem tekib e-kirjadega, juhul kui haldate domeeni Envato abil, pole meiliteenust üldse. Need võimaldavad teil konfigureerida MX-kirjeid Google Appsi teenuste jaoks, kuid selle ulatus on äärmiselt piiratud. Oma saidi kohandatud e-kirjadele tuginevatel kasutajatel on mujal parem õnn.

Kui migratsioon on tehtud …

Kui teie sait on rokkimiseks valmis, saate suunata oma domeeni teenusega seotud CNAME-ile. Oluline on meeles pidada, et Envatol pole õiget viisi ajutise domeeni kuvamiseks, mida peate CNAME-i jaoks kasutama juhul, kui soovite kasutada oma kohandatud domeeni ja peate sisselogimisel välja selgitama, mis see on. WP-administraatorile. Marsruudi alamdomeeni saab seejärel CNAME-na osutada teie algsele alamdomeenile. Nad kasutavad marsruutimise alamdomeene viisina oma teenuse dünaamiliseks tasakaalustamiseks. Seetõttu olge teadlik mitte kasutada IP-sid oma domeeni määramisel.

Kui teie saidi migratsioon on lõpule viidud, tervitatakse teid a-ga Tervitussõnum ja lühike küsitlus. Minu maitse jaoks pisut pealetükkiv, kuid kergesti välditav küsimus, milles Envato küsib, mis tüüpi sait, tüüp ja äriettevõte teil on. Kui see on tehtud, on teie sait valmis müristama.

Tehniline tugi: teenuse süda

Saidi installimine või migreerimine ja veebis üles panemine võtab teie poolt ei tehta mingeid toiminguid kuna valdavat osa kraamist käideldakse tehnilise toe kaudu. Teenust hallatakse täielikult ja täielikult, nad hoolitsevad jõudluse, andmebaaside, turvalisuse ja kõige muu eest, mis WordPressiga seotud, nii et te ei pea redigeerima ühte faili ega töötama andmebaasi ega määrama kasutajaid ja õigusi sellele. Kuigi see on imelised uudised rahvahulgaga, kes ei ole tehniline isik, võivad minusugused inimesed sellest pettumust tunda. Võtke seda arvesse kaotate oma võimed probleemide ja serveripoolsete funktsioonide haldamiseks ise. Seda teenust juhitakse tõeliselt.

Tehniline tugi on selle teenuse keskmes. Kuna kasutajaliides on äärmiselt piiratud ja midagi, mida te enamuse ajast teha saaksite, peab teenus olema äärmiselt hea tehniline tugi kui see soovib õnnestuda ja tundub, et nad teevad seda nii Mul on selle koostoimimise üle null kaebust. Nad mitte ainult ei vastanud kõigile minu küsimustele, vaid on ka äärmiselt kohutavad läbipaistev teenuse piirangute kohta ja see pole midagi, mida näete teistes teenustes. Nad vastavad ka mitterahaliselt. Kui nad näevad, et olete asjatundja, selgitavad nad üksikasjalikult, miks neil sellised piirangud kehtivad.

Pole tähtis, kui hea on kasutajaliidese paneel või kui lahe uus automaatne installimine tegelikult on. Kui tehnilise toe teenus pole hea, võib teenus muutuda üsna kasutuks, eriti siis, kui seda kõige rohkem vajate. Envato Hostedi puhul ei paista see nii olevat.

Etendus

Kui jõudlus pole ka hea, ei suuda tehniline tugi seda teenust siiski tasakaalustada. See on Envato kohta ka hea punkt, kuna selle jõudlus on üsna hea.

Esimene kord baiti on suurepärane ja sait laaditakse üldiselt üsna kiiresti.

Nagu näete, kulus veebiserveril vastamiseks vaid 70ms, FTTB koguarvuga 216ms, mis on äärmiselt hea üldiselt.

Veebisaidi laadimine Rootsist annab teile ka väga hea tulemuse.

Teisalt pole selle laadimine Austraaliast hea mõte ja tundub, et teenus tuleb kõige rohkem kasu Põhja-Ameerikast ja Euroopast.

Kuna olen päist uurinud, näete selgelt, et nad kasutavad nginxit oma taustana koos a-ga Vahemälu struktuur see teeb dünaamiline marsruutimine juhuks, kui midagi ebaõnnestub. See on hea, kuna teie sait jääb võrgus olenemata sellest. Sellise teenuse hankimisel tuleb arvestada sellise ruutimisstruktuuri omamisega, mis jaotab teie saidi dünaamiliselt teise võrku, ilma et peaksite selle pärast muretsema..

Mis mulle meeldis

Envato hostitud teenus on täiesti algaja sõbralik, lisaks saate registreerumisel tasuta teema (näiteks Kokku). Oma saidi ülalpidamiseks ei pea te midagi tegema, kuna peaaegu kõike hallatakse tehnilise toe pileti kaudu. Samamoodi, tehniline tugi on äärmiselt sõbralik ja on valmis aitama igal sammul. Tunnen armastust, mida tehnikapersonal teeninduse vastu tunneb ja nad teevad kõik endast oleneva, et teid aidata. See tähendab, et isegi kui vajate midagi erilist, on nad seal teid abistamas. Kui olete üks neist tüüpidest / tüdrukutest, kes armastavad head tehnilist tuge ja ei soovi ise millegi tehnilisega tegeleda, on Envato Hosted ideaalne.

Mis mulle ei meeldinud

UI halb juurutamine ja täielik valikute puudumine muudab selle teenuse veelgi halvemaks kui GoDaddy Haldaja WordPress edasijõudnutele arendajatele ja Techie inimestele. Kõrge hind on veel üks küsimus, kuna kogu marsruutimine / dünaamiline struktuur ja lisatugi pole odavad. Pidades nii väikese hoiuruumi eest maksma 16 dollarit pole suurtele veebisaitidele kasulik kas suuruse kasvatamine maksab teile palju.

Mähkimine üles

Kui olete tehniline mees / tüdruk või arenenud arendaja, ei meeldi teile Envato hostitud teenus, kuna see muudab teie teadmised kasutuks, kuna ei saa ise midagi teha, lisaks peate iga muudatuse ootama kui tehnilist tuge peate teid abistama igal sammul. Envato Hosted on aga teenus, mis on alles arendamisel ja nad on nõus uusi funktsioone lisama. Nad aktsepteerivad kogu kriitikat asjade osas, mida on vaja parandada, ning suhtuvad klientidesse äärmiselt sõbralikult, nii et tunnete end nende juures eriliselt võõrustatuna.

Nii hea tehnilise toe olemasolu on nende teenuse müümiseks peaaegu esmatähtis. Näen hõlpsalt, et uuel arendajal on nendega uus veebisait ja ei soovi pistikprogrammide / teemade installimisega üldse tegeleda, sellises stsenaariumis on Envato hostitud ideaalne teenus. Te tunnete end koduselt, teades, et tegelikud inimesed tagavad, et teie sait töötab nii, nagu see peaks olema.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map